San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A 3 és rövidnél Snyder shiftje valami zseniális volt, a D lesre ugrott, 1st down, ugyancsak az RB-Counter Staley és Smith blokkjával, ez csak a jéghegy csúcsa szerintem.
Persze Akers Oscar díjas alakítása sem volt semmi 😀petey
Akers jaaaj, de fogtam a fejem 😀 ezek mind szép dolgok voltak.

Ray McDonald mi durva produkcióval rukkolt elő?! durva volt



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
http://www.49ers.com/media-gallery/videos/Locker-Room-Postgame-vs-Seattle/e6bafec3-403a-4f83-a88a-3015e0375540

Öltöző 😊 Ez hiányzott.

Gore kicsit mintha lassú lett volna, de párszor tényleg az utolsó pillanatban húzták ki a lábát. A tippem hogy apránként megyünk, mert ugye cirka 2 hónap alatt nem lehet az összes playt installálni.
Nem tudom milyen változást szeretnél, amit kellett megtette, mély labdánk 1 volt. A többi pontos volt.
Earl Thomas nagyot játszott az ellenfélnél, le a kalappal, jól fogta a futásokat a gyorsaságával.

több mint 13 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Persze, nem temetésről beszélünk, csak a telhetetlenség... 😊 Jó lesz ez. Azt is értem, hogy első meccsen a biztosra ment a csapat, de azt azért látni kellett volna, hogy Gore középső futásaival nem jutunk semmire, mégis ez ment.
Alexben a változást szerettem volna látni, de egyelőre ez a tavalyi forma. Tudom, nem ő hívja a playeket...
Még azzal is megelégednék, ha ő csak 511 yardot passzolna egy meccsen. 😀

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Az első meccs volt ez még csak, ne ebből vonjunk le messze menő következtetéseket. Nyílván Harbaugh sem most játszotta ki minden kártyáját, elvégre lesznek még nagyobb falatok is.
Megvertük a 'hawks-ot, ennek örüljünk, mert a W az w, akár szép akár csúnya volt a játék.kando777
Mi sem vonunk le sokmindent ebből. Egy nálunk nem túl gyengébb Hawksot gyűrtünk le, ball controllal. Ha bevállalja Jim az elején a RZ tripek alkalmával a tökösebb playhívást, nem 9 hanem 21 pont lett volna a táblán talán. Aztán nem kell parázni hogy visszajönnek a meccsbe.

A 3 és rövidnél Snyder shiftje valami zseniális volt, a D lesre ugrott, 1st down, ugyancsak az RB-Counter Staley és Smith blokkjával, ez csak a jéghegy csúcsa szerintem.

Most is azt mondom, SEA 2. TD-jénél Reggie Smith nem tudom mit akart, egy Safety, aki mögött nem volt senki. Ilyenkor a biztos szerelésre mész.
A zászló ellenünk Williams hitjénél, váll a vállnak volt mégis rádobták hogy védtelen WR-re ment. Így kapott a SEA 15 ingyen yardot, és egyből ott voltak a 20-asnál és rúgtak egy FG-t.
Persze Akers Oscar díjas alakítása sem volt semmi 😀

több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Bár szeretem a komoly légiparádékat, és tegnapi nem igazán ilyen volt, Alex S. teljesítménye nekem nagyon kellemes meglepetést jelentett. Nem minden mozzanatban, de sokszor láttam benne a vezéregyéniséget, nekem kifejezetten szimpatikus volt a játéka. Nagyon remélem, hogy némi önbizalomnövelés és kicsit több hit után még bátrabban fog irányítani. Jó a WR corp, erős TE, erős RB, szerintem most adottak a lehetőségek és az alapok egy komoly O összeállására. A D amúgyis csúcs 😊
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Az első meccs volt ez még csak, ne ebből vonjunk le messze menő következtetéseket. Nyílván Harbaugh sem most játszotta ki minden kártyáját, elvégre lesznek még nagyobb falatok is.
Megvertük a 'hawks-ot, ennek örüljünk, mert a W az w, akár szép akár csúnya volt a játék.

több mint 13 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Javíts ki, ha tévedek, de a wco nem a hosszú passzokról ismert. Ergo ha azt látom, hogy a rövidpasszos játék dominál (amit futásokkal alapoznak meg) akkor megnyugodhatom, wco-t látok. Jól gondolom?kilences
Igen, jól gondolod, én magukat a passzokat hiányolom. Túl sokat futottunk tegnap is, kevés eredménnyel.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Harbaugh az első meccsen, ráadásul otthon, szerintem a biztos W-re ment.Ezért nem volt légitámadás, inkább a földön haladtak.Ha FG távolságba jutott a csapat, akkor jött Akers és 4/4. Nem volt Alex-szel semmi gond, azt csinálta amit Harbaugh mondott, és a 15/20 egyáltalán nem rossz arány, még ha a 124 yard nem is túl acélos.Fog ő még többet is dobni

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem lehetséges, hogy a Cowboys-ra tartalékolnak és JH nem akarta felfedni még a lapjait ?
A Fangio féle defense nagyon jól müködött főleg az első félidőben, de a másodikban mintha kicsit visszafogták volna magukat.
Na de Seely ST-je volt semmi.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Hááát...vegyesek az érzéseim. Persze örülök a győzelemnek, de nem voltam elégedett a mutatott játékkal. Nagyon kevés passzjáték, azokban is inkább a rövid passzok, Gore erőltetése a középső futásoknál, holott látszott már az elején, hogy ebből nagyon felkészültek, 1 yardra a gólvonaltól nem visszük be, hanem inkább rúgunk...etc. Egy kicsit bátrabb játékot vártam, de hátha lesz még jobb is.
Még szerencse, hogy a hox sem volt túl erős, bár így is volt a meccsnek olyan időszaka, amikor nem voltam benne biztos, hogy meglesz. A redzone beli teljesítmény pedig...inkább nem mondok semmit. A két QB közötti különbség így is meglátszott, TJ még így is határozottabbnak tűnt nekem, mint Alex. Van egy olyan érzésem, hogy idén sem váltja meg a világot, de ne legyen igazam, és kelljen bocsánatot kérnem az elhamarkodott kijelentésemért.
Biztos bennem van a hiba, de én a hox helyében megpróbáltam volna egy onside kicket 17-19-nél... 😊
Viszont a védelemmel nem lesznek gondok, kellemes meglepetés volt McDonald, és végre a seconderyben is voltak jó megmozdulások. A támadó játékon kéne látszódnia az ígért wco-nak.red6t6
Javíts ki, ha tévedek, de a wco nem a hosszú passzokról ismert. Ergo ha azt látom, hogy a rövidpasszos játék dominál (amit futásokkal alapoznak meg) akkor megnyugodhatom, wco-t látok. Jól gondolom?kilences
igen, a wco leginkább rövid/közép passzos játék, slant, curl, FB/HB passzokkal. na tegnap nem ez volt. egy ultraüberkonzervatív játékot láttunk(Singletary módra), csak nem tudom miért. majd még utánaolvasok 😊
Nem tudom mi a bajotok Alexünkkel, nagyon nagy labdákat dobott, pláne Morgannak 2 védő közé, és VD-nek is 2 volt, 1 a külső vállra. mint RZ QB az egyik legjobb de mi mindenáron futni akartunk, talán 2 passzkísérlete volt. 1 magas, 1-re meg PI-t fújtak.
Azért is nem értem a passzhiányt mert a Hawks passz ellen nem is tudott mit tenni. látszott a futást akarták elvenni, és sikerült is.
Vic Fangio védelme meg valami brutál, Manusky ki? 😀 Vasárnap Boys, rangadó, nem lesz sétagalopp, remélem kicsit jobban kinyitja Jim az offense-t. Ginn money.
ja, Reggie Smith mit csinált a 2. Hawks TD-nél????

több mint 13 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Hááát...vegyesek az érzéseim. Persze örülök a győzelemnek, de nem voltam elégedett a mutatott játékkal. Nagyon kevés passzjáték, azokban is inkább a rövid passzok, Gore erőltetése a középső futásoknál, holott látszott már az elején, hogy ebből nagyon felkészültek, 1 yardra a gólvonaltól nem visszük be, hanem inkább rúgunk...etc. Egy kicsit bátrabb játékot vártam, de hátha lesz még jobb is.
Még szerencse, hogy a hox sem volt túl erős, bár így is volt a meccsnek olyan időszaka, amikor nem voltam benne biztos, hogy meglesz. A redzone beli teljesítmény pedig...inkább nem mondok semmit. A két QB közötti különbség így is meglátszott, TJ még így is határozottabbnak tűnt nekem, mint Alex. Van egy olyan érzésem, hogy idén sem váltja meg a világot, de ne legyen igazam, és kelljen bocsánatot kérnem az elhamarkodott kijelentésemért.
Biztos bennem van a hiba, de én a hox helyében megpróbáltam volna egy onside kicket 17-19-nél... 😊
Viszont a védelemmel nem lesznek gondok, kellemes meglepetés volt McDonald, és végre a seconderyben is voltak jó megmozdulások. A támadó játékon kéne látszódnia az ígért wco-nak.red6t6
Javíts ki, ha tévedek, de a wco nem a hosszú passzokról ismert. Ergo ha azt látom, hogy a rövidpasszos játék dominál (amit futásokkal alapoznak meg) akkor megnyugodhatom, wco-t látok. Jól gondolom?
több mint 13 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Hááát...vegyesek az érzéseim. Persze örülök a győzelemnek, de nem voltam elégedett a mutatott játékkal. Nagyon kevés passzjáték, azokban is inkább a rövid passzok, Gore erőltetése a középső futásoknál, holott látszott már az elején, hogy ebből nagyon felkészültek, 1 yardra a gólvonaltól nem visszük be, hanem inkább rúgunk...etc. Egy kicsit bátrabb játékot vártam, de hátha lesz még jobb is.
Még szerencse, hogy a hox sem volt túl erős, bár így is volt a meccsnek olyan időszaka, amikor nem voltam benne biztos, hogy meglesz. A redzone beli teljesítmény pedig...inkább nem mondok semmit. A két QB közötti különbség így is meglátszott, TJ még így is határozottabbnak tűnt nekem, mint Alex. Van egy olyan érzésem, hogy idén sem váltja meg a világot, de ne legyen igazam, és kelljen bocsánatot kérnem az elhamarkodott kijelentésemért.
Biztos bennem van a hiba, de én a hox helyében megpróbáltam volna egy onside kicket 17-19-nél... 😊
Viszont a védelemmel nem lesznek gondok, kellemes meglepetés volt McDonald, és végre a seconderyben is voltak jó megmozdulások. A támadó játékon kéne látszódnia az ígért wco-nak.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Igen, igen, igen
Csak összefoglalót láttam, még kicsemegézem, de szép reggelt okoztak a fiúk 😀diverdoc
Mindent megtettünk, hogy jó estétek legyen, de messzemenő következtetést ne vonjatok le belőle. Gyanítom, az NFL idén sem az NFC West-ről fog szólni! Hacsak úgy nem, mint tavaly, negatív értelemben. Egyébként gratulálok, megbosszultátok a balf@szságainkat. :rolleyes:

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Igen, igen, igen
Csak összefoglalót láttam, még kicsemegézem, de szép reggelt okoztak a fiúk 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
http://www.youtube.com/watch?v=9QIEAaM2VF0

egy hosszabb highlight

több mint 13 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Mennyire más az előszezon, meg a bajnokság! Jó volt a csemisztri?
több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Harcra fel, győzni kell 😊petey
Nem láttam a meccset, de szerintem ezt leszedem 😛

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Harcra fel, győzni kell 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A PS meccsektől eltérően nem Chryst lesz Alexünk fülén hanem Harbaugh és úgy tünik a play callokat is megosztja Romannal. Hunter kickoff returnben (is?) kap szerepet.diverdoc
A San Diego ellen is Harbaugh volt Alex fülén.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A PS meccsektől eltérően nem Chryst lesz Alexünk fülén hanem Harbaugh és úgy tünik a play callokat is megosztja Romannal. Hunter kickoff returnben (is?) kap szerepet.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tolzien a 3-as számot választotta. 16-osról 3-asra vált. Montana ND-ban 3-as volt, onnan váltott 16-osra. Szerintem ezt akár tisztelgésnek is felfoghatjuk, nálam szerzett egy jó pontot (meccsen szerezzen többet, bár 3. számunál...)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
MaioccoCSN Matt Maiocco
Free-agent QB David Garrard is in "listening mode." Are the 49ers talking?

Szükségünk van rá?Pandamaci
Nekem az ugrik be róla (szakmai ártalom), hogy Crohn beteg, és az USA-ban ő a kampány "arca". Végülis Probowler (miután vagy 6-an kiestek ő lett a 3. AFC QB)
Szerintem nem nagyondiverdoc
én meg colitis-es vagyok
de szerintem sem kell nektekFucu
:rolleyes:

nem kell! nemnemnem nem kell ! (Nagy Feró - István a király) 😀

JayB, Garrardról beszélünk, ugye 😂 csodálom Ik nem talált még ide 😛

több mint 13 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
MaioccoCSN Matt Maiocco
Free-agent QB David Garrard is in "listening mode." Are the 49ers talking?

Szükségünk van rá?Pandamaci
Talán bevethető lenne, ha betlizik Alex, bár, ha már a JAX-nak sem kell, akkor...
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Garrard nagyon underrated, siműn jobb mint az összes QB itt együttvéve. JayB
csak nehogy petey ezt meglássa!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
Garrard nagyon underrated, siműn jobb mint az összes QB itt együttvéve. Smith azért kapjon pár meccset, utána jöhet 😊