NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
 blog.sfgate.com/49ers/2013/09/12/10-reasons-to-hate-the-seahawks-and-10-reasons-they-hate-the-49ers/#15838-3
8-)

több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
 www.49ers.com/news/article-2/Donte-Whitner-Communicates-with-Purpose/4aaf3664-1c5e-4a6b-9ff7-4158cd4fcdf9

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
én tippelek vasárnapra 😊
belenézek a varázsgömbbe...
Mi elöl- Csirkék hátul
1.negyed: 7-10 2.negyed: 0-7 3.negyed: 14-3 4.negyed: bakker nem látom még a füsttől.. 😛
többiek?

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
ez valamennyire kötődik a "soccer mentalitáshoz",de szerintem egy kis verbális csetepaté belefér
 tdmagazin.hu/hirek/beepitett-49ers-szurkolokcsrnyei
franc ezekbe a "valid" érvekbe 😀
Nyugi undi már megszoktam hogy mindig a tiéd az utolsó szó, rá se rántok, de legalább szórakoztató vagy 😀
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
It's on! 😀
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000243131/article/san-francisco-49ers-vs-seattle-seahawks-the-nfls-best-rivalrySeaSzilaHawk
jó cikk(Y) , húú de várom 😀

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
It's on! 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/goza0xwbhjiarg92mqrq
San Francisco 49ers vs. Seattle Seahawks: The NFL's best rivalry
When it comes to pure talent, pure entertainment and pure hatred, nothing compares to Seattle Seahawks vs. San Francisco 49ers in 2013. Adam Schein spotlights juicy subplots for Sunday night.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
ja meg egy kérdés,ha döntetlen lesz a meccs mind a 2 qb leborotválja a szemöldökét?😀
több mint 11 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
ez valamennyire kötődik a "soccer mentalitáshoz",de szerintem egy kis verbális csetepaté belefér
 tdmagazin.hu/hirek/beepitett-49ers-szurkolok
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Boldin wins Player of the Week honor in 49ers debut

nem meglepő

illetve egy remek olvasmány a Packers meccsről, elemzés, gifek miegymás akinek sok ideje van
 www.ballsdeepsportsblog.com/?p=1511petey
ez tényleg jó!! köszi! 😊
A Clay Matthews-os bejegyzés is igen jó..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
van valaki aki gamepassal is nézi a meccseket? innen bentről nem megy csak otthon, fent van már a mi meccsünkre is coach mode?Josszi
Fent van.Feribali
klassz, akkor este ha nem alszom be végre megnézem más nézőpontból is amire kiváncsi vagyok (Y)

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
mivel még új vagyok lenne egy kérdésem:mikor mi játszunk hazai pályán mi járunk át a szíhóksz fórumra kelteni egy kis baráti feszültséget?😊csrnyei
petey állandóan a mi topicunkban tanyázik,igaz petey? 😊


Sok mindent kiemeltetek/kiemeltek de a lényeg akkor is kimaradt. Itthon mindenki hozza a szokkeres múltat és úgy szurkol, hogy a másikat szidja. Odaát is van ilyen, de csak a "B" középnél.mindenki szurkoljon a saját csapatának. Ne a másikat fikázza.Csiriba
Kb ez sem fedi a valóságot semennyire. Volt szerencsém több meccshez, találkoztam rengeteg nfl fan fiatal-középkorú szurkolóval, és ugyanennyannyira megy az ellenfél zrikálása,trash talk mint bármelyik másik országban. Angliában meg még jobban is mint USÁ-ban 😉
Szerinted a 23 éves egyetemista Josh és a haverjai miről fognak beszélni a pubban,mielőtt elindulnak a meccsre? Vagy a 40 éves szerelő Todd és a haverjai a parkolóban grillezve? 😊

Nincs rasszizmus a stadionban, nincs verekedés(néha azért van), de megy a hurrogás meg az ellenfél kritizálása. Ez a "soccer mentalitást hozzuk" duma nem tudom honnan ered, de kb úgy hülyeség ahogyan van.undisputedly
legyen tiéd az utolsó szó, ámenJosszi
Mivel új vagy itt, szólok, hogy az utolsó szó mindig az enyém.

petey azért szokott át a mi topikunkba, mert unatkozott itt, (pl 2010-ben amikor világrekorddal nyertük a csoportot), mert akkor az ős 9-ers fanok, akiknek még a vérük is aranyérben folyik nem mertek írni ide12
ámen nr.2.

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
mivel még új vagyok lenne egy kérdésem:mikor mi játszunk hazai pályán mi járunk át a szíhóksz fórumra kelteni egy kis baráti feszültséget?😊csrnyei
petey állandóan a mi topicunkban tanyázik,igaz petey? 😊


Sok mindent kiemeltetek/kiemeltek de a lényeg akkor is kimaradt. Itthon mindenki hozza a szokkeres múltat és úgy szurkol, hogy a másikat szidja. Odaát is van ilyen, de csak a "B" középnél.mindenki szurkoljon a saját csapatának. Ne a másikat fikázza.Csiriba
Kb ez sem fedi a valóságot semennyire. Volt szerencsém több meccshez, találkoztam rengeteg nfl fan fiatal-középkorú szurkolóval, és ugyanennyannyira megy az ellenfél zrikálása,trash talk mint bármelyik másik országban. Angliában meg még jobban is mint USÁ-ban 😉
Szerinted a 23 éves egyetemista Josh és a haverjai miről fognak beszélni a pubban,mielőtt elindulnak a meccsre? Vagy a 40 éves szerelő Todd és a haverjai a parkolóban grillezve? 😊

Nincs rasszizmus a stadionban, nincs verekedés(néha azért van), de megy a hurrogás meg az ellenfél kritizálása. Ez a "soccer mentalitást hozzuk" duma nem tudom honnan ered, de kb úgy hülyeség ahogyan van.undisputedly
legyen tiéd az utolsó szó, ámenJosszi
Mivel új vagy itt, szólok, hogy az utolsó szó mindig az enyém.

petey azért szokott át a mi topikunkba, mert unatkozott itt, (pl 2010-ben amikor világrekorddal nyertük a csoportot), mert akkor az ős 9-ers fanok, akiknek még a vérük is aranyérben folyik nem mertek írni ide

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Boldin wins Player of the Week honor in 49ers debut

nem meglepő

illetve egy remek olvasmány a Packers meccsről, elemzés, gifek miegymás akinek sok ideje van
 www.ballsdeepsportsblog.com/?p=1511

több mint 11 éve
Feribali New England Patriots 48
van valaki aki gamepassal is nézi a meccseket? innen bentről nem megy csak otthon, fent van már a mi meccsünkre is coach mode?Josszi
Fent van.
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
van valaki aki gamepassal is nézi a meccseket? innen bentről nem megy csak otthon, fent van már a mi meccsünkre is coach mode?

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
mivel még új vagyok lenne egy kérdésem:mikor mi játszunk hazai pályán mi járunk át a szíhóksz fórumra kelteni egy kis baráti feszültséget?😊csrnyei
petey állandóan a mi topicunkban tanyázik,igaz petey? 😊


Sok mindent kiemeltetek/kiemeltek de a lényeg akkor is kimaradt. Itthon mindenki hozza a szokkeres múltat és úgy szurkol, hogy a másikat szidja. Odaát is van ilyen, de csak a "B" középnél.mindenki szurkoljon a saját csapatának. Ne a másikat fikázza.Csiriba
Kb ez sem fedi a valóságot semennyire. Volt szerencsém több meccshez, találkoztam rengeteg nfl fan fiatal-középkorú szurkolóval, és ugyanennyannyira megy az ellenfél zrikálása,trash talk mint bármelyik másik országban. Angliában meg még jobban is mint USÁ-ban 😉
Szerinted a 23 éves egyetemista Josh és a haverjai miről fognak beszélni a pubban,mielőtt elindulnak a meccsre? Vagy a 40 éves szerelő Todd és a haverjai a parkolóban grillezve? 😊

Nincs rasszizmus a stadionban, nincs verekedés(néha azért van), de megy a hurrogás meg az ellenfél kritizálása. Ez a "soccer mentalitást hozzuk" duma nem tudom honnan ered, de kb úgy hülyeség ahogyan van.undisputedly
legyen tiéd az utolsó szó, ámen

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
mivel még új vagyok lenne egy kérdésem:mikor mi játszunk hazai pályán mi járunk át a szíhóksz fórumra kelteni egy kis baráti feszültséget?😊csrnyei
petey állandóan a mi topicunkban tanyázik,igaz petey? 😊


Sok mindent kiemeltetek/kiemeltek de a lényeg akkor is kimaradt. Itthon mindenki hozza a szokkeres múltat és úgy szurkol, hogy a másikat szidja. Odaát is van ilyen, de csak a "B" középnél.mindenki szurkoljon a saját csapatának. Ne a másikat fikázza.Csiriba
Kb ez sem fedi a valóságot semennyire. Volt szerencsém több meccshez, találkoztam rengeteg nfl fan fiatal-középkorú szurkolóval, és ugyanennyannyira megy az ellenfél zrikálása,trash talk mint bármelyik másik országban. Angliában meg még jobban is mint USÁ-ban 😉
Szerinted a 23 éves egyetemista Josh és a haverjai miről fognak beszélni a pubban,mielőtt elindulnak a meccsre? Vagy a 40 éves szerelő Todd és a haverjai a parkolóban grillezve? 😊

Nincs rasszizmus a stadionban, nincs verekedés(néha azért van), de megy a hurrogás meg az ellenfél kritizálása. Ez a "soccer mentalitást hozzuk" duma nem tudom honnan ered, de kb úgy hülyeség ahogyan van.
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Úgy látom undi elemében van, meg is hagyom neki a fröcskölődést, pont az ellenkezőjére szerettem volna felhívni a figyelmét. De sebaj, majd egyszer megérti.

Valóban igazatok van, senki meccsét nem lehet összehasonlítani a másikéval, hogy ki játszott erősebbel ki gyengébbel, ez parttalan vita. Engem nem érdekel mit és hogyan játszott a szíhóksz mert nem az én csapatom. Szurkoljon neki undi. Örülök neki, hogy tud kinek szurkolni. Sok mindent kiemeltetek/kiemeltek de a lényeg akkor is kimaradt. Itthon mindenki hozza a szokkeres múltat és úgy szurkol, hogy a másikat szidja. Odaát is van ilyen, de csak a "B" középnél. A többiek boldogan nézegetik a saját csapatukat és szurkolnak neki, nem foglalkoznak a másikkal. Erre kellene ráébredni itthon is. Tehát az üzenet még egyszer (lassan írom hogy undi is megértse 😀) : mindenki szurkoljon a saját csapatának. Ne a másikat fikázza.
több mint 11 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
mivel még új vagyok lenne egy kérdésem:mikor mi játszunk hazai pályán mi járunk át a szíhóksz fórumra kelteni egy kis baráti feszültséget?😊
több mint 11 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Kezdődik... kezdődik... juhé!!!
Látom hangolódunk a hétvégére. Addig nincs is semmi gond, amíg legalább a minimális tiszteletet megadjuk a másik félnek.
Próbáljuk meg így elmondani az érveinket a másik félnek, jó?BigBaltazar
köszönöm, ha segítenél és meghatároznád az általad minimális tisztelet szintjét módját.. nem biztos hogy az ugyanaz 2 embernél.Josszi
Ahogy mondod, a minimális tisztelet nem biztos hogy ugyanaz két embernél. Ezért nem is tudom meghatározni a pontos fogalmát.
De ebbe most nem is akarok belemenni...

Az biztos két jó csapat fog találkozni, de tavaly a CenturynLinken nagyon elkaptunk Benneteket. Remélem most is megismételjük, és ez nagy fegyvertény lenne.BigBaltazar
hát a tavalyi meccs az nagyon elment... esélyünk sem volt. jó lesz (lenne) most visszavágni és a félelmetes arénában nyerni..

The Amazing Racoon
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy-két észrevétel, vélemény: a Packers elleni meccsen a taktikai csatából a 49ers jött ki győztesen. Míg a Packers tömte a LOS-t és fokozottan figyelt Ké.é.í.pí. futásaira, a sec. bőven magára lett hagyatva, és nagy távolságok voltak köztük és a LB-ek között. Ezt nagyszerűen használta ki a 49ers offense és csodálatos routokkal szedték szét a védelmet. Hozzáteszem, a Packers sec. szerintem az említett nehézségek ellenére is rosszul szerepelt. Hárbóék megint nagyon okosak voltak. Pass rush meg nagyon nem volt a sajtosoktól, Kaep rendszerint nyugodt zsebből dobálhatott. A kevés nyomás alatt amit a Packers produkált, már a passzjáték sem volt rózsás. Az ide vonatkozó statisztikák:
Kaepernick under pressure: 2-for-7 for 39 yards and a 50.3 QB Rating. In a clean pocket: 25-for-32 for 373 yards, three touchdowns and a QB Rating of 146.5.
Nekünk kulcsfontosságú lesz, hogy tudjunk nyomást generálni Kaep-en, mert kizártnak tartom, hogy úgy megfogjuk a futást, mint a Packers. Amivel szerintem nagyjából nem is lesz gond, sokkal inkább félek Kaep lábaitól, mert amikor Newton menekült(vagy Pryor még előtte) mindig elég későn reagáltunk, a 49ers ellen ebben is javulnunk kell. Azért azt is megemlítem, hogy Wilson álmodni sem tudott volna olyan védelmet a Panthers ellen, amit Kaep kapott, de ezzel nem a szerzett pontokat akarom magyarázni, mert felesleges is. Két teljesen más meccsről beszélünk, hülyeség összehasonlítgatni és vitatkozni rajta, hogy ki szerzett több pontot. Mindenképp egy szoros meccset várok, egyik csapatnak sem létkérdés a győzelem, lévén 2. forduló. A presztízs annál nagyobb lesz, mindegy miket nyilatkozgatnak, hogy "ugyanolyan meccs mint a többi" és hasonlók, a pályán ez nem így fog kinézni. A 49ers készebb csapat, de mi leszünk otthon. 50-50 %, majd valami apróság elbillenti valamelyik irányba. De nagyon jóóóóó meccs lesz, élvezzétek.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elnézést kérek a Sajtfejűek szurkolóitól, de a realitás az,hogy az O# elit, a D# meg közepes...undisputedly
a Packers Dline nagyon nem közepes, nagyon mély, és komoly fegyvertény, főleg ha még belevesszük, hogy CM is mindig a LOSt támadja, tulajdonképpen a Packersnek elit védőfala van.sapka
Teljes D#-ről beszéltem. Márpedig amelyik védelem 2, azaz 2 célpontot nem tud levédekezni, az nem elit. .com szakírók is cikkeztek róla.
Az,hogy megfogták a 9ers futását,az nem azt jelenti,hogy elit a védelem,hanem azt,hogy fél év alatt felkészültek a 9ersből 😊
Minden tiszteletem a Sajtfejűeké, én is nagyon szorítottam értük, de ez a védelem, középszer.
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Elnézést kérek a Sajtfejűek szurkolóitól, de a realitás az,hogy az O# elit, a D# meg közepes...undisputedly
a Packers Dline nagyon nem közepes, nagyon mély, és komoly fegyvertény, főleg ha még belevesszük, hogy CM is mindig a LOSt támadja, tulajdonképpen a Packersnek elit védőfala van.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyugi srácok! Undi azért van feldúlva mert fantasyban kikapott tőlem! 😛Alabama Niners
163-175-re nem szégyen kikapni 😊 McCoy majdnem fordított 😛

@petey: Hol válaszoltad meg a Smith dolgot? ÉN semmi ilyet nem látok?
Az emg,hogy a Packers nagyon jó D# XD
Elnézést kérek a Sajtfejűek szurkolóitól, de a realitás az,hogy az O# elit, a D# meg közepes...

De ha akarod magyarázhatod így is, látom nagyon elfogult vagy.
Tudod mit? Mi pedig előző héten a liga egyik legjobb támadósora ellen játszottunk, mégis csak 7 pontot kaptunk 😉
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nyugi srácok! Undi azért van feldúlva mert fantasyban kikapott tőlem! 😛