San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Úgy tűnik átment rajt pár arany-piros traktor. 😀

a kép mindent elárul az erőnkről
jövőre újra nekifutunk
köszi jim, hogy 10 év után újra van csapatom(unk)
délutánra már újra tudok mosolyogni
😊 😊 😊cápa77
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
délutánra már újra tudok mosolyogni
😊 😊 😊cápa77
mondjuk ezen a képen lehet 😀

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan

a kép mindent elárul az erőnkről
jövőre újra nekifutunk
köszi jim, hogy 10 év után újra van csapatom(unk)
délutánra már újra tudok mosolyogni
😊 😊 😊


több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem hittem volna meccs előtt, hogy Ted Ginn Jr. ennyire fog hiányozni. :/ Tényleg maximális tiszteletem a csapaté, egy jobb WR corps és nagyon nagy jövő állhat még a csapat előtt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
jó meccs volt, sajnos mint már mondtam, használható WR-ek nélkül nem megy. a playhívás is elég izé volt néha.

2 buta hiba és eldőlt. de nem Williamsre kell kenni az egészet.petey
Teljesen jogos meglátás!

Crabtree jövőjéről mit gondoltok?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratulálok a mostani szezonotokhoz, élmény volt nézni titeket, főleg a Defense-t. 😊

Borzaszóan sajnálom, hogy egyik Harbaughnak se jött össze a Super Bowl. :/

Jövőre ismét versenyben lesztek a Super Bowlért, ebben biztos vagyok. 😉

Harbowl-> talán jövőre. 😊
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Nagyon sajnálom hogy kikapott a csapat. Az reménykedésre ad okot, hogy a védelem a Giants ellen is hozta az elit szintet. Nem tudom, de néha fogtam a fejemet meccs közben. Nincs egy épkézláb elkapónk, Crab semmit sem csinált a meccsen, tőle sokkal többet vártam. Williams-ről inkább nem is mondok semmit, azt nem tudom hogy az első hibájánál miért nem adta át Harb a visszahordást Dixonnak. Úgy emlékszem ő is bevethető ezen a poszton, vagy Hunter. Az meg a másik, hogy a futás egész jól ment, főleg Hunter futásai rendre jók voltak. Remélem egy erősebb WR corp-al sikeresebb lesz a köv. szezon.
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Remélem azért a védelem egyben marad. Legfeljebb erősítsünk még... 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
jó meccs volt, sajnos mint már mondtam, használható WR-ek nélkül nem megy. a playhívás is elég izé volt néha.

2 buta hiba és eldőlt. de nem Williamsre kell kenni az egészet.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nagyon fáj... Közel volt....

JÖVŐRE MEG KELL CSINÁLNI!!!
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 367 — Ajmo Vatreni
Először is grat a niners évéhez.
De azt valaki árulja már el, hogy miért nem futottatok többet? Egész meccsen is csak 20 klasszikus futás volt, (ehhez képest Alex 26 passzkisérlet), de a végén teljesen érthetetlen volt a playhívás. Gyakorlatilag akkor volt futás, amikor receiver fent sem volt a pályán.
Szerintem ezt a meccset nyernetek kellett volna, mert egyértelműen ráerőltettétek az akaratokat a NY-ra.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
GM roster segít? 😀szaba
Lehet az is, de inkàbb, hogy egy éves szerzödést ìrt alà.Fucu
Akkor az tender volt?szaba
Nem. Sima natùr egy éves szerzödés. Olyan amilyet nàlunk Richard Marshall kapott



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Asszem Goldson is FA.somoskovig
GM roster segít? 😀szaba
Lehet az is, de inkàbb, hogy egy éves szerzödést ìrt alà.Fucu
Akkor az tender volt?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem végérvényesen ki lehet jelenteni hogy a 49ers visszatért az őt megillető helyre a JÓ csapatok közé az NFL-ben 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Védelemből Rogersen kívül lesz vki FA? Aki kezdő is.szaba
Asszem Goldson is FA.somoskovig
GM roster segít? 😀szaba
Lehet az is, de inkàbb, hogy egy éves szerzödést ìrt alà.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Védelemből Rogersen kívül lesz vki FA? Aki kezdő is.szaba
Asszem Goldson is FA.somoskovig
GM roster segít? 😀
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Védelemből Rogersen kívül lesz vki FA? Aki kezdő is.szaba
Asszem Goldson is FA.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Védelemből Rogersen kívül lesz vki FA? Aki kezdő is.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hatalmas küzdelem volt, végül győzött a szerencsésebb csapat. Nem értek egyet azzal, h nem érdemeltetek volna SBt, sztem egyértelműen igen, ritka brutál védelmet sikerült összeraknotok. Ha az offense-t sikerül kicsit erősíteni (sztem is elkapóhiány a fő probléma) akkor jövőre újra esélyesek lesztek bármire.. Gratulálok a szezonotokhoz, számomra egyértelműen az év legnagyobb (pozitív) meglepetése volt ez a csapat, ezzel az NFC még brutálabb lesz jövőre pedig eddig se volt egyszerű a helyzet 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Maximális respekt, óriási grat, ez a védelem nagyon jó! Igazából jövőre fog kiderülni, hogy mekkora is a változás. Minden erőlködés nélküli párhuzam a Katrina utáni Saints-szel. Zseniális edzővel jutott el a csapat a konferencia döntőig, csak akkor az O volt erős, és a védelem volt.. khmm... 0. Akkor is, hosszú évek "aszályos" időszaka után történt mindez, amire a hurrikán feltette a pontot.

Szép év volt, ha Smith kap egy vagy két értelmes elkapót, akkor simán lehet valami még belőle is. Ezzel kicsit magamat is "megcáfolom", de most úgy érzem, hogy passzjáték viszonylagos sikertelensége elsősorban az elkapók hibája. Crabtree egy rossz vicc...

Még egyszer gratulálok az egész évhez, Harbaughnak sikerült egy tényleg szimpatikus csapatot építenie, valószínűleg Smithnek (az egész csapatnak?) tényleg kell ez az "atyáskodó" stílus, és ennek a felismerése hatalmas előnyt jelentett. Ritkán látni azért az NFL-ben, hogy egy HC ennyit "pátyolgassa" a játékosait.

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Bocs duplázás...

GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Uraim! Van CSAPATUNK!
Nagyon szerencsétlenül alakult a tegnapi meccs, de végig volt esélyünk, amivel most nem tudtunk élni. Két interceptiont sikerült Goldsonnak meghiusítania, az egyiknél ugye volt egy áldozat is. Mindkét esetben komoly esély lett volna megszerezni a labdát... 😊 Ez benne van a játékban, mint ahogy benne van Kyle Williams két hibája is. Ezen a két momentumon kívül remekül hordta vissza a labdákat, de ezekre csak én fogok emlékezni. :cool:
Harbaughnak is volt egy (a végeredményt tekintve!) meccset eldöntő bakija. Az első félidő utolsó két percében nem akartunk előre menni, inkább átadtuk a labdát a Giantsnek, és ők éltek is vele egy field goal-lal. Ez nagyon gáz volt.
A D# magasan hozta, amit tud, nem rajtuk múlt a meccs! Az O# is hozta, amit tud, de az jelenleg ennyire elég. A Saints ellen volt egy kiugrás, de a két Davis TD-n kívül még azt a szintet sem ütöttük meg, amihez már hozzászokhattunk. A kulcsfontosságú játékokat megint nem tudtuk megcsinálni, a 3rd down arányunk pedig jól mutatja, mire voltunk tegnap képesek.
Ebben az évben messzebb jutottunk el mint amit ebből az O#-ből ki lehet hozni, itt mindenképp erősíteni kell. Az eléggé kiismerhetővé teszi a passzjátékunkat, ha egy ember képes elkapni a labdát... Crabtree nagy csalódás számomra, főleg annak fényében, ahogy idekerült.
Tehát ennek a csapatnak van jövője, szép idény volt ez nagyon, de nem "érdemeltünk" még SB-t, és így legalább az SB statisztikánk nem romlik, továbbra is 100%-os marad.
GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 220 — én ezt meguntam
Én nem sajnálkozom, simán csak gratulálok!
Mondjuk Fewell miatt a Giantsnek szorítottam 😀 , de akkor is, ez férfimunka volt.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Szeretnék gratulálni az idei teljesítményhez,nincs SB de kibebaszott jó csapatotok van,öröm nézni.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Hát sajnálom ezt a csapatot de fiatal és majd köv szezonban küzdhet megint(az eagles-el)