San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Arra kíváncsi lennék hogy mennyire zavaró egy csapatnak ha csarnok helyett stadionba kell játszani?he7edik
Rövid válasz: nagyon.Gyurma Pappa
Főleg mondjuk ha a csarnokból kimennek olyan szélsőséges idojárási körülmények közé mondjuk Green Bay-be, -30 c + szél 😊
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 031 — Egyéb témák lakó
Arra kíváncsi lennék hogy mennyire zavaró egy csapatnak ha csarnok helyett stadionba kell játszani?he7edik
Rövid válasz: nagyon.

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Az látszott a Saints-Lions meccsen, hogy egyik oldalnak sincs épkézláb védelme. A Saints most találkozik egy komoly védelemmel, igaz aminek a secondery a gyengébbik fele, viszont ennek ellenére rengeteg INT-et gyűjt. Mindemellett ott van egy komoly pass rush. És ne feledkezzünk meg arról, hogy futni ellenünk szinte lehetetlen, ami könnyen egysíkúvá teheti a szenteket.
Úgy vélem óriási csata lesz, optimistán nézek az összecsapás elé, a védelemben bízva, illetve a Saints ellen lehet passzolgatni, és még futni is. A támadóknak sokat kell a pályán lenni, ezáltal is Breest a padon csücsültetve. Aldon hoz 3 sacket, ebból 2 fumble is lesz, és megvan a győzelem, 12 FG-al 😂 !Alabama Niners
Az biztos hogy 20 pont környékén kell tartani Őket.
Arra kíváncsi lennék hogy mennyire zavaró egy csapatnak ha csarnok helyett stadionba kell játszani?


több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az látszott a Saints-Lions meccsen, hogy egyik oldalnak sincs épkézláb védelme. A Saints most találkozik egy komoly védelemmel, igaz aminek a secondery a gyengébbik fele, viszont ennek ellenére rengeteg INT-et gyűjt. Mindemellett ott van egy komoly pass rush. És ne feledkezzünk meg arról, hogy futni ellenünk szinte lehetetlen, ami könnyen egysíkúvá teheti a szenteket.
Úgy vélem óriási csata lesz, optimistán nézek az összecsapás elé, a védelemben bízva, illetve a Saints ellen lehet passzolgatni, és még futni is. A támadóknak sokat kell a pályán lenni, ezáltal is Breest a padon csücsültetve. Aldon hoz 3 sacket, ebból 2 fumble is lesz, és megvan a győzelem, 12 FG-al 😂 !
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Hááát, nem lesz egyszerű, de tudjuk a választ: NOOOOOBODY! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Gondolom, éjjel mindenki a Lionsnak szurkol!?he7edik
nekem mindegy 😊 bár valóban a Lions "verhetőbb" kategória. de tavaly a Saints is csak vért izzadva tudott nyerni egy FG-al az utolsó másodpercekben. ráadásul Sing volt a HC

szerk: na a Saints jön hozzánk. remek...*gonosz kacaj*

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Gondolom, éjjel mindenki a Lionsnak szurkol!?


több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
kicsit rágerjedtem a 14-i meccsünkre és hirtelen felindulásból leszerveztem egy közös szurkolói nyilvános kivetítős meccsnézést a budapesti Sugár Bowling & Pub-ba!!!
beszéltem Dénessel, a Pub vezetőjével és azt ígérte, hogy 22:00-tól, a Real meccs után átkapcsol nekünk a Sport1re!
ki jönne?
én tuti ott leszek a 95-ös SF pulcsimban 😀
lehet, hogy érdemes lenne ezt a bowl.hu címlapján is megreklámozni, úgy rémlik, hogy tavaly is volt már ottan közös meccsnézés... szerintetek?
és kivel lenne érdemes ezügyben konzultálni?Cardinalis
Melyik meccs a miénk?he7edik
a 22:30-as



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
kicsit rágerjedtem a 14-i meccsünkre és hirtelen felindulásból leszerveztem egy közös szurkolói nyilvános kivetítős meccsnézést a budapesti Sugár Bowling & Pub-ba!!!
beszéltem Dénessel, a Pub vezetőjével és azt ígérte, hogy 22:00-tól, a Real meccs után átkapcsol nekünk a Sport1re!
ki jönne?
én tuti ott leszek a 95-ös SF pulcsimban 😀
lehet, hogy érdemes lenne ezt a bowl.hu címlapján is megreklámozni, úgy rémlik, hogy tavaly is volt már ottan közös meccsnézés... szerintetek?
és kivel lenne érdemes ezügyben konzultálni?Cardinalis
Melyik meccs a miénk?


több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Lehet szavazni Aldon idei teljesítményére. Remélem ő lesz a ROY !!!!!!!doka
nem valószínű, hogy ő kapja, de még a DRoY-t semFucu
Attól még reménykedni lehet.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
5 49er van az idei all-pro keretben. PWIll, Bowman, Justin Smith, Akers, Andy Leepetey
ráadásul J. Smith a második csapatba is bekerült DE-ként



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
5 49er van az idei all-pro keretben. PWIll, Bowman, Justin Smith, Akers, Andy Lee

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lehet szavazni Aldon idei teljesítményére. Remélem ő lesz a ROY !!!!!!!doka
nem valószínű, hogy ő kapja, de még a DRoY-t semFucu
Az 5 lehetséges közül az egyetlen védő! Ha ez számítana, akkor ki más lehetne?Alabama Niners
és akkor Von Miller micsoda ha nem védő? 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Lehet szavazni Aldon idei teljesítményére. Remélem ő lesz a ROY !!!!!!!doka
nem valószínű, hogy ő kapja, de még a DRoY-t semFucu
Az 5 lehetséges közül az egyetlen védő! Ha ez számítana, akkor ki más lehetne?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lehet szavazni Aldon idei teljesítményére. Remélem ő lesz a ROY !!!!!!!doka
nem valószínű, hogy ő kapja, de még a DRoY-t sem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Lehet szavazni Aldon idei teljesítményére. Remélem ő lesz a ROY !!!!!!!
több mint 12 éve
Cardinalis Arizona Cardinals 5 741
kicsit rágerjedtem a 14-i meccsünkre és hirtelen felindulásból leszerveztem egy közös szurkolói nyilvános kivetítős meccsnézést a budapesti Sugár Bowling & Pub-ba!!!
beszéltem Dénessel, a Pub vezetőjével és azt ígérte, hogy 22:00-tól, a Real meccs után átkapcsol nekünk a Sport1re!
ki jönne?
én tuti ott leszek a 95-ös SF pulcsimban 😀
lehet, hogy érdemes lenne ezt a bowl.hu címlapján is megreklámozni, úgy rémlik, hogy tavaly is volt már ottan közös meccsnézés... szerintetek?
és kivel lenne érdemes ezügyben konzultálni?

THIS IS THE WAY
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
http://www.youtube.com/watch?v=Lh7kszXmkb0&feature=g-all-u&context=G2a2e72cFAAAAAAAAAAA

ha ez nem fog tetszeni akkor nem tudom mi 😉

büntetőspetey
Zsííííír! 😊red6t6
COOOL!!!

Még annyit arról mennyire is jó csapatunk van, a rajtunk kívül a PO-ba jutott 11 csapatból 5-el játszottunk, és 4-et (Steelers, Lions, Giants, Bengals) megvertünk, csak a Ravens fogott ki rajtunk!
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
http://www.youtube.com/watch?v=Lh7kszXmkb0&feature=g-all-u&context=G2a2e72cFAAAAAAAAAAA

ha ez nem fog tetszeni akkor nem tudom mi 😉

büntetőspetey
Zsííííír! 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=Lh7kszXmkb0&feature=g-all-u&context=G2a2e72cFAAAAAAAAAAA

ha ez nem fog tetszeni akkor nem tudom mi 😉

büntetős

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez régi info. O'Brien ügynöke nagyon udvarias csomagolásban azt nyilatkozta tulajdonképpen, hogy érdekli a tökömet a Penn State. ("O'Brien's agent told the Boston Herald on Sunday evening that any reports of an imminent agreement between O'Brien and Penn State were "off-base" and O'Brien's "dream" is to be an NFL head coach.")tomi-tomi
Na ki lett a befutó? 😊red6t6
Bedőltem kétség kívül. Többet egy szavát nem hiszem el egy edző-ügynöknek sem! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Ez régi info. O'Brien ügynöke nagyon udvarias csomagolásban azt nyilatkozta tulajdonképpen, hogy érdekli a tökömet a Penn State. ("O'Brien's agent told the Boston Herald on Sunday evening that any reports of an imminent agreement between O'Brien and Penn State were "off-base" and O'Brien's "dream" is to be an NFL head coach.")tomi-tomi
Na ki lett a befutó? 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sztem is nagyon jó. Pont ezek a villanások adják vissza borzongtatóan, kellemesen a 17 hetet. reméljük februárra bővül 2-3 meccsel.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Nagyon jó volt visszanézni az eseményeket egy ilyen sikeres szezon után. Egy jelenet nagyon hiányzik nekem, nem tudom már ki ellen, de Vernon úgy szerzett pontokat, hogy átugrotta a védőjét.doka
Giants

he7edik, hát sztem tök jó, mivel klip, nem lehet minden meccsből berakni fél órát.

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
http://www.youtube.com/watch?v=IMvI1FxhBtQ&feature=player_embedded#petey
Nem szeretem ezeket a mindenből csak 1-2 villanást mutatunk dolgokat de amúgy tényleg nem rossz