San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Titkon abban bízok, hogy a visszamondások miatt meg a SB miatt még Alex Smith is mehet a Pro Bowlra. 😀Alabama Niners
Én meg abban bízom, hogy hogy Rodgers és Brees már rohadtul rá fog érni a ProBowlra, míg Alex nem (nem mintha egyébként beférne) 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
https://www.facebook.com/pages/Arch49er/303278646350041

ezt az oldalt tessék lájkolni, mindig fent van összefoglaló, és egyéb klipek

grat a PB keretnekpetey
Megtörtént :cool:


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
https://www.facebook.com/pages/Arch49er/303278646350041

ezt az oldalt tessék lájkolni, mindig fent van összefoglaló, és egyéb klipek

grat a PB keretnek

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Staley és Goldson nálam kérdőjel (még úgy is, hogy utóbbi csere), a többiek egyértelműFucu
Goldson szerzett 6 picket, és eléggé hard hitter tud lenni, szerintem megérdemelte, nagyon jó volt idén.
Staley-nél rezeg a léc leginkább.

Titkon abban bízok, hogy a visszamondások miatt meg a SB miatt még Alex Smith is mehet a Pro Bowlra. 😀
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Gratula nekik. Ráadásul 4-en kezdőként! Magam részéről FG kivételével, nem nagyon gondoltam, hogy O# oldalról adunk még vkit, és Staley sztem picit erős.

A WR prioritás sztem is első számú kell, hogy legyen (erről korábban már leírtam a véleményemet). Az állkapocvs törés meg nem biztos, hogy annyira piti sérülés, ráadásul egy TE azért kap a fejére rendesen.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Staley és Goldson nálam kérdőjel (még úgy is, hogy utóbbi csere), a többiek egyértelmű



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gratula a csapatnak! 8 PRO BOWL-er játékosunk van!

Off: Staley, Gore
Def: Willis, Rogers, Jason Smith, Goldson
Spec: Lee, Akers

Gondolom jó pár éve volt már, hogy 8 játékosunkat beválogatták!

Természetesen az NFC-ből ez a legtöbb, és ligaszinten a Patriotsal közösen a legtöbb!

Ráadásul Gore és Golshon kivételével mindannyian kezdő pozicióban!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Chris Culliverről mi az általános vélekedés itten? 😊 Külföldi fórumokon eléggé dícsérik.Newman
nekem tetszik a srác, gyakorlatilag egyből mélyvíz draft után. rookie hibák vannak, de ha így folytatja kiváló kezdő corner lesz belőle

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Így viszont rendesen elsoványodott az elkapórészleg. Kész szerencse, hogy Williams szépen fejlődik!
Morgan rehabilitációja hogyan halad Petey?
Kelleni fog WR drafton és FA-ban is!Alabama Niners
Morgan ahogy olvastam, elég szépen az ütemterv előtt van. meccsek alatt lehetett látni az oldalvonal mellett. szerintem az offseason programot elkezdi márciusban. most látszik mennyire hiányzik 😊 pedig milyen utolső körös draft volt.

WR prioritás a S/CB mögött/előtt.

Williamsnek örülök hogy sok játékidőt kap, rettentő gyors és fürge.petey
Chris Culliverről mi az általános vélekedés itten? 😊 Külföldi fórumokon eléggé dícsérik.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Lehet, hogy szilánkosra tört ...
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Delanie Walker is kihagyja a postseasont állkapocssérülés miatt :/ szombaton Hill jól állbatérdelte.

Edwards cut várható volt, nem nyerte vissza a sérülés előtti formáját, pedig nagyon jól játszott előtte.

Helm, no para, velem megbeszélheted 😊petey
Az állkapocs a leggyorsabban gyógyuló csont, nehogy már 3 hét alatt ne jöjjön rendbe


több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Várom, hogy éjjel kihirdessék a ProBowl keretet, kíváncsi vagyok, végül hány playert adunk. Gyakorlatilag mindenhonnan küldhetnénk játékost 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Így viszont rendesen elsoványodott az elkapórészleg. Kész szerencse, hogy Williams szépen fejlődik!
Morgan rehabilitációja hogyan halad Petey?
Kelleni fog WR drafton és FA-ban is!Alabama Niners
Morgan ahogy olvastam, elég szépen az ütemterv előtt van. meccsek alatt lehetett látni az oldalvonal mellett. szerintem az offseason programot elkezdi márciusban. most látszik mennyire hiányzik 😊 pedig milyen utolső körös draft volt.

WR prioritás a S/CB mögött/előtt.

Williamsnek örülök hogy sok játékidőt kap, rettentő gyors és fürge.

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Delanie Walker is kihagyja a postseasont állkapocssérülés miatt :/ szombaton Hill jól állbatérdelte.

Edwards cut várható volt, nem nyerte vissza a sérülés előtti formáját, pedig nagyon jól játszott előtte.

Helm, no para, velem megbeszélheted 😊petey
Walkerért nagy kár, mindíg benne volt a potenciál 1-2 nagyobb playre.

Braylont épp az eredménykövetőben szapulgattam, sokat vártam tőle, viszont eléggé leszerepelt.
Így viszont rendesen elsoványodott az elkapórészleg. Kész szerencse, hogy Williams szépen fejlődik!
Morgan rehabilitációja hogyan halad Petey?
Kelleni fog WR drafton és FA-ban is!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Delanie Walker is kihagyja a postseasont állkapocssérülés miatt :/ szombaton Hill jól állbatérdelte.

Edwards cut várható volt, nem nyerte vissza a sérülés előtti formáját, pedig nagyon jól játszott előtte.

Helm, no para, velem megbeszélheted 😊

több mint 12 éve
gsn 3 548
Braylon cut

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Pít ez a Hsz sértő, bántó!
Karácsonyra való tekintettel nem szedem ízekre!

Outkócs? Miről beszélsz? Saját kezünkben volt a győzelem, most nem jött be!
16-17 nél megsajnáltalak annyira készen voltál! 19-17-nél nálunk volt a labda, 3 időkéréssel. 15 yardot kellett volna mennünk, hogy vége legyen! Elvesztettük a lasztit, ez sajnos benne van! Ez nem outkócs, ez foci!


A mi programunk 2 éves, nem 7, mint a Tietek! A 3 évvel ezelőtti csapatból, 9 játékos maradt, ebből 3 db kezdő.
még szép, hogy a 2. Legjobb rangértékű csapatépítéssel, előbb utőbb valami épül!
😉Helmut Zimmer
csak nyugodtan.
a 2. félidőben PC és csapata remekül megoldotta hogy ne fusson Lynch, hanem TJack oldja meg. ezt köszönte szépen Jim és eleresztette a D-t. erre mit tett PC, hm? mi a sértő? a seahawks.net-en is ezt mondják btw.

mondom, a szerencsés punt blokkon kívül maradtatok volna 10 ponton.
igen, nálatok volt a labda, de szerencsétlen TJ ahány Hawks meccset láttam, egyszer sem tudott GW drive-ot tolni.petey
/0

De nem így lett, és, ha már ott voltunk, be is vittük! 😛
Aki ezt eltolta az Bevell volt!

Mindegy is, én nem akarok civakodni, a barátság többet ér! 😊
Amúgy is halálos dózist kaptam 4 nap alatt, a 10 millió szövetségi kapitány, és monetáris szakember országából... 😊

Üdv H
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ha mi leverjük a Rams-et és a Saints nyeri mind két meccsét akkor mi dönt a második helyről?he7edik
A főcsoporton belüli mérleg, tehát a Niners pihenhetne a PO első körében.vassadi
Köszi


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha mi leverjük a Rams-et és a Saints nyeri mind két meccsét akkor mi dönt a második helyről?he7edik
A főcsoporton belüli mérleg, tehát a Niners pihenhetne a PO első körében.
több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ha mi leverjük a Rams-et és a Saints nyeri mind két meccsét akkor mi dönt a második helyről?


több mint 12 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Igen, ez a RZ-ban való bénázás kiakasztó. Szamuráj idejében ez volt Alex erőssége, most meg... nincs önbizalma, de nem tudom, mit kéne még csinálnia bárkinek is, hogy Alexből QB legyen, így nagybetűsen.
És legyen igazam az összeesküvés-elméletemmel, hogy ez csak etetés 😀red6t6
biztos hogy Alex a hibás egyedül? én a playhívást hibáztatom, részben Helmut kérdésére a válasz.

amúgy pont ő vette a hátára a csapatot a 2. félidőben a TD drive alatt is pl, illetve a második RZ trip alatt, amikor ugye Braylon lazán nyomott egy büntit mikor az 1 yardról jöhettünk volna...

kiváló a Hawks D, de öröm volt látni a 2. félidőben ahogy a front 7-jüket szanaszét tolja az OL.
a 2. félidőben a szerencsés punt blokkon kívül gyk. momentumuk nem volt, a D leküldte őket a pályáról minden egyes drive-ban. remélem TJackel képzelik el a jövőt 😛

ami ritka gusztustalan volt az az, hogy úgy jöttek ki hogy verekedni akarnak, csak nem értem mire fel? az a cheap shot Kyle Williamsra egyenesen alattomos volt, pláne Michael Robinsontól(ex 9er ugye)

a félidő után PC-t eléggé outkócsolta Harb.
Grant ismét hatalmasat játszott. Grat neki is és Akersnek is! tetszett amikor Grant odament a 9ers szurkerekhez, azok meg Skittlest dobáltak neki 😂

petey
Ahogy néztem a közvetítést voltunk rendesen a CenturyLink Fielden


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Pít ez a Hsz sértő, bántó!
Karácsonyra való tekintettel nem szedem ízekre!

Outkócs? Miről beszélsz? Saját kezünkben volt a győzelem, most nem jött be!
16-17 nél megsajnáltalak annyira készen voltál! 19-17-nél nálunk volt a labda, 3 időkéréssel. 15 yardot kellett volna mennünk, hogy vége legyen! Elvesztettük a lasztit, ez sajnos benne van! Ez nem outkócs, ez foci!


A mi programunk 2 éves, nem 7, mint a Tietek! A 3 évvel ezelőtti csapatból, 9 játékos maradt, ebből 3 db kezdő.
még szép, hogy a 2. Legjobb rangértékű csapatépítéssel, előbb utőbb valami épül!
😉Helmut Zimmer
csak nyugodtan.
a 2. félidőben PC és csapata remekül megoldotta hogy ne fusson Lynch, hanem TJack oldja meg. ezt köszönte szépen Jim és eleresztette a D-t. erre mit tett PC, hm? mi a sértő? a seahawks.net-en is ezt mondják btw.

mondom, a szerencsés punt blokkon kívül maradtatok volna 10 ponton.
igen, nálatok volt a labda, de szerencsétlen TJ ahány Hawks meccset láttam, egyszer sem tudott GW drive-ot tolni.

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Pít ez a Hsz sértő, bántó!
Karácsonyra való tekintettel nem szedem ízekre!

Outkócs? Miről beszélsz? Saját kezünkben volt a győzelem, most nem jött be!
16-17 nél megsajnáltalak annyira készen voltál! 19-17-nél nálunk volt a labda, 3 időkéréssel. 15 yardot kellett volna mennünk, hogy vége legyen! Elvesztettük a lasztit, ez sajnos benne van! Ez nem outkócs, ez foci!


A mi programunk 2 éves, nem 7, mint a Tietek! A 3 évvel ezelőtti csapatból, 9 játékos maradt, ebből 3 db kezdő.
még szép, hogy a 2. Legjobb rangértékű csapatépítéssel, előbb utőbb valami épül!
😉
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 664 — Csodabogár
Igen, ez a RZ-ban való bénázás kiakasztó. Szamuráj idejében ez volt Alex erőssége, most meg... nincs önbizalma, de nem tudom, mit kéne még csinálnia bárkinek is, hogy Alexből QB legyen, így nagybetűsen.
És legyen igazam az összeesküvés-elméletemmel, hogy ez csak etetés 😀red6t6
biztos hogy Alex a hibás egyedül? én a playhívást hibáztatom, részben Helmut kérdésére a válasz.

amúgy pont ő vette a hátára a csapatot a 2. félidőben a TD drive alatt is pl, illetve a második RZ trip alatt, amikor ugye Braylon lazán nyomott egy büntit mikor az 1 yardról jöhettünk volna...

kiváló a Hawks D, de öröm volt látni a 2. félidőben ahogy a front 7-jüket szanaszét tolja az OL.
a 2. félidőben a szerencsés punt blokkon kívül gyk. momentumuk nem volt, a D leküldte őket a pályáról minden egyes drive-ban. remélem TJackel képzelik el a jövőt 😛

ami ritka gusztustalan volt az az, hogy úgy jöttek ki hogy verekedni akarnak, csak nem értem mire fel? az a cheap shot Kyle Williamsra egyenesen alattomos volt, pláne Michael Robinsontól(ex 9er ugye)

a félidő után PC-t eléggé outkócsolta Harb.
Grant ismét hatalmasat játszott. Grat neki is és Akersnek is! tetszett amikor Grant odament a 9ers szurkerekhez, azok meg Skittlest dobáltak neki 😂


több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Igen, ez a RZ-ban való bénázás kiakasztó. Szamuráj idejében ez volt Alex erőssége, most meg... nincs önbizalma, de nem tudom, mit kéne még csinálnia bárkinek is, hogy Alexből QB legyen, így nagybetűsen.
És legyen igazam az összeesküvés-elméletemmel, hogy ez csak etetés 😀

Go 9ers!
Go Trojans!