San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/videos/nfl-drive-of-the-week/09000d5d822d07e1/Drive-of-the-Week-49ers-ground-Eagles-with-run-game

Drive of the week

mekkora dizájnt tol már Harbs az offensbe, a legutóbbi pár edzőnk után el vagyok képedve...petey
Az elmúlt évek csalódásai után jó látni ezt a fejődést, nembeszélve Alex-ről aki egyre jobban teljesit.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
az ő eredménysorával még levezetni is jöhet
érzelmi kötődés biztos megvan, hiszen mi draftoltuk anno


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
TO-t a friscóba MOST 😉 😉 😉


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Will Tukuafu, DL --> IR
Colin Jones, S --> roster
John Matthews, WR --> PS
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
http://www.nfl.com/videos/nfl-drive-of-the-week/09000d5d822d07e1/Drive-of-the-Week-49ers-ground-Eagles-with-run-game

Drive of the week

mekkora dizájnt tol már Harbs az offensbe, a legutóbbi pár edzőnk után el vagyok képedve...

több mint 13 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én úgy vagyok vele ez nem csak szerencse volt, hanem kemény munka! Adtunk lehetőségeket bőven az Eaglesnek, amikor a félidő vége előtt lett volna az utolsó drive a miénk, és fumble, majd abból TD, és lett 3-20 az eredmény. Ekkor azt hittem annyi, jöhet Keaper próbáljuk ki, már úgyis mindegy (már én sem bíztam Alexben, pedig a végsőkig kitartottam mellette), erre Harbs és a csapat 180 fokos fordulatot mutatott be.
Gondoljunk bele, ha nincs a a szerencsétlen OT-os vereség otthon a Cowboystól akkor 4-0!
Jövő héten le kell nyomni a Bucs-ot otthon, nem mutattak valami nagy formát a Colts ellen, Blount találkozik a futás elleni védekezésünkel, megtapasztalja, hogy mi a keserűség.
Alex meg így tovább, bártabban Vernon és Crabtree felé (Braylon mikor tér vissza?) a passzokkal.
A Hunter-Gore páros jól néz ki, csakis a győzelem elfogadható!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
Alex Smith passer rating: 97.7

csak úgy mellesleg 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Bár én csak félidőnél kapcsolódtam be, az eredmény 3-13 volt, és akkor masírozott a Philly Vick 60 yardos passzával a TD felé. Persze 3 és végtelen, vajon kinek dobhatja a labdát Vick, hmmm... :rolleyes:

Enny ikijárt nekünk a tavalyi Saints, aztán 2 éve a Vikings és most a Cowboys ellen is, hogy egyszer mi örüljünk egy kiharcolt W-nek! Majd megnézem és jövök több irománnyal. 😊

addig is egy hosszú highlight, vigyétek vegyétek: http://youtu.be/iCu4-ElBfKE
és az öltözői hangulat: http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Philly-Postgame-Locker-Room-Speech/2d330791-4a2b-4314-b753-6e3c84d97d35#?id=2d330791-4a2b-4314-b753-6e3c84d97d35&channelName=Recent
00:45-nél Harbs az azsztalon ugrál a háttérben 😂

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Most bánom csak, hogy nem néztem végig a meccset, csak a szaggató string eléggé zavaró volt. De ha képesek voltunk 3-23-ról felállni, annak örülök. Most végre tényleg látszik fejlődés, szépen, fokozatosan 😉
Goo 😀

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Évek óta szorítok a 9ers-nek, régi szép emlékekre gondolok, és tűröm a rengeteg fikázást. ÉS MA - a második félidőben - LÁTTAM A CSAPATOMAT! 23-3-ról felálltunk! Igaz, hogy az elején a secundery sokat hibázott (Vick karrier-rekordot passzolt), és ajándékoztunk nekik jópár pontot, de a második félidőben higgadtak voltunk. Alex hidegvérű maradt, nyomás alatt is voltak nagy play-ei, Gore feltámadt... épp akkor, amikor kellett (25. 100+ game)! Iszonyat a redzone defense, ez már nem véletlen! És ez a csapat ma nyerni akart! Welcome Harbore!

GOOOO NIIINEEEERS! It's our year! 😊szaszia
Üdv, Andris, régen láttam a kommentedet 😊
És igen ez az, ugyanúgy érzek, ahogy Te is. Amikor Vick lefordult Brooksról és McDonaldról, és TD passzt adott az elején úgy gondoltam, ebből borzasztó zakó lesz és az egész első félidőben így gondoltam. 2. félidő szenzációs volt! Már csak az a kérdés melyik az igazi arcunk.
A meccset, ha reálisan nézzük azért szerencse is kellett. Nagyon. Fordulópontok szerintem: 3-10-nél a goal line famblijuk, 3-23 után a két közel 80 yardos drive utáni két TD (Harbaugh a meccs végén ezt "cold blooded game by Smith" nevezte és Tomsula ekkor kapott majdnem agyvérzést), 17-23-nál Jacson elkapása után utolsó pillanatban (talán) Brown elkapta a lábát (ezt már TD-nek láttam), a 33 yardról kihagyott FG kisérlet, egy visszatérő nagyon jó Gore, hogy Akers berugta a pluszpontot (azt nyilatkozta, nehezebbnek érezte mint egy 50+ FG-t, nagyon nagy lelki teher volt rajta), és természetesen Justinunk szenzációs kierőszakolt famblija, ami előtt megint egy utolsó perces FG miatti vereséget vizionaltam (egyébként ez a Smithek napja is volt, Alex, Justin mellett Aldon élete első sackjet mutatta be).
Szóval igen, igen!!!! 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
az interceptionök száma is elég sok mindent elárul az edzőkről:
2010 első négy meccs: 2,2,1,2
2011 első négy meccs: 0,1,0,0
és valljuk meg nem sokan hittek abban, hogy lehozza 0-ra ezt a meccset egy ilyen secondary ellen
úgy tűnik, hogy hétről-hétre egyre többet lehet rábízni alexre
jim szépen nevelgeti, mintha elsőéves qb lenne
Ha az OL-t összerakja Harbs, akkor fasza offense lehet Friscoban.Ahogy jobban megvédik Alexet dobott is 2 TD-t és majd 300 yardotNem lehet nem észrevenni a folyamatos fejlődését a srácnak az első hét óta.Akkor a Seattle-nek dobott 124 yardot és 0 TD-t, most az Eaglesnek 291 yardot + 2 TD-t.aztec


több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha az OL-t összerakja Harbs, akkor fasza offense lehet Friscoban.Ahogy jobban megvédik Alexet dobott is 2 TD-t és majd 300 yardotNem lehet nem észrevenni a folyamatos fejlődését a srácnak az első hét óta.Akkor a Seattle-nek dobott 124 yardot és 0 TD-t, most az Eaglesnek 291 yardot + 2 TD-t.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok nektek bevallom Harbot már most irigylem tőletek pedig Reid sokkal többet tett le eddig, de az a rossz érzésem, hogy előbb van esélye újra SB-nyerni mint Reidnek. Persze ez szubjektív világvége hangulat bennem 😊 de így látom remélem bíznak benne nálatok és lesz ideje építkezni. A végén az a 3. és 10. futás ami után már a TD jött na az nagy ötlet volt pedig érezni lehetett de hát Reid-k persze nem kapcsoltak, most már tessék a többieket is megleckéztetni 😊
több mint 13 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Évek óta szorítok a 9ers-nek, régi szép emlékekre gondolok, és tűröm a rengeteg fikázást. ÉS MA - a második félidőben - LÁTTAM A CSAPATOMAT! 23-3-ról felálltunk! Igaz, hogy az elején a secundery sokat hibázott (Vick karrier-rekordot passzolt), és ajándékoztunk nekik jópár pontot, de a második félidőben higgadtak voltunk. Alex hidegvérű maradt, nyomás alatt is voltak nagy play-ei, Gore feltámadt... épp akkor, amikor kellett (25. 100+ game)! Iszonyat a redzone defense, ez már nem véletlen! És ez a csapat ma nyerni akart! Welcome Harbore!

GOOOO NIIINEEEERS! It's our year! 😊szaszia
Igen, visszatért Gore, pedig már kezdtem róla lemondani, annyira nem ment neki.
Alexnél viszont nem érzem a magabiztosságot, ha improvizálni kell, ha nincs szabad ember. Ha megeszi az ellen a play-t, akkor nincs gond, de ha nem, akkor sokszor úgy érzem, lassú, ritkán hoz jó döntést. Tegnap volt két szép drive-ja, azt el kell ismerni, de én már csak ilyen telhetetlen vagyok. 😊 Azt azért még hozzá kell tenni, hogy az OL ritkán tudja megvédeni, sok a sack, ami nyilván nincs jó kihatással egy QB magabiztosságára. Főleg tegnap volt szembetűnő az első félidőben, hogy mennyivel több ideje volt Vicknek. Ha az OL összekapja magát, akkor talán Alex is tökösebb lesz, többet fog vállalni.
A secondary-nk viszont nagyon gyenge már évek óta. Rogersnek voltak jó megmozdulásai a korábbi meccseken, de tegnap ő is csak betlizett. Ezen mindenképpen kéne gyúrni. Futás elleni védekezésben viszont ot vagyunk. Justin Smith meg egy állat, nagyon bírom! Tegnap is honnan ért oda a ff-nél?! Isteni volt! :cool:
Az elején alszunk, de a második félidőink sokkal jobbak. Jó lenne a második félidei teljesítményt állandósítani 😊
Harbaugh jó hatással van a csapatra, jó munkát végez. Csak így tovább, GO 9ERS!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Welcome back, Frank Gore!
2006 ota most nyertunk idegenben eloszor back to back meccseket....
Dwight - THE CATCH - Clark is nagyon lelkendezett a studioban a meccs utan.
több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Évek óta szorítok a 9ers-nek, régi szép emlékekre gondolok, és tűröm a rengeteg fikázást. ÉS MA - a második félidőben - LÁTTAM A CSAPATOMAT! 23-3-ról felálltunk! Igaz, hogy az elején a secundery sokat hibázott (Vick karrier-rekordot passzolt), és ajándékoztunk nekik jópár pontot, de a második félidőben higgadtak voltunk. Alex hidegvérű maradt, nyomás alatt is voltak nagy play-ei, Gore feltámadt... épp akkor, amikor kellett (25. 100+ game)! Iszonyat a redzone defense, ez már nem véletlen! És ez a csapat ma nyerni akart! Welcome Harbore!

GOOOO NIIINEEEERS! It's our year! 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Grat srácok! A szarból jöttetek vissza, megérdemelt győzelem volt.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
kemény meccsre számítok ma, a Philly DL kemény falat lesz az OL-ünknek, vért kell hugyozni de meg kell védeni SMittyt, illetve Gore-nak lyukat ütni a 30. run D ellen.
Crabtreenek is oda kell tenie magát ma keményen.
LeSean--t és Vicket tartani kell középen és PWill meg Bowman lekezeli 😊

Nyerd meg a turnover csatát és lehet mit keresnünk. W-re fel!!!

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
kis csemege
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Film-Room-Stopping-Vernon-Davis/67ba7194-9b43-4148-9f7b-476db2bb69e3

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
LOL a Dallas-Washington meccsen Romo meg a Cowboys egy fos volt, mégis mindenki a médiában őt/őket szopkodja, ha mi meg tolunk egy hasonló meccset akkor röhögnek rajtunk, lásd NFL Network összefoglaló....szánalmas, Jamie Duke-al az élenpetey
Igen, ez jellemző sajnos...
Lehet, hogy kicsit túlzásba vittem a kesergést, de a múlt vasárnap elkeserített. Na de majd holnap jól elverjük az NFC Eastet 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
én azért még beírtam volna NaVorro Bowmant és Kendall Huntert, de tényleg jó lettFucu
Hunter amúgy benne van Fucu 😊 Bowman valóban kimaradt.
De majd kíváncsi leszek, Cards meccs esetén mit mondasz. Ott túloldalról csak egyetlen emberre fogok fókuszálni, de annyira, hogy még Eagles játékost sem említek rajta kívül 😀Deny
pedig elolvastam 😀 (igaz tegnap este)
kíváncsi leszek 😊Fucu
Nem szégyenlitek magatokat, Cards meg Philly ebben a topikban, mindjárt bannoltatok 😛

😀 (aki érti)

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
köszi, szerintem teljesen korrekt 😊petey
én azért még beírtam volna NaVorro Bowmant és Kendall Huntert, de tényleg jó lettFucu
Hunter amúgy benne van Fucu 😊 Bowman valóban kimaradt.
De majd kíváncsi leszek, Cards meccs esetén mit mondasz. Ott túloldalról csak egyetlen emberre fogok fókuszálni, de annyira, hogy még Eagles játékost sem említek rajta kívül 😀Deny
pedig elolvastam 😀 (igaz tegnap este)
kíváncsi leszek 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles blogra készült beharangozó írás meccsről, jöhetnek vélemények, kritikák, (várhatólag úgy fogjátok érezni, hogy 49ers hanyagolva van írásban, valóban így van, mivel Eagles blogról van szó, de) ha nagy hülyeséget írtam vagy fontos dolgot kihagytam, szóljatok.
Elkészült a negyedik heti beharangozónk, jó olvasást kívánok: http://philly.blog.hu/2011/09/30/week_4_vs_49ers #phillyblog #eaglesDeny
köszi, szerintem teljesen korrekt 😊petey
én azért még beírtam volna NaVorro Bowmant és Kendall Huntert, de tényleg jó lettFucu
Hunter amúgy benne van Fucu 😊 Bowman valóban kimaradt.
De majd kíváncsi leszek, Cards meccs esetén mit mondasz. Ott túloldalról csak egyetlen emberre fogok fókuszálni, de annyira, hogy még Eagles játékost sem említek rajta kívül 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Eagles blogra készült beharangozó írás meccsről, jöhetnek vélemények, kritikák, (várhatólag úgy fogjátok érezni, hogy 49ers hanyagolva van írásban, valóban így van, mivel Eagles blogról van szó, de) ha nagy hülyeséget írtam vagy fontos dolgot kihagytam, szóljatok.
Elkészült a negyedik heti beharangozónk, jó olvasást kívánok: http://philly.blog.hu/2011/09/30/week_4_vs_49ers #phillyblog #eaglesDeny
köszi, szerintem teljesen korrekt 😊petey
én azért még beírtam volna NaVorro Bowmant és Kendall Huntert, de tényleg jó lett



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Eagles blogra készült beharangozó írás meccsről, jöhetnek vélemények, kritikák, (várhatólag úgy fogjátok érezni, hogy 49ers hanyagolva van írásban, valóban így van, mivel Eagles blogról van szó, de) ha nagy hülyeséget írtam vagy fontos dolgot kihagytam, szóljatok.
Elkészült a negyedik heti beharangozónk, jó olvasást kívánok: http://philly.blog.hu/2011/09/30/week_4_vs_49ers #phillyblog #eaglesDeny
köszi, szerintem teljesen korrekt 😊