San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
49ers have released the following 7 players - WR T.Beiler, T D.Edwards, G N.Howell, WR K.Jurovich, LB S.McKillop, P S.Paulescu, RB S.Smith

nekem kisebb meglepetés McKillop kirakása.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Nagyjából öt éve követem az SF életét, több-kevesebb intenzitással. Azóta egyetlen dolog nem változott: Kovács Sanyi. Nekem az a fixa ideám, hogy addig nem terem babér a csapat számára, amíg a QB poszton ő van. Görcsös ragaszkodásnak érzem a poszton tartását. Igazolni kellene egy rutinos QB-t, aki arra a 4-5 évre kiszolgálja a csapatot, amíg beérik a draftolt új QB (akit persze még le kellene draftolni). Lehetséges persze, hogy ez van most és AS a "rutinos játékos", a draftolandó playert pedig Harbaugh kinézte magának és nem is érdeke a csapatnak jó pozicióban (draft szempontból rossz) zárni a következő szezont.kilences
Azt az edzőt, aki arra játszik, hogy jó drafthelyen végezzünk azonnal el kell zavarni. Viszont biztos vagyok benne, hogy Harbough nem ilyen.Alabama Niners
így van. Harbs nagyon kompetitív edző, nála nincs feladás. A helyzet az, hogy Smithnek nem volt olyan edzője aki 2! évet töltött volna vele. McCarthy mint WCO edző jó lett volna, csak ugye elment a GB-hez HC-nak, Norv alatt rengeteget fejlődött Smith, de ugye ő is elment HC-nak. Így nehéz, nagyon nehéz. Sajnos ez a lockoutos fura szezon jobban bánt minket, mint azokat akinél van veterán QB egy bejáratott rendszerrel. Meglátjuk hogy megy neki ebben az évben, de ahhoz az is kell hogy az OL ne forgóajtó legyen, és 2 mp múlva a hátán feküdjön Alex.

több mint 13 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nagyjából öt éve követem az SF életét, több-kevesebb intenzitással. Azóta egyetlen dolog nem változott: Kovács Sanyi. Nekem az a fixa ideám, hogy addig nem terem babér a csapat számára, amíg a QB poszton ő van. Görcsös ragaszkodásnak érzem a poszton tartását. Igazolni kellene egy rutinos QB-t, aki arra a 4-5 évre kiszolgálja a csapatot, amíg beérik a draftolt új QB (akit persze még le kellene draftolni). Lehetséges persze, hogy ez van most és AS a "rutinos játékos", a draftolandó playert pedig Harbaugh kinézte magának és nem is érdeke a csapatnak jó pozicióban (draft szempontból rossz) zárni a következő szezont.kilences
Azt az edzőt, aki arra játszik, hogy jó drafthelyen végezzünk azonnal el kell zavarni. Viszont biztos vagyok benne, hogy Harbough nem ilyen.
több mint 13 éve
kilences San Francisco 49ers 30 — no link no party
Nagyjából öt éve követem az SF életét, több-kevesebb intenzitással. Azóta egyetlen dolog nem változott: Kovács Sanyi. Nekem az a fixa ideám, hogy addig nem terem babér a csapat számára, amíg a QB poszton ő van. Görcsös ragaszkodásnak érzem a poszton tartását. Igazolni kellene egy rutinos QB-t, aki arra a 4-5 évre kiszolgálja a csapatot, amíg beérik a draftolt új QB (akit persze még le kellene draftolni). Lehetséges persze, hogy ez van most és AS a "rutinos játékos", a draftolandó playert pedig Harbaugh kinézte magának és nem is érdeke a csapatnak jó pozicióban (draft szempontból rossz) zárni a következő szezont.
több mint 13 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Azért a Szíhóxot verjük el oda-vissza, és nekem oké a szezon.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
20 napig se tv, se net, se telefon, se újság.
ez alatt látom (bár csak a statokat láttam) sikerült veretesre venni az off és pre szezont! főleg a Texans meccs van ott! 3. QB igazolások? Na mindegy. Twinn towers 10 éves jubileum, sima W! (tavaly überfasza PS, tragikus szezon, most kiábrándító PS......)

piti! 2 hetes kacsintós kérdésedre nincs frankom. egy meniscusrepedés semmi (lehet, hogy Nehed is van, majdnem minden sportolonak MR kimutatja, fiam tünet nélküli szakadt meniscussal OB harmadik lett), de lehet, hogy leszakad belőle egy darab, és operálni kell (lsd Baresi az USA-ban a foci vb-n, első meccs reccs, vb döntőben játszott)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a mai nagyon sima zakó volt...Alabama Niners
ja, jól seggberúgtak aztán a kezünkbe adták a saját hátsónkat. katasztrófa volt az egész, O/D/ST. na mindegy, van 2 hét. igazából én ilyesmit vártam 😉 az elvárásaim között szerepel egy 2-14, 4-12 oszt ha jobb örülünk, vincent lesz :cool:petey
Inkább most rugják szét a seggünket, mint a szezonban, legalább látják hol vannak a hianyosságok. Habár ahogy Te is irtad katasztrófa volt az egész csapat, egy-két kivétellel. Az OL siralmasabb volt mint a Saints elleni meccsen.
A tavaly megnyertük mind a 4 preseason meccset, mindenki elvolt bizakodva hogy na most megmutatjuk, aztán kezdtünk egy sima 0-5-el. Szept. 11 és kiderül.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
ez a mai nagyon sima zakó volt...Alabama Niners
ja, jól seggberúgtak aztán a kezünkbe adták a saját hátsónkat. katasztrófa volt az egész, O/D/ST. na mindegy, van 2 hét. igazából én ilyesmit vártam 😉 az elvárásaim között szerepel egy 2-14, 4-12 oszt ha jobb örülünk, vincent lesz :cool:

több mint 13 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ez a mai nagyon sima zakó volt...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Frank Gore és a klub vezetői hétfőn találkoznak szerződésügyben.
http://sports.yahoo.com/nfl/rumors/post/Gore-and-49ers-meeting-Monday?urn=nfl-392270

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mercbrownie Daniel Brown
Joe Montana said Harbaugh's offense reminds him of Walsh's. He heard a few play calls and 'it was word for word exactly what I ran.'
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Frankie G nagy pénzt szeretne leakasztani egy új szerződéssel. Ha nem akarnak neki annyit fizetni az első meccsig, tradet szeretne..petey
Coach Jim Harbaugh has dismissed accounts of frustration and a possible trade request as “water-cooler talk.” Meanwhile, G.M. Trent Baalke has expressed a strong desire to keep Gore around.

“The best thing we can say is we’re doing everything we can to make Frank a 49er for life and whether that gets accomplished in the near future or not remains to be seen,” Baalke told Pat Kirwan and Tim Ryan of SiriusXM NFL Radio. “But Frank’s a 49er. He’s a heck of a football player, he’s a heck of a young man, and he’s a leader. You can’t say enough good things about Frank.”Pandamaci
jó, hát Maysre is ezt mondta pár napja 😀petey
igen, de Gore nem Mays.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Frankie G nagy pénzt szeretne leakasztani egy új szerződéssel. Ha nem akarnak neki annyit fizetni az első meccsig, tradet szeretne..petey
Coach Jim Harbaugh has dismissed accounts of frustration and a possible trade request as “water-cooler talk.” Meanwhile, G.M. Trent Baalke has expressed a strong desire to keep Gore around.

“The best thing we can say is we’re doing everything we can to make Frank a 49er for life and whether that gets accomplished in the near future or not remains to be seen,” Baalke told Pat Kirwan and Tim Ryan of SiriusXM NFL Radio. “But Frank’s a 49er. He’s a heck of a football player, he’s a heck of a young man, and he’s a leader. You can’t say enough good things about Frank.”Pandamaci
jó, hát Maysre is ezt mondta pár napja 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Frankie G nagy pénzt szeretne leakasztani egy új szerződéssel. Ha nem akarnak neki annyit fizetni az első meccsig, tradet szeretne..petey
Coach Jim Harbaugh has dismissed accounts of frustration and a possible trade request as “water-cooler talk.” Meanwhile, G.M. Trent Baalke has expressed a strong desire to keep Gore around.

“The best thing we can say is we’re doing everything we can to make Frank a 49er for life and whether that gets accomplished in the near future or not remains to be seen,” Baalke told Pat Kirwan and Tim Ryan of SiriusXM NFL Radio. “But Frank’s a 49er. He’s a heck of a football player, he’s a heck of a young man, and he’s a leader. You can’t say enough good things about Frank.”
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Frankie G nagy pénzt szeretne leakasztani egy új szerződéssel. Ha nem akarnak neki annyit fizetni az első meccsig, tradet szeretne..

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
hoppppá

RT @Softykjr: Per Source: #49ers S Taylor Mays going to #Bengals via trade. Working on detailsHöri
már kínálgatják egy ideje 😊
Azt gondoltam faja pick a 2. körben, de nem mindenkinek megy az átállás egyetemről NFL-re, NCAA legenda vagy, de szopó a profik közt. Tebow... 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hoppppá

RT @Softykjr: Per Source: #49ers S Taylor Mays going to #Bengals via trade. Working on details

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Fucu!

Jól játszott szerintem, csak Alex hajlamos ugyanazokat a hibákat elkövetni évről évre, és mindig és mindig...
Alex döntéshozatali mechanizmusa néha oszt egyet nullával (kicsit olyan mint az egyszeri madden játékos, és ezért a hasonlatért elnézést kérek) Néha szeret kinézni egy célpentot és ha a fene fenét eszik is akkor is megpróbálja neki dobni. Ebből származik sok vakoldali zsák, vagy megalázó int!!! Most teljesen figyelmen kívül hagyta a coverage mozdásokat( amúgy sem olvassa mindig jól).
Az a baj, hogy maga az int annyira gáz volt, hogy nem csodálkozom azon hogy ilyenkor sokkal jobban lehúzzák, mint, amit érdemelne!
Számomra azért meglepő, mert egy olyan fickóról beszélünk, aki 40 pontos Wondericet írt, szóval szerintem inkább lelki eredetű.

Alex sajnos nem kiegyensúlyozott.Helmut Zimmer
😂 😂 😂 😂 😂
» Alex Smith is still maddeningly inconsistent.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d821a0441/article/trying-to-figure-out-alex-smith-texans-offense-cruising?module=HP11_cp

Gyorsan lediktáltam néhány tőmondatot Buckynak, ő meg leírta....
😀 😀 😀 😀 😀Helmut Zimmer
jó hát mi ezzel élünk együtt, nem mond senki semmi újat 😉 de nem lehet nem észrevenni hogy végre valaki HOZZÁÉRTŐ foglalkozik Kovács Sanyival. Hiszem ha Norv Turner marad még 1-2 évet akkor Smitty egy átlagon felüli QB lenne most. Dehát..ezt a témát már lerágtuk milliószor. Szezon kezdődjön el és meglátjuk mi lesz.

Andy Lee csípőzúzódás, első meccsre talán rendben lesz
meccs után meg lövöldözés a parkolóban, remek :/

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Fucu!

Jól játszott szerintem, csak Alex hajlamos ugyanazokat a hibákat elkövetni évről évre, és mindig és mindig...
Alex döntéshozatali mechanizmusa néha oszt egyet nullával (kicsit olyan mint az egyszeri madden játékos, és ezért a hasonlatért elnézést kérek) Néha szeret kinézni egy célpentot és ha a fene fenét eszik is akkor is megpróbálja neki dobni. Ebből származik sok vakoldali zsák, vagy megalázó int!!! Most teljesen figyelmen kívül hagyta a coverage mozdásokat( amúgy sem olvassa mindig jól).
Az a baj, hogy maga az int annyira gáz volt, hogy nem csodálkozom azon hogy ilyenkor sokkal jobban lehúzzák, mint, amit érdemelne!
Számomra azért meglepő, mert egy olyan fickóról beszélünk, aki 40 pontos Wondericet írt, szóval szerintem inkább lelki eredetű.

Alex sajnos nem kiegyensúlyozott.Helmut Zimmer
😂 😂 😂 😂 😂
» Alex Smith is still maddeningly inconsistent.
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d821a0441/article/trying-to-figure-out-alex-smith-texans-offense-cruising?module=HP11_cp

Gyorsan lediktáltam néhány tőmondatot Buckynak, ő meg leírta....
😀 😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Pít én tényleg nem éreztem rossznak Alex teljesítményét, de az Int szerintem nem a túldobta a célpontot, nem a droppolta a receiver passzt kategória, tehát nem dobástechnikai hiányosság, nem is pech, hanem megint nem vette észre a periférián a mozgást tipusú hiba. Én azért érzem csak annyira gáznak, mert nem volt rajta nyomás , és már a 3. lépésnél látszott, hogy a DE beállt a passzsávba!, a dobásnál, már bent áll Shaughnessy.

Ülsz dermedten a tévé előtt, mert mint néző már tudod, hogy baj lesz, és végignézed, ahogy arra dobja, és vége!
Sokszor láttuk már ezt, túl sokszor!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
srácok Crabtreevel miujság?JayB
Week 1-re ígérték asszem.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
srácok Crabtreevel miujság?
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Nekem tetszettek a drive-ok amiket végigvitt. A RZ O-ban pedig nem értettem miért nem engedték passzolni, mivel a 2. leghatékonyabb passer a RZ-ban. Helyette volt tavaly Sing féle 4x fussunk bele a falba.
Az INT az ő hibája volt, mellesleg meg egy remek Raiders D move. Ezért nem írnám le, van egy jó edzője, majd átveszik. Tavaly is dobott egy ilyet, mikor a DL visszament coverage-be. De hogy ekkora gáz volt azt nem érzem Helmut.

: What happened on Alex Smith's interception?

A: Smith said he didn't see Raiders defensive end Matt Shaughnessy, who dropped 10 yards downfield and picked him off in front of Vernon Davis.

"I just assumed it was man-to-man and saw the inside leverage on the defender inside Vernon and totally assumed that I had saw the corner off," Smith said. "Totally assumed that I had free access over there and didn't see him, obviously, until I let it go."

It was, of course, a classic Smith mistake and marred an otherwise excellent performance. He completed 8 of his other 12 passes for 126 yards with two of those incompletions being a drop by Delanie Walker and a kinda-drop by Braylon Edwards, who had the ball wrestled loose after making a near-catch over the middle.

Said Jim Harbaugh of Smith's interception, "We talked about it. We feel like it's a correctable thing. We know why it happened and we have to do a little better job with our eyes and we will get that corrected."

Ennyi. Ég és föld a múlt héthez képest.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Fucu!

Jól játszott szerintem, csak Alex hajlamos ugyanazokat a hibákat elkövetni évről évre, és mindig és mindig...
Alex döntéshozatali mechanizmusa néha oszt egyet nullával (kicsit olyan mint az egyszeri madden játékos, és ezért a hasonlatért elnézést kérek) Néha szeret kinézni egy célpentot és ha a fene fenét eszik is akkor is megpróbálja neki dobni. Ebből származik sok vakoldali zsák, vagy megalázó int!!! Most teljesen figyelmen kívül hagyta a coverage mozdásokat( amúgy sem olvassa mindig jól).
Az a baj, hogy maga az int annyira gáz volt, hogy nem csodálkozom azon hogy ilyenkor sokkal jobban lehúzzák, mint, amit érdemelne!
Számomra azért meglepő, mert egy olyan fickóról beszélünk, aki 40 pontos Wondericet írt, szóval szerintem inkább lelki eredetű.

Alex sajnos nem kiegyensúlyozott.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Alex milyen volt? mert vagy itthon nem értenek hozzá vagy a kintiek, mert előbbi nagyon lehúzta utóbbiak meg azt írták elég jó volt csak az INT-t nézte be

Hunter tényleg jól mozgott a hosszú futásnál



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter