San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
catattack 3 520
érdekes volt visszaolvasni kb. a 15. oldaltól a topikot


😀petey
Tele van szemetelve... 😛
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Spencer kátolva lesz. Érdekes.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igaz, hogy amikor az utolsó FG-unkat rúgtuk, én akkor is bevállaltam volna a 4&2-t. De Harbaugh nem bízott az O#-ben...mondjuk túl sok oka nem volt rá 😊red6t6
Szerintem nem azt a 4. és rövidet kellett bevállalni. Volt még két ilyen lehetőség (az egyik büntetés miatt lett 4th&1), ott kellett volna ütni a vasat. A védelmetek egyértelműen dominálta a 2. félidőben a Giants Off-t, viszont a Niners Off-nek kellett volna valami segítség. Ilyen Def. teljesítmény mellett nyugodtan fel lehet vállalni egy-két 4. down-t, hogy pályára hozhassam az egyik legjobb pontszerzőmet. Többet kellett volna kockáztatni, hogy Akers még legalább egyszer rúghasson FG-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
érdekes volt visszaolvasni kb. a 15. oldaltól a topikot


😀

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
...
5. Egyértelmű, hogy a 2 return famblin ment el a meccs, és én ebben nem elsősorban KW-t hibáztatom. Ez még egy gyerek. Sokat vagyok sportoló gyerekek között, amit a szemén lehetett látni, ahogy reklamált a tök egyértelmű videós elemzés után, az alapján látszott, hogy nagyon meg van zavarodva. Ekkor nem szabadott volna már terhet rakni rá, főleg miután több returnél is látszott a bizonytalansága (20-as vonalon elkapás 10-15y-ra senki, mégis FC, vizes talajon előrevetődéses elkapás stb). Edzői hibának gondolom, hogy a hibája és bizonytalanságai után ő állt oda a returnhöz.
diverdoc
Ezzel vitatkoznék egy kicsit, ugyanis én is vissza küldtem volna. Én is hiszek benne, hogy ha leesel a lórol, rögtön vissza kell rá ülni. Sokkal többet ártott volna, ha emiatt mellőzik. Rögtön utána volt is egy jó visszahordása.
Igaz, hogy amikor az utolsó FG-unkat rúgtuk, én akkor is bevállaltam volna a 4&2-t. De Harbaugh nem bízott az O#-ben...mondjuk túl sok oka nem volt rá 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
a D teljesítményét külön élmény volt nézni, és ha jól sejtem, futott TD nélkül zárt a Niners...?!
Cardinalis
Már a hóksz elleni meccs után múlt idővé váltdiverdoc
köszi, akkor ezt benéztem... :rolleyes:

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Doki, egy pm-et küldtem!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kicsit agyalgattam a várható draftolással, és aszerint, hogy most mi a keret végignézve a hiányosságokat:

1. WR, 2. WR, 3. CB, 4. S, 5. OG, 6. DT

Alabama Niners
1.WR, 2. WR, 3. OG, 4. OT, 5. CB, 6 FA függvényében


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
a D teljesítményét külön élmény volt nézni, és ha jól sejtem, futott TD nélkül zárt a Niners...?!
Cardinalis
Már a hóksz elleni meccs után múlt idővé vált


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Picit lehiggadtam, direkt vártam a véleményemmel.
1. Mi lettünk az NFL 3. csapata! Szenzációs szezonon vagyunk túl, és hihetetlen öröm volt hétről-hétre úgy készülni, hogy reálisan esélyes a csapat. Ergo:
2. Van egy csapat amelyiket lehet szeretni, akiért lehetett lekesedni. Ez az utóbbi évek böjti időszaka után fenomenális érzés.
3. Giants elleni meccsben nagyon benne volt, hogy megnyerjük, jobban mint mondjuk a Saints elleniben. Akkor nekünk voltak mákos pillanataink, most mi voltunk rohadt pechesek.
4. Nagyon kijött ezen a meccsen az, ami egész évben nagy hiányosságunk volt, 6-7 héttel ezelőtt már leírtam a véleményem az elkapói "gárdánkról", ezt nem ismétlem, megtette már több emeber helyettem. O#-ünk sztem botrányos gyenge volt,a 2 VD elkapástól eltekintve. 3. negyed 11.-ik percében még csak 3 jó passza volt Alexnek. Így ne is akarjon SB-ba menni senki, ennyire azért nem lehet a D# nyeri a bajnokságot szlogenre építeni.
5. Egyértelmű, hogy a 2 return famblin ment el a meccs, és én ebben nem elsősorban KW-t hibáztatom. Ez még egy gyerek. Sokat vagyok sportoló gyerekek között, amit a szemén lehetett látni, ahogy reklamált a tök egyértelmű videós elemzés után, az alapján látszott, hogy nagyon meg van zavarodva. Ekkor nem szabadott volna már terhet rakni rá, főleg miután több returnél is látszott a bizonytalansága (20-as vonalon elkapás 10-15y-ra senki, mégis FC, vizes talajon előrevetődéses elkapás stb). Edzői hibának gondolom, hogy a hibája és bizonytalanságai után ő állt oda a returnhöz.
6. szenzációs edzői munka volt ebben a szezonban le a kalappal a stáb előtt.
7. Büszke vagyok, hogy SF szurkoló lehetek.
GO NINERS GO 2012-ben is!!!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A free agent listánk:

QB Alex Smith
FB Moran Norris
WR Joshua Morgan
WR Ted Ginn Jr.
WR Brett Swain (RFA)
TE Justin Peelle
RG Adam Snyder
OG Chilo Rachal
DE Will Tukuafu (EFA)
OLB Ahmad Brooks
ILB Blake Costanzo
ILB Larry Grant (RFA)
ILB Tavares Gooden
CB Tramaine Brock (EFA)
CB Carlos Rogers
FS Dashon Goldson
FS Madieu Williams
FS Reggie Smith
SS C.J. Spillman (RFA)

forrás: www.ninercaphell.com

Vannak fontos nevek akik meghatározói voltak a szezonnak: Alex Smith, Morgan, Snyder, Brooks, Costanzo, Grant, Rogers, Goldshon
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kicsit agyalgattam a várható draftolással, és aszerint, hogy most mi a keret végignézve a hiányosságokat:

1. WR, 2. WR, 3. CB, 4. S, 5. OG, 6. DT

Ebbe nem nagyon számoltam bele a lejáró szerződéseket, mert pontosan még nem vagyok mindegyikkel tisztában, most utána is nézek.

Alex teljesítménye akkor fog javulni, ha lesznek minőségi elkapók. A Saints ellen meg tudtuk oldani, de a Giants ellen már nem.
Arra kiváncsai leszek, hogy Rogers és Goldson vajon marad e? Goldsonnak már tavaly is mehetnékje volt. Illetve az idei sikerek után ki az aki nagyobb pénz csábításának enged.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Brian Jennings long snapper is utazik a Pro Bowl-ra! Így 9 9ers játékos lesz Hawaii-n!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
Úgy tűnik átment rajt pár arany-piros traktor. 😀 doka
vagy pár SF49-gyorsvonat 😉 engem is megihletett ez a kép 😀


egyébként nagyon rendben volt a csapat, igazán kevesen múlott az az SB szereplés...
a D teljesítményét külön élmény volt nézni, és ha jól sejtem, futott TD nélkül zárt a Niners...?!
hasonlóan jó következő szezont kívánok a csapatnak!
2013-ban CARDS-49ERS NFC-döntőt akarok! 😀

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most ugye téma lesz Smith szerződése. Valami tipp?Gyurma Pappa
Harbaugh vele szeretné folytatni, már egy ideje lobbizik ezért. Hosszútávú szerződést szeretne neki, ez gondolom az életkorát figyelembe véve 3-5 év lehet. Nem hiszem, hogy Alex elvágyna Friscoból, kényesebb szituban is aláírt szinte alamizsnáért már ezelőtt, most gondolom kicsit vaskosabb zsozsóban reménykedhet. Végre marad az edzősi stáb, a HC hisz benne, ez egy szép időszak kezdete lehet, amiben Alex fejlődése is benne van.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Most ugye téma lesz Smith szerződése. Valami tipp?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jajj... hülyék mindenhol vannak...Gyurma Pappa
Ez tiszta ökörség, oké hibáin ment el a meccs, de emiatt nem kellene eddig elmenni.

Escobar óta ezt komolyan kell venni sajnos. 😕Alabama Niners
Ja, ez eléggé elszomorító. Mindenféle jóság mellett: ez "csak" sport...Gyurma Pappa
Elvan ez azért kicsit túlozva USA módra szerintem...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Kyle állítólag halálos fenyegetéseket is kapott már...szaba
Jajj... hülyék mindenhol vannak...Gyurma Pappa
Ez tiszta ökörség, oké hibáin ment el a meccs, de emiatt nem kellene eddig elmenni.

Escobar óta ezt komolyan kell venni sajnos. 😕Alabama Niners
Ja, ez eléggé elszomorító. Mindenféle jóság mellett: ez "csak" sport...

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kyle állítólag halálos fenyegetéseket is kapott már...szaba
Jajj... hülyék mindenhol vannak...Gyurma Pappa
Ez tiszta ökörség, oké hibáin ment el a meccs, de emiatt nem kellene eddig elmenni.

Escobar óta ezt komolyan kell venni sajnos. 😕
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 030 — Egyéb témák lakó
Kyle állítólag halálos fenyegetéseket is kapott már...szaba
Jajj... hülyék mindenhol vannak...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Kyle állítólag halálos fenyegetéseket is kapott már...
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gratula a csapatnak! Nagy kár, hogy elszalasztottunk egy nyerhető meccset, viszont meg kell hagyni a Giants ugyanannyira megérdemelte a döntőbe jutást mint amennyire mi.

Lassan rá is térhetünk a szerődéshosszabbítások, FA piac draft kérdésekre, mert ezek foják meghatározni a jövő szezont, amivel igazolni kell az idei jó eredményeket.
Remélem a védelem egyben marad, és a támadóalakulatot pedig megerősítjük, főleg WR poszton, mert amíg ott nem tudunk upgradelni, addig a nagy eredmények is elmaradnak!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 661 — Csodabogár
Azt hiszem végérvényesen ki lehet jelenteni hogy a 49ers visszatért az őt megillető helyre a JÓ csapatok közé az NFL-ben 😊gravedigger
^ this 😊

azt hiszem elég ennyi is, SB ide vagy oda.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 219 — én ezt meguntam
Úgy tűnik átment rajt pár arany-piros traktor. 😀

a kép mindent elárul az erőnkről
jövőre újra nekifutunk
köszi jim, hogy 10 év után újra van csapatom(unk)
délutánra már újra tudok mosolyogni
😊 😊 😊cápa77
doka
Csak az a baj, hogy valójában adott egy pár yardos passt, és ment tovább a támadás!
Valójában megtévesztő a sok sack!
4 men rush nem volt túl hatékony, Eli-Cruz páros konkrétan azt csinált, amit akart. (Nem ez volt CR élete meccse, de őt azért a Giants ismeri eléggé)
Blitz variációkból jött a sok sack, nem tekert óriásit a playhíváson Kevin Gilbride, okát nyílván ő jobban tudja! Mondjuk így is haladt a Giants!
All Motor sacjénél konkrétat ment a fal és két belső scout! Érthetetlen számomra, hogy miért nem változtatott Gilbride!
A jelenet tényleg vicces volt, csak a pass célba ért.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tenyleg nem semmi amit Jim véghezvitt nállatok, de azért ez a csapat sokat köszönhet még Samurai Mike-nak is 😊