San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
😂petey
Tényleg nem volt...De most..., akkor..., ti leadtatok, vagy mentettetek fél pontot...otthon?

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
jah, a 2 benyelt fake punt-rol nem is beszelek... 😀 😕

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
colin elegge tette magat a szezon elejen, h majd o lesz a kezdo qb, ehhez kepest jo parszor nem vette eszre az uresen maradt elkapokat, eleg harmatos format nyujtott. 15 yardnal tavolabb mar nem tud dobni amugy, vagy mi? a vegen a passt kyle fele nem is ertettem, meg hatra sem nezett, mar dobta.(ok, jott a cb, de akkor is. ah) amiket a zebrak befujtak. atyaeg, szerintem jim sem hitte el 😀
a vedelemmel messze nem voltam megelegedve. rogerst rendszeresen lefutottak, a 2. felidoben direkt radobtak. orjongtem. nem hiszem el, h ilyenkor a DC nem tudja atvarialni a vedelmet...

espn-en agyrazkodast mondtak alexrol. remelem hamar meggyogyul, mert kell a chicago ellen, MNF kereteben ennel sokkal komolyabb jatekra van szukseg.(nem csak tole) (hozzateszem, szerintem a rams se jatszott mar jo ideje ilyen jol. jackson, amendola kiemelkedoek voltak es persze pettis, aki rendszeresen lefutotta rogerst..grrr ) osszesegeben a rams megerdemelte volna a gyozelmet.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Amúgy tudunk valamit Alex-ről? É bíztam benn, hogy Colin kap lehetőséget, de nem így gondoltam! :/ remélem nincs semmi komolyabb baj!?49ersfan
szerintem agyrázkódás, de nem találtam róla semmit

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Amúgy tudunk valamit Alex-ről? É bíztam benn, hogy Colin kap lehetőséget, de nem így gondoltam! :/ remélem nincs semmi komolyabb baj!?

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Jha és Colin-ka belopta magát a szívembe, akárki akármit mond! Valahol el kell kezdeni...
Akers meg a maiért (is) kap egy tockost! Kezdi kihúzni a gyufát!

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
17-7nél nem hittem volna, hogy feljövünk, de Akersben ez benne maradt

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Hát Fiúk... ez a meccs rendesen megterhelte az idegrendszerem! 😊 De most mit mondjak... kell egy ilyen is!(?)

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
elkényelmesedett vagyok már, szívesebben nézem a tv-n hd-ben, mint streamen a 13 collos laptopomon 😀

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Pedig nagyon jók a bengáliak


több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok!
Én is a Falconst nézem! Már megtettem a kis fogadásaimat is a ma esti meccsünkre, remélem f@szán kipihenték magukat a fiúk! 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
mit nézünk 7-től?
Bengals-Giants v Saints-Falcons?he7edik
én a falcons-saintset nézem

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
mit nézünk 7-től?
Bengals-Giants v Saints-Falcons?


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
Nem érezted az iróniát...😊Medvepapa
Nem 😀


több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
Nem érezted az iróniát...😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
😂

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...


több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.
petey
Természetesen, viszont meg kell mutatni ki az úr a csoportban! A visszavágót is majd hozni kell, nem árt ha elvesszük a kedvüket a focitól!Alabama Niners
khmm Bama...
Szoros meccset várokFucu
nagyon jó volt a tegnapi Bama meccs

Rams eddig jó a divizióban, de idegenben még nem nyert, szoros meccset várok de a második félidőben behúzzuk erőből 😊 kb 10 pontos különbséget várok 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.
petey
Természetesen, viszont meg kell mutatni ki az úr a csoportban! A visszavágót is majd hozni kell, nem árt ha elvesszük a kedvüket a focitól!Alabama Niners
khmm Bama...
Szoros meccset várok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
De nagy meccs lesz...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
catattack 3 520
Aztán nehogy szopóka legyen! 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.
petey
Természetesen, viszont meg kell mutatni ki az úr a csoportban! A visszavágót is majd hozni kell, nem árt ha elvesszük a kedvüket a focitól!Alabama Niners
egy 6-0-át vízionálok csoporton belül, max egy L a Seahagsnál mert ők csak otthon tudnak nyerni 😛
Na de addig is Rams egyelőre akik megtréfálták a Westet.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.
petey
Természetesen, viszont meg kell mutatni ki az úr a csoportban! A visszavágót is majd hozni kell, nem árt ha elvesszük a kedvüket a focitól!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Azért divíziómeccs lesz, a Kosok sem jönnek feltartott szarvakkal.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
A hétvégére 20 pontos győzelmet várok, kiegyensúlyozott passz/futással kombinálva. Hazai pályán ez kötelező!!!Alabama Niners
Én meg max 3 kapott pontot.