San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
megyunk bele! 😊
szep volt fiuk!!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
A Georgia Dome nekem jó ómen az Alabama oda nyerni szokott járni!Alabama Niners
majd csend lesz ha vezetünk a 2. negyedben 😀petey
Engem az sem fog zavarni ha az elejétől mi vezetünk a végéig.he7edik
ez nekem is megfelel 😀
kezdődjön! Nobody!

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Tavaly ilyenkor meredten bambultam a TV-t, amikor is kiestünk. Ma azt szeretném látni, ahogy Mike Smithék teszik mindezt.

Go Niners, irány New Orleans!

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A Georgia Dome nekem jó ómen az Alabama oda nyerni szokott járni!Alabama Niners
majd csend lesz ha vezetünk a 2. negyedben 😀petey
Engem az sem fog zavarni ha az elejétől mi vezetünk a végéig.


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
A Georgia Dome nekem jó ómen az Alabama oda nyerni szokott járni!Alabama Niners
majd csend lesz ha vezetünk a 2. negyedben 😀

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Georgia Dome nekem jó ómen az Alabama oda nyerni szokott járni!
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nincs mese győzni kell, nem lesz egyszerű, de behúzható! Go 49ers!!!!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
a mai meccshez:
1, 4-5 emberrel is tudunk nyomást gyakorolni, így lesz extra ember a WR-eken. a Hawksnak nem volt Clemons, nekünk van a Smith Bros 😊
2, TE játék
3, Falcons D 28. passzban és futás ellen. Gore és LMJ valamint az OL-ünk meg kell oldja ezt.
4, a védelmünk tudja hogy nem rajtuk áll a dolog, és tudják hogy milyen bukni itt.
5, nekünk fekszenek a pass heavy csapatok játéka.

Persze ez a PO, bármi lehet.

Win. Go for the 6th!

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
azért az sok mindent elárul, hogy van olyan ember kis hazánkban aki komolyan vette ezt a posztotcápa77
+ h van még olyan ember aki olvassa is azt a blogot, mostanában, még az eddigieknél is "viccesebb" cikkeket írogatnak oda egyesek.Farky
ezek szerint te is olvasod, ha véleményt formálsz róla
mint ahogy én is 😊 😊 😊
cápa77
volt egy cikk, ami végképp betette a kaput, azóta nem olvastam, kivétel ez a cikk, mert olyan sokan linkelgették facebookon (és sajnos elég sokan komolyan is vették)

de h ne offoljak, én a 49ersnek fogok szurkolni, h legalább egy szimpatikus csapat legyen az SB-ben

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A hóksz elleni meccs tanulságait biztos levonta Jimbo, a TE játék ellen necces volt a Falcons. Sztem több játék lesz majd Vernonra (majd meglátjuk Crabtree, mennyire lesz ott fejben, ha ne adj isten nem nagyon, akkor ez hatványozottan igaz lesz).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Olyan kerdesem lenne hogy szerintetek Vernon Davisnek lehet-e nagy meccse ma, vagy tovabbra sem varhato tole semmi?
Illetve TE vedekezesetsk mennyire jo? 😊
több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
azért az sok mindent elárul, hogy van olyan ember kis hazánkban aki komolyan vette ezt a posztotcápa77
+ h van még olyan ember aki olvassa is azt a blogot, mostanában, még az eddigieknél is "viccesebb" cikkeket írogatnak oda egyesek.Farky
ezek szerint te is olvasod, ha véleményt formálsz róla
mint ahogy én is 😊 😊 😊


több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
azért az sok mindent elárul, hogy van olyan ember kis hazánkban aki komolyan vette ezt a posztotcápa77
+ h van még olyan ember aki olvassa is azt a blogot, mostanában, még az eddigieknél is "viccesebb" cikkeket írogatnak oda egyesek.Farky
szerintem az nso-ról is árulkodó, hogy ez így a főoldalon megjelenhet, de ez szigorúan a magánvéleményem

jjncaa
az nso lassan a blikk szintjére süllyed vagy az alá...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
azért az sok mindent elárul, hogy van olyan ember kis hazánkban aki komolyan vette ezt a posztotcápa77
+ h van még olyan ember aki olvassa is azt a blogot, mostanában, még az eddigieknél is "viccesebb" cikkeket írogatnak oda egyesek.Farky
szerintem az nso-ról is árulkodó, hogy ez így a főoldalon megjelenhet, de ez szigorúan a magánvéleményem



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
azért az sok mindent elárul, hogy van olyan ember kis hazánkban aki komolyan vette ezt a posztotcápa77
+ h van még olyan ember aki olvassa is azt a blogot, mostanában, még az eddigieknél is "viccesebb" cikkeket írogatnak oda egyesek.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
azért az sok mindent elárul, hogy van olyan ember kis hazánkban aki komolyan vette ezt a posztot


több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/20/Kaepernick_Megrikatjuk_a_Falcons_drukkereit/
szimpatikus ahogy játszik, de ekkora arccal nagyon fájni fog a pofára esés (még ha én is a 49erst tartom esélyesnek). 😊MarioAna
Ennyire ostoba nem lehet.
Ez a blog pedig nem a legautentikusabb hírforrás. Először látnám az eredetit, ugyanis nem tüntették fel a forrást!undisputedly
van egy gyanda sanúm, hogy ez egy fake interjú akar lenni. bár annak kifejezetten szar...

hayden
Most őszintén, valaki azt hitte ez egy igazi interjú??? Nincs szerintem 1 olyan NFL játékos aki így nyilatkozna élesben bárkinek. Amúgy Colin messze nem ilyen ember. Ez egy vicces fake interjú volt!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
akkor is szánalmas ember aki írta.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/20/Kaepernick_Megrikatjuk_a_Falcons_drukkereit/
szimpatikus ahogy játszik, de ekkora arccal nagyon fájni fog a pofára esés (még ha én is a 49erst tartom esélyesnek). 😊MarioAna
Képzelt riport egy amerikai irányítóról.
Tuti hogy fake.

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/20/Kaepernick_Megrikatjuk_a_Falcons_drukkereit/
szimpatikus ahogy játszik, de ekkora arccal nagyon fájni fog a pofára esés (még ha én is a 49erst tartom esélyesnek). 😊MarioAna
Ennyire ostoba nem lehet.
Ez a blog pedig nem a legautentikusabb hírforrás. Először látnám az eredetit, ugyanis nem tüntették fel a forrást!undisputedly
van egy gyanda sanúm, hogy ez egy fake interjú akar lenni. bár annak kifejezetten szar...
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/20/Kaepernick_Megrikatjuk_a_Falcons_drukkereit/
szimpatikus ahogy játszik, de ekkora arccal nagyon fájni fog a pofára esés (még ha én is a 49erst tartom esélyesnek). 😊MarioAna
Biztos vagyok benne, hogy ilyet nem nyilatkozott. Bulvár szar.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/20/Kaepernick_Megrikatjuk_a_Falcons_drukkereit/
szimpatikus ahogy játszik, de ekkora arccal nagyon fájni fog a pofára esés (még ha én is a 49erst tartom esélyesnek). 😊MarioAna
Ennyire ostoba nem lehet.
Ez a blog pedig nem a legautentikusabb hírforrás. Először látnám az eredetit, ugyanis nem tüntették fel a forrást!
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
 fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/20/Kaepernick_Megrikatjuk_a_Falcons_drukkereit/
szimpatikus ahogy játszik, de ekkora arccal nagyon fájni fog a pofára esés (még ha én is a 49erst tartom esélyesnek). 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Idén eddig ez a legjobb:
 www.nfl.com/videos/movie-trailers/0ap2000000127767/A-tale-of-Fire-and-Ice-49ers-vs-Falconscsizizoli
Hátha vki az Atlanta topikján nem látta. Tényleg nagyon jó


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P