San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A hétvégére 20 pontos győzelmet várok, kiegyensúlyozott passz/futással kombinálva. Hazai pályán ez kötelező!!!
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
hosszú ez a bye week, VD is új állás után nézett 😀

 www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ov_maC8_4YI

több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
😀 kész vagytok!!! 😀

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Mauni(nagy levegő)ka 😀  www.youtube.com/watch?v=39WsqpIUgnA

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Sziasztok Drágaszágok... Már elvonási tüneteim vannak, és mint kiderült, nagyobb a gond a géppemmel, mint hittem... 😕 Még jó, hogy bye week van... Úgy néz ki hogy anyukám veterán gépébe sikerült némi életet lehelnem, szóval igyekszem az oldalt frissíteni és persze jönni hozzátok is! 😊 Csókok Nektek!49ersfan
Húú az jó... mert már idegállapotba vótam drága Móóóníka 😀


több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok Drágaszágok... Már elvonási tüneteim vannak, és mint kiderült, nagyobb a gond a géppemmel, mint hittem... 😕 Még jó, hogy bye week van... Úgy néz ki hogy anyukám veterán gépébe sikerült némi életet lehelnem, szóval igyekszem az oldalt frissíteni és persze jönni hozzátok is! 😊 Csókok Nektek!

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Brandon Jacobsot a playoffra tartogatjuk vagy mi van vele?he7edik
nyaral 😊 gondolom nem esik neki jól, meg állandóan feszegetik a kérdést a médiamunkások. nehéz ha van 2 jó backed.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Brandon Jacobsot a playoffra tartogatjuk vagy mi van vele?


több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
sziasztok,

ha mar lassan 1 eve olvasom fokent ezt a topikot, gondoltam regisztralok, neha ugyis lenne mit mondanom 😛
par szoban rolam:
kb meg 95-ben, vagy 96-ban szerettem meg a friscot, kb 14 evesen. az akkori gyerekkori cimboram jart ki a margitszigetre, amerikai focizni, es bizony akkoriban meg talan valamelyik sky csatornan neztuk nagy ritkan az nfl-t. volt ilyen kartyaja is, es jerry rice-s volt, ez megmaradt bennem, igy lettem en is frisco rajongo,(meg foleg azert, mert mindig ajnarozta a friscot 😀) a szabalyokrol mit sem tudva.
aztan, elkoltozes, evekig semmi, majd a kollegammal(szia NORBI 😀 ) kb 3 evvel ezelott szoba kerult az nfl, nah, azota rendszeresen figyelemmel kiserem az nfl-t.
ez jo par szo volt.
go frisco 😛
jah, szivem szerint irnek par sort a szamomra nem tetszo jatekosokrol(peyton,romo es flacco), de mivel lehet, h olvassak olyanok is ezt a topikot, akik rajonganak ertuk, abbol erosen off topik lenne 😊Vegita
Szia,

Üdv a topikban 😊
Én mindig a sat1-en néztem 😀 meg a DSF-en azt hiszem 😊Gábor
A DSF-en ment a SuperBowl. Pont az első közvetítés amit láttam az utolsó győzelmünk volt.


több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
hát kb ennyi. 😊 mondjuk Young is tolt 40+-os passzokat amikor kellett. itt szerintem a playhívás nem ilyen. majd lesz olyan is biztosan.
egyelőre élvezzék a srácok a pihit, rájuk is fér a 2. etap előtt. ha még begyűjtünk 2 L-t az vállalhatónak tűnik.petey
Én 11-5 várok (NE, NO, SEA idegenbe nagyon meleg lesz)he7edik
2-3 vereség még benne lehet, de azért ezt a Saintset remélem verjük, annyira a patstől sem tartok, de tuti lesz majd valami váratlan vereség

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
sziasztok,

ha mar lassan 1 eve olvasom fokent ezt a topikot, gondoltam regisztralok, neha ugyis lenne mit mondanom 😛
par szoban rolam:
kb meg 95-ben, vagy 96-ban szerettem meg a friscot, kb 14 evesen. az akkori gyerekkori cimboram jart ki a margitszigetre, amerikai focizni, es bizony akkoriban meg talan valamelyik sky csatornan neztuk nagy ritkan az nfl-t. volt ilyen kartyaja is, es jerry rice-s volt, ez megmaradt bennem, igy lettem en is frisco rajongo,(meg foleg azert, mert mindig ajnarozta a friscot 😀) a szabalyokrol mit sem tudva.
aztan, elkoltozes, evekig semmi, majd a kollegammal(szia NORBI 😀 ) kb 3 evvel ezelott szoba kerult az nfl, nah, azota rendszeresen figyelemmel kiserem az nfl-t.
ez jo par szo volt.
go frisco 😛
jah, szivem szerint irnek par sort a szamomra nem tetszo jatekosokrol(peyton,romo es flacco), de mivel lehet, h olvassak olyanok is ezt a topikot, akik rajonganak ertuk, abbol erosen off topik lenne 😊Vegita
Szia,

Üdv a topikban 😊
Én mindig a sat1-en néztem 😀 meg a DSF-en azt hiszem 😊

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
jah, szivem szerint irnek par sort a szamomra nem tetszo jatekosokrol(peyton,romo es flacco), de mivel lehet, h olvassak olyanok is ezt a topikot, akik rajonganak ertuk, abbol erosen off topik lenne 😊Vegita
Így is van, legyél úriember! Írd be a megfelelő topicba milyen bénák! 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
sziasztok,

ha mar lassan 1 eve olvasom fokent ezt a topikot, gondoltam regisztralok, neha ugyis lenne mit mondanom 😛
par szoban rolam:
kb meg 95-ben, vagy 96-ban szerettem meg a friscot, kb 14 evesen. az akkori gyerekkori cimboram jart ki a margitszigetre, amerikai focizni, es bizony akkoriban meg talan valamelyik sky csatornan neztuk nagy ritkan az nfl-t. volt ilyen kartyaja is, es jerry rice-s volt, ez megmaradt bennem, igy lettem en is frisco rajongo,(meg foleg azert, mert mindig ajnarozta a friscot 😀) a szabalyokrol mit sem tudva.
aztan, elkoltozes, evekig semmi, majd a kollegammal(szia NORBI 😀 ) kb 3 evvel ezelott szoba kerult az nfl, nah, azota rendszeresen figyelemmel kiserem az nfl-t.
ez jo par szo volt.
go frisco 😛
jah, szivem szerint irnek par sort a szamomra nem tetszo jatekosokrol(peyton,romo es flacco), de mivel lehet, h olvassak olyanok is ezt a topikot, akik rajonganak ertuk, abbol erosen off topik lenne 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
Én a tavalyi 13–3-ban reménykedek.



több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
hát kb ennyi. 😊 mondjuk Young is tolt 40+-os passzokat amikor kellett. itt szerintem a playhívás nem ilyen. majd lesz olyan is biztosan.
egyelőre élvezzék a srácok a pihit, rájuk is fér a 2. etap előtt. ha még begyűjtünk 2 L-t az vállalhatónak tűnik.petey
Én 11-5 várok (NE, NO, SEA idegenbe nagyon meleg lesz)


több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
hát kb ennyi. 😊 mondjuk Young is tolt 40+-os passzokat amikor kellett. itt szerintem a playhívás nem ilyen. majd lesz olyan is biztosan.
egyelőre élvezzék a srácok a pihit, rájuk is fér a 2. etap előtt. ha még begyűjtünk 2 L-t az vállalhatónak tűnik.

több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én csak arra kérdeznék rá, hogy a WCO sémával mennyi SB-t nyertünk is? Na ugye, milyen hatékony is tud lenni!
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ezt olvastam, jó nevettem rajta 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Le lehetek cseszve a WCO miatt, de Harbs mondta ezt.Fucu
tudjuk 😊 Helm inkább a technikai oldaláról közelíti meg, de a WCO olyan mint a Szovjetunió. megérteni nem lehet csak hinni benne 😀

én azt mondom annyira nem szörnyű Alexünk, csak a Front Office bemutatta hogy kell egy 1/1-es QB draftot tankönyvszerűen elcseszni hosszú évek alatt.
de ez tetszett:
As for reports he had lost his confidence, Smith said, "It was in my closet. I found it." 😂

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Le lehetek cseszve a WCO miatt, de Harbs mondta ezt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak nehogy Helmut benézzen ebbe a topikba. Mindenki WCO-zezik itten kérem. Nemrég úgy a földbe lettem döngölve ezen a topikon ezért, úgyhogy vigyázzatok!😛 😊
Egyébként én Alex hibájának egyes egyedül azt rovom fel, hogy nem tud konzekvensen standard szintet hozni. 2-3 (4) meccsenként egy iszonyatos betli. Harbaugh pedig kihozta belőle amit lehet és ez megsüvegelendő. Nekünk nem kell Brady-Manning-Brees féle Qb. Ez a mi játékunk, vigyük tökélyre!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Meg lettem szólítva 😊
A Stanfordban ugyanez volt. Bivaly fal és lenyomni a futást az ellenfelek torkán (Toby Gerhart valaki?). Luck sem ontotta magából a yardokat, de profi felfogást kapott már első évétől (és ezért lett 1/1) és nem volt rákényszerítve sokszor, hogy egymaga nyerje meg a meccseket, de tudja ezt is 😊
Én is sokszor mondtam, hogy Alex pályafutásban a legjobb dolog ami történhetett vele, hogy Jimbo lett az edzője és ezt a régi Walsh rendszert alapul vevő WCO-t kezdték el játszatni.
Nem tudom mit mondott Ricsi mert ESPN Americán néztem a meccset, de én is biztos vagyok benne, hogy azért savazta Alexet mert nem dobálja a hosszú bombákat.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Bedobta a gepem a torolkozot! 😕(( Most mi lesz!? 😕((

több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
És Dixon?he7edik
Dixon csak úgy van 😀

Én LMJ-t nézném meg, hogy mit tud a srác