San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Éveken át megvolt ez a tisztelet az NFCW-ben, sőt ennél több, haverság! Ment a frocli, de nem volt utálat! Anno a Cardsnak mindannyian együtt szurkoltunk a Superbowlon! Én másnap vígasztaltam Fucut, mert teljesen befordult! Tettem ezt úgy, hogy -köztudott- imádom a Steelerst!
Na ilyen volt az NFC west!Helmut Zimmer
Ha már meg lettem említve...én csak a fenti részhez: szívesen lennék tagja egy ilyen NFC West brigádnak, a csapataink igazi ellenfelek, de mi szurkolók attól még lehetünk ebben az értelemben vett barátok! Kezdjük el ebbe az irányba terelni a dolgokat! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Pít,
Ne haragudj, de ez a "pontot raboltunk otthon" azért tényleg mosolyt csal az ember arcára, és nem voltam egyáltalán paraszt! Legfeljebb egy kicsit huncut! 😊
Helmut Zimmer
azért nem semmi, könyörögni a Bills és Bears topikban jimmynek hogy verjenek meg minket. nem bízunk a csodagyerekben?petey
Menjél már (mennymár!) Jimmy ezer éve a cimborám- de tudod is-, amúgy a Bills topic az otthonom!
H:"Lécci lécci verjétek meg a 9-erst!"
Bears fanok: "Persze Helmut alap, de csak a Te kedvedért! Sőt megírjuk Tice-nak, milyen játékokból szeretnénk a TD-t"
És ettől mi változik??!

Pít ez csak egy játék!!!
Másik téma! Te hallod magad?! Ha nincs frappáns válaszod 12-nek, akkor találj ki egyet, de ne személyeskedj!

NFC West
Régebben rendszeresen írtam elemzést ide, ma nem írok egy hang szakmai anyagot sem! Kb. ketten voltunk akik kitartottak Smith mellett! Kb egyedül voltam, aki írtam, hogy Sing kurva rossz lesz (azt sem tudtad merre van az előre!), mert főtörzsörmester/preacherman, az első voltam, aki elmondta, hogy Harb életveszélyes lehet egy jó csapattal! Emlékszem Diverrel, és Kandoval mennyire jókat vitáztunk, megfejtettünk!
Hidd el lenne írnivalóm, mert igenis bele lehet lépni készer ugyanabba a folyóba!

Amúgy meg drága Barátom oroszlánrészed van abban, hogy az egykor összetartó NFC West fórum közösség lassan de biztosan esik szét! Biztos mert megrészegített minket a siker! Jamertbiztos! Nyílván semmi köze nincs ahhoz, hogy ott rúgsz a csapatomba, ahol tudsz!
Ha pedig nagy ritkán kapsz egy riposztot, akkor ilyeneket írsz! Tudod mikor sűllyednék mélyre? Ha ugyanabban az útszéli stílusban válaszolnék, ahogy Te 12-nek!

És el is érkeztünk a viselkedéshez: Endo, Medvepapa Garrett, Tessu, meg a Pats szurkoló, aki nálunk éli ki a világát, de a nevét nem tudom, és én nem ártottunk Neked semmit! Mad nem ír!
Neked 2 emberrel van bajod meg a Hox-al! Előbbi nem érdekel! Braxa némított, Tegyél Te is így! 12 meg verbális mesterlövész! Kerüld el, és főleg ha feltesz egy provokatív kérdést, akkor ne válaszolj, pláne ne ilyet!
Hogy mi bajod a hoxxal azt én nem értjem (Russel Wilsonnal mi a baj 3. körös rookie, és örülünk, hogy legalább otthon jól játszik- ki mondta, hogy csodagyerek?)!
Én is utálom a Jetset, mégis van bennem némi tisztelet! Éveken át megvolt ez a tisztelet az NFCW-ben, sőt ennél több, haverság! Ment a frocli, de nem volt utálat! Anno a Cardsnak mindannyian együtt szurkoltunk a Superbowlon! Én másnap vígasztaltam Fucut, mert teljesen befordult! Tettem ezt úgy, hogy -köztudott- imádom a Steelerst!
Na ilyen volt az NFC west!Na ez ma nyomokban sincs! Ebben nyílván én is hibás vagyok, tanulva ebből, szerintem a 3 legritkább szó amelyet használok, a Rams, a 9-ers,és a Cards! ( és persze a poszteuklideszi sorállási modellek kifejezést is ritkán használom, de az nem ide tartozik!)
Peti, tedd a szívedre a kezed, nem keveset tettél azért, hogy a hox topicban ne Te legyél a kedvenc!! És tudod pont ugyanazt tudom mondani, mint akkor ott Fucunak! "Ne csináld, Te nem ilyen srác vagy"! Pít ne csináld, Te nem ilyen srác vagy!
Változtatni pedig soha sincs későn!

nem írom, hogy haverod Helm, mert nyílván más ez, mint 2-3 éve
szóval símán csak
üdv. Helm
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
De nagy meccs lett...! 😊 Be is rakom MNF elõtt a lejàtszòba! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Lehet kötözködni azon, hogy most ki járt jobban a fél ponttal. De az én nézetem szerint 24-24-re nyertünk. Mert nem kaptunk ki. Továbbra is veretlenek vagyunk az idén a Rams ellen. Vagy mondhatnám azt is, hogy a Rams nyeretlenül távozott Friscoból.

De lényeg a lényeg, hogy nem kaptunk ki. (legalább)Csiriba
nincs gond, csak furcsa a szitu 😊 mindenkinek olyan játszottunk is meg is, volt meccs meg nem is érzése van. tény, ha azonos mérleggel zárunk év végén, akkor bizony sokat számíthat az a fél V 😊 ezért is lenne muszáj a hétfő esti győzelem, mert a 2. seedért tudnánk hajtani.

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Lehet kötözködni azon, hogy most ki járt jobban a fél ponttal. De az én nézetem szerint 24-24-re nyertünk. Mert nem kaptunk ki. Továbbra is veretlenek vagyunk az idén a Rams ellen. Vagy mondhatnám azt is, hogy a Rams nyeretlenül távozott Friscoból.

De lényeg a lényeg, hogy nem kaptunk ki. (legalább)
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Pít,
Ne haragudj, de ez a "pontot raboltunk otthon" azért tényleg mosolyt csal az ember arcára, és nem voltam egyáltalán paraszt! Legfeljebb egy kicsit huncut! 😊
Helmut Zimmer
azért nem semmi, könyörögni a Bills és Bears topikban jimmynek hogy verjenek meg minket. nem bízunk a csodagyerekben?

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
(Komoly kétségeim vannak, arról, hogy te valaha is, bármiből jól jönnél ki.)12
nekem meg nincsenek kétségeim hogy egy tapló paraszt vagy aki azt élvezi ha engem olt állandóan.
csak a Hawks topikban lehet "tiszteletet" követelni gondolom.
szánalmas vagy.

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Pít,
Ne haragudj, de ez a "pontot raboltunk otthon" azért tényleg mosolyt csal az ember arcára, és nem voltam egyáltalán paraszt! Legfeljebb egy kicsit huncut! 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Nem gondoltam volna Helmut, hogy lesz az a szint amire képes vagy lesüllyedni. sajnálom

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
😂petey
Tényleg nem volt...De most..., akkor..., ti leadtatok, vagy mentettetek fél pontot...otthon?12
pontot raboltunk otthon. igazából a végén lehet hogy így jövünk ki belőle jól.
petey
Kacagnék ezen: "raboltunk otthon", de szomorúan kell konstatálnom, hogy nem ment még át a tűzfaladom, hogy a "po"-t, vagy a "nt"-t elvitték Lajosba!
(Komoly kétségeim vannak, arról, hogy te valaha is, bármiből jól jönnél ki.)12
várj mindjárt lájkolok, csak letörlöm a könnyeimet!
dr.Sheldon Cooper
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
😂petey
Tényleg nem volt...De most..., akkor..., ti leadtatok, vagy mentettetek fél pontot...otthon?12
pontot raboltunk otthon. igazából a végén lehet hogy így jövünk ki belőle jól.
petey
Kacagnék ezen: "raboltunk otthon", de szomorúan kell konstatálnom, hogy nem ment még át a tűzfaladom, hogy a "po"-t, vagy a "nt"-t elvitték Lajosba!
(Komoly kétségeim vannak, arról, hogy te valaha is, bármiből jól jönnél ki.)

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az ilyen játékon van a hangsúly, ha megy a D-nek a szekér akkor persze hogy nem lehet gond.


több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/Gyurma Pappa
ellenetek szurkolás azért kicsit erős, de a 49ers ellen had ne szurkoljak nektek 😀Gábor
ja nem, csak nem értettem, hogy miért fontos különösen, hogy minket verjetek, és miért nem ugyanolyan fontos minden győzelem 😊

de no offense, csak kötözködtem 😊Gyurma Pappa
Ez inkább elismerés felétek, mint rosszindulat.


több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/Gyurma Pappa
ellenetek szurkolás azért kicsit erős, de a 49ers ellen had ne szurkoljak nektek 😀Gábor
ja nem, csak nem értettem, hogy miért fontos különösen, hogy minket verjetek, és miért nem ugyanolyan fontos minden győzelem 😊

de no offense, csak kötözködtem 😊Gyurma Pappa
azt úgy értettem, hogy pár embernek itt a Giants volt fontos, nekem inkább ez, hogy idegenben is meg tudunk titeket verni, éérted 😀

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/Gyurma Pappa
ellenetek szurkolás azért kicsit erős, de a 49ers ellen had ne szurkoljak nektek 😀Gábor
ja nem, csak nem értettem, hogy miért fontos különösen, hogy minket verjetek, és miért nem ugyanolyan fontos minden győzelem 😊

de no offense, csak kötözködtem 😊

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/Gyurma Pappa
ellenetek szurkolás azért kicsit erős, de a 49ers ellen had ne szurkoljak nektek 😀

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
Gábor
repes a lelkem, a divízión kívül is szurkolnak ellenünk! \o/

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
meg eddig kétszer egymás után nem játszottunk rosszul, Bears ellen jók leszünk
Saintst jó lenne verni, ez nekem fontos 😀
ez a két meccs fontos lesz, aztán majd számolgathatunk újra 😊

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Vegita, nem érdemelte volna meg a Rams, mert gyakorlatilag magukat oboáztatták végig a sok büntivel és érthetetlen time managementtel.
ettől függetlenül all pro formában nyomta végig Bradford/Amendola/SJax a meccset, csak kamilláztunk mi van 14-0-nál. Jim barátunkat rendesen oktatta Fischer sajnos. a gameplan rátett egy lapáttal az egészre.
plusz a 23 napban 1 meccs sem sokat segített hogy ritmusban maradjunk.

nem Akersben kell keresni a bűnöst hanem elsősorban a védelemben. csak kóvályogtak a pályán. ha Alex fent marad hiszem hogy megfordítjuk még első félidőben, fejben ott van , és tudja rendezni az offenset.

Kaep jó munkát végzett de látszik hogy nincs kész.
mondtam hogy a divíziómeccsek élet-halálról szólnak 😊

nincs tragédia, MNF-ig van 1 hete Alexnak, a Bearsnél is kiszállt Cutler rázkódással szintén. elég horzsolósra sikeredett az NFL második etapjapetey
nem keresem en Akersben a hibat, csak merges voltam az elhibazott fg miatt 😊 az teny, h sok volt a buntetes, de ettol meg remekul jatszott a rams, ezert irtam csak, h megerdemeltek volna a gyozelmet. nalunk az a colin futott td, oriasi nagy mak volt, h nem volt kepi bizonyitek, h mar kint volt a laba..
no mind1, a lenyeg, h sokkal tobbet varok a MNF-ra es innentol kezdve vegig a sb-ig 😀 fel kell porogni, mostmar nincs mese!
Vegita
SB-ig? Ilyen játékkal örülök ha rájátszás meglesz.he7edik
Bears - elég hektikus, otthoni meccs, főműsoridőben. ezek fekszenek nekünk, plusz ha van egy jól futó QB-d, meg screenek akkor azok megölhetik őket. Nyerhető. nem mellesleg jól érintené az NFC seedünket.
Saints - elkezdtek hajrázni, nekik élethalálharc minden meccs. idegenben, kemény lesz.
Rams - visszavágó. kíváncsi vagyok Jim mit talál ki válaszcsapásként. Nyerhető, kizárt hogy megint ilyen formában tolják.
Dolphins - nyerhető
Pats- hűha 😊 hó, vér, veríték
Seahawks - vérfürdő. odamegyünk, szájbatenyereljük őket
Cards - otthon a csoportelsőségért.

Nem lehetetlen de nem is könnyű összeszedni 4 W-t. meg akarjuk mutatni hogy kik vagyunk, itt a remek lehetőség.

szóval nem dőlt össze a ház. Hawks is megy még idegenbe, otthon is kinéz nekik legalább 1-2 pofon. Cards meg...😉 Atlanta 4-6 coming

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Sajnálom, hogy ilyen ritkán van döntetlen az NFL-ben. Ha gyakoribb lenne, akkor talán elgondolkodnának a College szabályok átültetésén az NFL-re. Nekem az sokkal jobban tetszik. Lehet, hogy ez a hozzászólás leginkább nem ide való. Attilahawks
nincs ezzel gond sztem, be kell rúgni a lasztit. az esetek többségében azért ezt abszolválják a csapatok. ezért olyan ritka a tie.

több mint 11 éve
Attilahawks 284 — Seahawks fan
Sajnálom, hogy ilyen ritkán van döntetlen az NFL-ben. Ha gyakoribb lenne, akkor talán elgondolkodnának a College szabályok átültetésén az NFL-re. Nekem az sokkal jobban tetszik. Lehet, hogy ez a hozzászólás leginkább nem ide való.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Vegita, nem érdemelte volna meg a Rams, mert gyakorlatilag magukat oboáztatták végig a sok büntivel és érthetetlen time managementtel.
ettől függetlenül all pro formában nyomta végig Bradford/Amendola/SJax a meccset, csak kamilláztunk mi van 14-0-nál. Jim barátunkat rendesen oktatta Fischer sajnos. a gameplan rátett egy lapáttal az egészre.
plusz a 23 napban 1 meccs sem sokat segített hogy ritmusban maradjunk.

nem Akersben kell keresni a bűnöst hanem elsősorban a védelemben. csak kóvályogtak a pályán. ha Alex fent marad hiszem hogy megfordítjuk még első félidőben, fejben ott van , és tudja rendezni az offenset.

Kaep jó munkát végzett de látszik hogy nincs kész.
mondtam hogy a divíziómeccsek élet-halálról szólnak 😊

nincs tragédia, MNF-ig van 1 hete Alexnak, a Bearsnél is kiszállt Cutler rázkódással szintén. elég horzsolósra sikeredett az NFL második etapjapetey
nem keresem en Akersben a hibat, csak merges voltam az elhibazott fg miatt 😊 az teny, h sok volt a buntetes, de ettol meg remekul jatszott a rams, ezert irtam csak, h megerdemeltek volna a gyozelmet. nalunk az a colin futott td, oriasi nagy mak volt, h nem volt kepi bizonyitek, h mar kint volt a laba..
no mind1, a lenyeg, h sokkal tobbet varok a MNF-ra es innentol kezdve vegig a sb-ig 😀 fel kell porogni, mostmar nincs mese!
Vegita
SB-ig? Ilyen játékkal örülök ha rájátszás meglesz.


több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
Vegita, nem érdemelte volna meg a Rams, mert gyakorlatilag magukat oboáztatták végig a sok büntivel és érthetetlen time managementtel.
ettől függetlenül all pro formában nyomta végig Bradford/Amendola/SJax a meccset, csak kamilláztunk mi van 14-0-nál. Jim barátunkat rendesen oktatta Fischer sajnos. a gameplan rátett egy lapáttal az egészre.
plusz a 23 napban 1 meccs sem sokat segített hogy ritmusban maradjunk.

nem Akersben kell keresni a bűnöst hanem elsősorban a védelemben. csak kóvályogtak a pályán. ha Alex fent marad hiszem hogy megfordítjuk még első félidőben, fejben ott van , és tudja rendezni az offenset.

Kaep jó munkát végzett de látszik hogy nincs kész.
mondtam hogy a divíziómeccsek élet-halálról szólnak 😊

nincs tragédia, MNF-ig van 1 hete Alexnak, a Bearsnél is kiszállt Cutler rázkódással szintén. elég horzsolósra sikeredett az NFL második etapjapetey
nem keresem en Akersben a hibat, csak merges voltam az elhibazott fg miatt 😊 az teny, h sok volt a buntetes, de ettol meg remekul jatszott a rams, ezert irtam csak, h megerdemeltek volna a gyozelmet. nalunk az a colin futott td, oriasi nagy mak volt, h nem volt kepi bizonyitek, h mar kint volt a laba..
no mind1, a lenyeg, h sokkal tobbet varok a MNF-ra es innentol kezdve vegig a sb-ig 😀 fel kell porogni, mostmar nincs mese!

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
De nagy meccs lesz...Medvepapa
Nem lesz...he7edik
😂petey
Tényleg nem volt...De most..., akkor..., ti leadtatok, vagy mentettetek fél pontot...otthon?12
pontot raboltunk otthon. igazából a végén lehet hogy így jövünk ki belőle jól.

Vegita, nem érdemelte volna meg a Rams, mert gyakorlatilag magukat oboáztatták végig a sok büntivel és érthetetlen time managementtel.
ettől függetlenül all pro formában nyomta végig Bradford/Amendola/SJax a meccset, csak kamilláztunk mi van 14-0-nál. Jim barátunkat rendesen oktatta Fischer sajnos. a gameplan rátett egy lapáttal az egészre.
plusz a 23 napban 1 meccs sem sokat segített hogy ritmusban maradjunk.

nem Akersben kell keresni a bűnöst hanem elsősorban a védelemben. csak kóvályogtak a pályán. ha Alex fent marad hiszem hogy megfordítjuk még első félidőben, fejben ott van , és tudja rendezni az offenset.

Kaep jó munkát végzett de látszik hogy nincs kész.
mondtam hogy a divíziómeccsek élet-halálról szólnak 😊

nincs tragédia, MNF-ig van 1 hete Alexnak, a Bearsnél is kiszállt Cutler rázkódással szintén. elég horzsolósra sikeredett az NFL második etapja

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Basszus! Tippmixen mit fizetett volna ez az eredmény? Na este meg is nézem a meccset, felvettem az ESPN-ről.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.