San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Heartbreaker. 😕
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Legyen már egy Harbaugh a döntőben. 😊 (Aki nyer is). 😛 😉
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 934 — SuperBowl Champions 2013/2014
harcra fel, győzni kell!

no stress urak, élvezzük a joyride-ot 😊 a Giants kissé elbizakodott, nem tudják majd mi ütötte el őket mikor ballagnak le a végén :cool:

Elit csapat, nem kérdés, robognak mint az expressz. de majd arra leszek kíváncsi mit tesznek, mikor Harbaugh és bandája felszedi a síneket 😉

Ginn out, Walker aktív. kellett.petey
GL!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
harcra fel, győzni kell!

no stress urak, élvezzük a joyride-ot 😊 a Giants kissé elbizakodott, nem tudják majd mi ütötte el őket mikor ballagnak le a végén :cool:

Elit csapat, nem kérdés, robognak mint az expressz. de majd arra leszek kíváncsi mit tesznek, mikor Harbaugh és bandája felszedi a síneket 😉

Ginn out, Walker aktív. kellett.

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Nézem a tv-ben a meccset, de nem bírok rá koncentrálni, csak a késő estire tudok gondolni. Azt hittem a Saints elleni izgalmat nem tudja felülmúlni semmi sem, de ez... GO FRISCOOOO
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nagyon várom már a meccset, én is szeretném, ha nyernénk, de gondolom, ti annak nem örülnétek. Hatalmas csata lesz, nagyon félek a védelmetektől.

Sok szerencsét és sérülés mentes meccset kívánok! Győzzön a jobbik! (Bírók pedig egyik irányba se befolyásolják a meccset!)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Bizony elég kemény meccs lesz, a szezon talán legnehezebb meccse. Nagyon sok múlik azon mennyire lesz erős az O# fal. A Giants védelmi fala is igen kitűnő erőkből áll, vért fogunk izzadni, de muszáj lesz tartani őket. Nem lesz egyszerű a Giants elkapóinak őrzése sem, nagy formában vannak, mint ahogy Eli is. Egyszóval kössük fel a gatyát és mutassuk meg, hogy nem véletlenül jutottunk idáig. A szagértők többsége a Giants-re voksol, úgyhogy van esélyünk... 😉
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Eljött a nap amikor újra a rivaldafény közepén áll(hat) a csapat!
Óriási meccset várok, nagyon-nagyon kemény lesz. Viszont hazai pályán nyerni kell!
Kicsit csalódott lennék ha veszítenénk, ellenben, hogy idáig eljutottunk az óriási eredmény!
Super Bowlban szeretném látni a csapatot! Jöjjön a Harbowl II!

Who's got it better then US?
NOBODY!!!

Go 9ers! Go Honey Badger!
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Ezt most olvastam az azcardinals.com-on (tudom, ellenséges média 😊):
"There is only one division that has won at least one playoff game in every one of the past eight postseasons (dating back to the 2004 season): The NFC West. Twice the division winner has made it to the Super Bowl (Seattle after the 2005 season, the Cards after 2008) and the 49ers could be the third representative if they conquer the Giants Sunday in the NFC Championship."

Három évente egy SB NFCW résztvevővel (az ideit azért még ki kell szurkolni 😊). Akkor melyik csoport is a leggyengébb a ligában? 😊
több mint 12 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Rollenak általában ha van egy jó meccse utána nagy a szája... Utoljára a Redskins elleni meccs előtt arcoskodott, remélem hasonló lesz a végkimenetel.
Sztem bár otthon játszotok, de ti lesztek az underdogok, ami jól is elsülhet.Blevi
Rolle minden héten pofázik vmi hülyeséget, de nem mindig lesz belőle első odalas hír...
Tehát rossz hírem van a niners-hívők számára: ez alapján még nem vagytok előrébb.
És ahogy lotus is írta: Rolle egy retardalt, nem kell foglalkozni vele.

Persze a Cowboys-nak külön pech, hogy Rolle ellenük mindkétszer tűrhetően játszott, a vonatkozó magyar mondás szerint: savanyú a szőlő (nekem is az lenne 😉 )G-men
😂 azt kívánom hétvégén játszon úgy a védelmetek mint a 'boys elleni első meccsen. Nagyon irigy vagyok hogy van egy játékosa a Smurfsnek aki kap egy valag lóvét cserébe van 2 tűrhető meccse 😂
Csak mint régebben jeleztem sztem ennek a sajtóban való üzengetésnek nem sok értelmét látom, amellett hogy nemsok hozzáadott értéke van a sporthoz.
Látom a másik neandervölgyi is kezdi... Pedig még szurkoltam is volna kicsit NY-nak, de így....

Amúgy a versenyben maradt csapatok közül a 49ers a legszimpatikusabb. Pár hétre Go 49ers!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Brandon Jacobs is beállt a sorba: Brandon Jacobs urges the 49ers to deliver helmet-to-helmet hits

http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/19/brandon-jacobs-urges-the-49ers-to-deliver-helmet-to-helmet-hits/

azért szólhatnának a játékosoknak hogy vegyenek vissza mert nem lesz jó vége :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=eY26rgd4aps LOL

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Rollenak általában ha van egy jó meccse utána nagy a szája... Utoljára a Redskins elleni meccs előtt arcoskodott, remélem hasonló lesz a végkimenetel.
Sztem bár otthon játszotok, de ti lesztek az underdogok, ami jól is elsülhet.Blevi
Rolle minden héten pofázik vmi hülyeséget, de nem mindig lesz belőle első odalas hír...
Tehát rossz hírem van a niners-hívők számára: ez alapján még nem vagytok előrébb.
És ahogy lotus is írta: Rolle egy retardalt, nem kell foglalkozni vele.

Persze a Cowboys-nak külön pech, hogy Rolle ellenük mindkétszer tűrhetően játszott, a vonatkozó magyar mondás szerint: savanyú a szőlő (nekem is az lenne 😉 )
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
11-85 TD elemzés
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d826167e4/article/trust-between-davis-and-qb-led-to-their-finest-moment?module=HP11_content_stream

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
a Giants kezd arcoskodni. jó. :cool:petey
Rolle egy retardalt, nem kell foglalkozni vele.

Szerintem ti vagytok az eselyesebbek, es nem csak a hazai palya miatt. Mivel a vedelmetek nagyon eros (szerintem jobb, mint amikkel eddig a PO-ben talalkoztunk), ezert most sem szamitok pontzuhatagra reszunkrol, viszont a ti futasra es gyors passzokra (Smith ritkan acsorog 5-6 masodperceket a zsebben lasztival a kezeben) epulo tamadojatekotok ki tudja kapcsolni a vedelmunk lelket jelento pass-rusht.

Varom mar a meccset, es remelem, nem lesz igazam.lotus86
Az hogy hasonlóan erős védelemmel nem találkoztunk az nyilvánvaló. A pass-rsuht viszont sztem nem tudják kikapcsolni majd, így marad a futás. Jó nagy küzdelem várható minden egyes 1st downért, nüanszok döntenek várhatólag.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
a Giants kezd arcoskodni. jó. :cool:petey
Rolle egy retardalt, nem kell foglalkozni vele.

Szerintem ti vagytok az eselyesebbek, es nem csak a hazai palya miatt. Mivel a vedelmetek nagyon eros (szerintem jobb, mint amikkel eddig a PO-ben talalkoztunk), ezert most sem szamitok pontzuhatagra reszunkrol, viszont a ti futasra es gyors passzokra (Smith ritkan acsorog 5-6 masodperceket a zsebben lasztival a kezeben) epulo tamadojatekotok ki tudja kapcsolni a vedelmunk lelket jelento pass-rusht.

Varom mar a meccset, es remelem, nem lesz igazam.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ki az első ? 😊gravedigger
De csak azért mert a Varjakkal játszotok a főcsoport döntőben 😛he7edik
Egyébként , szerény véleményem szerint, még akkor is ha már egy évtizede elvakult Pats fan vagyok, azt kell mondjam az NFC mindkét csapata esélyesebb nállunk :/ Lehet sokan megköveznek majd ezért, és persze nagyon szurkolok hogy ne igazolódjon be amit irtam, mert ugye van azért nagyok sok dolog ami a mi csapatunk mellett szól, de lehet picivel több emi ellene. Majd meglátjuk, nem is szeretek egyébként ilyen dolgokról előre gondolkodni, majd ha sikerül megverni a Ravenst ( ami nagyon nehéz lesz ) és nektek is a Giants-et, akkor elkezdjük latolgatni az erőviszonyokat 😊gravedigger
Tagathatatlanul erősebb az NFC az biztos.


több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Ki az első ? 😊gravedigger
De csak azért mert a Varjakkal játszotok a főcsoport döntőben 😛he7edik
Egyébként , szerény véleményem szerint, még akkor is ha már egy évtizede elvakult Pats fan vagyok, azt kell mondjam az NFC mindkét csapata esélyesebb nállunk :/ Lehet sokan megköveznek majd ezért, és persze nagyon szurkolok hogy ne igazolódjon be amit irtam, mert ugye van azért nagyok sok dolog ami a mi csapatunk mellett szól, de lehet picivel több emi ellene. Majd meglátjuk, nem is szeretek egyébként ilyen dolgokról előre gondolkodni, majd ha sikerül megverni a Ravenst ( ami nagyon nehéz lesz ) és nektek is a Giants-et, akkor elkezdjük latolgatni az erőviszonyokat 😊gravedigger
Köszönjük, de mi jól érezzük magunkat az esélytelenek között! 😊 Eddig bejött...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ahogy nézem az nfl.com szerint mi vagyunk a második legesélyesebbek a SB megnyerésére.he7edik
Ki az első ? 😊gravedigger
De csak azért mert a Varjakkal játszotok a főcsoport döntőben 😛he7edik
Egyébként , szerény véleményem szerint, még akkor is ha már egy évtizede elvakult Pats fan vagyok, azt kell mondjam az NFC mindkét csapata esélyesebb nállunk :/ Lehet sokan megköveznek majd ezért, és persze nagyon szurkolok hogy ne igazolódjon be amit irtam, mert ugye van azért nagyok sok dolog ami a mi csapatunk mellett szól, de lehet picivel több emi ellene. Majd meglátjuk, nem is szeretek egyébként ilyen dolgokról előre gondolkodni, majd ha sikerül megverni a Ravenst ( ami nagyon nehéz lesz ) és nektek is a Giants-et, akkor elkezdjük latolgatni az erőviszonyokat 😊
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ahogy nézem az nfl.com szerint mi vagyunk a második legesélyesebbek a SB megnyerésére.he7edik
Ki az első ? 😊gravedigger
De csak azért mert a Varjakkal játszotok a főcsoport döntőben 😛


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ahogy nézem az nfl.com szerint mi vagyunk a második legesélyesebbek a SB megnyerésére.he7edik
Ki az első ? 😊
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ahogy nézem az nfl.com szerint mi vagyunk a második legesélyesebbek a SB megnyerésére.


több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fiúk van egy jó hírem számotokra: Nehezen tudtam elképzelni, hogy TT miként viszi túl a Steelerst, sikerült. Nehezen tudtam elképzelni Rogerst miként fogják meg sikerült. Nehezen tudom elképzelni Smith miként tud jobb lenni Elinál, hogy tovább menjetek....remélem sikerül 😀 😛
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Rollenak általában ha van egy jó meccse utána nagy a szája... Utoljára a Redskins elleni meccs előtt arcoskodott, remélem hasonló lesz a végkimenetel.
Sztem bár otthon játszotok, de ti lesztek az underdogok, ami jól is elsülhet.Blevi
nem csak Rolle. Cruz és Tuck is. engem nem zavar. ahogy Whitner mondta ezekre: Out here in San Fran we let our Shoulder Pads do all the talking….

már mi vagyunk az underdogok. Eli és a red-hot Giants ugye... 😊 Vegas csak azért ad nekünk +3-at mert otthon játszunk.

több mint 12 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Rollenak általában ha van egy jó meccse utána nagy a szája... Utoljára a Redskins elleni meccs előtt arcoskodott, remélem hasonló lesz a végkimenetel.
Sztem bár otthon játszotok, de ti lesztek az underdogok, ami jól is elsülhet.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
a Giants kezd arcoskodni. jó. :cool: