San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
5-2
4-3

Week 05
Buffalo Bills vs San Francisco 49ers
Win: 45 - 3


Week 06

Buffalo Bills vs Verebek
Loss: 19 - 16



több mint 11 éve
catattack 3 520
Itt nagy pofára esések lehetnek, ha valamelyikőtök komolyan az hiszi, hogy nyerhet a niners!
Én szóltam!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Á, a Giants meccset hagyjuk. Annál talán a Vikings meccs fájt jobban.

Nem baj. Remélem ma lelépjük a madarakat.
Bízom hogy Gore játszik, és Alex pedig precíziós dobógép lesz!😊
Go 49ers!

Én is csak holnap nézem meg ilyen tájékon. csocsó
Ez még a Vikes meccsnél is jobban fog 😀
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Á, a Giants meccset hagyjuk. Annál talán a Vikings meccs fájt jobban.

Nem baj. Remélem ma lelépjük a madarakat.
Bízom hogy Gore játszik, és Alex pedig precíziós dobógép lesz!😊
Go 49ers!

Én is csak holnap nézem meg ilyen tájékon. csocsó
Ez még a Vikes meccsnél is jobban fog 😀
több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
Á, a Giants meccset hagyjuk. Annál talán a Vikings meccs fájt jobban.

Nem baj. Remélem ma lelépjük a madarakat.
Bízom hogy Gore játszik, és Alex pedig precíziós dobógép lesz!😊
Go 49ers!

Én is csak holnap nézem meg ilyen tájékon.



több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
nah... tisztába tettem magam, frissen és üdén (két redbull segítségével) várok... Jó lenne, ha mocorognátok, nehogy ülve bealudjak! 😀

Látom mindenki nagy avatar cserébe fogott, de azért ugye tudjátok kié lett a legszebb, ...igen Bernié. :hízeleg:
Célba ért! 😀 köszi! 😀
49ersfan
Valameddig még itt mocorgok, de aztán go fekvés. Ezt a meccset sajnos ki kell hagynom. 😕

több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
but azert remelem nem alazzuk le a madarkakat! 😉49ersfan
Én azért remélem nagyon fog fájni a verebeknek...😀
csocsó
Azért mondja, mert ő egy csúnyagonoszrosszkislány. 😛 Amúgy persze nem, csaka Giants ellen. 😀

Egyébként üdv itt és minden új regisztráltnak.

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
nah... tisztába tettem magam, frissen és üdén (két redbull segítségével) várok... Jó lenne, ha mocorognátok, nehogy ülve bealudjak! 😀

Látom mindenki nagy avatar cserébe fogott, de azért ugye tudjátok kié lett a legszebb, ...igen Bernié. :hízeleg:
Célba ért! 😀 köszi! 😀

több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
but azert remelem nem alazzuk le a madarkakat! 😉49ersfan
Én azért remélem nagyon fog fájni a verebeknek...😀



több mint 11 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Huh, már régen írtam...(le is maradtam az olvasásban).

Akkor hajnalban adunk az újabb madárseregnek, vagyis nagyon remélem. Kellene ez a W, mert a pihenő után iszonyat kemény túra jön, amelyben én már a Phins elleni meccsünket sem merem biztosra venni. A Rams azért még vehető...

Látom mindenki nagy avatar cserébe fogott, de azért ugye tudjátok kié lett a legszebb, ...igen Bernié. :hízeleg: 😀 Én azért még kitartok Alex mellett, úgyis szóltok, hogy mikor cserélhetem. 😊

Go Niners!

több mint 11 éve
catattack 3 520
Ezt a cards topiikba is beraktam.

 www.youtube.com/watch?v=Wf0abybIl9o&feature=plcpdiverdoc
Honnan szalajtottátok ezt a Paprika Jancsit?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Ezt a cards topiikba is beraktam.
3.30-nál majd beszartam a röhögésnél. A SB-os rész kimaradhatott volna, de hate weekre jó kis video

 www.youtube.com/watch?v=Wf0abybIl9o&feature=plcpdiverdoc
jól beszél a tesó, respekt.

ma a lényeg, futtassuk a labdát, de gondolom erre készül a Cards is. hiába 😛

az Offensük botrányos, egy forgóajtó jobban blokkol mint ők.
viszont mivel divíziómeccs, idegenben, 3 L után fel lesznek pörögve. mi meg többet pihentünk. 😊 zúzzunk.

van egy érzésem hogy Alexünk visszatér egy parádés játékkal, ha már meggyógyult az ujja.

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ezt a cards topiikba is beraktam.
3.30-nál majd beszartam a röhögésnél. A SB-os rész kimaradhatott volna, de hate weekre jó kis video

 www.youtube.com/watch?v=Wf0abybIl9o&feature=plcp


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hát bármilyen hülyén néz ki az én billentyűzetemből, de San Franciska győzelmet szeretnék, remélem nem csalódok majd... 😊 (persze ez közel sem szurkolás...😛 )Medvepapa
Ne égesd már magad! 😀
A Hox és a Rams számára is csak egy lehetőség van. Méghozzá ha a Cards nyeri a meccset!
catattack
Nem ugyanaz a változó az egyenleteinkben, de persze megértem az álláspontodat... 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
catattack 3 520
Hát bármilyen hülyén néz ki az én billentyűzetemből, de San Franciska győzelmet szeretnék, remélem nem csalódok majd... 😊 (persze ez közel sem szurkolás...😛 )Medvepapa
Ne égesd már magad! 😀
A Hox és a Rams számára is csak egy lehetőség van. Méghozzá ha a Cards nyeri a meccset!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hát bármilyen hülyén néz ki az én billentyűzetemből, de San Franciska győzelmet szeretnék, remélem nem csalódok majd... 😊 (persze ez közel sem szurkolás...😛 )Medvepapa
nem néz ki hülyén 😊 sőt, több ilyet kéne írnod 😀Gábor
óóó de igen, hidd el nekem! 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Hát bármilyen hülyén néz ki az én billentyűzetemből, de San Franciska győzelmet szeretnék, remélem nem csalódok majd... 😊 (persze ez közel sem szurkolás...😛 )Medvepapa
nem néz ki hülyén 😊 sőt, több ilyet kéne írnod 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hát bármilyen hülyén néz ki az én billentyűzetemből, de San Franciska győzelmet szeretnék, remélem nem csalódok majd... 😊 (persze ez közel sem szurkolás...😛 )

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok es udv az ujaknak! en meg melozok, de sietek haza, hogy minel jobban rahangolodhassak a meccsre! Imadom az ora allitast, igy csak fel ejfelig kell tiprodnom... 😀 Erzem a mai W-t, but azert remelem nem alazzuk le a madarkakat! 😉

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Gratula baseballos frisco-i kollégáknak az újabb World Series győzelemhez, különösen, hogy söpréssel sikerült nekik! Remélem idén, vagy a közeljövőben mi is csatlakozunk a sikeres szériájukhoz! Alabama Niners
Gratula nekik!
Nem szeretem a baseballt, de két meccset megnéztem, mégis csak SF 😊

ma végre meccs 😊 már elvonásaim voltak 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Szasztok srácok! Ez fájni fog! 😂catattack
mi? 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Cardinalis
hülye 😀

több mint 11 éve
catattack 3 520
Szasztok srácok! Ez fájni fog! 😂
több mint 11 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
ez lesz kedd hajnalban. a Seahawks topik is kihalt miután kikaptak tőlünk 😛petey
😛

THIS IS THE WAY
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gratula baseballos frisco-i kollégáknak az újabb World Series győzelemhez, különösen, hogy söpréssel sikerült nekik! Remélem idén, vagy a közeljövőben mi is csatlakozunk a sikeres szériájukhoz!