San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én a 9ers után a Cardinalst szeretem a legjobban... Mindkettőnek nyerni kell!!! 😀
49ersfan
ilyen nincs választanod kell 😊Fucu
Választott. Ennyi. 😀Petrosz
😀

több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Én a 9ers után a Cardinalst szeretem a legjobban... Mindkettőnek nyerni kell!!! 😀
49ersfan
ilyen nincs választanod kell 😊Fucu
Választott. Ennyi. 😀

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Amikor egymás ellen megyünk, akkor a 9ers! 😊

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Én a 9ers után a Cardinalst szeretem a legjobban... Mindkettőnek nyerni kell!!! 😀
49ersfan
ilyen nincs választanod kell 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
2 éve lettem a szerelmesük... Mind a két team annyira kis szerencsétlen volt, hogy annyira sajnáltam őket, kényszert éreztem, hogy szorítsak nekik! 😊 A 49ers a favorit, de a Cards is nagyon a szívemben van! És most nagyon büszke vagyok rájuk!
😀

több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Én a 9ers után a Cardinalst szeretem a legjobban... Mindkettőnek nyerni kell!!! 😀
49ersfan
Széép! 😀

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Én a 9ers után a Cardinalst szeretem a legjobban... Mindkettőnek nyerni kell!!! 😀

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
meglátjuk. fél szememet rajtatok tartom a tv-ben 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Sziasztok!
Az elmúlt 10 napban nem hogy net, de még tv közelbe sem kerültem, így telefonon kaptam a hírt a Vikings meccs eredményéről... Hát ha nem lettem volna alapból sokkos, akkor tuti azt kaptam volna! Miután kialudtam magam, rájöttem, hogy ennyi még belefér, semmi gond, lehet kellett ez a tasli, hogy ne szaladjon el velünk a szekér. Még semmi sincs veszve! Lassan rászedem magam, hogy meg is nézzem, bár hiába tudom az eredményt, biztos, hogy 300 lesz a vérnyomásom! 49ersfan
Üdv újra itt! Reméljük győzelmet és egy Cardinals vereséget is hoztál magaddal. 😊Petrosz
bunkó 😛Fucu
Vállalom. 😊 Egyébként csapni fogjátok a Miamit.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Sziasztok!
Az elmúlt 10 napban nem hogy net, de még tv közelbe sem kerültem, így telefonon kaptam a hírt a Vikings meccs eredményéről... Hát ha nem lettem volna alapból sokkos, akkor tuti azt kaptam volna! Miután kialudtam magam, rájöttem, hogy ennyi még belefér, semmi gond, lehet kellett ez a tasli, hogy ne szaladjon el velünk a szekér. Még semmi sincs veszve! Lassan rászedem magam, hogy meg is nézzem, bár hiába tudom az eredményt, biztos, hogy 300 lesz a vérnyomásom! 49ersfan
Üdv újra itt! Reméljük győzelmet és egy Cardinals vereséget is hoztál magaddal. 😊Petrosz
bunkó 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Sziasztok!
Az elmúlt 10 napban nem hogy net, de még tv közelbe sem kerültem, így telefonon kaptam a hírt a Vikings meccs eredményéről... Hát ha nem lettem volna alapból sokkos, akkor tuti azt kaptam volna! Miután kialudtam magam, rájöttem, hogy ennyi még belefér, semmi gond, lehet kellett ez a tasli, hogy ne szaladjon el velünk a szekér. Még semmi sincs veszve! Lassan rászedem magam, hogy meg is nézzem, bár hiába tudom az eredményt, biztos, hogy 300 lesz a vérnyomásom! 49ersfan
Üdv újra itt! Reméljük győzelmet és egy Cardinals vereséget is hoztál magaddal. 😊

több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Előkerültem! 😊
Jets veréssel kezdjük a győzelmi szériát a bye week-ig
A próféta szóljon belőled! 😀

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Berni, már csodálkoztam merre jársz 😊 hát igen, a Vikingek elleni meccsen minden rossz ami lehetett összejött. mindegy, lépjünk túl.
ma Jets veréssel kezdjük a győzelmi szériát a bye week-ig 😊
legyen ma RJF-nek nagy meccse Sopo helyén. a futásuk nem jó, Revis season ending injury, plusz majdnem a fél csapatuk sérült.
Sanchez egy csomó passza nem talált célba, elég pontatlan.
ettől függetlenül figyelni kell Holmsra nehogy ritmusba jöjjenek.

tőlünk sok futással operáló offense-t várok hogy kimerítsük a DL-jüket. aztán a mély passz Moss-nak 😊

tipp: 27-13 ide

több mint 12 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Ha dühöngeni akarsz akkor nézd meg egyébként ne, jobb a családi békesség is.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
...Lassan rászedem magam, hogy meg is nézzem, bár hiába tudom az eredményt, biztos, hogy 300 lesz a vérnyomásom! 49ersfan
Helyedben kihagynám, nem vesztesz vele semmit.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
49ersfan San Francisco 49ers 285 — csúnyagonoszrosszkislány
Sziasztok!
Az elmúlt 10 napban nem hogy net, de még tv közelbe sem kerültem, így telefonon kaptam a hírt a Vikings meccs eredményéről... Hát ha nem lettem volna alapból sokkos, akkor tuti azt kaptam volna! Miután kialudtam magam, rájöttem, hogy ennyi még belefér, semmi gond, lehet kellett ez a tasli, hogy ne szaladjon el velünk a szekér. Még semmi sincs veszve! Lassan rászedem magam, hogy meg is nézzem, bár hiába tudom az eredményt, biztos, hogy 300 lesz a vérnyomásom!

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
mindig öröm ilyet olvasni vagy látni hogy játékosok részt vesznek ilyen közösségi alkalmakon.

jó hírek: RB Brandon Jacobs (knee) and WR Ted Ginn (ankle) are practicing at Youngstown State.

LB Patrick Willis (ankle) is present for start of practice at Youngstown State.

és egy nem annyira:
NT Isaac Sopoaga has no structural damage to left knee but it looks stiff today as he walks around. Not sure if he'll practice.

akkor ismét Peanut Butter Jelly time 😀 RJF lesz a kezdő Sopo helyett.
 www.youtube.com/watch?v=8CX7pPVaDUk

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.49ers.com/media-gallery/videos/49ers-Visit-Akron-Childrens-Hospital/832dd57b-0e3e-494c-a40c-c0b3fa8c579b

Ez lassan már szokássá válik. Jó szokássá!
Érdemes nézni a kis pufi srácot, mekkora öröm volt számára AJ-vel találkozni!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
ja, megvolt a 15 perc hírnév, 3. hét aztán meglátjuk később mi lesz.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Ha a Seahawks bukott volna, akkor is a legjobb mutatójú csoport lett volna az NFC West, de most, hogy ők is lenyomták a Packerst, iszonyat brutál lett. Ez az alapszakasz nem lesz sétafikálás mint tavaly, minden egyes győzelem duplán fog számítani.Petrosz
ja, lenyomták 😂 elég szép csíkos mezük voltpetey
Jó majd légyszi nézd meg a meccset, és számold össze, hogy hány ordas, és kibaszott veszélyes oline szabálytalanság volt a Packers falban! (a (Irvin 3. sackje konkrétan olyan csúf szabálytalanságon ment el, ami ha rosszul végződik akkor career endind)!
És ha ezek után még mindig úgy gondolod, hogy a büntik után mondjuk 180- 200-nál több O yardra volt jogosult a Packers, akkor irogassál ilyeneket! Mindenki egyformán szív a bírók miatt! A Packers most látványosat szívott, gyász, és sajnálom is a fanokat! De ha rendesen vezetik a meccet, akkor ARod, mondjuk a 12. sack után lehet, hogy nem akar többet játszani!

üdv
HHelmut Zimmer
igen, mindenki egyformán szív. de amikor arról van szó hogy valaki nyer-e vagy nem az utolsó játékban akkor igenis ne nyúljanak bele.

szopott már így a Ravens is a Steelers ellen, hogy most megcsípte-e a vonalat a labda csücske vagy nem, nehéz ügy, de itt mikor tényleg ezen múlik... és tisztán visszanézhető, hát szégyen. a Packers O. többet tett a győzelemért. A-ROd meg már hozzászokott hogy sokat szagolja a füvet. majd arra leszek kíváncsi hogy idegenben hogy megy a szekér. eddig 2W otthon, 1L idegenben.
petey
Nem nyúltak bele.
Ha elveszik az általuk szabályosnak tartott TD-t, akkor nyúlnak bele.
Így csak tették amit helyesnek ítéltek.
És mivel töbször is visszanézték, és még mindig így látták, miközben bőszen tanakodtak, valószínű (nem 100%, de elég sok), hogy bármilyen bíró nézi, ugyanezt látja.
De azt elismerem, hogy megtévesztő lehet, hogy mást mond a szabály, és más tűnik józan paraszti ésszel nézve helyesnek.
Ha nekem kell dönteni én se adok TD-t, de nem nekem kell, hanem profiknak videóról, többszöri visszanézés után.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ha a Seahawks bukott volna, akkor is a legjobb mutatójú csoport lett volna az NFC West, de most, hogy ők is lenyomták a Packerst, iszonyat brutál lett. Ez az alapszakasz nem lesz sétafikálás mint tavaly, minden egyes győzelem duplán fog számítani.Petrosz
ja, lenyomták 😂 elég szép csíkos mezük voltpetey
Jó majd légyszi nézd meg a meccset, és számold össze, hogy hány ordas, és kibaszott veszélyes oline szabálytalanság volt a Packers falban! (a (Irvin 3. sackje konkrétan olyan csúf szabálytalanságon ment el, ami ha rosszul végződik akkor career endind)!
És ha ezek után még mindig úgy gondolod, hogy a büntik után mondjuk 180- 200-nál több O yardra volt jogosult a Packers, akkor irogassál ilyeneket! Mindenki egyformán szív a bírók miatt! A Packers most látványosat szívott, gyász, és sajnálom is a fanokat! De ha rendesen vezetik a meccet, akkor ARod, mondjuk a 12. sack után lehet, hogy nem akar többet játszani!

üdv
HHelmut Zimmer
igen, mindenki egyformán szív. de amikor arról van szó hogy valaki nyer-e vagy nem az utolsó játékban akkor igenis ne nyúljanak bele.

szopott már így a Ravens is a Steelers ellen, hogy most megcsípte-e a vonalat a labda csücske vagy nem, nehéz ügy, de itt mikor tényleg ezen múlik... és tisztán visszanézhető, hát szégyen. a Packers O. többet tett a győzelemért. A-ROd meg már hozzászokott hogy sokat szagolja a füvet. majd arra leszek kíváncsi hogy idegenben hogy megy a szekér. eddig 2W otthon, 1L idegenben.
petey
Arra én is!
Nem nyúltak bele, ennyit tudnak! megnézték, és ennyit tudnak! A különbség az, hogyha Irvinnek baja esett volna, akkor a kozmikus fájdalom tárgya!

Legyél már realista a csávó egy félidő alatt kapott 8!!! sacket, ehhez nem lehet hozzászokni, és egyébként meg látszik is a játékán. Mióta Káflinék feltörték a Packers játékát, azóta amúgy sem látom a meccseket eldöntő QB-t.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Ha a Seahawks bukott volna, akkor is a legjobb mutatójú csoport lett volna az NFC West, de most, hogy ők is lenyomták a Packerst, iszonyat brutál lett. Ez az alapszakasz nem lesz sétafikálás mint tavaly, minden egyes győzelem duplán fog számítani.Petrosz
ja, lenyomták 😂 elég szép csíkos mezük voltpetey
Jó majd légyszi nézd meg a meccset, és számold össze, hogy hány ordas, és kibaszott veszélyes oline szabálytalanság volt a Packers falban! (a (Irvin 3. sackje konkrétan olyan csúf szabálytalanságon ment el, ami ha rosszul végződik akkor career endind)!
És ha ezek után még mindig úgy gondolod, hogy a büntik után mondjuk 180- 200-nál több O yardra volt jogosult a Packers, akkor irogassál ilyeneket! Mindenki egyformán szív a bírók miatt! A Packers most látványosat szívott, gyász, és sajnálom is a fanokat! De ha rendesen vezetik a meccet, akkor ARod, mondjuk a 12. sack után lehet, hogy nem akar többet játszani!

üdv
HHelmut Zimmer
igen, mindenki egyformán szív. de amikor arról van szó hogy valaki nyer-e vagy nem az utolsó játékban akkor igenis ne nyúljanak bele.

szopott már így a Ravens is a Steelers ellen, hogy most megcsípte-e a vonalat a labda csücske vagy nem, nehéz ügy, de itt mikor tényleg ezen múlik... és tisztán visszanézhető, hát szégyen. a Packers O. többet tett a győzelemért. A-ROd meg már hozzászokott hogy sokat szagolja a füvet. majd arra leszek kíváncsi hogy idegenben hogy megy a szekér. eddig 2W otthon, 1L idegenben.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ha a Seahawks bukott volna, akkor is a legjobb mutatójú csoport lett volna az NFC West, de most, hogy ők is lenyomták a Packerst, iszonyat brutál lett. Ez az alapszakasz nem lesz sétafikálás mint tavaly, minden egyes győzelem duplán fog számítani.Petrosz
ja, lenyomták 😂 elég szép csíkos mezük voltpetey
Jó majd légyszi nézd meg a meccset, és számold össze, hogy hány ordas, és kibaszott veszélyes oline szabálytalanság volt a Packers falban! (a (Irvin 3. sackje konkrétan olyan csúf szabálytalanságon ment el, ami ha rosszul végződik akkor career endind)!
És ha ezek után még mindig úgy gondolod, hogy a büntik után mondjuk 180- 200-nál több O yardra volt jogosult a Packers, akkor irogassál ilyeneket! Mindenki egyformán szív a bírók miatt! A Packers most látványosat szívott, gyász, és sajnálom is a fanokat! De ha rendesen vezetik a meccet, akkor ARod, mondjuk a 12. sack után lehet, hogy nem akar többet játszani!

üdv
H
több mint 12 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Csak hogy senki ne mondhassa, hogy az NFC West csapatai csak akkor nyernek meccset, ha egymás ellen játszanak! Az elmúlt évek vegetálása után még a végén a mi egymás elleni meccseink lesznek a hét rangadói!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 12 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
Ha a Seahawks bukott volna, akkor is a legjobb mutatójú csoport lett volna az NFC West, de most, hogy ők is lenyomták a Packerst, iszonyat brutál lett. Ez az alapszakasz nem lesz sétafikálás mint tavaly, minden egyes győzelem duplán fog számítani.Petrosz
ja, lenyomták 😂 elég szép csíkos mezük voltpetey
Utólag olvastam a topikjukat csak, de sajnos az eredményt már nem fogják elvenni. 😊 Még szerencse, hogy a GB elleni szabálytalan visszahordás nem befolyásolta a kimenetelt, mert az az 1-2 csúnya lenne, és a Referees Zebrast sehol nem látom a csoportban. 😀