San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Biztos ezerszer elhangzott kérdés: Ti hoznátok valakit Alex helyére?he7edik
Nem!
Jövőre mégjobb lesz! Harbaugh adja a 110%-os bizalmat felé, és már idén is igen jól teljesít!
Persze nem lesz már egy Manning/Brady/Brees/Rodgers szint, de egy jó és megbízható game manager bőven.
Az utódja is megvan már Kaepernick személyében, aki 3-4 év padozás után jöhet majd Alex helyett.
7 év alatt 7db Off coordal és QB coachal kellett dolgozzon eddig, nem csoda, hogy nem lett semmi belőle.
Rodgers is ült Favre mögött 3-4 évet, és ahhoz, hogy olyan sztár legyen amilyen lett, kellett az.
Hamarabb kell egy új HB-t találni Gore helyett, mert neki még max 2 éve van vissza. Hunter igéretes, Dixon sem rossz,
viszont egyikük sem az a Gore tipusu all-round back.
Szuper CB kellene, meg egy DT, akkor No. 1 védelmünk lenne.
Jöjjön még WR, S is.
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Biztos ezerszer elhangzott kérdés: Ti hoznátok valakit Alex helyére?


több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ne felejtsük, hogy a hétvégén Alex Smith elér a pályafutása során egy komoly mérdföldkőhöz!
Először fogja átlépni 1 szeon alatt a 3000 passzolt yardot! Ami nem nagy szó Manning/Brady/Brees-től, de nálunk az!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Egy fasza cikk, ahogy a sok "expert" miként osztja az észt miért is vagyunk ott ahol 😊


http://network.yardbarker.com/nfl/article_external/doubt_follows_san_francisco_49ers/8952643

One day this team will get respect. One day this team will prove all of the critics wrong. One day may come on a Sunday evening in February.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
SANTA CLARA – As you know, the Niners cut Braylon Edwards yesterday. As you may not know, they’re most likely going to promote practice squad WR Joe Hastings to the 53-man roster to fill Edwards’ spot.petey
vagy John Matthews-sal
Sztem ez a Crabtree, Williams (bár agyrázkodás miatt nem edzett, de sztem játszani fog), Swain, Hastings/Matthews felállás semmivel nem lesz gyengébb mint a szezon eddigi WR "corpsa". Junior is bevethető lesz (remélem csak returnerként). Walker kiesése sokkal nagyobb gond, JH 7-10 napot mondot, ami alatt eldöntik, hogy IR-re kerül-e. Ha tényleg eltörött az álkapcsa, akkor sztem ő PO-ra is out. Ez alapján még akár változhat ki kerül az 53-as rosterre.diverdoc
azt írják azért Hastings, mert vele szokott ALex bemelegíteni meccs előtt. plusz az egész PS jár meetingekre, tanulják a playbookot és viszik őket meccsre is.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
SANTA CLARA – As you know, the Niners cut Braylon Edwards yesterday. As you may not know, they’re most likely going to promote practice squad WR Joe Hastings to the 53-man roster to fill Edwards’ spot.petey
vagy John Matthews-sal
Sztem ez a Crabtree, Williams (bár agyrázkodás miatt nem edzett, de sztem játszani fog), Swain, Hastings/Matthews felállás semmivel nem lesz gyengébb mint a szezon eddigi WR "corpsa". Junior is bevethető lesz (remélem csak returnerként). Walker kiesése sokkal nagyobb gond, JH 7-10 napot mondot, ami alatt eldöntik, hogy IR-re kerül-e. Ha tényleg eltörött az álkapcsa, akkor sztem ő PO-ra is out. Ez alapján még akár változhat ki kerül az 53-as rosterre.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most olvastam az új stadionról, hát azt hittem nagyobb lesz legalább 80 ezres.he7edik
Nem kell nagyobb, mert a fenntartás és az építés is sokkal magasabb költség.
Ekkora esetén jobban garantálható a teltház.
Sajnos az NFL-ben is üti fel a feját a foghíjas lelátó, ez alól mi sem voltunk kivételek.
Az idei összes meccset láttám és a Candelstick-ben néha sok-sok hézag volt.

A legfelsőbb karéjokban ahova a legolcsóbban adnak el jegyeket sokkal többe kerül az építkezés, olyannyira, hogy nem gazdaságos. Több helyen is lehetett olvasni ez mennyire jelentős probléma. Európában is sokan azért nem építenek akkora stadionokat. Inkább a tuti teltház, akkor lehet az egekig emelni a jegyek árát.

Szerintem gyönyörű az új stadion, már készülök is, hogy bentről láthassam. A Candelstick-hez képest óriási upgrade lesz.
Már csak ebben a stadionban lakva is szerezzünk 5 SB-t!Alabama Niners
Most néztem utána hogy mekkorák is a NFL stadionok én azt gondoltam hogy azért több embert képesek befogadni.
Eléggé furcsállom hogy a "nemzeti sport" több milliós metropolisokban sem képesek 8 meccse erejéig megtölteni egy 70 ezres stadiont.
Mennyi akkor egy baseball meccsen az átlag nézőszám ahol száztízen akárhány alapszakasz meccs van?
Amúgy mennyi a legolcsóbb single ticket?he7edik
Egy átlag baseball stadion 25-40 ezer közés esik, persze vannak kivételek pl: Yankees. Egy meccsen kb 15 ezertől indul a nézőszám felfelé, persze általában úgy van, hogy 3-4 meccs van zsinórban otthon (pl: keddtől- péntekig) ugyanaz az elleféllel 4x vagy két ellenfél ellen 2-2x. Más a feeling. Persze rájátszásban zsúfolt teltház.

Frisco nem olyan nagy város (amerikai viszonylatban), vonzáskörzettel együtt már számottevő. Az amcsik nem úgy állnak hozzá, mint mi, nekik természetes, hogy van meccs, mert ott élnek. Amúgy aki meccsre jár, és fanatikus annál úgy néz ki, hogy kimennek reggel, a parkolóban kész városi nyüzsgés van, ott sütögetnek majd beesnek kezdésre.
Volt szerencsém 3 stadionban és meccsen ott lennem, ez mindhárom helyen azonos volt. Ez egésznapos program, viszont az amcsik ritka kényelmesek is! Otthon a TV előtt a giga plazma előtt a fotelban még kényelmesebb meccset nézni, és utazni sem kell, emiatt van, hogy sokszor nincs teltház már. Ugye a szabály az, ha eladják az összes jegyet, akkor adja a helyi TV is a meccset. A jegyek egy részét magas %-a bérleteseké, de a bérletek egy komoly része ugye brókereké, azok azok a jegyek amiket meg tudsz venni a neten. Ebből következhet az, hogy bár a jegyek eladva, üres a lelátó egy része, mert a neten nem tudták elpasszolni. Általános tendencia volt pár éve, hogy a netes árak elég magasan fel voltak nyomva, most azért ez csökkent már valamelyest. Most több csapatnál kezd gond lenni a jegyértékesítés: pl: Jacksonville, Cincinatti. Ennek ellenére a TV-s jogdíjakért mégis évről-évre többet akaszt le az NFL. Ez a csapatok költségvetésében egyre nagyobb hányad.
Mindazonáltal állíthatom óriási élmény egy meccsen ott lenni, semmihez nem fogható!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
SANTA CLARA – As you know, the Niners cut Braylon Edwards yesterday. As you may not know, they’re most likely going to promote practice squad WR Joe Hastings to the 53-man roster to fill Edwards’ spot.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Gondolom nem amatőrök csináltak egy felmérést, hogy mennyi férőhelyes stadionra lenne igény és mit tudnának megtölteni. Lásd Bengals, ahol annyira nem szar a csapat és Ohio elméletileg jó kis fociállam, de mégis csak rengeteg balckout mérkőzés van.
azért egy 65e stadion is tud hangazavart csinálni ha tele van 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Hokiban azért is szurkolok a Vancouvernek mert ott legalább törnek-zúznak ha kikap a csapat 😀he7edik
akkor Fradi drukker is vagy? 😀tüsi91
Gyűlölöm még a szertárost is 😀 😂


több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hokiban azért is szurkolok a Vancouvernek mert ott legalább törnek-zúznak ha kikap a csapat 😀he7edik
akkor Fradi drukker is vagy? 😀
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nem kell nagyobb, mert a fenntartás és az építés is sokkal magasabb költség.
Ekkora esetén jobban garantálható a teltház.
Sajnos az NFL-ben is üti fel a feját a foghíjas lelátó, ez alól mi sem voltunk kivételek.
Az idei összes meccset láttám és a Candelstick-ben néha sok-sok hézag volt.

A legfelsőbb karéjokban ahova a legolcsóbban adnak el jegyeket sokkal többe kerül az építkezés, olyannyira, hogy nem gazdaságos. Több helyen is lehetett olvasni ez mennyire jelentős probléma. Európában is sokan azért nem építenek akkora stadionokat. Inkább a tuti teltház, akkor lehet az egekig emelni a jegyek árát.

Szerintem gyönyörű az új stadion, már készülök is, hogy bentről láthassam. A Candelstick-hez képest óriási upgrade lesz.
Már csak ebben a stadionban lakva is szerezzünk 5 SB-t!Alabama Niners
Most néztem utána hogy mekkorák is a NFL stadionok én azt gondoltam hogy azért több embert képesek befogadni.
Eléggé furcsállom hogy a "nemzeti sport" több milliós metropolisokban sem képesek 8 meccse erejéig megtölteni egy 70 ezres stadiont.
Mennyi akkor egy baseball meccsen az átlag nézőszám ahol száztízen akárhány alapszakasz meccs van?
Amúgy mennyi a legolcsóbb single ticket?he7edik
Erről Iktriad tudna mesélni 😀

bézbólban sincs teltház, csak a playoffra.petey
Nagy ünneplés volt tavalyi Giants bajnoki cím apropóján?
Hokiban azért is szurkolok a Vancouvernek mert ott legalább törnek-zúznak ha kikap a csapat 😀


több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825775c0/article/thin-at-receiver-49ers-might-have-to-consider-to?module=HP11_around-the-league

This sounds utterly and completely nuts, but what are the chances that Terrell Owens returns to San Francisco?Amadeus91
Yes it sounds utterly nuts. Remélem semmi esély.
Rohadt ellentmondásos figura, és sok helyen szart már bele a saját fészkébe. Ez az ember szinte mindenhol feldúlta a közösséget ahol megfordult. Most nálunk az öltözői hangulat sztem elsőrangú, JH nagyon jó munkát végzett (lsd NOBÁÁÁDI). Rohadtul nem hiányozna egy Playboy interju T.O.-val, amiben kifejti, hogy pl Alexünk buzi. Elismerem, hogy jó éveiben 1000 y feletti elkapó volt, niners fan sosem felejti el a Giants elleni fordítást huszon x pontos hátrányból, és hogy ott mit tett TO, de közel 40-hez, operált térddel a rohadt zűrös jellemével nem biztos, hogy ő kell nekünk, még akkor is, ha szarul állunk WR poszton. Csak érdekesség: returnerként a NO ellen játszotta élete első meccsét, és ugye, ha elkerüljük a WC kört akkor....diverdoc
Ez az utolsó esélye, szerintem ez ő is felfogja.


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Most olvastam az új stadionról, hát azt hittem nagyobb lesz legalább 80 ezres.he7edik
Nem kell nagyobb, mert a fenntartás és az építés is sokkal magasabb költség.
Ekkora esetén jobban garantálható a teltház.
Sajnos az NFL-ben is üti fel a feját a foghíjas lelátó, ez alól mi sem voltunk kivételek.
Az idei összes meccset láttám és a Candelstick-ben néha sok-sok hézag volt.

A legfelsőbb karéjokban ahova a legolcsóbban adnak el jegyeket sokkal többe kerül az építkezés, olyannyira, hogy nem gazdaságos. Több helyen is lehetett olvasni ez mennyire jelentős probléma. Európában is sokan azért nem építenek akkora stadionokat. Inkább a tuti teltház, akkor lehet az egekig emelni a jegyek árát.

Szerintem gyönyörű az új stadion, már készülök is, hogy bentről láthassam. A Candelstick-hez képest óriási upgrade lesz.
Már csak ebben a stadionban lakva is szerezzünk 5 SB-t!Alabama Niners
Most néztem utána hogy mekkorák is a NFL stadionok én azt gondoltam hogy azért több embert képesek befogadni.
Eléggé furcsállom hogy a "nemzeti sport" több milliós metropolisokban sem képesek 8 meccse erejéig megtölteni egy 70 ezres stadiont.
Mennyi akkor egy baseball meccsen az átlag nézőszám ahol száztízen akárhány alapszakasz meccs van?
Amúgy mennyi a legolcsóbb single ticket?he7edik
Erről Iktriad tudna mesélni 😀

bézbólban sincs teltház, csak a playoffra.

több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most olvastam az új stadionról, hát azt hittem nagyobb lesz legalább 80 ezres.he7edik
Nem kell nagyobb, mert a fenntartás és az építés is sokkal magasabb költség.
Ekkora esetén jobban garantálható a teltház.
Sajnos az NFL-ben is üti fel a feját a foghíjas lelátó, ez alól mi sem voltunk kivételek.
Az idei összes meccset láttám és a Candelstick-ben néha sok-sok hézag volt.

A legfelsőbb karéjokban ahova a legolcsóbban adnak el jegyeket sokkal többe kerül az építkezés, olyannyira, hogy nem gazdaságos. Több helyen is lehetett olvasni ez mennyire jelentős probléma. Európában is sokan azért nem építenek akkora stadionokat. Inkább a tuti teltház, akkor lehet az egekig emelni a jegyek árát.

Szerintem gyönyörű az új stadion, már készülök is, hogy bentről láthassam. A Candelstick-hez képest óriási upgrade lesz.
Már csak ebben a stadionban lakva is szerezzünk 5 SB-t!Alabama Niners
Most néztem utána hogy mekkorák is a NFL stadionok én azt gondoltam hogy azért több embert képesek befogadni.
Eléggé furcsállom hogy a "nemzeti sport" több milliós metropolisokban sem képesek 8 meccse erejéig megtölteni egy 70 ezres stadiont.
Mennyi akkor egy baseball meccsen az átlag nézőszám ahol száztízen akárhány alapszakasz meccs van?
Amúgy mennyi a legolcsóbb single ticket?


több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Titkon abban bízok, hogy a visszamondások miatt meg a SB miatt még Alex Smith is mehet a Pro Bowlra. 😀Alabama Niners
Én meg abban bízom, hogy hogy Rodgers és Brees már rohadtul rá fog érni a ProBowlra, míg Alex nem (nem mintha egyébként beférne) 😀diverdoc
ehhez a gondolathoz és reményhez mély tisztelettel csatlakoznék... 😊
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825775c0/article/thin-at-receiver-49ers-might-have-to-consider-to?module=HP11_around-the-league

This sounds utterly and completely nuts, but what are the chances that Terrell Owens returns to San Francisco?Amadeus91
Yes it sounds utterly nuts. Remélem semmi esély.
Rohadt ellentmondásos figura, és sok helyen szart már bele a saját fészkébe. Ez az ember szinte mindenhol feldúlta a közösséget ahol megfordult. Most nálunk az öltözői hangulat sztem elsőrangú, JH nagyon jó munkát végzett (lsd NOBÁÁÁDI). Rohadtul nem hiányozna egy Playboy interju T.O.-val, amiben kifejti, hogy pl Alexünk buzi. Elismerem, hogy jó éveiben 1000 y feletti elkapó volt, niners fan sosem felejti el a Giants elleni fordítást huszon x pontos hátrányból, és hogy ott mit tett TO, de közel 40-hez, operált térddel a rohadt zűrös jellemével nem biztos, hogy ő kell nekünk, még akkor is, ha szarul állunk WR poszton. Csak érdekesség: returnerként a NO ellen játszotta élete első meccsét, és ugye, ha elkerüljük a WC kört akkor....


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
http://www.youtube.com/watch?v=jZnbjyGbX1w

itt Tarrell Brown mit csinált? simán beengedte Baldwint TD-re. Szánalmas b+...

GYP, hát, pedig elképzelhető 😀 de valamilyen szinten azért jó ha van védelem is, nemcsak 120-115-ös végeredmények lennének 😉petey
ja, de azért elég vicces a 3-0 is 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825775c0/article/thin-at-receiver-49ers-might-have-to-consider-to?module=HP11_around-the-league

This sounds utterly and completely nuts, but what are the chances that Terrell Owens returns to San Francisco?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most olvastam az új stadionról, hát azt hittem nagyobb lesz legalább 80 ezres.he7edik
Nem kell nagyobb, mert a fenntartás és az építés is sokkal magasabb költség.
Ekkora esetén jobban garantálható a teltház.
Sajnos az NFL-ben is üti fel a feját a foghíjas lelátó, ez alól mi sem voltunk kivételek.
Az idei összes meccset láttám és a Candelstick-ben néha sok-sok hézag volt.

A legfelsőbb karéjokban ahova a legolcsóbban adnak el jegyeket sokkal többe kerül az építkezés, olyannyira, hogy nem gazdaságos. Több helyen is lehetett olvasni ez mennyire jelentős probléma. Európában is sokan azért nem építenek akkora stadionokat. Inkább a tuti teltház, akkor lehet az egekig emelni a jegyek árát.

Szerintem gyönyörű az új stadion, már készülök is, hogy bentről láthassam. A Candelstick-hez képest óriási upgrade lesz.
Már csak ebben a stadionban lakva is szerezzünk 5 SB-t!
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Titkon abban bízok, hogy a visszamondások miatt meg a SB miatt még Alex Smith is mehet a Pro Bowlra. 😀Alabama Niners
Én meg abban bízom, hogy hogy Rodgers és Brees már rohadtul rá fog érni a ProBowlra, míg Alex nem (nem mintha egyébként beférne) 😀diverdoc
Komolyra fordítva a dolgot, pont a Pats topikban polemizáltam arról, hogy az NFC-ből utoljára a Bears jutott be kimondottan a jó védelemnek köszönhetően, míg a következő négy csapatban inkább a O dominált. Előtte is talán a Bucsot lehet kiemelni. Érdekes lenne, ha ennyire meghatározó O-k mellett a SF jutna a SB-ra, a másik oldalon meg mondjuk a Ravens vagy a Steelers. Pörgős kis meccs lenne 😛Gyurma Pappa
Ugye mint tudjuk a védelem nyeri a bajnokságot!
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Most olvastam az új stadionról, hát azt hittem nagyobb lesz legalább 80 ezres.


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=jZnbjyGbX1w

itt Tarrell Brown mit csinált? simán beengedte Baldwint TD-re. Szánalmas b+...

GYP, hát, pedig elképzelhető 😀 de valamilyen szinten azért jó ha van védelem is, nemcsak 120-115-ös végeredmények lennének 😉

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 033 — Egyéb témák lakó
Titkon abban bízok, hogy a visszamondások miatt meg a SB miatt még Alex Smith is mehet a Pro Bowlra. 😀Alabama Niners
Én meg abban bízom, hogy hogy Rodgers és Brees már rohadtul rá fog érni a ProBowlra, míg Alex nem (nem mintha egyébként beférne) 😀diverdoc
Komolyra fordítva a dolgot, pont a Pats topikban polemizáltam arról, hogy az NFC-ből utoljára a Bears jutott be kimondottan a jó védelemnek köszönhetően, míg a következő négy csapatban inkább a O dominált. Előtte is talán a Bucsot lehet kiemelni. Érdekes lenne, ha ennyire meghatározó O-k mellett a SF jutna a SB-ra, a másik oldalon meg mondjuk a Ravens vagy a Steelers. Pörgős kis meccs lenne 😛

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Titkon abban bízok, hogy a visszamondások miatt meg a SB miatt még Alex Smith is mehet a Pro Bowlra. 😀Alabama Niners
Én meg abban bízom, hogy hogy Rodgers és Brees már rohadtul rá fog érni a ProBowlra, míg Alex nem (nem mintha egyébként beférne) 😀diverdoc
Jogos! 😀