San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
MaioccoCSN Matt Maiocco
Free-agent QB David Garrard is in "listening mode." Are the 49ers talking?

Szükségünk van rá?Pandamaci
Nekem az ugrik be róla (szakmai ártalom), hogy Crohn beteg, és az USA-ban ő a kampány "arca". Végülis Probowler (miután vagy 6-an kiestek ő lett a 3. AFC QB)
Szerintem nem nagyondiverdoc
én meg colitis-es vagyok
de szerintem sem kell nektek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
->Tenorx irányítson a Seattle ellen!Wyatt
Tenorx hosszú hajjal -> Robert Gallery. És mivel ő a Seahawksban van, ezért ott nem irányíthat.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
->Tenorx irányítson a Seattle ellen!

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
MaioccoCSN Matt Maiocco
Free-agent QB David Garrard is in "listening mode." Are the 49ers talking?

Szükségünk van rá?Pandamaci
Nekem az ugrik be róla (szakmai ártalom), hogy Crohn beteg, és az USA-ban ő a kampány "arca". Végülis Probowler (miután vagy 6-an kiestek ő lett a 3. AFC QB)
Szerintem nem nagyondiverdoc
Rolando McClain is Crohn-os. Meg ten or 10 or X is.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
MaioccoCSN Matt Maiocco
Free-agent QB David Garrard is in "listening mode." Are the 49ers talking?

Szükségünk van rá?Pandamaci
Nekem az ugrik be róla (szakmai ártalom), hogy Crohn beteg, és az USA-ban ő a kampány "arca". Végülis Probowler (miután vagy 6-an kiestek ő lett a 3. AFC QB)
Szerintem nem nagyon


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MaioccoCSN Matt Maiocco
Free-agent QB David Garrard is in "listening mode." Are the 49ers talking?

Szükségünk van rá?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MaioccoCSN Matt Maiocco
NFL does not suspend Braylon Edwards. He is listed as "co-starter" on depth chart w/ Ted Ginn opposite Joshua Morgan.

MaioccoCSN Matt Maiocco
NFL fined Braylon Edwards $50,000 for violating league policy on sustances of abuse. Fine was for the DUI only, league says.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem arizonai játékosra gondolsz? Pat Tillmann?petey
én is ő rá gyanakszok, azért kérdeztem meg hogy melyik háborúban.Fucu
Vietnám óta ő az első és eddig utolsó NFL játékos, aki harci körülmények között halt meg (de szerintem Afganisztánban, nem Irakban).
Valamiért a háború kifejezés, ha nincs jelzője nekem a 2. VH-t jelenti. De tudtommal, sem Koreában, sem Vietnamban, sem Irakban, sem Afganisztánban sem sehol a világ további kb 25-30 országában ahol katonailag felléett az USA nem halt meg 9ers játékos.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Nem arizonai játékosra gondolsz? Pat Tillmann?petey
én is ő rá gyanakszok, azért kérdeztem meg hogy melyik háborúban.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem arizonai játékosra gondolsz? Pat Tillmann?petey
Ő tuti Irakban halt meg, elég nagy búcsúztatása volt.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Nem arizonai játékosra gondolsz? Pat Tillmann?

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
hellosztok segíteni valaki?azt szeretném meg tudni,hogy ki volt az a 49-ers játékos aki a háborúban is részt vett és a háborúban meghalt?előre is köszarsenal204
kicsit segíthetnél, hogy melyik háborúban



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
hellosztok segíteni valaki?azt szeretném meg tudni,hogy ki volt az a 49-ers játékos aki a háborúban is részt vett és a háborúban meghalt?előre is köszarsenal204
http://www.coldhardfootballfacts.com/Articles/11_824_We_salute_the_NFL's_war_dead.html
Tudtommal senki.
Pl. Billy Wilson sokszoros Pro Bowler WR egy híre friscoi játékos aki a 2. Vh-ban részt vett (US Navy), vagy Joe Perry sokszoros ProBowler HOF fullback (ugyszint Navy), aki a híres Million Dollar Backfield tagja volt. De úgy tzudom minden niners játékos aki szolgált túlélte a háborút.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hellosztok segíteni valaki?azt szeretném meg tudni,hogy ki volt az a 49-ers játékos aki a háborúban is részt vett és a háborúban meghalt?előre is kösz
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Ginn spec. egység visszahordás OK, de WR-ként nekem eléggé erős kételyeim vannak. De legyen igazad!!! Gore-ra nagyon kiváncsi vagyok mit fog bírni. 2 TE kevés (ha jön még akkor OK (mikor? ki?) Az egész offseason, preseason alatt az O# fal volt a parám (meg QB 😀 ), és ez most is így van.diverdoc
Egy blokkoló TE fog jönni, valamikor, nem tudom ki 😊 Az OL meg QB kérdésre választ kapunk hamarosan. 6 nap 😀

Leigazoltuk Tavares Gooden-t a Ravensből, Ray Lewis backupja volt.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MaioccoCSN Matt Maiocco
Another interesting move, as 49ers agree to terms with oft-injured ILB Tavares Gooden.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát, ahogy én nézem a rostert, az egy dolog, hogy csak 2 QB van. De kettő TE van a rosteren (na OK Byham injured reserve, meg esetleg az ifjú Jennings) és 1 C (bár lehet, hogy Goodwin (esetleg Kilgoret mint ruki?) is játszhat itt). WR sor is hát .......
Bár majd Ti biztos megmondjátok a tuti-t, de nekem ez az O# eléggé gyengusnak tűnikdiverdoc
egy QB pipa, egy TE jön még.
WR sor zsír. Edwards, Ginn, Crabtree, Morgan, Williams, nem mondanám rossznak. RB sor Gore, Dixon, Hunter. Az egész kulcsa a fal, ha kap Alexünk 2+ mp-t eldobálgatja a WCO route-jait. Itt ugye a futás alapozza meg a passzt.petey
Ginn spec. egység visszahordás OK, de WR-ként nekem eléggé erős kételyeim vannak. De legyen igazad!!! Gore-ra nagyon kiváncsi vagyok mit fog bírni. 2 TE kevés (ha jön még akkor OK (mikor? ki?) Az egész offseason, preseason alatt az O# fal volt a parám (meg QB 😀 ), és ez most is így van.diverdoc
Állitolag Bruce Millert fogják használni mint 3-ik TE.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát, ahogy én nézem a rostert, az egy dolog, hogy csak 2 QB van. De kettő TE van a rosteren (na OK Byham injured reserve, meg esetleg az ifjú Jennings) és 1 C (bár lehet, hogy Goodwin (esetleg Kilgoret mint ruki?) is játszhat itt). WR sor is hát .......
Bár majd Ti biztos megmondjátok a tuti-t, de nekem ez az O# eléggé gyengusnak tűnikdiverdoc
egy QB pipa, egy TE jön még.
WR sor zsír. Edwards, Ginn, Crabtree, Morgan, Williams, nem mondanám rossznak. RB sor Gore, Dixon, Hunter. Az egész kulcsa a fal, ha kap Alexünk 2+ mp-t eldobálgatja a WCO route-jait. Itt ugye a futás alapozza meg a passzt.petey
Ginn spec. egység visszahordás OK, de WR-ként nekem eléggé erős kételyeim vannak. De legyen igazad!!! Gore-ra nagyon kiváncsi vagyok mit fog bírni. 2 TE kevés (ha jön még akkor OK (mikor? ki?) Az egész offseason, preseason alatt az O# fal volt a parám (meg QB 😀 ), és ez most is így van.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Hát, ahogy én nézem a rostert, az egy dolog, hogy csak 2 QB van. De kettő TE van a rosteren (na OK Byham injured reserve, meg esetleg az ifjú Jennings) és 1 C (bár lehet, hogy Goodwin (esetleg Kilgoret mint ruki?) is játszhat itt). WR sor is hát .......
Bár majd Ti biztos megmondjátok a tuti-t, de nekem ez az O# eléggé gyengusnak tűnikdiverdoc
egy QB pipa, egy TE jön még.
WR sor zsír. Edwards, Ginn, Crabtree, Morgan, Williams, nem mondanám rossznak. RB sor Gore, Dixon, Hunter. Az egész kulcsa a fal, ha kap Alexünk 2+ mp-t eldobálgatja a WCO route-jait. Itt ugye a futás alapozza meg a passzt.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Lehet jön Tolzien. Kezdeni.szaba
Ez bejött, claimelte a csapat. 😀Newman
Én nem beszélek félre.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lehet jön Tolzien. Kezdeni.szaba
Ez bejött, claimelte a csapat. 😀

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Willist és Goret választották csapatkapitánynak.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát, ahogy én nézem a rostert, az egy dolog, hogy csak 2 QB van. De kettő TE van a rosteren (na OK Byham injured reserve, meg esetleg az ifjú Jennings) és 1 C (bár lehet, hogy Goodwin (esetleg Kilgoret mint ruki?) is játszhat itt). WR sor is hát .......
Bár majd Ti biztos megmondjátok a tuti-t, de nekem ez az O# eléggé gyengusnak tűnik


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
minek nagy név a 3. irányító szerepére?Fucu
Harmadik irányitóból hamar lehet első.(mint tavaly Troy Smith).Pandamaci
és milyen remek teljesítménnyel hálálta meg



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
minek nagy név a 3. irányító szerepére?Fucu
Harmadik irányitóból hamar lehet első.(mint tavaly Troy Smith).