San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Egy kis statisztika tegnapról:

Alex 18/24 Cmp/Att, 303 Yds, 3 TDs

Gore 14/106 Car/Yds, 7,6 Avg, 1 TD

Hunter 11/81 Car/Yds, 7,4 Avg

Crabtree 6/113 Rec/Yds, 18,8 Avg, 1 TD

Davis 5/106 Rec/Yds, 21,2 Avg

Az egészben pedig az a legszebb, hogy ezzel Alexnek a legjobb a passer ratingje, 108,7-tel vezet jelenleg a QB-ek között. Ehhez persze kétség nem fér hozzá, hogy kellett ez a Bills védelem, de akkor is jó ezeket nézegetni. 😊


Petrosz
Jó, ez mind szép, de azért a tegnapi meccsen minden összejött. 😊 Jobb lett volna ezt a napot egy komolyabb ellenfél ellen húzni. De legalább önbizalmat meríthetnek belőle. Kíváncsi leszek a Giants ellen mi marad ebből.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Egy kis statisztika tegnapról:

Alex 18/24 Cmp/Att, 303 Yds, 3 TDs

Gore 14/106 Car/Yds, 7,6 Avg, 1 TD

Hunter 11/81 Car/Yds, 7,4 Avg

Crabtree 6/113 Rec/Yds, 18,8 Avg, 1 TD

Davis 5/106 Rec/Yds, 21,2 Avg

Az egészben pedig az a legszebb, hogy ezzel Alexnek a legjobb a passer ratingje, 108,7-tel vezet jelenleg a QB-ek között. Ehhez persze kétség nem fér hozzá, hogy kellett ez a Bills védelem, de akkor is jó ezeket nézegetni. 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
mit mondanak az oddsok, bejutunk iden is a PO-ba?kilences
rajtunk múlik. ha letudjuk az első felét a szezonnak, akkor kinézhet egy tavalyi eredmény is.
tegnap kicsit tartottam a Billstől, de aztán bedaráltuk őket elég meggyőzően.
a Giants meccs zúzós lesz. mi nem fogunk felrakni 30+ pontot ellenük, de ők sem 😊

több mint 12 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
mit mondanak az oddsok, bejutunk iden is a PO-ba?
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
A Cards sajnálása is. 😛Petrosz
Naaaaa 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
ezt most tanáltam maguknak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Azért csínján a Bills-szel, mert ők aztán valóban kiszámíthatatlanok. Ha jó napjuk van, bárkit megvernek, remélem nem ellenünk lesz ez a napjuk. Mindenképpen jót tenne egy W, hogy lássuk visszazökkentünk a normális kerékvágásba, mert azért tegyük hozzá, a Jets nem tanúsított túl nagy ellenállást, és a kötelező győzelmeket hozni a legnehezebb. Fejben ott kell lenni, akkor meglesz.red6t6
nem mondtam hogy tuti W, mert brutál DL-jük van fasza secondaryval.
viszont ha megöljük a futást akkor QB poszton Fitz ipari mennyiségben termeli az INT-eket.
futás ellen 28-ak, Gore/Hunter/Jacobs. Ennyi.
petey
Nem is igazából Neked szántam, de már mindent magadra veszel, amit írok... ez is Alex miatt van 😀
Láttam én már Fitzpatrickot jól is dobálni, nem is egyszer, és ismerve a secondary kiszámíthatatlanságát, háááát...
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ebben a sportban bármi megtörténhet, hála az égnek, ettől olyan jó. Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.red6t6
dehogy veszek mindent magamra, ne izélj már 😀 én csak válaszoltam.

a passz D-nk jelenleg 5. ami meglepő, de ilyen front 7 brutál fel tudja húzni a sec. teljesítményét.

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
Az lehet, akkor is ez a véleményem, és utálom, amikor kiéneklik a szánkból a sajtot... 😉red6t6
Persze, lehet, hogy igazad is van... ( bár szerintem nincs! 😀 😛 )A sajtos témában viszont lehet van valami...

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
A Cards sajnálása is. 😛Petrosz
😀

több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
A Cards sajnálása is. 😛

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott! 49ersfan
Az lehet, akkor is ez a véleményem, és utálom, amikor kiéneklik a szánkból a sajtot... 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.
😮 uhh ez de csúnyán hangzott!

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Azért csínján a Bills-szel, mert ők aztán valóban kiszámíthatatlanok. Ha jó napjuk van, bárkit megvernek, remélem nem ellenünk lesz ez a napjuk. Mindenképpen jót tenne egy W, hogy lássuk visszazökkentünk a normális kerékvágásba, mert azért tegyük hozzá, a Jets nem tanúsított túl nagy ellenállást, és a kötelező győzelmeket hozni a legnehezebb. Fejben ott kell lenni, akkor meglesz.red6t6
nem mondtam hogy tuti W, mert brutál DL-jük van fasza secondaryval.
viszont ha megöljük a futást akkor QB poszton Fitz ipari mennyiségben termeli az INT-eket.
futás ellen 28-ak, Gore/Hunter/Jacobs. Ennyi.
petey
Nem is igazából Neked szántam, de már mindent magadra veszel, amit írok... ez is Alex miatt van 😀
Láttam én már Fitzpatrickot jól is dobálni, nem is egyszer, és ismerve a secondary kiszámíthatatlanságát, háááát...
Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ebben a sportban bármi megtörténhet, hála az égnek, ettől olyan jó. Én nem gondolom, hogy megfelelő helyre sorolnak minket általában a PR-okon. Ha idén is hoznánk a 13-3-at, már az is nagy szó lenne.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Azért csínján a Bills-szel, mert ők aztán valóban kiszámíthatatlanok. Ha jó napjuk van, bárkit megvernek, remélem nem ellenünk lesz ez a napjuk. Mindenképpen jót tenne egy W, hogy lássuk visszazökkentünk a normális kerékvágásba, mert azért tegyük hozzá, a Jets nem tanúsított túl nagy ellenállást, és a kötelező győzelmeket hozni a legnehezebb. Fejben ott kell lenni, akkor meglesz.red6t6
nem mondtam hogy tuti W, mert brutál DL-jük van fasza secondaryval.
viszont ha megöljük a futást akkor QB poszton Fitz ipari mennyiségben termeli az INT-eket.
futás ellen 28-ak, Gore/Hunter/Jacobs. Ennyi.

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Azért csínján a Bills-szel, mert ők aztán valóban kiszámíthatatlanok. Ha jó napjuk van, bárkit megvernek, remélem nem ellenünk lesz ez a napjuk. Mindenképpen jót tenne egy W, hogy lássuk visszazökkentünk a normális kerékvágásba, mert azért tegyük hozzá, a Jets nem tanúsított túl nagy ellenállást, és a kötelező győzelmeket hozni a legnehezebb. Fejben ott kell lenni, akkor meglesz.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
hétvégén Bills. kemény védelmük van, futás ellen sebezhetőek, szóval megint egy Jets féle Offense lesz szerintem, bár nincs kizárva a tavalyi Tampa elleni meccs eredménye sem 😀
fogjuk meg a futást, aztán nyomás Fitz után, amíg sírva nem fakad.

Tegnap kikapott a Cards, egy győzelemmel helyreállna a világ rendje.
The Cards are who I thought they were! 😛petey
Csalódott lennék, ha nem vernénk őket legalább 2TD különbséggel.
A Pintyek 4 győzelmét meg inkább tartom kifutott eredménynek sem mint realitásnak.


több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Tegnap kikapott a Cards, egy győzelemmel helyreállna a világ rendje.
Egyik szemem sír, a másik nevet...
A Bills-től nem félek, bár a Vikings-tól sem féltem "oszt" mi lett... 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
hétvégén Bills. kemény védelmük van, futás ellen sebezhetőek, szóval megint egy Jets féle Offense lesz szerintem, bár nincs kizárva a tavalyi Tampa elleni meccs eredménye sem 😀
fogjuk meg a futást, aztán nyomás Fitz után, amíg sírva nem fakad.

Tegnap kikapott a Cards, egy győzelemmel helyreállna a világ rendje.
The Cards are who I thought they were! 😛

több mint 12 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
 news.yahoo.com/video/sports-15749645/patrick-willis-hated-the-49ers-30633193.html

egy kis érdekesség 😊

több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Jacobs visszatérőben, bár gondolom a Bills elleni játékát még nem kockáztatják meg.

több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
OFF

Szinte őrjítő, hogy lassan három hete próbálok valami képet beilleszteni sikertelenül, az egy másik böngészővel öt perc alatt sikerül. Persze utána egyből rájövök, hogy azon, hogy is kellett volna. Még tiszta jó, hogy hétvégén nyertünk. F*ck Slimbrowser, ideje lesz áttérni a Google Chrome-ra. 😀

ON

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Alex odatette magát, akáér tetszik rednek akár nem
Petey, általában adom amit mondasz... DE(!) én sem voltam tőle elesve...49ersfan
tavalyi szezonra mondtam 😊petey
Basszus tényleg... Sorry, úgy tűnik tegnap csukott szemmel olvastam! 😮 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 659 — Csodabogár
Alex odatette magát, akáér tetszik rednek akár nem
Petey, általában adom amit mondasz... DE(!) én sem voltam tőle elesve...49ersfan
tavalyi szezonra mondtam 😊

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Alex odatette magát, akáér tetszik rednek akár nem
Petey, általában adom amit mondasz... DE(!) én sem voltam tőle elesve...

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
... szóval Alex odatette magát, akáér tetszik rednek akár nem 😊petey
Ha odateszi magát, az nekem is tetszik! 😛

Go 9ers!
Go Trojans!