San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Chad Hall a 14-es számú játékos. Azért ez tuti Crabtree miatt van.( Mondjuk 3 éves ideje is lejárt PS-ben, ugyhogy másik megoldás a cut lett volna.)
Az ügyvédjének a közleménye eléggé semmitmondó, de nem is vártunk mást
“On Friday, January 18, 2013, Michael Crabtree voluntarily met with the San Francisco Police Department and provided a statement. Michael fully cooperated with the inspectors and will continue to do so throughout the investigation. We have confidence in the process. Out of respect and integrity for the process, we have no further comment at this time.”


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
azért azt illene tudni, hogy mikor vannak a konferencia döntők...
jaj istenkém kimaradt, hogy vasárnap összedőlt a világFucu
Természetesen nem dölt össze a világ. Nem arra írtam. De ha vki azt olvasta, akkor ez megzavarhatta. Illene, vagy nem illene tudni???Érdekes hozzáállás egy szerkesztőtől. Akkor miért írtátok oda? Hisz illene tudni. Én a lenéző, ekéző válaszra írtam, ami ráadásul egy admintzól jött. De ne offoljuk szét. Ma konferenciadöntőt játszik a csapatunk és ez a lényeg.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért azt illene tudni, hogy mikor vannak a konferencia döntők...
jaj istenkém kimaradt, hogy vasárnap összedőlt a világ



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
és ezt nem a bowl.hu-n találtad?jjncaa
De. Pont ezért írtam. Ma lett kirakva, hogy magyar idő szerint 21:00-kor. Nem vasárnap 21:00-kor. Ha vki ezt olvasta megzavarodhatott esetleg, hogy ma van a meccs. Te egy másik bowl.hu-s linket "nézd csak mit találtál", ahol helyesen szerepel, mások esetleg a bowl.hu főcímén szereplő cikkét "nézd csak mit találtak", ahol meg nem. Ez utóbbit többen olvassák gondolom, mint a tv műsort. diverdoc
Egyszerűbb kapásból játszani a földművest 😊 Köszi diver, így nem rohanok haza.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
és ezt nem a bowl.hu-n találtad?jjncaa
De. Pont ezért írtam. Ma lett kirakva, hogy magyar idő szerint 21:00-kor. Nem vasárnap 21:00-kor. Ha vki ezt olvasta megzavarodhatott esetleg, hogy ma van a meccs. Te egy másik bowl.hu-s linket "nézd csak mit találtál", ahol helyesen szerepel, mások esetleg a bowl.hu főcímén szereplő cikkét "nézd csak mit találtak", ahol meg nem. Ez utóbbit többen olvassák gondolom, mint a tv műsort.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Nagyon fasza... Bár ilyen esetekben én nagyon megkérdőjelezem a lánykák szerepét is. Miért azoknál a kőgazdag srácoknál történik mindig ilyen akik egyébként akárkit megkaphatnak? Véletlen?JayB
nekem is mindig ez jut eszembe az ilyenekről...
de remélem holnap ez nem látszódik meg a csapatonGábor
együttműködött a hatóságokkal, kikérdezték és ennyi. ártatlan amíg nem bizonyul bűnösnek.
elutazott a csapattal. de ha igaz ami történt akkor repül. Harb is megmondta hogy ezt az egyet nem tudja megbocsátani és annak nincs helye a csapatában.

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
és ezt nem a bowl.hu-n találtad?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Valaki mintha pénzt akarna...miért tegnap?petey
ja vszeg ez van a háttérben. csak ne zavarja meg a fejeket!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ma lesz meccs srácok vagy holnap?silent7939
Nézd csak mit találtam!

 www.sport1tv.hu/Musorujsag/2013/01/20

catattack
nézd csak mit találtam!
 bowl.hu/tv-musorjjncaa
Pedig a bowl.hu-n mindig jó minden.
Upsz nézd csak mit találtam!
https://bowl.hu/images/cache/uploads/df3597b42ebbe11bf40ab6156c70da12.jpg
NFL mérkőzés beharangozók - Konferenciadöntők | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

"Atlanta Falcons - San Francisco 49ers, magyar idő szerint 21:00-kor, Georgia Dome"
Egy egyszerű "holnap" a válasz. Mondjuk kevésbé ironikus az tény.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ma lesz meccs srácok vagy holnap?silent7939
Nézd csak mit találtam!

 www.sport1tv.hu/Musorujsag/2013/01/20

catattack
Igazán rendesek vagytok... köszi a segítséget. Bár a műsorújságot én is megtaláltam volna de nem szeretek telefonról böngészni.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Ma lesz meccs srácok vagy holnap?silent7939
Nézd csak mit találtam!

 www.sport1tv.hu/Musorujsag/2013/01/20

catattack
nézd csak mit találtam!
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
TV-műsor | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Ma lesz meccs srácok vagy holnap?silent7939
Nézd csak mit találtam!

 www.sport1tv.hu/Musorujsag/2013/01/20
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ma lesz meccs srácok vagy holnap?
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Nagyon fasza... Bár ilyen esetekben én nagyon megkérdőjelezem a lánykák szerepét is. Miért azoknál a kőgazdag srácoknál történik mindig ilyen akik egyébként akárkit megkaphatnak? Véletlen?JayB
nekem is mindig ez jut eszembe az ilyenekről...
de remélem holnap ez nem látszódik meg a csapaton

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 891
Nagyon fasza... Bár ilyen esetekben én nagyon megkérdőjelezem a lánykák szerepét is. Miért azoknál a kőgazdag srácoknál történik mindig ilyen akik egyébként akárkit megkaphatnak? Véletlen?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Valaki mintha pénzt akarna...miért tegnap?

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Elég baj ez. A Packers elleni meccs után történt állítólag, a Special Victims Unit nyomoz. Atlantába elrepült, de biztos megzavarja őt és a csapatot egy ilyen ügy.
"We are aware of the allegation against Michael and understand that he has fully cooperated with authorities," 49ers general manager Trent Baalke said in a statement Friday night.

"The 49ers take such matters very seriously. We will have no further comment at this time as the legal process is ongoing. Additional requests for comment should be directed to Michael's attorney."


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#SFPD says #49er wide receiver #MichaelCrabtree is being investigated for an alleged sexual assault

update Michael Crabtree hasn't been detained/arrested, BUT questioned about alleged sexual assault.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
Adam Schefter
San Francisco 49ers today announced they have waived K Billy Cundiff.

kár azért a tavalyiért, nem lenne rossz rúgó.. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
itt egy jó elemzés hogy szedte szét a TE játék a Falcons védelmét.
gondoljátok VD nyalogatja az ujjait? 😀

 nfl.si.com/2013/01/16/break-it-down-can-vernon-davis-copy-zach-millers-success/?xid=si_nfl

add hozzá Kaep lábait, karját plusz a futójátékunk és máris jobban érzed magad 😊 kérdés a védelem mit tesz hozzá, mert Julio, Gonzo és Roddy csúnyán leégetheti őket. remélem azért a Smith tesók játszani mennek és a D nem hagyja hogy szétkapják őket. petey
Nice one.
Itt pedig arról megy az értekezés h Gonzo mit csinált Kancellárral az end zone-ban és a szerző szerint Whitner eléggé hasonló típusú playa.
 www.nationalfootballpost.com/49ersFalcons-Is-Whitner-ready-for-Gonzalez.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
itt egy jó elemzés hogy szedte szét a TE játék a Falcons védelmét.
gondoljátok VD nyalogatja az ujjait? 😀

 nfl.si.com/2013/01/16/break-it-down-can-vernon-davis-copy-zach-millers-success/?xid=si_nfl

add hozzá Kaep lábait, karját plusz a futójátékunk és máris jobban érzed magad 😊 kérdés a védelem mit tesz hozzá, mert Julio, Gonzo és Roddy csúnyán leégetheti őket. remélem azért a Smith tesók játszani mennek és a D nem hagyja hogy szétkapják őket.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Mr.D, Charles Haley és Bryant Young lesznek a coin tossnal a tiszteletbeli kapitányok.
Jaj de jó lenne, ha megint egy hasonló korszak jönne!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
bírom hogy mindenhol az van hogy nyert az Atlanta 1 PO meccset és hirtelen mekkora ászok lettek, van futójáték, passz meg minden. 😀
mondjuk nekünk meg passrushunk van, és gyilkos run D.
Nolan meg ha hozza a nálunk "megcsodált" big nickel package-ot..nos akkor örülni fogok 😊 ettől függetlenül bitang jó DC.

lássuk.


petey
nem vágom ezt honnan szetted, de 10-ből 9 azt mondja és azt szeretné, hogy ti jussatok tovább 😊
pl:
 espn.go.com/nfl/picksBuga
média, ugye eddig nem sok babér termett nektek PO-ban, és most jött egy győzelem. 😊 mondjuk nem csodálkozom mert ha meg nem nyertetek volna akkor a sárba döngöl. így működik. 😊

az hogy ki kit választ nem oszt nem szoroz 😊petey
az, hogy ki kit választ azt mutatja, hogy kit tartanak esélyesebbnek 😊
és én sehol nem találkoztam olyannal, hogy mekkora ászok lennénk 😊 főleg ellenetek.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
bírom hogy mindenhol az van hogy nyert az Atlanta 1 PO meccset és hirtelen mekkora ászok lettek, van futójáték, passz meg minden. 😀
mondjuk nekünk meg passrushunk van, és gyilkos run D.
Nolan meg ha hozza a nálunk "megcsodált" big nickel package-ot..nos akkor örülni fogok 😊 ettől függetlenül bitang jó DC.

lássuk.


petey
nem vágom ezt honnan szetted, de 10-ből 9 azt mondja és azt szeretné, hogy ti jussatok tovább 😊
pl:
 espn.go.com/nfl/picksBuga
média, ugye eddig nem sok babér termett nektek PO-ban, és most jött egy győzelem. 😊 mondjuk nem csodálkozom mert ha meg nem nyertetek volna akkor a sárba döngöl. így működik. 😊

az hogy ki kit választ nem oszt nem szoroz 😊