San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles blogra készült beharangozó írás meccsről, jöhetnek vélemények, kritikák, (várhatólag úgy fogjátok érezni, hogy 49ers hanyagolva van írásban, valóban így van, mivel Eagles blogról van szó, de) ha nagy hülyeséget írtam vagy fontos dolgot kihagytam, szóljatok.
Elkészült a negyedik heti beharangozónk, jó olvasást kívánok: http://philly.blog.hu/2011/09/30/week_4_vs_49ers #phillyblog #eagles
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Üdv!

Lehet arról tudni valamit, hogy ha Braylon Edwards felépül a depth-en mennyire lesz elől?clbass
nagyon 😊

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Üdv!

Lehet arról tudni valamit, hogy ha Braylon Edwards felépül a depth-en mennyire lesz elől?
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
a mi meccsünk se volt jobb 😊
az NFCW tényleg a legalja...csongi
ne kezdjétek már ezt az NFCW fikázást! Mintha a tigrisek nem ebben a divizióben lennélnek! Szar mecs volt, ja. W az W.
Hókszot mi lenyomtuk, ti nem. Következtetés:NFCW a legalja,diverdoc
nem kell mindent úgy a szívére vennie az embernek. kimondtam ami a véleményem volt. Nem a győzelmet vontam kétségbe, hanem a mutatott játékot.

A tigrisek nem ebben a divízioban vannakFucu
Nem, a bengák nem itt vannak, de ha a zöldek bejutnak a PO-ba, jobb ha felkészülnek a csoportgyőztesünkből, mérleg ide, mérleg oda...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a Bengals meccs utan nem jott vissza a csapat SF-ba, hanem Ohio allamban maradtak.
Igy nem kell ossze-vissza repulni a vasarnapi Eagles meccs elott, ami Philadelphiaban lesz.
Vick biztos jatszani fog a legujabb serulese ellenere is....
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Dallas meccs youtube-on: http://www.youtube.com/watch?v=bXeUvgfZaiw
még mindig baromira bosszant az bírói tévedés ami gyakorlatilag 7 pontunkba került. Brooks "offside-ja" :/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
vegre van egy jo edzo, az idiota Singletary utan persze mindenki zseninek tunik...
remelhetoleg Gore belelendul....
Alex Smith szvsz remenytelen eset, de hatha tevedek....
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
doc, no problem, így már értem. tavaly Seattle is megcsapta a bajnokot a PO-ban, szóval erről ennyit hogy mi gyenge mi nem. de tény hogy ha mondjuk PO-ba is jutnánk, jobban örülnék egy pozitív mérlegnek.

öltöző: http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Locker-Room-Postgame-vs-Cincinnati/b6a06cad-08b8-49c4-aaf0-8a57635f61bb

Úgy néz ki Rachal kikerül ROG posztról. rettenet amit nyújtott. Staley-nek sem megy de hűha jól.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
békesség olvtársak 😊 tényleg a csoport(valamit keversz doc) elég szakadt teljesítményt nyújtott. viszont a nesönel futboll ligában(ahogy a kommentátorok mondják) nem adják ingyen a győzelmet. ha kaparni kell, akkor azt. a Hawks és 9ers ezt tette kicsit jobban.
lehet nyerni szarul játszva, de inkább ez mint szépen meghalni. elég volt Sing alatt a "morális győzelmekből"..Saints, Vikings, Texans..stbpetey
Amit úgy gondoltok, hogy keverek: arra próbáltam utalni, hogy nem egy NFCWes csapatot csaptunk, meg hovatovább nem is az NFC-ben lévőt, erre utalt a "mintha tigrisek nem ebben a divizióban lennének" felkiálltójeles mondatom. Arra akartam utalni ezzel, hogy ha a fos, gyenge, hikomat NFCW-es csapat nyer, akkor az NFCW a legalja kijelentés akkor és abban pillanatban kicsit túlzás. Főleg, hogy folyamatosan ezt hallgatom, olvasom, ez a sláger, hogy az NFCW mennyire szar. Ezt egy csoporttárs fantól a SF topikon, úgy gondoltam szóváteszem. Na mindegy, nem magyarázkodok. Ez eddig klasszisokkal jobb idén, és ez a lényeg.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
catattack 3 520
LOL a Dallas-Washington meccsen Romo meg a Cowboys egy fos volt, mégis mindenki a médiában őt/őket szopkodja, ha mi meg tolunk egy hasonló meccset akkor röhögnek rajtunk, lásd NFL Network összefoglaló....szánalmas, Jamie Duke-al az élenpetey
Ezek a divatemberek és a divatcsapatok. A 49ers underground.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
LOL a Dallas-Washington meccsen Romo meg a Cowboys egy fos volt, mégis mindenki a médiában őt/őket szopkodja, ha mi meg tolunk egy hasonló meccset akkor röhögnek rajtunk, lásd NFL Network összefoglaló....szánalmas, Jamie Duke-al az élen

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
békesség olvtársak 😊 tényleg a csoport(valamit keversz doc) elég szakadt teljesítményt nyújtott. viszont a nesönel futboll ligában(ahogy a kommentátorok mondják) nem adják ingyen a győzelmet. ha kaparni kell, akkor azt. a Hawks és 9ers ezt tette kicsit jobban.
lehet nyerni szarul játszva, de inkább ez mint szépen meghalni. elég volt Sing alatt a "morális győzelmekből"..Saints, Vikings, Texans..stb

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
jaj de szar meccs volt, haveromék itt röhögtek rajtam, hogy ezt nézem 😊
Fucu
a mi meccsünk se volt jobb 😊
az NFCW tényleg a legalja...csongi
ne kezdjétek már ezt az NFCW fikázást! Mintha a tigrisek nem ebben a divizióben lennélnek! Szar mecs volt, ja. W az W.
Hókszot mi lenyomtuk, ti nem. Következtetés:NFCW a legalja,diverdoc
Én sem értelek egészen. Igaz, nem láttam a meccseteket, de Fucu szerint pocsék volt. Ezzel nem a ti, vagy a Hawks győzelmét vitatom el, csak megállapítottam azt a tényt, hogy egy-egy felvillanáson kívül eddig az egész NFC West csoport (nem divízió!) igen siralmasan szar teljesítményt nyújtott. Már nem az eddig saját maguk által felállított mércéhez képest, hanem az NFL többi csapatához képest.
A W az W igen, még akkor is ha szarul játszva éri el a csapat...

Amúgy én is utálom, amikor a többiek szánakoznak rajtunk, a Hikomat-csoporton, de ez a legutóbbi forduló most tényleg elkeserített. És nem azért, mert mi történetesen kikaptunk. Ha mi nyertünk volna 13-10-re, akkor is gondolnám. A meccsen (a mi meccsünkön legalábbis) egyik csapat se keltette NFL szintű csapat benyomását...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
W

azt hiszem ennyi elég erről a "meccsről"...

Azt hiszem Franknek most pihennie kéne egy kicsit. Hunter és közte valami hihetetlen sebességbeli különbség van.

Alex 201 yards 20/30
VD 8/114

ja, meg elvettek egy szabályos TD-t Crabtreetőlpetey
Mindennel egyetértek, kivéve azt, hogy szabályos volt a TD...sajnos kilépett az elkapás előtt.red6t6
Én nem láttam.
Meggyőző bizonyíték sincs hogy nem lépett ki. Mindegy, ennek ellénere Smith vezetett egy TD drive-ot mikor kellett.
2 potencionális INT-et elejteni, Haralsoné pick 6 lehetett volna

több mint 13 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
W

azt hiszem ennyi elég erről a "meccsről"...

Azt hiszem Franknek most pihennie kéne egy kicsit. Hunter és közte valami hihetetlen sebességbeli különbség van.

Alex 201 yards 20/30
VD 8/114

ja, meg elvettek egy szabályos TD-t Crabtreetőlpetey
Mindennel egyetértek, kivéve azt, hogy szabályos volt a TD...sajnos kilépett az elkapás előtt.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jaj de szar meccs volt, haveromék itt röhögtek rajtam, hogy ezt nézem 😊
Fucu
a mi meccsünk se volt jobb 😊
az NFCW tényleg a legalja...csongi
ne kezdjétek már ezt az NFCW fikázást! Mintha a tigrisek nem ebben a divizióben lennélnek! Szar mecs volt, ja. W az W.
Hókszot mi lenyomtuk, ti nem. Következtetés:NFCW a legalja,diverdoc
nem kell mindent úgy a szívére vennie az embernek. kimondtam ami a véleményem volt. Nem a győzelmet vontam kétségbe, hanem a mutatott játékot.

A tigrisek nem ebben a divízioban vannak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
jaj de szar meccs volt, haveromék itt röhögtek rajtam, hogy ezt nézem 😊
Fucu
a mi meccsünk se volt jobb 😊
az NFCW tényleg a legalja...csongi
ne kezdjétek már ezt az NFCW fikázást! Mintha a tigrisek nem ebben a divizióben lennélnek! Szar mecs volt, ja. W az W.
Hókszot mi lenyomtuk, ti nem. Következtetés:NFCW a legalja,


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jaj de szar meccs volt, haveromék itt röhögtek rajtam, hogy ezt nézem 😊
Fucu
a mi meccsünk se volt jobb 😊
az NFCW tényleg a legalja...csongi
nem, a miénk jobb volt 😊

NFC Worst, de mi ezért szeretjük mert mazochisták vagyunk 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
jaj de szar meccs volt, haveromék itt röhögtek rajtam, hogy ezt nézem 😊
Fucu
a mi meccsünk se volt jobb 😊
az NFCW tényleg a legalja...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jaj de szar meccs volt, haveromék itt röhögtek rajtam, hogy ezt nézem 😊

és végre rájöttetek, hogy van egy Vernon Davis a csapatban 😊 Hunter pedig korrekt kis futó



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
W

azt hiszem ennyi elég erről a "meccsről"...

Azt hiszem Franknek most pihennie kéne egy kicsit. Hunter és közte valami hihetetlen sebességbeli különbség van.

Alex 201 yards 20/30
VD 8/114

ja, meg elvettek egy szabályos TD-t Crabtreetől

http://youtu.be/831fgPPfCw8 Highlight

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Na hajrá, nyerni kell, pláne idegenben, keleti parton ahol aztán nem szokott menni.
Dalton rookie, nem játszott erős D ellen, talán elég lesz a Hawks elleni 4 emberes rush, így 7 ember dropolhat vissza.
Futást megfogjuk ahogy szoktuk és hagyjuk hogy a rookie verjen meg minket.

Remélem nem futást fogunk erőltetni, hanem dobjuk a labdát sokszor és korán, aztán futhatunk.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Eric_Branch Jim Harbaugh said Braylon Edwards had a "procedure" done on his knee and will be out for a "little bit." #49ers

argh! 3 hét kihagyás. Crabtree, itt az alkalom hogy nyomasd, tesó.

Vernon Davis és Harbaugh beszélgettek a vereség után, hogy ha már ennyi fegyver van az arzenálban, használjuk őket. Pl. VD-t 😀 Vasárnap nem is láttuk. Remélem lesz foganatja, van 2 TE-nk WR sebességgel, Crabtree és Morgan nagy fizikális WR-ek, Williams és Ginn pedig gyors. Ott van Hunter is, mert Frankie kicsit mintha be lenne lassulva.
Bengals D-re szabadítsuk rá őket.

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Relentless Pursuit
Ez lehetne egy elfuserált thriller címe is 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
WR sor zsír. Edwards, Ginn, Crabtree, Morgan, Williams, nem mondanám rossznak. petey
Crabtree injury listen továbbra is Edwardsról megy a ködösítés "day by day". Nincs IL-en, MR eredményét nem tudtam sehonnan elővakarni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P