San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egy nagyon jó meccset láttam tegnap, és régen tudtam már ennyire együtt élni a játékkal otthonról. Sokszor nézett is a család, mikor felkiáltottam egy-egy ítélet után. (bár a false startok jogosak voltak) Alexnek tényleg nem volt jó napja, sok volt a magas labdája is, egyikből pick is lett ahogy meg van írva a nagy álmoskönyvben is. A D#-t csak dicsérni lehet, ilyen védelemmel lehet bajnokságot nyerni 😀 (jól van na, kicsit előre szaladtam). Ezután a meccs után a Bóltimór-Houston meccs szinte unalmas volt, nem is tudtam ráhangolódni... (Egyébként hallottam már Jókai Mórról, de Bólti Mórról még sose... engem ez idegesített a legjobban)Ferron
csak nem Olivér szakértett megint? 😊csongi
állítólag de. sajnos a bóltimótozás a legkisebb hibája

több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Egy nagyon jó meccset láttam tegnap, és régen tudtam már ennyire együtt élni a játékkal otthonról. Sokszor nézett is a család, mikor felkiáltottam egy-egy ítélet után. (bár a false startok jogosak voltak) Alexnek tényleg nem volt jó napja, sok volt a magas labdája is, egyikből pick is lett ahogy meg van írva a nagy álmoskönyvben is. A D#-t csak dicsérni lehet, ilyen védelemmel lehet bajnokságot nyerni 😀 (jól van na, kicsit előre szaladtam). Ezután a meccs után a Bóltimór-Houston meccs szinte unalmas volt, nem is tudtam ráhangolódni... (Egyébként hallottam már Jókai Mórról, de Bólti Mórról még sose... engem ez idegesített a legjobban)Ferron
csak nem Olivér szakértett megint? 😊
több mint 12 éve
Ferron 72
Egy nagyon jó meccset láttam tegnap, és régen tudtam már ennyire együtt élni a játékkal otthonról. Sokszor nézett is a család, mikor felkiáltottam egy-egy ítélet után. (bár a false startok jogosak voltak) Alexnek tényleg nem volt jó napja, sok volt a magas labdája is, egyikből pick is lett ahogy meg van írva a nagy álmoskönyvben is. A D#-t csak dicsérni lehet, ilyen védelemmel lehet bajnokságot nyerni 😀 (jól van na, kicsit előre szaladtam). Ezután a meccs után a Bóltimór-Houston meccs szinte unalmas volt, nem is tudtam ráhangolódni... (Egyébként hallottam már Jókai Mórról, de Bólti Mórról még sose... engem ez idegesített a legjobban)
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Aldon Smith-nek ismét lesz szerintem esélye a rookie of the week-re, főleg ha meg lett volna neki az int is. 😀 😀
több mint 12 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem láttam a meccset, csak a statokat nézem most, na meg az nfl.com-ot olvasom.
Gratula, azt hiszem már most megvan a csoportgyőztes. Nem tudom elképzelni, hogy a harmatgyenge Cards, Rams vagy a szintén halovány Hawks meg tudna titeket szorongatni idén.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kicsi Harbs állítólag kicsit kiugrott a bőréből... érthető, de nem túl diplomatikus a
vesztes csapattal szemben... ezért hisztizett Fekete.
Amúgy grat, kibrusztoltátok 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Idézzük már a hangzatos nyilatkozatokat. Amúgy egész héten a ninerst dicsérte minden fórum szóval érthetetlenek a komplexusaitok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon régen nem volt ennyire jó estém. Fiaim kérdezték, hogy most miért vagyok ennyire felpörögve. Mondtam, mert hosszú évek óta most látom a csapatomban a potenciált, az esélyt.
Willis, Bowman, Aldon Smith, Justin Smith probowler formában. D#-ünk egyszerűen fenomenális, főleg amit a red zone-ban műveltek. Az egyik legjobb védelem jelenleg a ligában. Szaszia leírta az eredménykövetőben, hogy Alex sokat hibázott, de a nagyon fontos pillanatokban iszonyatosan összekapta magát és ezzel maximálisan egyetértek. Singre mondták, hogy motivátor, de Harbaugh motiváló képessége messze meghaladja. Egyébként továbbra is fenntartom, hogy ha a Lions TD-t megadták, akkor tőlünk elvettek egyet. (Nagykönyvileg a birtoklás sztem egyik esetben sem volt meg). Schwartz meg persze, hogy hisztizik. Évek óta null eredmény null érdeklődés után most nagy nyomás, médiafelhajtás volt rajtuk. MNF győzelem után az egekben, hangzatos nyilatkozatok után bukás. Meg Jimbo brutális. szadista gratulációja is rosszul eshetettt neki 😀
Go Niners, go!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
ez derekas bírkózás volt. Amikor kellett Alex a hátára vette a csapatot. rémes bíráskodás volt. sajnos Walker egy tiszta TD passzt ejtett el, talán könnyebb lett volna...

D ---> top 3

Schwarz miért hisztizett a végén?petey
Elég kemény meccs volt az már biztos, a birokról nem is beszélve.

mattbarrows Matt Barrows
"That was on me," said Harbaugh, who said he shook Scwartz's hand too hard.Pandamaci
Jim fel volt pörögve, kicsit hevesebb volt, de megértem. viszont Schwartz ezzel saját magát járatja le. Majd elintézik külön remélem.

http://www.youtube.com/watch?v=xNFgal3Tc-s - összefoglaló

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez derekas bírkózás volt. Amikor kellett Alex a hátára vette a csapatot. rémes bíráskodás volt. sajnos Walker egy tiszta TD passzt ejtett el, talán könnyebb lett volna...

D ---> top 3

Schwarz miért hisztizett a végén?petey
Elég kemény meccs volt az már biztos, a birokról nem is beszélve.

mattbarrows Matt Barrows
"That was on me," said Harbaugh, who said he shook Scwartz's hand too hard.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
ez derekas bírkózás volt. Amikor kellett Alex a hátára vette a csapatot. rémes bíráskodás volt. sajnos Walker egy tiszta TD passzt ejtett el, talán könnyebb lett volna...

D ---> top 3

Schwarz miért hisztizett a végén?

több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
tegnap NFL playbookon meg 4 szakiból 3:1 ide
itt bármi lehet, de remélem felénk billen
Hál'Isten ESPN adja a meccset! 5 szaki kommentátor 4-1 arányban Lions W jósolt 😕
Go Niners, Go!diverdoc


több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hál'Isten ESPN adja a meccset! 5 szaki kommentátor 4-1 arányban Lions W jósolt 😕
Go Niners, Go!diverdoc
Semmit nem jelent.
Nálam 55-45% esély a Niners győzelemre.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hál'Isten ESPN adja a meccset! 5 szaki kommentátor 4-1 arányban Lions W jósolt 😕
Go Niners, Go!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
[
Akkor bejött a szavazatom 😀
Amúgy a védelmünk szerintem nagyon ott van, nem csak Aldon. Én bízok benne, hogy a Willis-Bowmann miatt Bestnek az élettől is elmegy a kedve, kornereink is talán jó úton vannak, halmozták (egyelőre kettesével) az inteket, ott van Justinunk is, szóval ez egy fincsi csapat! MegaCJ meg jöjjön csak! Bár a WR sorunk sem túl acélos én OL oldalon parázok inkább. Tampa ellen egy sacket sem engedtek, futás is ment, de Ndamukongtól fosok. Sztem ez a rész lesz a kulcsfontosságú. Ha a falunk tart, sima W.diverdoc
Mondom, a Detroit a DL-jükkel nyer vagy hal meg. Mivel alapvetően futó csapat vagyunk futni fogunk. Hozzanak 8 embert a boxba, ezt tette Tampa is és Philly is. Bumm, átmentünk rajtuk. Nem beszélve hogy Ginn, Crabtree, Walker így man2man lesz, ami Alexnak könnyű dobás. Lényeg hogy menjen a futás, mert akkor arra Suh és társai ráharapnak. Múlt hét, run formáció, 3 TE Bunch, Play action, TD -> VD. Ami mondjuk nem lesz egyszerű az a zaj, na meg Anthony Davis :rolleyes: jó lenne összekapnia magát.

NFL Playbook: http://www.nfl.com/videos/nfl-network-playbook/09000d5d8231f3a7/Playbook-49ers-vs-Lions

Suh: “The 49ers are a very conservative offense, they don’t take very many risks and that’s something that I think is good for us when we shut down what they want to do, which is their run game, and force them into long-yardage situations, get them behind the eight ball and having them have to come back because our offense is putting points on the board and putting points on their defense. That puts them in situations that they don’t want to be in. I think that’s something great for us to have, it’s just a matter of us going out and executing and putting them in those toughsituations.”

hát, azt hiszem kellemetlen élményben lesz része, vagy csak a tavalyi csapatunkat nézte...

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
ja, CJ egy "freak", csak most kicsit jobban felkapták 😊 azért Roman okosabb, nem a 3. számú WR-ként emlegeti mint Rob Ryan :cool:

Aldon Smith lett a rookie of the week. Remélhetőleg Staffordon is begyűjti a 2 zacsijáthttp://www.nfl.com/videos/nfl-rookie-of-the-week/09000d5d823207d5/Week-5-Pepsi-rookie-of-the-week-winner

így tovább fiatalember, bár Tibi szerint bust lesz 😛petey
Akkor bejött a szavazatom 😀
Amúgy a védelmünk szerintem nagyon ott van, nem csak Aldon. Én bízok benne, hogy a Willis-Bowmann miatt Bestnek az élettől is elmegy a kedve, kornereink is talán jó úton vannak, halmozták (egyelőre kettesével) az inteket, ott van Justinunk is, szóval ez egy fincsi csapat! MegaCJ meg jöjjön csak! Bár a WR sorunk sem túl acélos én OL oldalon parázok inkább. Tampa ellen egy sacket sem engedtek, futás is ment, de Ndamukongtól fosok. Sztem ez a rész lesz a kulcsfontosságú. Ha a falunk tart, sima W.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
ja, CJ egy "freak", csak most kicsit jobban felkapták 😊 azért Roman okosabb, nem a 3. számú WR-ként emlegeti mint Rob Ryan :cool:

Aldon Smith lett a rookie of the week. Remélhetőleg Staffordon is begyűjti a 2 zacsiját

http://www.nfl.com/videos/nfl-rookie-of-the-week/09000d5d823207d5/Week-5-Pepsi-rookie-of-the-week-winner

így tovább fiatalember, bár Tibi szerint bust lesz 😛

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
jaj persze 😀

csak mindenki Megatron így Megatron úgy, meg Best úristen és Stafford. engem csak felpörget ha egy médiahátszelet kapó csapattal játszunk(figyelem, ez nem Bazzani, Mac és a többiek hibája). meg aztán megvertük őket CJ-vel eddig is 😀

ugye volt Dalton, Eagles, aztán Bucs, meg Freeman és Blount mennyire "hot"..hát most akkor jöjjön a Lions. Ha kikapunk, kapjunk ki.petey
Azért az furcsa volna,ha egy 5 meccs allatt 9TD-s rekordot elérő játékosról nem nyilatkoznának elismerően. A másik két játékos nincs agyondícsérve. Legalábbis én nem találkoztam még ilyen cikkel.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
jaj persze 😀

csak mindenki Megatron így Megatron úgy, meg Best úristen és Stafford. engem csak felpörget ha egy médiahátszelet kapó csapattal játszunk(figyelem, ez nem Bazzani, Mac és a többiek hibája). meg aztán megvertük őket CJ-vel eddig is 😀

ugye volt Dalton, Eagles, aztán Bucs, meg Freeman és Blount mennyire "hot"..hát most akkor jöjjön a Lions. Ha kikapunk, kapjunk ki.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Petey mindig ilyen, ha van egy kis győzelmi sorozat 😛 😀

ki nem hagynám ezt a meccset vasárnap.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Én is abban látom a meccs kulcsát, hogy Smitht sürgetni kell. Tökmindegy, milyen a blitz ellen, az esetek 10%-ban blitzelünk csak.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
nézd, nekem semmi bajom veletek, ezek után az a szar hogy egymásnak vagyunk ugrasztva 😐 ha olyat írtam, bocs.

Meglepő, de Smith 3. Brady és Rodgers után pass rush/blitz megverésben.
Futásban, mint írtam, ha lyukat nyitunk akkor Gore a következő szinten már az LB/DB-t hibára tudja kényszeríteni. Forte titeket is a széleken vert meg. Hunter meg ott tud száguldozni nálunk.

Vasárnap van már? 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én egyetlen szóval nem mondtam,hogy mi nyerünk. Sőt úgy jöttem ide,hogy megállítotok minket.
Csak a stílusból már lassan az érződik ki,hogy 0-5el állunk.
Én is tartok a matchup-októl. Bár sztem (remélem)a futások ellen sokkal jobbak leszünk,mint azt írod. Cunningham meg van akkora ész,hogy Smith-t is rettegésben tartsa valahogy a meccs alatt.
És ha Stafford jó napot fog ki akkor bármi lehet. Nyertünk öt meccset,hátha visz a lendület.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82309025/article/raiders-49ers-surge-in-rankings-after-big-week-5-victories
Na itt jobban állunk, mint a bowl.hu-n, legalább negatív mutatóval nincs elöttünk senki 😊
Iupati nagyon-nagyon kell, Suh egy fenevad!diverdoc
Iupati játszik. Snyder és Goodwin majd gondolom leduplázzák, de azt fogjuk tolni amit a Bears is szerintem: csapdák és stuntok az agresszív Lions DL ellen. az LB és DB soruk nem ijeszt meg nagyon, Gore és Hunter át fognak száguldani rajtuk.petey
Nem voltál te ilyen eddig vagy csak én nem figyeltem?Bazzani
ez van Bazzani. a Lions a DL/CJ-val él vagy bukik. Stafford pontatlan, feldobja a labdát és CJ megszerzi. Ezen kívül ki van még támadásban? Best? 26 meccs óta nem engedtünk 100 yard fölött futni és nincs rushing TD-nk sem. RB-k akikkel találkoztunk: Lynch, McCoy, Felix Jones, Benson, Blount. Egyik sem jutott 100 yard fölé. Futást elvesszük, és ha odaérünk mindig Staffordhoz, mi lesz?
Tudom, Megatron ellen nem lehet tervezni. Lehet hogy csúnyán kikapunk, benne van. De ha azt mondom nekünk elég CJ és Suh ellen tervezni, ti mit fogtok Hunter/Gore, VD, Walker, Crabtree ellen? Ez nem az öregedő Bears D lesz. Elismerésre méltó amit tesztek, nem becsülöm le a csapatod, de én úgy érzem jobban jövünk ki a matchup-okból.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82309025/article/raiders-49ers-surge-in-rankings-after-big-week-5-victories
Na itt jobban állunk, mint a bowl.hu-n, legalább negatív mutatóval nincs elöttünk senki 😊
Iupati nagyon-nagyon kell, Suh egy fenevad!diverdoc
Iupati játszik. Snyder és Goodwin majd gondolom leduplázzák, de azt fogjuk tolni amit a Bears is szerintem: csapdák és stuntok az agresszív Lions DL ellen. az LB és DB soruk nem ijeszt meg nagyon, Gore és Hunter át fognak száguldani rajtuk.petey
Nem voltál te ilyen eddig vagy csak én nem figyeltem?