San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 666 — Csodabogár
Megoldjuk egyedül is utolsó héten a Packers "B" ellen.
Amúgy tudom, hogy csokiztok a visszavágótól 😀MacPhisto
már ha megveritek a Széntszt.
amúgy én i súgy vagyok hogy már eddig is meghaladta a várakozásaimat a csapat. legyen jó meccs, nyerjen a jobb. MAJD! ha idejuttok 😛petey
Őket nem verjük meg, de lehettek még harmadikok, vagy már megvan a bye week?MacPhisto
ha kikap a NO, mi nyerünk meglesz. valamint ha megnyerjük a maradék 2-őt, NO is, akkor mienk a tie breaker

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
mellesleg még receg az a léc a Lionsnak, lehet remegni egy Frisco W-ért szombaton 😛
amúgy a bánat tudja mit vitatkozunk itt az Oroszlánokról :/petey
Megoldjuk egyedül is utolsó héten a Packers "B" ellen.
Amúgy tudom, hogy csokiztok a visszavágótól 😀MacPhisto
már ha megveritek a Széntszt.
amúgy én i súgy vagyok hogy már eddig is meghaladta a várakozásaimat a csapat. legyen jó meccs, nyerjen a jobb. MAJD! ha idejuttok 😛petey
Őket nem verjük meg, de lehettek még harmadikok, vagy már megvan a bye week?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Ha ez hoki lenne, kapna 2 minute minort for instigating 😛

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 666 — Csodabogár
mellesleg még receg az a léc a Lionsnak, lehet remegni egy Frisco W-ért szombaton 😛
amúgy a bánat tudja mit vitatkozunk itt az Oroszlánokról :/petey
Megoldjuk egyedül is utolsó héten a Packers "B" ellen.
Amúgy tudom, hogy csokiztok a visszavágótól 😀MacPhisto
már ha megveritek a Széntszt.
amúgy én i súgy vagyok hogy már eddig is meghaladta a várakozásaimat a csapat. legyen jó meccs, nyerjen a jobb. MAJD! ha idejuttok 😛

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mellesleg még receg az a léc a Lionsnak, lehet remegni egy Frisco W-ért szombaton 😛
amúgy a bánat tudja mit vitatkozunk itt az Oroszlánokról :/petey
Megoldjuk egyedül is utolsó héten a Packers "B" ellen.
Amúgy tudom, hogy csokiztok a visszavágótól 😀MacPhisto
Persze, mert hallgatjuk utána, hogy Harbaugh brutál módon összetörte Schwarcit 😛


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
kinek?
visszaolvasva nem rinyált senki. te pedzegetted hogy kihúzod a gyufát 😛petey
Vagy nyuszkó vagy McFly, vagy feledékeny! 😊Helmut Zimmer
fogalmam nincs miről beszélsz, mi lenne ha nem harapófogóval kéne kihúzni belőled? 😊
kérdés a nagyérdeműtől: volt itt bárkinek bármi baja Aldonnal?petey
Max a draft idején, hogy elsőre nem QB húztunk, de nem személy szerint. Egyébként superlativusok csak róla.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
mellesleg még receg az a léc a Lionsnak, lehet remegni egy Frisco W-ért szombaton 😛
amúgy a bánat tudja mit vitatkozunk itt az Oroszlánokról :/petey
Megoldjuk egyedül is utolsó héten a Packers "B" ellen.
Amúgy tudom, hogy csokiztok a visszavágótól 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 666 — Csodabogár
Pít !
Közösségi pitét nem osztasz Aldon Smithre vonatkozó jóslatokért? 😊Helmut Zimmer
kinek?
visszaolvasva nem rinyált senki. te pedzegetted hogy kihúzod a gyufát 😛petey
Vagy nyuszkó vagy McFly, vagy feledékeny! 😊Helmut Zimmer
fogalmam nincs miről beszélsz, mi lenne ha nem harapófogóval kéne kihúzni belőled? 😊
kérdés a nagyérdeműtől: volt itt bárkinek bármi baja Aldonnal?

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Pít !
Közösségi pitét nem osztasz Aldon Smithre vonatkozó jóslatokért? 😊Helmut Zimmer
kinek?
visszaolvasva nem rinyált senki. te pedzegetted hogy kihúzod a gyufát 😛petey
Vagy nyuszkó vagy McFly, vagy feledékeny! 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 666 — Csodabogár
Pít !
Közösségi pitét nem osztasz Aldon Smithre vonatkozó jóslatokért? 😊Helmut Zimmer
kinek?
visszaolvasva nem rinyált senki. te pedzegetted hogy kihúzod a gyufát 😛

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Pít !
Közösségi pitét nem osztasz Aldon Smithre vonatkozó jóslatokért? 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 666 — Csodabogár
Nade Mac, ez egy féllábú varjú(lehet holló, annyira nem tudom megkülönböztetni!) 😊 😀Helmut Zimmer
Igen, levágtuk a másik lábát. 😀szaba
OFF:
Klassz, szép L'art pour L' art győzelem volt!
arra a lapozni a po-ba jutást, hogy a Bills megveri a Broncost = "Megvárjuk, mígy leszáll az est, Te, Sir Gallahad és én kirontunk a nyúlból..."Helmut Zimmer
bár nem emlékszem hogy ilyet mondtam, lehet volt vagy 2 hónapja 😊 de ezért egyből idejönni és berakni egy ilyet mikor még SEMMI nem dőlt el, eléggé horzsol 😂 de addig is be van készítve neked a hűtőbe Mac:



mellesleg még receg az a léc a Lionsnak, lehet remegni egy Frisco W-ért szombaton 😛
amúgy a bánat tudja mit vitatkozunk itt az Oroszlánokról :/

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
MacPhisto
Nade Mac, ez egy féllábú varjú(lehet holló, annyira nem tudom megkülönböztetni!) 😊 😀Helmut Zimmer
Igen, levágtuk a másik lábát. 😀szaba
OFF:
Klassz, szép L'art pour L' art győzelem volt!
arra a lapozni a po-ba jutást, hogy a Bills megveri a Broncost = "Megvárjuk, mígy leszáll az est, Te, Sir Gallahad és én kirontunk a nyúlból..."
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Kérdeztem Pete-et, hogy hogyan látja a végét, de ő azt mondta, hogy szerinte nem mentek rájátszásba! 😛Helmut Zimmer
MacPhisto
Nade Mac, ez egy féllábú varjú(lehet holló, annyira nem tudom megkülönböztetni!) 😊 😀Helmut Zimmer
Igen, levágtuk a másik lábát. 😀
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Kérdeztem Pete-et, hogy hogyan látja a végét, de ő azt mondta, hogy szerinte nem mentek rájátszásba! 😛Helmut Zimmer
MacPhisto
Nade Mac, ez egy féllábú varjú(lehet holló, annyira nem tudom megkülönböztetni!) 😊 😀
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Kérdeztem Pete-et, hogy hogyan látja a végét, de ő azt mondta, hogy szerinte nem mentek rájátszásba! 😛Helmut Zimmer

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Simán jók ezek a díszek. 😀 Karácsonyra kaptam egy friscos nyakkendőt, nagyon jól néz ki. Lehet abban megyek majd vizsgázni januárban.doka
szombatig még ne csomagold ki..... a Jézuska mégiscsak szombaton hozza volt....vagy hogy
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Simán jók ezek a díszek. 😀 Karácsonyra kaptam egy friscos nyakkendőt, nagyon jól néz ki. Lehet abban megyek majd vizsgázni januárban.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


http://www.squidoo.com/san-francisco-49ers-christmas-decorations

Hogy örülne a családom, ha ezekkel díszíteném fel a fát 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 666 — Csodabogár
Meglátjuk jövőre egy full offseasonnal a háta mögött, plusz a brutál menetrendet hogyan abszolválja.
tegnap volt hogy kicsit pipa voltam, mikor 1-2 passzt pontatlanul dobott, pedig üres volt az embere. remélem Jim megfixálja
ezeket a dolgokat, mert már várom hogy 3-4 TD-t hintsen, amire volt alkalma pl múlt héten is. de ott bejátszott egyéb is.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Alex for ProBowl: 😀

Harbaugh: "I believe there are three that go to the Pro Bowl, right? Aaron Rogers, Drew Brees, Alex Smith. I think those are the top-3 in the NFC in my humble opinion.”

Do you think that Alex is the long-term quarterback for the 49ers as the starter?
Harbaugh: “I do.”

Petey, nagyon egyfelé jártok Jimbo-val 😉


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egyszerűen nem tudom megunni! És a 4. sackje nincs is benne!
http://www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d8253bf2f/Smith-s-sack-o-rama


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az a durva, hogy Aldon tavaly még nem volt ekkora beast Mizzoun, igaz párszor sérülés is hátráltatta. De hát Mizzou LB-kkel mostanság jól járnak csapatok, Weatherspoon Atlantában lett közönség kedvenc, Aldon pedig itt.

Más, Harbaugh közölte, Alex Smithszel terveznek hosszútávon, offseason alatt ennek megfelelően prioritás lesz egy hosszú szerződés megkötése az irányítóval.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 666 — Csodabogár
Önző vagy, különben is megborítottuk Nektek a mackókat! 😀
Kérdeztem Pete-et, hogy hogyan látja a végét, de ő azt mondta, hogy szerinte nem mentek rájátszásba! 😛Helmut Zimmer
az még régebben volt. de 2 héttel a vége előtt még nem biztos sem a Lions, sem a Cards, sem a Hawks.

nagy meccs lesz ez is, ha kiütjük a Hawkst, akkor nekik annyi, Lions meg kap egy esélyt.petey
Én Carrollra gondoltam, Te Pít vagy, de legtöbb alkalommal, Pít barátom! 😊
Borzaszóan kemény meccs lesz!
no passeran, az utolsó yardig fogunk harcolni!Helmut Zimmer
ja hogy te kvaterkázol PC-al? 😀 akkor benéztem. 😉

hehe, Dolores Gomez most elsírta magát Helm 😀 amúgy sokat számít ez az egy nap is most, de valamivel jobb, mint a vas-csüt foci Hálaadáskor. Lynchet megfogjuk, Aldon Smithről meg levesszük a nyakörvet 😛 kemény lesz a Horror Fielden.

Fucu, én nem temettem 😊 remélem red eszik egy kis humble pie-t 😛
jó meccs volt, a szerelésekkel néha gond volt, nem is hittem a szememnek, de a bend but don't break most jó volt. pláne hogy BB nem tudott mozogni. ez van, ő gondolta így. Grant nagy király volt már lassan 3. hete.

http://www.49ers.com/media-gallery/videos/49ers-vs-Steelers-Postgame-Speech/3576c353-f598-4784-8e50-93632db3dbbf
öltöző. I have one question for ya, Who could POSSIBLY have it better than us? :cool:

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Namost pedig tessékcsak legyőzni a Seahawks-ot. 😉Bazzani
Önző vagy, különben is megborítottuk Nektek a mackókat! 😀
Kérdeztem Pete-et, hogy hogyan látja a végét, de ő azt mondta, hogy szerinte nem mentek rájátszásba! 😛Helmut Zimmer
az még régebben volt. de 2 héttel a vége előtt még nem biztos sem a Lions, sem a Cards, sem a Hawks.

nagy meccs lesz ez is, ha kiütjük a Hawkst, akkor nekik annyi, Lions meg kap egy esélyt.petey
Én Carrollra gondoltam, Te Pít vagy, de legtöbb alkalommal, Pít barátom! 😊
Borzaszóan kemény meccs lesz!
no passeran, az utolsó yardig fogunk harcolni!