NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:
petey
holnap megnézem a meccsüket mint szagértő elemző 😀
khmm jó a kép

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)Josszi
Lynch sehol nem volt a Panthers ellen, a félelmetes Hawks támadóalakulat 12 pontot bírt felrakni a táblára. volt szerencsém megtekinteni a 2. félidőt. hát Dangeruss elég sokszor menekült az életéért.
érdekes lesz, ott ugye a secondary az ász, ellenben a front 7 harmatosabb. az OL-jük is ehh. viszont hazai pálya, szezonnyitó, hangorkán rekordbeállítás, vérfürdő. nem féltem a fiúkat, de nem lesz népünnepély.

és csak hogy szokják:

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
az én tippem 28-20 ide..
persze előtte a 2 mamutot le kéne bunkózni valahogy... 😛 (mamut = Lynch, Turbin)

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Reid nagyon jó, ahogy Boldin is. A D még idény eleji formát hozott. Megint rengetek büntit szereztünk, a szokásos false startok, mi lesz jövő héten, ha már most ennyi volt?!
CB felhozatal egy rakás szerencsétlenség... nagyon nagy szükség van egy pár jó CB-re, mert ott nagyon gyengék vagyunk.
A futás valóban nem ment ma, de nagyon készültek belőle, az látszott. Egy jó Packerst győztünk le, egy jó meccsen. Jövő héten a D-től ez kevés lesz!red6t6
nincs semmi baj a secondaryval, a rengeteg misstackle ölt meg minket, illetve hogy alig helyeztünk nyomást Rodgersre, majdnem mindig csak 4 ember rusholt.
azt tegyük hozzá hogy ARod és Jordy Nelson nem egyszerű emberek, olyan passzokat tud dobni Áronka hogy ott lehet bármilyen CB. ez van mikor túl cukik vagyunk a pass rushban.
mi azért tudtuk hogy Kaep nem csak futni tud 😀 most már a Liga többi csapata is.
Reid mit nyomott már te jó ég.petey
OFF igen ha Rodgersen nincs extra nyomás iszonyat pontosakat tud dobni.. és hát az elkapói sem homályok na.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
...
A Hárbó egy UFÓ , és olyan a csapat is , akikkel mindent meg lehet csinálni...
Harlequin
Azért ezzel várjuk meg a két Rams meccset... 😛

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nagyon jó meccs volt, igazi rangadó!
Ahogy vártam Hárbó nem futtatta Colint, és lehet, hogy az idény túlnyomó részében így is lesz. Ellenben olyan légiparádét tartottunk, mint Montana és Young idejében!
Természetesen Boldin és Davis kimagaslott a többi elkapónk közül és a 412-ből 306-ot és a TD-ket magukra vállalták. Colinnak nagyon jól ment a passz, a sok termelt yard mellett 70%-os pontossággal tette ezt eladott labda nélkül. Lényegében Alex Smith 2.0- játszott, azaz pontosan eladott labda nélkül, csak sokkal több szerzett yardal. A futást meglepő módon hanyagoltuk, és az első 3 negyedben nem is ment sem a futóknak, sem a falnak. Szerencsére, amikor igazán kellett, hátrányban, akkor elővettük a szebbik formánkat. Ezen még csiszolni kell, mert lesznek meccsek amikor nagyobb szükség lesz rá mint most volt.
A védelemnek nem volt különösebben nagy napja, kicsit sok pontot kaptunk, a futást azért megöltük szépen. A nyomás lehetett voln a nagyobb, és akkor hamarabb leszakíthattuk volna a Pacskerszt. Aldon összekapart 1.5 sacket, elég is lesz a maradék 15 meccsen is ugyanennyi mindíg. A passzvédekezés nem volt túl rossz, de túlzotan jónak sem mondható, Rogers ellen 333y-ot bekapni nem szégyen, sokan többet fognak. Ami mellett viszon nem lehet elmenni az REID játéka! Goldson az ki??? 6 tackle 1 INT (meg mégegy csak zászló miatt nem ért, az end zone-ban). Ennél jobb bemutatkozást nehéz elképzelni, nagyot húztunk vele!
Dawsontól fájó a 48y-ról kihagyott FG. Lee, csak hozta a szokásos nagyszerű punt átlagot.

Összeségében a lényeg a győzelem, jól is játszottunk, a hibák láthatóak, azokat meg kell szüntetni.
Kaep megmutatta, hogy akik azt hiszik csak a földön veszélyes, azok most a semlegesítésére szőtt terveiket jelentősen alakíthatják át. Ez a légi demonstráció nyithatja meg az utat, hogy majd a földön is attraktívabb legyen, mert ellene édeskevés a futását kivenni.

Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
Ahogy mondani tetszik!


több mint 11 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Így utólag lenyugodva és átgondolva a tegnapi meccset, nagyot játszott a Packers, bár az első TD-nél malacuk volt, 2-3 centin múlott az egész, a harmadik TD-jüknél is éppenhogy elérte a vonalat Laci a labdával, szóval azért kicsit szerencsés volt, de azért megérdemelték.
Kap tényleg nagyforma, néha féltettem az elkapókat, olyan rakétákat engedett meg 😀
Reid nagyon ígéretes, remélem tartja ezt a formát, tavaly még nem néztem NFL-t így nem tudom Goldsonnal összevetni, de ahogy olvasom nem fogjuk hiényolni.
Boldin ha csak fele ennyit hoz minden meccsen, már akkor az évezred üzlete, és ha most Crab nem lenne sérült, szinte tarthatatlan lenne ez az offense.
több mint 11 éve
Harlequin San Francisco 49ers 329
Üdv mindenkinek!
Én is néztem a meccset tegnap , de csak most értem netközelbe...
Szerintem ez a meccs a Hárbó zsenialitásának a megcsillantása volt(már ha helyes a mondat nyelvtanilag)😊
Tudtuk hogy a futásra nagyon fognak készülni , és Kaep-et is becélozták(Matthews nem is bírta visszafogni magát) , ezért a Head Coach kitalálta hogy szétdobáljuk őket. Szerencsére olyan QB-nk van , aki ezt is meg tudja csinálni. Szerintem a következő meccseken lesz még itt read option meg az ellenfél defense-éből bohócot csinálás😊 Esetleg meccs közbeni sémaváltás...
A Hárbó egy UFÓ , és olyan a csapat is , akikkel mindent meg lehet csinálni...

Ez az ujonc Reed gyerekre érdemes lesz figyelni. Félelmetes a sebessége , és nem nézi el a szögeket sem , nagy játékos lehet belőle , csak az ütközéseket bírja!
Akire kíváncsi leszek még az újak közzül , az a Tank Carradine , Lattimore , Lemoniere és Patton , ők mit tudnak hozzátenni a csapathoz.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Nagyon jó meccs volt, igazi rangadó!
Ahogy vártam Hárbó nem futtatta Colint, és lehet, hogy az idény túlnyomó részében így is lesz. Ellenben olyan légiparádét tartottunk, mint Montana és Young idejében!
Természetesen Boldin és Davis kimagaslott a többi elkapónk közül és a 412-ből 306-ot és a TD-ket magukra vállalták. Colinnak nagyon jól ment a passz, a sok termelt yard mellett 70%-os pontossággal tette ezt eladott labda nélkül. Lényegében Alex Smith 2.0- játszott, azaz pontosan eladott labda nélkül, csak sokkal több szerzett yardal. A futást meglepő módon hanyagoltuk, és az első 3 negyedben nem is ment sem a futóknak, sem a falnak. Szerencsére, amikor igazán kellett, hátrányban, akkor elővettük a szebbik formánkat. Ezen még csiszolni kell, mert lesznek meccsek amikor nagyobb szükség lesz rá mint most volt.
A védelemnek nem volt különösebben nagy napja, kicsit sok pontot kaptunk, a futást azért megöltük szépen. A nyomás lehetett voln a nagyobb, és akkor hamarabb leszakíthattuk volna a Pacskerszt. Aldon összekapart 1.5 sacket, elég is lesz a maradék 15 meccsen is ugyanennyi mindíg. A passzvédekezés nem volt túl rossz, de túlzotan jónak sem mondható, Rogers ellen 333y-ot bekapni nem szégyen, sokan többet fognak. Ami mellett viszon nem lehet elmenni az REID játéka! Goldson az ki??? 6 tackle 1 INT (meg mégegy csak zászló miatt nem ért, az end zone-ban). Ennél jobb bemutatkozást nehéz elképzelni, nagyot húztunk vele!
Dawsontól fájó a 48y-ról kihagyott FG. Lee, csak hozta a szokásos nagyszerű punt átlagot.

Összeségében a lényeg a győzelem, jól is játszottunk, a hibák láthatóak, azokat meg kell szüntetni.
Kaep megmutatta, hogy akik azt hiszik csak a földön veszélyes, azok most a semlegesítésére szőtt terveiket jelentősen alakíthatják át. Ez a légi demonstráció nyithatja meg az utat, hogy majd a földön is attraktívabb legyen, mert ellene édeskevés a futását kivenni.

Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀Alabama Niners
teljesen egyetertek, viszont a sajtfejuek ezen jatek alapjan, igen brutalisak lesznek. ebben a szezonban eleg is volt beloluk, cirka 10 evet oregedtem!
who the f*ck is goldson? ez a reid gyerek annyira nagyot szolt, hogy csak pislogtam, hibatlan igazolas volt! elegedett vagyok egyebkent asomugha jatekaval is, viszont boldinnal rogton alairatnek meg 4 evet 😀
clay zuzasra colinra azert brutalis volt 😛 hetvegen meg... nem varom tulsagosan azt a merkozest...

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Gratu!Rendben volt, next week!Helmut Zimmer
Örülök Helm, hogy itt vagy!
Köszi, Nektek is grat (Billsnek is, majdnem meglett!)diverdoc
Részemről a szerencse! 😊
Szezonra mindig visszatérek, offseasonhoz öreg vagyok! 😊
Bills D atom lesz, majd tessék csak odafigyuzni!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Reid nagyon jó, ahogy Boldin is. A D még idény eleji formát hozott. Megint rengetek büntit szereztünk, a szokásos false startok, mi lesz jövő héten, ha már most ennyi volt?!
CB felhozatal egy rakás szerencsétlenség... nagyon nagy szükség van egy pár jó CB-re, mert ott nagyon gyengék vagyunk.
A futás valóban nem ment ma, de nagyon készültek belőle, az látszott. Egy jó Packerst győztünk le, egy jó meccsen. Jövő héten a D-től ez kevés lesz!red6t6
nincs semmi baj a secondaryval, a rengeteg misstackle ölt meg minket, illetve hogy alig helyeztünk nyomást Rodgersre, majdnem mindig csak 4 ember rusholt.
azt tegyük hozzá hogy ARod és Jordy Nelson nem egyszerű emberek, olyan passzokat tud dobni Áronka hogy ott lehet bármilyen CB. ez van mikor túl cukik vagyunk a pass rushban.
mi azért tudtuk hogy Kaep nem csak futni tud 😀 most már a Liga többi csapata is.
Reid mit nyomott már te jó ég.

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Na hogy is van (volt) ez? Miről van szó?
1. Futó csapat vagyunk
2.QB-nk is fut és read option az erősségünk
3.Liga elit a védelem, és a front7-ünk a brutál,talán a legerősebb LB sorral, leginkább secondaryben van a gyenge pont

Erre:
ad1: 100 yard alatt futottunk
ad 2: Kaep alig fut, viszont 400 yard felett dob. Közel 10 éve nem volt 400 y+ passzolt meccsünk!!!!
ad 3: A védelem legjobbja a ruki S!!! Reid és Whitner a top T kiosztónk (meg Bowman), összeségében a secondary majdnem annyi T osztott mint a front7.
😀 😀

Harbóék nagyon összerakták ezt a meccset. 500 y+ O#!! A fal nagyon jól szerepelt. Kaepnek hihetetlen karja van, és duzzad az önbizalomtól.Az offsesion építkezésünk nagyon jól sikerült. Boldin bizonyít rendesen, már-már UFO kategória. A draftoltjaink nagyon jól mutatkoztak be és nem csak Reidre gondolok. pl McDonald is nagyon jól lépett be a játékba.
Ez mellett zseniális volt Miller is, élete egyik nagy napja volt, és le a kalappal Vernon előtt is.(Y)

Védelmünk összeségében kicsit halványabb volt.%/

Ami nagyon bosszant az a sok bünti. Otthon 4-5 false start rohadt luxus (mi lesz így a hóksznál??) És Dawson se nagyon győzött meg.(N)

Boldin TD-je előtt egyértelmű bírói hiba volt, halott labdánál voltak a szabálytalanságok 4 és 2-vel kellett volna jönnünk 6 yardról. Mondjuk egyrészt Staley sztem nem merítette ki sztem az UR-t (ő kapta sallert!), másrészt 6 yardról is TD-t értünk volna el 😊

Tegnap nagyon nagy élményt szereztek a srácok, nagyon szép és fontos W volt.

A hóksz secondaryje ellen tuti nem fog menni ez a passz játék, a comptoni tahóval az élen magasan jobbak mint a GB volt.

Most örüljünk nagyon, van rá okunk!
GO NINERS!diverdoc
1. nagyon rákészültek a futásra, de igy is csipegettünk, tavaly futással vertük meg őket meg hát a 2 távozó qb vitt némi infót 😀
2. nem kellett futnia mert ment a passz mindig mi vezettünk és ők "futottak" az eredmény után minek kockáztatni hogy kiütik főleg ha verbálisan is készülgettek rá, ok hogy nem kiassszonysport de azért nem szeretném Vick sorsára jutni Kap-et..
3. A GB ellen az volt most a nehéz a Defnek hogy az új futójuk egyrészt nagyon ügyes volt másrészt jol tartották a zsákot Rodgersnek aki most nem volt akkora nyomás alatt mint tavaly.
a védelmünkkel főleg a secondary le a kalappal, Reid meg ha igy folytatja jobb lesz Goldson. ahogy már itt egy forumtárs megírta (jósolta remélhetőleg)

voltak "apró szorgos hangyák" akik nagyot sokat tettek a győzelemért, igen pl Bruce Miller, vagy mikor Gore blokkolt párszor és milyen jól.. vagy amikor 2 TE voltunk fent egyszerre és Vance Mcdonald is szépen teljesített nem csaj Davis, Baldwin nagyon jó volt. be is tojtam picit amikor valamelyik saját emberünk véletlenül letekézte hátulról.. és picit sántikált..

a hawk meccsét részben néztem .. hát nem kell annyira beszarnia híres secondaryjuk csak pofában volt nagy tegnap..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratu!Rendben volt, next week!Helmut Zimmer
Örülök Helm, hogy itt vagy!
Köszi, Nektek is grat (Billsnek is, majdnem meglett!)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na hogy is van (volt) ez? Miről van szó?
1. Futó csapat vagyunk
2.QB-nk is fut és read option az erősségünk
3.Liga elit a védelem, és a front7-ünk a brutál,talán a legerősebb LB sorral, leginkább secondaryben van a gyenge pont

Erre:
ad1: 100 yard alatt futottunk
ad 2: Kaep alig fut, viszont 400 yard felett dob. Közel 10 éve nem volt 400 y+ passzolt meccsünk!!!!
ad 3: A védelem legjobbja a ruki S!!! Reid és Whitner a top T kiosztónk (meg Bowman), összeségében a secondary majdnem annyi T osztott mint a front7.
😀 😀

Harbóék nagyon összerakták ezt a meccset. 500 y+ O#!! A fal nagyon jól szerepelt. Kaepnek hihetetlen karja van, és duzzad az önbizalomtól.Az offsesion építkezésünk nagyon jól sikerült. Boldin bizonyít rendesen, már-már UFO kategória. A draftoltjaink nagyon jól mutatkoztak be és nem csak Reidre gondolok. pl McDonald is nagyon jól lépett be a játékba.
Ez mellett zseniális volt Miller is, élete egyik nagy napja volt, és le a kalappal Vernon előtt is.(Y)

Védelmünk összeségében kicsit halványabb volt.%/

Ami nagyon bosszant az a sok bünti. Otthon 4-5 false start rohadt luxus (mi lesz így a hóksznál??) És Dawson se nagyon győzött meg.(N)

Boldin TD-je előtt egyértelmű bírói hiba volt, halott labdánál voltak a szabálytalanságok 4 és 2-vel kellett volna jönnünk 6 yardról. Mondjuk egyrészt Staley sztem nem merítette ki sztem az UR-t (ő kapta sallert!), másrészt 6 yardról is TD-t értünk volna el 😊

Tegnap nagyon nagy élményt szereztek a srácok, nagyon szép és fontos W volt.

A hóksz secondaryje ellen tuti nem fog menni ez a passz játék, a comptoni tahóval az élen magasan jobbak mint a GB volt.

Most örüljünk nagyon, van rá okunk!
GO NINERS!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
doka San Francisco 49ers 111
Én sajnos csak a második negyed közepétől tudtam megnézni. Közben figyeltem az eredménykövetőt, hogy Ricsiék mekkora baromságokat mondtak 😊 Szerencsére ez már nem idegesít. Hatalmas élmény volt nézni ezt a meccset.
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Jól összefoglaltad, grat!
Reid nagyon jó, ahogy Boldin is. A D még idény eleji formát hozott. Megint rengetek büntit szereztünk, a szokásos false startok, mi lesz jövő héten, ha már most ennyi volt?!
CB felhozatal egy rakás szerencsétlenség... nagyon nagy szükség van egy pár jó CB-re, mert ott nagyon gyengék vagyunk.
A futás valóban nem ment ma, de nagyon készültek belőle, az látszott. Egy jó Packerst győztünk le, egy jó meccsen. Jövő héten a D-től ez kevés lesz!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nagyon jó meccs volt, igazi rangadó!
Ahogy vártam Hárbó nem futtatta Colint, és lehet, hogy az idény túlnyomó részében így is lesz. Ellenben olyan légiparádét tartottunk, mint Montana és Young idejében!
Természetesen Boldin és Davis kimagaslott a többi elkapónk közül és a 412-ből 306-ot és a TD-ket magukra vállalták. Colinnak nagyon jól ment a passz, a sok termelt yard mellett 70%-os pontossággal tette ezt eladott labda nélkül. Lényegében Alex Smith 2.0- játszott, azaz pontosan eladott labda nélkül, csak sokkal több szerzett yardal. A futást meglepő módon hanyagoltuk, és az első 3 negyedben nem is ment sem a futóknak, sem a falnak. Szerencsére, amikor igazán kellett, hátrányban, akkor elővettük a szebbik formánkat. Ezen még csiszolni kell, mert lesznek meccsek amikor nagyobb szükség lesz rá mint most volt.
A védelemnek nem volt különösebben nagy napja, kicsit sok pontot kaptunk, a futást azért megöltük szépen. A nyomás lehetett voln a nagyobb, és akkor hamarabb leszakíthattuk volna a Pacskerszt. Aldon összekapart 1.5 sacket, elég is lesz a maradék 15 meccsen is ugyanennyi mindíg. A passzvédekezés nem volt túl rossz, de túlzotan jónak sem mondható, Rogers ellen 333y-ot bekapni nem szégyen, sokan többet fognak. Ami mellett viszon nem lehet elmenni az REID játéka! Goldson az ki??? 6 tackle 1 INT (meg mégegy csak zászló miatt nem ért, az end zone-ban). Ennél jobb bemutatkozást nehéz elképzelni, nagyot húztunk vele!
Dawsontól fájó a 48y-ról kihagyott FG. Lee, csak hozta a szokásos nagyszerű punt átlagot.

Összeségében a lényeg a győzelem, jól is játszottunk, a hibák láthatóak, azokat meg kell szüntetni.
Kaep megmutatta, hogy akik azt hiszik csak a földön veszélyes, azok most a semlegesítésére szőtt terveiket jelentősen alakíthatják át. Ez a légi demonstráció nyithatja meg az utat, hogy majd a földön is attraktívabb legyen, mert ellene édeskevés a futását kivenni.

Jövő héten brutális háború lesz északon! Megjósolhatatlan kimenetellel (a semleges szurkolóknak), és 49ers győzelmmel! 😀😀
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én is győzelmet várok, számszerűsítem is 37-24. Az eredménykövetőben folytatjuk!!!Alabama Niners
Nem is lőttem nagyon mellé, 3-a főlé, és 4-el alá.
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Gratu!Rendben volt, next week!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hát nem gyengültetek...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Apaaaaa! Kezdőőődk!!! 😊 yeh 😊 Akkor másodszorra hatodikra fel!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én is győzelmet várok, számszerűsítem is 37-24. Az eredménykövetőben folytatjuk!!!
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Szép jó estét! 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
hát akkor urak ma belevágunk. írtam volna szívesen ismertetőt de nem volt időm.
lényeg hogy a védelem egy rookie OT ellen megy, Kaepet pedig valószínűleg nem akarják futni hagyni, így a passzokkal kell megverni őket. lehet ráállítanak 2 LB-t is kémnek ezt ki lehet használni.
ezzel szemben kétségem sincs hogy Reidet le akarják tesztelni egész nap, így csipkednie kell magát a passz D-nek.

W-t várok.

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Megkezdem én is a rookie szezonomat szurkolóként 😀 remélem győzelemmel 😊picstii
sok sikert neked 😀 van eredménykövető topik, oda lehet majd írogatni meccs közben 😊