San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Remélem vasárnapra Alex felépül 😂Gyurma Pappa
A védelmetek ellen én is dobálhatnék 😀he7edik
Nyilván, legalább könnyebb lenne akkor 4 meccs alatt a 3. pick6 😀

több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Grat a győzelemhez, komoly teljesítmény volt a csapattól!


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Aggódtam a meccs előtt...azért nem is írtam semmit ide, eddig is én voltam a fő aggódó, most már aggódjon más is 😛
Kaep-nek ez egy kiváló első meccs volt. Bátran játszott, össze is jöttek a dolgok nagyjából, ha megszerzi a meccsrutint is, nem lesz ez rossz. Alexnek is jót fog tenni, felkötheti a gatyáját...
Smith Brothers über alles! A védelem kitűnő (Kálki szipka 😊). Brutál volt a D megint.
Végre Vernon is újra kikerült a fénybe. Nagyon biztos a keze, többet kéne használni. Szegény Moss kapott egy olyan rakétát Kaeptől, ami elvitte az ujját, szóvá is tette neki később az oldalvonalnál...jót mosolyogtam rajta 😊
Szerintem idén most játszottunk a legjobban, bár kellett hozzá a Bears is...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Remélem vasárnapra Alex felépül 😂Gyurma Pappa
A védelmetek ellen én is dobálhatnék 😀


több mint 11 éve
buccaneer 490
Üdv. Kaepernick játékával szerintem veszélyesebb ez az offense mint Smith-el.A magabiztossága meg szinte Brady-t idézte. Jó pár szűk esztendő után nagyon jó csapat épült Friscóban. Tippelni korai de szerintem érik egy 49-ers vs. Texans döntő.
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
picit sajnalom h nem volt izgalmasabb a merkozes, jo lett volna ha Cutler meggyogyul...
amit colin mutatott az rendkivul meggyozo volt, de ugyebar matt flynn esetebol tanulva, 1 merkozesbol sokat nem erdemes levonni 😀 kivancsi vagyok a saints ellen mi lesz, illetve mi lesz a sorsa kaepnek..

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Remélem vasárnapra Alex felépül 😂

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Gratulálok a győzelemhez. A mai Bears semmiben sem volt méltó, ahhoz, hogy ezt a mérkőzést rangadónak lehessen nevezni. Outcoachingolták az edzőitek a mienket. Ami Tice esetében nem meglepő, 49ers O részről igen. Le a kalappal. Azt hiszem most végérvényesen eldőlt, hogy Kaepernicknek hamarosan megkell kapnia a stafétát.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Grat! Sajnálom, hogy semmilyen szinten nem tudtunk a rangadó színvonalához felnőni. Az irányító poszton nyugodtan hátradőlhettek, lehet versenyeztetni őket ezentúl! 😊
A védelem is a helyén volt. Remélem, ha úgy alakul januárban visszavágunk!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
Mr, Kaepernick, jó étvágyat:

ami miatt ALdon és Justin SMith nyalogatja az ujját az az , hogy Chilo Rachal a kezdő LG-juk 😊

több mint 11 éve
csocsó San Francisco 49ers 20
Én speciel örülök, hogy Colin kezd. Végre megmutathatja mit is tud.
ST ellen meg mindent kirúgni a pályáról, oszt jól van.😀



több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ST-től fosok leginkább (Hester jaaaj), sztem QB fronton nem vagyunk underdogok. Sőt itt a lehetőség Colin előtt, élni is fog vele. (nagyon halkan jegyzem azért meg, hogy vhogy nem lepne meg, ha mégis játszana Alex).
Futójáték lesz szerintem a kulcs. Forte nagyon jó, de Gore-Hunter-Jacobs 3 fejű sárkányként jobb lesz. Kevés pontot, szenvedős W-t várok.
Go niners!diverdoc
meglepődnék ha játszana Alex tekintve az orvosok nem engedték neki.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ST-től fosok leginkább (Hester jaaaj), sztem QB fronton nem vagyunk underdogok. Sőt itt a lehetőség Colin előtt, élni is fog vele. (nagyon halkan jegyzem azért meg, hogy vhogy nem lepne meg, ha mégis játszana Alex).
Futójáték lesz szerintem a kulcs. Forte nagyon jó, de Gore-Hunter-Jacobs 3 fejű sárkányként jobb lesz. Kevés pontot, szenvedős W-t várok.
Go niners!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Remélem nem öltözködni megyünk hozzátok, lévén arrafelé jobb idő van, mint nálunk... 😊
Most olvasom, hogy ott sem lesz a 1. qb, ebben eddig egál, mellesleg ezt a csatát amúgy sem ők dominálták volna, hanem a védelmek. A szezon elején fix 1-re adtam volna ezt a meccset, de menet közben nőtt az étvágy, meg az arc 😊, így már látok sanszot ránk is. Remélem hajnalban találkozunk!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 658 — Csodabogár
@mortreport
Alex Smith will not play tonight for 49ers, unable to get clearance from neurologist after suffering concussion last week, per sources.
6:53am - 19 Nov 12
megelőztél 😊

hát nincs más, Kaep kell hogy leverje a Medvéket. 😀

remélem most már adnak Jacobsnak is játékidőt. kell a futójáték.
aztán lesz ami lesz, sokat nem tudunk hozzátenni innen 😀 Campbell nem rémít halálra amúgy.

több mint 11 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Colin kezd.

Szóval Jason Campbell vs. Colin Kaepernick, vagy Frank Gore vs. Matt Forte?

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nagyobb bajnak gondolom, hogy Harbaughn cardiologiai beavatkozást hajtottak végre. Sajnos pontos infok nincsenek. "Minor" procedure-nak írják le. Ellentmondásos, hogy miért volt, ritmuszavart és mellkasi fájdalmat is olvastam okként. 3 dolgot tudok elképzelni: 1: Un. cardioversiot csinaltak 2. Esetleg pacemaker implantáció 3. coronarografia (ne adj Isten coronaria stent) Ezek közül az első lenne a legjobb verzió. Utolsó verzió nagyobb gáz lenne. Reméljük a legjobbakat!
(Alex edzett, sztem fog játszani, viszont Cutler egyáltalán nem edzett)diverdoc
az első verzió volt.Fucu
Igen elektromos cardioverziót és vszínű ablatiot csinaltak. Pitvarfibrillációja volt, és úgy tűnik krónikusan. Nem tréfa dolog (pl tüdőembolia lehetett volna belőle). Most alvadásgátló, vérlemezke funkció gátló kezelést kap. Rutin dolog, hál'Isten, hogy ez a verzió jött be. Ez sztem semmilyen formában nem gátolja a napi aktivitását.
Alexről az orvosok mondják ki az ament, neurológiai kontrollja lesz még. Colin a "normálisnál" több edzés munkát végez. Ennek ellenére sztem Alex fog kezdeni, legfeljebb több snapet kap Kaep.
Összeségében az egészségügyi mizériák, jó irányt vettek szerintem.
Nem úgy a maciknál: Campell fog kezdeni és HOF Ditka agyi történése (stroke)is most borzolja a kedélyeket.diverdoc
Remélem a macik sérültjei mind felépülnek szerdára, de ellenünk jobb ha még nem játszanak. Mondjuk én eddig se Cutlertől féltem ha a macikról van szó 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyobb bajnak gondolom, hogy Harbaughn cardiologiai beavatkozást hajtottak végre. Sajnos pontos infok nincsenek. "Minor" procedure-nak írják le. Ellentmondásos, hogy miért volt, ritmuszavart és mellkasi fájdalmat is olvastam okként. 3 dolgot tudok elképzelni: 1: Un. cardioversiot csinaltak 2. Esetleg pacemaker implantáció 3. coronarografia (ne adj Isten coronaria stent) Ezek közül az első lenne a legjobb verzió. Utolsó verzió nagyobb gáz lenne. Reméljük a legjobbakat!
(Alex edzett, sztem fog játszani, viszont Cutler egyáltalán nem edzett)diverdoc
az első verzió volt.Fucu
Igen elektromos cardioverziót és vszínű ablatiot csinaltak. Pitvarfibrillációja volt, és úgy tűnik krónikusan. Nem tréfa dolog (pl tüdőembolia lehetett volna belőle). Most alvadásgátló, vérlemezke funkció gátló kezelést kap. Rutin dolog, hál'Isten, hogy ez a verzió jött be. Ez sztem semmilyen formában nem gátolja a napi aktivitását.
Alexről az orvosok mondják ki az ament, neurológiai kontrollja lesz még. Colin a "normálisnál" több edzés munkát végez. Ennek ellenére sztem Alex fog kezdeni, legfeljebb több snapet kap Kaep.
Összeségében az egészségügyi mizériák, jó irányt vettek szerintem.
Nem úgy a maciknál: Campell fog kezdeni és HOF Ditka agyi történése (stroke)is most borzolja a kedélyeket.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nagyobb bajnak gondolom, hogy Harbaughn cardiologiai beavatkozást hajtottak végre. Sajnos pontos infok nincsenek. "Minor" procedure-nak írják le. Ellentmondásos, hogy miért volt, ritmuszavart és mellkasi fájdalmat is olvastam okként. 3 dolgot tudok elképzelni: 1: Un. cardioversiot csinaltak 2. Esetleg pacemaker implantáció 3. coronarografia (ne adj Isten coronaria stent) Ezek közül az első lenne a legjobb verzió. Utolsó verzió nagyobb gáz lenne. Reméljük a legjobbakat!
(Alex edzett, sztem fog játszani, viszont Cutler egyáltalán nem edzett)diverdoc
az első verzió volt.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Azt írják nem sebészeti beavatkozás miatt volt kórházban, ott lesz ma a sajtótájékoztatón, akkor gondolom okosabbak leszünk. Remélem semmi komoly 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sending out best wishes to Jim Harbaugh for a quick recovery... Get well soon, we gotta alotta ball games left!
@PeteCarroll Pete Carroll Retweet
Helmut Zimmer
Reméljük nincs nagy baj, C'mon Jim!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyobb bajnak gondolom, hogy Harbaughn cardiologiai beavatkozást hajtottak végre. Sajnos pontos infok nincsenek. "Minor" procedure-nak írják le. Ellentmondásos, hogy miért volt, ritmuszavart és mellkasi fájdalmat is olvastam okként. 3 dolgot tudok elképzelni: 1: Un. cardioversiot csinaltak 2. Esetleg pacemaker implantáció 3. coronarografia (ne adj Isten coronaria stent) Ezek közül az első lenne a legjobb verzió. Utolsó verzió nagyobb gáz lenne. Reméljük a legjobbakat!
(Alex edzett, sztem fog játszani, viszont Cutler egyáltalán nem edzett)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
49ers QB Alex Smith returned to practice on Wednesday and said he's feeling better.49ersfan
salalala 😀
juhuuu. igy mar minden zokszo nelkul felkelek a MNF-ra 😀

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
49ers QB Alex Smith returned to practice on Wednesday and said he's feeling better.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem csak tudják Füligjimmy itt nálunk vooduzik és próbálják kikerülni hogy hasson rájuk 😛 😉