San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
LB: egy szenzációs sorunk van, akik nem sérülékenyek szerencsére, mindenkinek hosszútávú szerződése. Itt a legrosszabb most back-up-nak lenni.
Alabama Niners
Naja, Grant szerintem majnem mindenhol kezdő lenne...JayB
Igen, ez megnehezíti, hogy vele szemben a szerződéshosszabbítást.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Alexet trédelni szándékoznak, hogy jöjjön érte valami, pár csapatban elkarcolna mint kezdő QB.
Goldson maradni akar, de ugye neki új szerződés kell mert tavaly nem tudtak megegyezni vele, így kicsit borsos ára lesz de pay da man!
Revis nem kell, sokba fájna, így marad a draft ahogy szoktuk.
Goodwin helyére ha jól tudom Kilgore a kiszemelt Center. meglátjuk hogy teljesít majd OTA, TC stb alatt.
most olvastam hogy AJJ megy Kaeppel edzeni hogy kialakuljon köztük a kémia. én még nem mondtam le a srácról, nyomjon egy hasonló karriert mint Crabs és akkor aztán lesz itt célpont, pláne mivel ő ellég jó deep threat.
Kaep mögött a backup QB Tolzien lesz szerintem. de majd meglátjuk kit hoznak, elvileg Tolzi már pár éve itt van, igaz ő pocket passer.
DB-k nem katasztrófálisak, de ami igaz hogy az uccsó két meccsen betliztek rendesen, ide kell mindenképp depth.
DL ide kell rendesen pick. Sopo és RJF szerződése is lejár. Justin Smith pedig kés alá fekszik, 3 hónap a rehab. egy JJ Watt féle DE jöhetne és akkor terror DL-ünk lehetne.

Kaep nem tököl, már megy is Atlantába edzeni, mikor megkérdezték hogy hogyan értékeli a szezonját azt mondta, hogy rossz volt. nagyon nyerni akar, szóval jövőre vigyázat.
Kaepernick is reportedly steaming

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
"A támadósor: QB: Kaepernick innen kezdő ez tény, neki egy új szerződést kell majd adni, arra szabadul fel Alex elmenetele után. Vajon Alexet hányadik körös pickért adjuk oda? Nem számítok 5. körösnél jobbra. Milyen stílusú QB-t hozunk Kaep mögé?"

Az 5. körös pick az kb. mintha ingyé engednénk el???
Revisre pedig mindenképp rá kell mozdulni bár gondolom horror a fizuja és Goldsont én mindenképp megtartanám.
És ha jól csalódom Shermannek is lejár a szerződése a Haxnál.

he7edik
Nem számítok annál többre, mert ugye átveszik a fizuját ami tartalmaz egyszeri 7.5 millát, aztán lehet egyszerűen csak cut lesz, és nem kapunk érte semmit, azaz egy 5. kör még nem is a legrosszabb lehetőség.

Goldsont én is megtartanám csak nála benne van az a lehetőség, hogy a nagy lóvéra megy, tavaly sem tudtunk vele hosszúban megegyezni.

Revis.....hát nem tudom, szuper játékos, viszont mint ember vannak vele fenntartásaim.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
"A támadósor: QB: Kaepernick innen kezdő ez tény, neki egy új szerződést kell majd adni, arra szabadul fel Alex elmenetele után. Vajon Alexet hányadik körös pickért adjuk oda? Nem számítok 5. körösnél jobbra. Milyen stílusú QB-t hozunk Kaep mögé?"

Az 5. körös pick az kb. mintha ingyé engednénk el???
Revisre pedig mindenképp rá kell mozdulni bár gondolom horror a fizuja és Goldsont én mindenképp megtartanám.
És ha jól csalódom Shermannek is lejár a szerződése a Haxnál.

he7edik
Revisnek hatalmas pénzt kell fizetni plusz még a hírek szerint kérnek érte egy 1 és 2. körös picket.
Sherm még csak harmadéves lesz, szóval még legalább két idényig alázza Crabtreet!😛Tessu
Alex mehetne cserébe Revisért.


több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
"A támadósor: QB: Kaepernick innen kezdő ez tény, neki egy új szerződést kell majd adni, arra szabadul fel Alex elmenetele után. Vajon Alexet hányadik körös pickért adjuk oda? Nem számítok 5. körösnél jobbra. Milyen stílusú QB-t hozunk Kaep mögé?"

Az 5. körös pick az kb. mintha ingyé engednénk el???
Revisre pedig mindenképp rá kell mozdulni bár gondolom horror a fizuja és Goldsont én mindenképp megtartanám.
És ha jól csalódom Shermannek is lejár a szerződése a Haxnál.

he7edik
Revisnek hatalmas pénzt kell fizetni plusz még a hírek szerint kérnek érte egy 1 és 2. körös picket.
Sherm még csak harmadéves lesz, szóval még legalább két idényig alázza Crabtreet!😛
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
LB: egy szenzációs sorunk van, akik nem sérülékenyek szerencsére, mindenkinek hosszútávú szerződése. Itt a legrosszabb most back-up-nak lenni.
Alabama Niners
Naja, Grant szerintem majnem mindenhol kezdő lenne...
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
"A támadósor: QB: Kaepernick innen kezdő ez tény, neki egy új szerződést kell majd adni, arra szabadul fel Alex elmenetele után. Vajon Alexet hányadik körös pickért adjuk oda? Nem számítok 5. körösnél jobbra. Milyen stílusú QB-t hozunk Kaep mögé?"

Az 5. körös pick az kb. mintha ingyé engednénk el???
Revisre pedig mindenképp rá kell mozdulni bár gondolom horror a fizuja és Goldsont én mindenképp megtartanám.
És ha jól csalódom Shermannek is lejár a szerződése a Haxnál.


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem most már a figyelmünket az offseason felé kell terelni! Egy év múlva majd úgysem győzünk örvendezni a SB győzelem után!

Engem egyre jobban izgat, hogy mi lesz a csapat megerősítésének filozófiája. Az (nálam) egyértelműen látszik, hogy a secondary-vel kezdeni kell valamit. Ott meg vagyunk rogyva. Rogers sem villogott annyira idén, Brown/Culliver duó sem az igazi. Whitnernél is vannak problémák. Goldson fog maradni? Akarjuk marasztalni? Várhatóan óriási lovét szándékozik kérni.

A támadósor: QB: Kaepernick innen kezdő ez tény, neki egy új szerződést kell majd adni, arra szabadul fel Alex elmenetele után. Vajon Alexet hányadik körös pickért adjuk oda? Nem számítok 5. körösnél jobbra. Milyen stílusú QB-t hozunk Kaep mögé?

OL: itt most összeállt egy nagyon jó anyag, egyedül a C poszton kell majd frissíteni, Goodwin már nem fiatal. A többieknek van hosszútávú szerződése is. Brett Jones az Alabamából az én első körös álompickem. Olyan falunk lenne vele, hogy....

TE: Vernon kezd összejönni Kaeppel az utolsó 2 meccsen egyaránt 100+y-ot hoztak, szerődése még van pár évig. Walker FA lesz remélem hosszabbítunk vele, remek kiegészítő TE. Celek blokkolásban jó, nálam maradhat.

RB/FB: ez atom erős corp, Gore, Hunter, LMJ, Dixon, Miller. Mindegyiküket szeretném ha maradna. Viszont lassan el kell gondolkodni majd Franky pótlásáról is, a többi futónk nem olyan stílusú mint Ő. Reményeim szerint még van legalább 2-3 jó év benne.

WR: Crabtree végre hozta amit már várunk tőle, még jobb idényt kérek tőle a 2013-as szezonban. Manningham jó lenne, ha nem sérült lenne állandóan, mert nincs igazi jó WR2-nk. Moss amennyiben vállal még egy évet maradhat, a rutinja nagyon sokat ér, és a fiataloknak is jó egy ilyen ikon példának.

DL: ez az egy csapatrészünk ami kezd öregedni, még nem vészes, viszont ide kell majd a frissítés, még nem a kezdők terén. Sajnos Smith kiesése (és visszatérése) után már nem volt meg az idény első felében és tavaly látható forma. Futás ellen még remekek, csak mát ott is kicsit esnek vissza. Ide jöhet ember drafton 3-4. körben.

LB: egy szenzációs sorunk van, akik nem sérülékenyek szerencsére, mindenkinek hosszútávú szerződése. Itt a legrosszabb most back-up-nak lenni.

CB: ide kell frissítés FA piacról és draftról is.

S: Whitner teljesítménye esik vissza, Goldson marad e? Sok a kérdés.

P: Lee a legjobb a ligában!

K: Akersnek game over. Honnan jön majd új rugó? FA, trade, draft?
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Azért sem értem, hogy miért hoztok fel bírói tévedéseket, mert ha az is volt, mit változtat a végeredményen...semmit. Igaza van Petey-nek, ha VD-t választja Kaep, akkor most eszetekbe sem jutnak a bírók. Nekem az összes edzőm azt mondta, hogy nem kell a bíróval foglalkozni, játszani kell, jobbnak kell lenni az ellenfélnél, ha jobb vagy, akkor a bíró sem tud segíteni rajtuk. Ennyi...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha már a hollóknál megtettem akkor itt még inkább megfogom és Gratulálok nektek is. Igaz kicsit később láttam az SB-t (hála az égnek nem tudtam az eredményt). Nektek drukkoltam már csak Crab miatt is és egy rohadt nagy comebacket toltatok,már csak ezért is gratula ! Bár Colint még most se csípem,a jövőben tuti sokra viszitek vele.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
és alapvetően az itteni 49ers tábornak ezért dícséret jár. Amerikában hihetetlen mocskolódás megy.diverdoc
Azért ha kint lettem volna a stadionba nem biztos hogy nem az őrsön éjszakázom 😊
Amúgy meg miért anyázzuk a fórumos Ravens szurkolókat mikor nincs velük bajunk és annyian nem is járunk a fórumra hogy ne lenne "családias" a hangulat.dcsicsak


több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A labda a 4,5 yardos vonalon ment ki, persze tény, hogy nem ment előrébb a los.
dcsicsak
Olyan verzió tudtommal nincs hogy valaki már futójátékos és incomplete pass, olyan van hogy futó és fumble vagy védtelen és incomplete. Az ítélet incomplete pass ergó szemet hunytak a kurva nagy helmet hit fölött. De az tényleg vicces hogy kint mindenki (Jimmel együtt) az utolsó playen lovagol ami az égvilágon semmi nem volt... JayB
Ehhez írtam, hogy a 4,5 yardos vonalon ment ki. Nem védeni akarom a bírókat, csak annyit akarok mondani, hogy ha fumble-nek ítélték (és ezért nem volt h2h), akkor azt mulasztották el, hogy kb 50 cm-el előrébb menjen a los, azaz ebből nagyobb hátránya a csapatnak nem alakult ki. Persze a szabályokat nyilván be kéne tartatnia a bíróknak...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Nem akarok én sem bírózni, az utolsó playnél lévő hiszti meg felesleges, meg az újra rugatott FG nekünk kedvezett.
DE!!! Volt két momentum ami sztem rettenetesen befolyásolta a mérközést. Opening drive-unknál Kaep nagyon jól nyitott és illegal formation miatt visszafújták, majd lett egy 3 and out belőle. Nem akarom ecsetelni egy jó, akár pontokkal tarkított első drive után más lett volna a gyerek fekvése (asszem 40 y-nál volt az elkapás). Ennél sokkal fontosabb a 2. TO-verünk. A fumble előtt már réges rég nem volt forward progression!!! És a már belinkelt helmet to helmet is magáért beszél. Volt olyan kommentár, hogy akkor már futó játékos és nem elkapó volt. Na ezt viszont nem értem, mert akkor meg fumble és az oldalvonalon ment a tojás ki. Szóval hogy is van ez? Mindenesetre az incomplete pass röhejes döntés.diverdoc
A labda a 4,5 yardos vonalon ment ki, persze tény, hogy nem ment előrébb a los.
dcsicsak
Olyan verzió tudtommal nincs hogy valaki már futójátékos és incomplete pass, olyan van hogy futó és fumble vagy védtelen és incomplete. Az ítélet incomplete pass ergó szemet hunytak a kurva nagy helmet hit fölött. De az tényleg vicces hogy kint mindenki (Jimmel együtt) az utolsó playen lovagol ami az égvilágon semmi nem volt...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem akarok én sem bírózni, az utolsó playnél lévő hiszti meg felesleges, meg az újra rugatott FG nekünk kedvezett.
DE!!! Volt két momentum ami sztem rettenetesen befolyásolta a mérközést. Opening drive-unknál Kaep nagyon jól nyitott és illegal formation miatt visszafújták, majd lett egy 3 and out belőle. Nem akarom ecsetelni egy jó, akár pontokkal tarkított első drive után más lett volna a gyerek fekvése (asszem 40 y-nál volt az elkapás). Ennél sokkal fontosabb a 2. TO-verünk. A fumble előtt már réges rég nem volt forward progression!!! És a már belinkelt helmet to helmet is magáért beszél. Volt olyan kommentár, hogy akkor már futó játékos és nem elkapó volt. Na ezt viszont nem értem, mert akkor meg fumble és az oldalvonalon ment a tojás ki. Szóval hogy is van ez? Mindenesetre az incomplete pass röhejes döntés.diverdoc
A labda a 4,5 yardos vonalon ment ki, persze tény, hogy nem ment előrébb a los.
A 2. TO tényleg érdekes volt, de ha párba rakjuk a running into the kicker-el akkor kb 1 eset (az a fél yard 3&gólnál) amennyivel többet tévedtek a bírok a Ravens oldalára. Ennyiért _szerintem_ tényleg nem érdemes bírózni és alapvetően az itteni 49ers tábornak ezért dícséret jár. Amerikában hihetetlen mocskolódás megy.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem akarok én sem bírózni, az utolsó playnél lévő hiszti meg felesleges, meg az újra rugatott FG nekünk kedvezett.
DE!!! Volt két momentum ami sztem rettenetesen befolyásolta a mérközést. Opening drive-unknál Kaep nagyon jól nyitott és illegal formation miatt visszafújták, majd lett egy 3 and out belőle. Nem akarom ecsetelni egy jó, akár pontokkal tarkított első drive után más lett volna a gyerek fekvése (asszem 40 y-nál volt az elkapás). Ennél sokkal fontosabb a 2. TO-verünk. A fumble előtt már réges rég nem volt forward progression!!! És a már belinkelt helmet to helmet is magáért beszél. Volt olyan kommentár, hogy akkor már futó játékos és nem elkapó volt. Na ezt viszont nem értem, mert akkor meg fumble és az oldalvonalon ment a tojás ki. Szóval hogy is van ez? Mindenesetre az incomplete pass röhejes döntés.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Nem a bírókat szidom valóban nem rajtuk ment el csak furcsállom hogy a hiszti az utolsó playen van (ami szvsz semmi nem volt) pedig előtte akkora helmet to helmet volt Crabtreen mint a ház.
JayB
ott volt VD töküresen egyedül középen, a védő kb 5 méterről érkezik. látszik hogy Crabtreere ketten figyelnek. ezt azért még gyakorolni kell hogy menjen végig a readeken Kaepernick. slant route sem volt pedig idén az működött RZ-ban többször is.

hát igen ez azért nem volt szép.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Nem a bírókat szidom valóban nem rajtuk ment el csak furcsállom hogy a hiszti az utolsó playen van (ami szvsz semmi nem volt) pedig előtte akkora helmet to helmet volt Crabtreen mint a ház.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Valamelyikőtök - most nem keresem vissza - írta, hogy tavaly NFCChamp kudarc, idén kijavítva, idén SB kudarc, jövőre reméli, hogy kijavítjátok. Úgy gondolom, hogy ezzel egyet tudnék érteni. Jövőre nyerjetek Ti a második SuperHarbowl-on... bár nem mi nem leszünk a közelében sem 😮 Veletek ellentétben 😊

Collapo
Úgy is lehet nézni, hogy idén a két tavalyi konf.döntő vesztese játszotta a Super Bowl-t, ez alapján akkor jövőre Atlanta - New England meccs kell, hogy jöjjön (valahogy azért a párosításért kevésbé lennék lelkes mondjuk, de ez privát vélemény) 😀somoskovig
Én most aláírnám... 😊
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
azert en nem annyira fognam ezt a birokra. culliverre radobtak, mennyit is? 2 td-t?
az meg, h 28-3-ra hagyjuk elhuzni az ellenfelet.. nah ne vicceljunk. egy falcons ellen belefer, mert nekik ugyis a 40-0-as vezetes az, amivel kepes a csapat gyozni 😂 de egy ravens ellen azt nem lehet megtenni. szemely szerint meg mindig szomoru vagyok a vereseg miatt es hiaba is nezem barhogy is, jobb volt a ravens es megerdemeltek a gyurut. flacco vegre elit!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Valamelyikőtök - most nem keresem vissza - írta, hogy tavaly NFCChamp kudarc, idén kijavítva, idén SB kudarc, jövőre reméli, hogy kijavítjátok. Úgy gondolom, hogy ezzel egyet tudnék érteni. Jövőre nyerjetek Ti a második SuperHarbowl-on... bár nem mi nem leszünk a közelében sem 😮 Veletek ellentétben 😊

Collapo
Úgy is lehet nézni, hogy idén a két tavalyi konf.döntő vesztese játszotta a Super Bowl-t, ez alapján akkor jövőre Atlanta - New England meccs kell, hogy jöjjön (valahogy azért a párosításért kevésbé lennék lelkes mondjuk, de ez privát vélemény) 😀

több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Jó csapatotok van, el kell ismerni, a sírból is visszajöttetek, de túl nagy előnyt adtatok a Hollóknak. Azért így is gratulálok nektek! Most már ti is tudjátok, amit mi évek óta, hogy nem jó ómen olyan csapattal finálét játszani, ahonnan valaki nyugdíjba megy. (Nálunk Bettis, nálatok Lewis) De a jövő..... hát baromi nagy meccseket fogunk vívni egymással. Kutya kemény lesz az NFC West! Ja nem, már az!garrett27
NFC WEST forever! 😀
remélem jövőre a Cards is bele fog tudni szólni a buliba... 😉

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Úgy vélem, hogy elfogadható bíráskodás volt a pályán, de semmi esetre sem jó bíráskodás. Mondjuk úgy gondolom, hogy nem volt olyan hátszele egyik csapatnak se, hogy csak amiatt kapott volna ki a másik, de valóban voltak a meccsen érdekes ítéletek.

CWill bíró esetére úgy gondolom Goodellnek lehet még szava, viszont azt kell mondanom, hogy mindkét csapat keményen, agrasszíven és jó értelemben durván védekezik, ami mellett vagy mindent, vagy semmit nem fújnak. Szvsz, lehetett volna 400y zászlót bedobni, de az se lett volna jobb... DPI, RitK, baromság volt, Holdingot sehova se fújtak, valaki ezt ki is nézte statokból, hogy 0 db volt, ami azért oda-vissza röhej 😊

Kemény csapatotok van, nem a bírókon múlt, jövőre hengereltek...

Valamelyikőtök - most nem keresem vissza - írta, hogy tavaly NFCChamp kudarc, idén kijavítva, idén SB kudarc, jövőre reméli, hogy kijavítjátok. Úgy gondolom, hogy ezzel egyet tudnék érteni. Jövőre nyerjetek Ti a második SuperHarbowl-on... bár nem mi nem leszünk a közelében sem 😮 Veletek ellentétben 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Egyébként az ismétlést nézve 3rd and goalnál nem értem miért nem volt helmet to helmet. Incomplete pass lett akkor nem lehetett futójátékos Crabtree (?) ellenben Smith majdnem leszakította a fejét... JayB
Bírók valahogy végig úgy éreztem nem akarnak flaget dobni semmire.Toca
Semmire amit a Ravens játékosok követnek el...he7edik
Running into the kicker.

A bírok nem nagyon voltak képben, de _szerintem_ nem szabad azt hinni, hogy lejtett a pálya. Egyenletesen volt görbe.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Én azt nem értettem egészen, hogy szegény Whitnerrel mi volt a terv, olyan szinten el volt veszve coverben, hogy valami borzasztó. Persze nem erőssége a dolog alapból sem, de nem sok segítséget kapott a pályán, amikor látszott, hogy ez ma nagyon nem megy...

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Srácok, ez nem a bírókon múlt...red6t6
tudjuk. az egész első félidőn. de legalább megtanultuk hogy simán el lehet lökni a bírót akkor sem lesz semmi 😛petey
Azon is, meg azon, hogy 4 kísérletből képtelenek vagyunk megtenni 5 yardot... 😕red6t6
mikor kb. a legjobb run block OL és elit futó van a csapatban. szeretem nagyon Jimbot, de néha olyan fafej tud lenni Romannal együtt.