San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
két év hosszú idő 😀 de ő már másodéves nem? akár jövöre is jöhetne 😊Gábor
Jöhetne, de per pillanat nem valószínű, hogy junior éve után jelentkezik a draftra, nem akkora talentum. Bár ha a pistol idén is jól muzsikál San Franciscóban, lehet, hogy érte is kapkodnának a csapatok.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
A szabadügynökeink:
Brandon Jacobs RB
Randy Moss WR
Delanie Walker TE
Leonard Davis G
Ricky Jean-Francois DT
Isac Sopoaga DT
Tavares Gooden LB
Larry Grant LB
Clark Haggans LB
Tramaine Brock CB
Dashon Goldson CB
Billy Cundiff K
diverdoc
Jacobs tuti nem jön ide vissza, tudtommal már elváltak útjaink, és nincs is szükség rá, hisztis.
Moss azt mondta marad még 1 évet, Sopoagára nem kell tag, meg lesz vele a hosszabbítás szerintem, csak nálunk játszott eddig, mi draftoltuk. Grant nehéz kérdés, lehet elmegy a játéklehetőség miatt. RJF-et is meg fogjuk tudni tartani. Goldson is nyilatkozna maradni szeretne, viszont sokba fog kerülni várhatóan. Walkerre is szükség lenne, szerintem vele is meg tudunk állapodni. Nagy hülye akit meg akarnánk tartani és elmegy, a legnagyobb SB esélyes csapat vagyunk.Alabama Niners
Mi is ezt gondoltuk Nicksről, de akarta a nagy pénzt, elment (Tampába, ahol még 2-3 évig nem túl valószínű egy SB, de még a PO is nagy kérdőjel). Ellenben Colston pl. meg sem várta a FA időszak kezdetét, aláírt, kész, pedig ha top3 WR FA-ként számítottak rá . Kérdés ott van, hogy ha egy FA nagyon a pénzre megy, telibe fogja szarni az SB esélyeket. Megkapja a lóvét, ha esik, ha fúj. (Maradva Nicksnél olyan szerződést kapott, amiben semmi cap trükközés nem volt, gyakorlatilag 8 meccseket elég játszania egy idényben, és igen komoly, 60% körüli garantálttal. Hol érdekelte őt az SB esély...)

A felsoroltak közül nem fog mindenki beleférni. Moss marad, Walker szintén (őt senki nem fogja szvsz jobban megfizetni), RJF szintén. Sopoaga kérdéses, több helyen lenne rá igény, de kb. sehol nem fognak tudni annyit fizetni neki (bár tavaly Grubbsról pl. ezt gondolták sokan, aztán tessék). Grant szerintem megy több csapatnál lenne rögtön kezdő, főleg ha Goldson marad, mert ő nagyon drága lesz.Gyurma Pappa
Soponak nem az idei volt a legjobb éve. azért ő sem fiatal, lehet RJF-el megyünk tovább a fiatalítás jegyében.
Moss nem hinném hogy marad, Walkert pedig megpróbáljuk megtartani.
prioritás egyelőre Goldson.

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
QB kérdés? valakit talán oda is hozni kéne másodiknak, Tolzien nekem nem volt túl meggyözö előszezonban.Gábor
Két évet még lehúztok vele, aztán jöhet Cody Fajardo a Nevadáról.vassadi
két év hosszú idő 😀 de ő már másodéves nem? akár jövöre is jöhetne 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
A szabadügynökeink:
Brandon Jacobs RB
Randy Moss WR
Delanie Walker TE
Leonard Davis G
Ricky Jean-Francois DT
Isac Sopoaga DT
Tavares Gooden LB
Larry Grant LB
Clark Haggans LB
Tramaine Brock CB
Dashon Goldson CB
Billy Cundiff K
diverdoc
Jacobs tuti nem jön ide vissza, tudtommal már elváltak útjaink, és nincs is szükség rá, hisztis.
Moss azt mondta marad még 1 évet, Sopoagára nem kell tag, meg lesz vele a hosszabbítás szerintem, csak nálunk játszott eddig, mi draftoltuk. Grant nehéz kérdés, lehet elmegy a játéklehetőség miatt. RJF-et is meg fogjuk tudni tartani. Goldson is nyilatkozna maradni szeretne, viszont sokba fog kerülni várhatóan. Walkerre is szükség lenne, szerintem vele is meg tudunk állapodni. Nagy hülye akit meg akarnánk tartani és elmegy, a legnagyobb SB esélyes csapat vagyunk.Alabama Niners
Mi is ezt gondoltuk Nicksről, de akarta a nagy pénzt, elment (Tampába, ahol még 2-3 évig nem túl valószínű egy SB, de még a PO is nagy kérdőjel). Ellenben Colston pl. meg sem várta a FA időszak kezdetét, aláírt, kész, pedig ha top3 WR FA-ként számítottak rá . Kérdés ott van, hogy ha egy FA nagyon a pénzre megy, telibe fogja szarni az SB esélyeket. Megkapja a lóvét, ha esik, ha fúj. (Maradva Nicksnél olyan szerződést kapott, amiben semmi cap trükközés nem volt, gyakorlatilag 8 meccseket elég játszania egy idényben, és igen komoly, 60% körüli garantálttal. Hol érdekelte őt az SB esély...)

A felsoroltak közül nem fog mindenki beleférni. Moss marad, Walker szintén (őt senki nem fogja szvsz jobban megfizetni), RJF szintén. Sopoaga kérdéses, több helyen lenne rá igény, de kb. sehol nem fognak tudni annyit fizetni neki (bár tavaly Grubbsról pl. ezt gondolták sokan, aztán tessék). Grant szerintem megy több csapatnál lenne rögtön kezdő, főleg ha Goldson marad, mert ő nagyon drága lesz.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
Manningham rehabja csak kb a TC vége felé fog befejeződni. WR kell. AJ-nek itt a nagy lehetőség alighanem.
KW10 remélem hamarabb felépül.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
QB kérdés? valakit talán oda is hozni kéne másodiknak, Tolzien nekem nem volt túl meggyözö előszezonban.Gábor
Két évet még lehúztok vele, aztán jöhet Cody Fajardo a Nevadáról.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
A szabadügynökeink:
Brandon Jacobs RB
Randy Moss WR
Delanie Walker TE
Leonard Davis G
Ricky Jean-Francois DT
Isac Sopoaga DT
Tavares Gooden LB
Larry Grant LB
Clark Haggans LB
Tramaine Brock CB
Dashon Goldson CB
Billy Cundiff K

A vastagítottak én megtartanám. Viszont Goldson top10-es FA, rohadt sokba kerülne (meg azért ez a szezonja (főleg a vége) nem volt annyira combos), Grant bárhol kezdő lenne, szerintem őket nem tudjuk megtartani. Moss sztem egy évre még alá fog írni simán. Többiek??DL és secondary lesz sztem a legnagyobb needünk. Talán ezért én Sopoagara tenném a taget. Drafton és a FA piacon is ide erősítenék elsősorban (Aquib Talib?, Vagy Alexet tradelve nem FA?). Sok függ mondjuk Hunter és Williams állapotán is de WR és futó needünk is várható.
Vélemények?diverdoc
Igen, őket kéne megtartatni. Grant és Goldson lesz nehéz. Szerintem Grant is szívesen maradna, de ezzel a pályafutását is veszélyezteti kicsit, ő el fog menni. Hibái ellenére én szeretném ha Goldson maradna, fontos láncszeme a csapatnak, de ha maradni akar akkor nem szabad elszállni pénzügyileg.
Többiekkel sikerülni fog megegyezni, lehet nem is rakunk taget senkire.
Ted Ginn is szabadügynök nem? Mondjuk felölem mehet isten hírével.
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mit kezdünk a CB helyzettel.
WR mindenképpen kell a draftról, harmadik kör környékén hozunk is szerintem, RB-t is kicsit később, de idén nem erre fogjuk kihegyezni.
QB kérdés? valakit talán oda is hozni kéne másodiknak, Tolzien nekem nem volt túl meggyözö előszezonban.

De hiányzik a foci 😕 ismétléssel kell beérnem, éppen kezdünk feljönni az Atlanta ellen 😀

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A szabadügynökeink:
Brandon Jacobs RB
Randy Moss WR
Delanie Walker TE
Leonard Davis G
Ricky Jean-Francois DT
Isac Sopoaga DT
Tavares Gooden LB
Larry Grant LB
Clark Haggans LB
Tramaine Brock CB
Dashon Goldson CB
Billy Cundiff K

A vastagítottak én megtartanám. Viszont Goldson top10-es FA, rohadt sokba kerülne (meg azért ez a szezonja (főleg a vége) nem volt annyira combos), Grant bárhol kezdő lenne, szerintem őket nem tudjuk megtartani. Moss sztem egy évre még alá fog írni simán. Többiek??DL és secondary lesz sztem a legnagyobb needünk. Talán ezért én Sopoagara tenném a taget. Drafton és a FA piacon is ide erősítenék elsősorban (Aquib Talib?, Vagy Alexet tradelve nem FA?). Sok függ mondjuk Hunter és Williams állapotán is de WR és futó needünk is várható.
Vélemények?diverdoc
Jacobs tuti nem jön ide vissza, tudtommal már elváltak útjaink, és nincs is szükség rá, hisztis.
Moss azt mondta marad még 1 évet, Sopoagára nem kell tag, meg lesz vele a hosszabbítás szerintem, csak nálunk játszott eddig, mi draftoltuk. Grant nehéz kérdés, lehet elmegy a játéklehetőség miatt. RJF-et is meg fogjuk tudni tartani. Goldson is nyilatkozna maradni szeretne, viszont sokba fog kerülni várhatóan. Walkerre is szükség lenne, szerintem vele is meg tudunk állapodni. Nagy hülye akit meg akarnánk tartani és elmegy, a legnagyobb SB esélyes csapat vagyunk.Alabama Niners
Ja Jacobsot reflexből írtam (rosszul)
Kire raknád a Taget?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A szabadügynökeink:
Brandon Jacobs RB
Randy Moss WR
Delanie Walker TE
Leonard Davis G
Ricky Jean-Francois DT
Isac Sopoaga DT
Tavares Gooden LB
Larry Grant LB
Clark Haggans LB
Tramaine Brock CB
Dashon Goldson CB
Billy Cundiff K

A vastagítottak én megtartanám. Viszont Goldson top10-es FA, rohadt sokba kerülne (meg azért ez a szezonja (főleg a vége) nem volt annyira combos), Grant bárhol kezdő lenne, szerintem őket nem tudjuk megtartani. Moss sztem egy évre még alá fog írni simán. Többiek??DL és secondary lesz sztem a legnagyobb needünk. Talán ezért én Sopoagara tenném a taget. Drafton és a FA piacon is ide erősítenék elsősorban (Aquib Talib?, Vagy Alexet tradelve nem FA?). Sok függ mondjuk Hunter és Williams állapotán is de WR és futó needünk is várható.
Vélemények?diverdoc
Jacobs tuti nem jön ide vissza, tudtommal már elváltak útjaink, és nincs is szükség rá, hisztis.
Moss azt mondta marad még 1 évet, Sopoagára nem kell tag, meg lesz vele a hosszabbítás szerintem, csak nálunk játszott eddig, mi draftoltuk. Grant nehéz kérdés, lehet elmegy a játéklehetőség miatt. RJF-et is meg fogjuk tudni tartani. Goldson is nyilatkozna maradni szeretne, viszont sokba fog kerülni várhatóan. Walkerre is szükség lenne, szerintem vele is meg tudunk állapodni. Nagy hülye akit meg akarnánk tartani és elmegy, a legnagyobb SB esélyes csapat vagyunk.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A szabadügynökeink:
Brandon Jacobs RB
Randy Moss WR
Delanie Walker TE
Leonard Davis G
Ricky Jean-Francois DT
Isac Sopoaga DT
Tavares Gooden LB
Larry Grant LB
Clark Haggans LB
Tramaine Brock CB
Dashon Goldson CB
Billy Cundiff K

A vastagítottak én megtartanám. Viszont Goldson top10-es FA, rohadt sokba kerülne (meg azért ez a szezonja (főleg a vége) nem volt annyira combos), Grant bárhol kezdő lenne, szerintem őket nem tudjuk megtartani. Moss sztem egy évre még alá fog írni simán. Többiek??DL és secondary lesz sztem a legnagyobb needünk. Talán ezért én Sopoagara tenném a taget. Drafton és a FA piacon is ide erősítenék elsősorban (Aquib Talib?, Vagy Alexet tradelve nem FA?). Sok függ mondjuk Hunter és Williams állapotán is de WR és futó needünk is várható.
Vélemények?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
dominator86 New England Patriots 2
Lehet, hogy laikus kérdés, de én azon agyalok vasárnap óta, mi lehetett volna, ha 4 másodperccel a vége előtt a futás helyett inkább megpróbálnak mezőnygólt szerezni? Lehetett volna erre valami reális esély?dominator86
30 y-ról is kihagyta Akers elsőre. 63 a ligacsúcs, az a kb 85 y...........ugyanmár.Meg ki is kellett volna futnia oldalra, azzal meg lejárt mint láttuk. inkább azon agyaljál, miért nem futottunk a 4 kisérletből 5 y-ról. Az reálisabb.,diverdoc
Valóban, most már látom, hogy amire én gondoltam, az a fair catch kick és tényleg még soha nem is próbálták ilyen messziről elvégezni.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Colinon se sok hely maradt már ahova tintázhat! 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000137423/article/colin-kaepernick-shows-off-his-postsuper-bowl-tattoosAlabama Niners
Hát legyen meg neki a belső erő, a szellemi fejlődés és az alázat, és meglessz a frencsájz QB-nk. Ámen.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Colinon se sok hely maradt már ahova tintázhat! 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/u2vggoa9sth6eyfj7cr3
Colin Kaepernick shows off his post-Super Bowl tattoos
Colin Kaepernick isn't one to shy away from a tattoo needle, and the San Francisco 49ers quarterback didn't hesitate to show off his new body art in the wake of his team's Super Bowl loss.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lehet, hogy laikus kérdés, de én azon agyalok vasárnap óta, mi lehetett volna, ha 4 másodperccel a vége előtt a futás helyett inkább megpróbálnak mezőnygólt szerezni? Lehetett volna erre valami reális esély?dominator86
30 y-ról is kihagyta Akers elsőre. 63 a ligacsúcs, az a kb 85 y...........ugyanmár.Meg ki is kellett volna futnia oldalra, azzal meg lejárt mint láttuk. inkább azon agyaljál, miért nem futottunk a 4 kisérletből 5 y-ról. Az reálisabb.,


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
dominator86 New England Patriots 2
Lehet, hogy laikus kérdés, de én azon agyalok vasárnap óta, mi lehetett volna, ha 4 másodperccel a vége előtt a futás helyett inkább megpróbálnak mezőnygólt szerezni? Lehetett volna erre valami reális esély?
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
szerencsétlen 😕
 blog.sfgate.com/49ers/2013/02/06/aunt-and-uncle-of-te-delanie-walker-killed-by-suspected-drunk-driver/JayB

"Alice and Bryan Young my aunt and uncle was killed on Monday at 5 am after the super bowl by a drunk," Walker posted to his Twitter account Wednesday. "Im going to miss y'all but i know they are in a better place."

ez a tragédia, nem pedig egy vereség a sportban, akár SB döntő 😕 részvétem.
de megint a vétkes szállt ki kisebb karcolásokkal...dühítőpetey
baszki 😕 😕
részvétem 😕

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
SoundFX-ek, kötelező!
JayB
csodálom EZT kihagytad 😀
 www.49ers.com/media-gallery/videos/Micd-Up-Michael-Crabtree/6d5eee56-d522-4fb3-bd3e-f858e441306e

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
SoundFX-ek, kötelező!
 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap2000000136909/Sound-FX-Harbaugh-brothers-meet-pregame?continuous=true (John mennyivel lazább volt...)

 www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/0ap2000000136912/Sound-FX-Lights-go-out-in-New-Orleans


 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000136915/Sound-FX-Ravens-win-Super-Bowl-XLVII
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
nem csípem túlságosan Peter Kinget, de ő is látta amit én is vasárnap. a kiba nagy holdingot KO Ret TD-nél.
Peter King ‏@SI_PeterKing
For officials to miss that incredibly plain hold by 2 players (Ayanbadejo+another whose # I can't make out) on the 108-yd TD is startling.
Expand
17h Peter King Peter King ‏@SI_PeterKing

Watching NFLNet's SB replay, worst SB non-call, aside from Williams shoving ref, was 49er Bruce Miller held/mugged by 2 Ravens on KO TD ret.
Itt meg egy cikk mi lett volna HA kiállítják Williamset.
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20130205/super-bowl-xlvii-peter-king-mailbag/index.html

mielőtt megkapom: nem bírózóm, csak a nyilvánvaló amit mások is mondanak, ettől függetlenül mi kaszáltuk el magunkat az első félidőben. remélem legközelebb olyan csapattal játszunk SB-t akiből senki nem vonul vissza 😀 vagy szerzünk 50 pontot 😀
a másik LMJ fumble, tavaly ilyenkor Bradshownál egyből fújtak a forward progressre és nem adták nekünk a labdát.
és Jay esete, a Crabteree h2h.
érdekes esetek, de csak tanulni lehet belőle.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az idén kezdődő szezon végén (azaz 2014-ben) elbontják a 49ers ikonikus stadionját a CANDELSTICK PARK-ot! Megyünk a hipermodern új stadionunkba Santa Clarába.

Top 10 momentum a Candelstick Parkból:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ugxyctilkft6ylus4by9
Candlestick Park to be demolished after 49ers' 2013 season
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
szerencsétlen 😕
 blog.sfgate.com/49ers/2013/02/06/aunt-and-uncle-of-te-delanie-walker-killed-by-suspected-drunk-driver/JayB

"Alice and Bryan Young my aunt and uncle was killed on Monday at 5 am after the super bowl by a drunk," Walker posted to his Twitter account Wednesday. "Im going to miss y'all but i know they are in a better place."

ez a tragédia, nem pedig egy vereség a sportban, akár SB döntő 😕 részvétem.
de megint a vétkes szállt ki kisebb karcolásokkal...dühítő

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
szerencsétlen 😕
 blog.sfgate.com/49ers/2013/02/06/aunt-and-uncle-of-te-delanie-walker-killed-by-suspected-drunk-driver/
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 657 — Csodabogár
After losing 34-31 to the Baltimore Ravens in New Orleans on Sunday, Kaepernick said he'll only be able to remember his breakout season "as not being good enough.

😕 ez lesz a motivációja

 espn.go.com/nfl/story/_/id/8917895/colin-kaepernick-san-francisco-49ers-start-training-week

az utolsó 4 play elemzése. amikor időt kért Harbaugh egy Kaep futás lett volna, és ahogy kinézett be is gyalogolt volna talán, csak kifutott az időből.
és a legutolsó legnagyobb sansz amit Jay linkelt. Walker(nem VD) volt tökegyedül középen, csak be kellett volna dőlnie. de jövőre biztos nem csak Crabtreet keresi majd állandóan 😊
 www.csnbayarea.com/blog/matt-maiocco/closer-look-49ers-final-four-plays

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Revis.....hát nem tudom, szuper játékos, viszont mint ember vannak vele fenntartásaim.
Mossnál is volt ilyen para aztán milyen jól sült el a dolog ill. gondolom az se mindegy hogy egy bajnok esélyes csapat hívja.


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Alexet trédelni szándékoznak, hogy jöjjön érte valami, pár csapatban elkarcolna mint kezdő QB.
Goldson maradni akar, de ugye neki új szerződés kell mert tavaly nem tudtak megegyezni vele, így kicsit borsos ára lesz de pay da man!
Revis nem kell, sokba fájna, így marad a draft ahogy szoktuk.
Goodwin helyére ha jól tudom Kilgore a kiszemelt Center. meglátjuk hogy teljesít majd OTA, TC stb alatt.
most olvastam hogy AJJ megy Kaeppel edzeni hogy kialakuljon köztük a kémia. én még nem mondtam le a srácról, nyomjon egy hasonló karriert mint Crabs és akkor aztán lesz itt célpont, pláne mivel ő ellég jó deep threat.
Kaep mögött a backup QB Tolzien lesz szerintem. de majd meglátjuk kit hoznak, elvileg Tolzi már pár éve itt van, igaz ő pocket passer.
DB-k nem katasztrófálisak, de ami igaz hogy az uccsó két meccsen betliztek rendesen, ide kell mindenképp depth.
DL ide kell rendesen pick. Sopo és RJF szerződése is lejár. Justin Smith pedig kés alá fekszik, 3 hónap a rehab. egy JJ Watt féle DE jöhetne és akkor terror DL-ünk lehetne.

Kaep nem tököl, már megy is Atlantába edzeni, mikor megkérdezték hogy hogyan értékeli a szezonját azt mondta, hogy rossz volt. nagyon nyerni akar, szóval jövőre vigyázat.
Kaepernick is reportedly steaming
petey
Jó lenne valamit kapni Alexért, mert a Chiefs, Jets, Browns szintű csapatoknál 2-3 évig lehet még kezdő.

Örülnék ha Goldson maradna, de ne valami ultra horror pénzért, illetve leszokhatna a sok personal faultról is!

Sopoaga és RJF szerződése meglesz, és kell oda majd a Cowboy pótlására valaki.

AJJ meg szedje össze magát, mert kellenek a célpontok Kaepnek!