NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
LaCanfora szerint a Braylon deal 1 évre 1 millió valójában garantált nélkül, csak akkor nő 3,5 millióra az összeg, ha eléri a 90 elkapást vagy Pro Bowler lesz. Szinte hihetetlen.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Ferron 72
Szerintem nagyon sok csapat az első cut-ra vár, és akkor még lesz játékos mozgás bőven. Edwardsot még clevelandi idején figyelgettem, nem tehetségtelen, csak ha nem koncentrál akkor úgy szórja a labdákat mint bolond gyerek a lisztet. Nem első számú elkapó, de van benne fantázia.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Edwards aláírt egy évre 3.5 millió dollárértDeny
Hát papíron erősítés ugye, de félek, hogy balhézni fog San Francisco utcáin és jön Steve Keller felügyelő és bevarrja szépen. 1 évre nem nagy rizikó csak ne rontsa a csapategységet. Remélem nem lesz eltiltva, hogy ne tudjon pályára lépni.Hollywood
Én örülök. 😊
Nem robbantottunk bankot senkiért és megvannak az upgradek több pozícióban.
Franklint meglátjuk mennyire tudja Ice Sopoaga pótolni.
Szerintem nem gyengült a D. Ami gond az az idő rövidsége.petey
Hogy nem robbantottunk bankot az egy dolog de a másik meg, hogy még mindig van közel 20 millio $ amivel még lehet gazdálkodni, ha nem tévedek.
több mint 13 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Edwards aláírt egy évre 3.5 millió dollárértDeny
Szerintem ez egy jó szerződés, kevés rizikóval mindkét fél részéről.
Azért a Crabtree-Edwards-Morgan WR sor már messze nem egy futottak még kategória!

Az új szerződésekről még annyit jegyeznék meg, hogy amikor valakit kicsit túl fizetnek, abban néha "kényszer" is van, mert
az új CBA szerint be van határolma minimum mennyire kell a cap-et elkölteni. A cap-ből max pár %-al lehet alatta maradni minden szezonban, ha jól emlékszem valahol 93-97% között költeni kell, de a 100% alatt maradni. Ez nem lehet egy egyszerű a szakembereknek.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Edwards aláírt egy évre 3.5 millió dollárértDeny
Hát papíron erősítés ugye, de félek, hogy balhézni fog San Francisco utcáin és jön Steve Keller felügyelő és bevarrja szépen. 1 évre nem nagy rizikó csak ne rontsa a csapategységet. Remélem nem lesz eltiltva, hogy ne tudjon pályára lépni.Hollywood
Én örülök. 😊
Nem robbantottunk bankot senkiért és megvannak az upgradek több pozícióban.
Franklint meglátjuk mennyire tudja Ice Sopoaga pótolni.
Szerintem nem gyengült a D. Ami gond az az idő rövidsége.

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Edwards aláírt egy évre 3.5 millió dollárértDeny
Hát papíron erősítés ugye, de félek, hogy balhézni fog San Francisco utcáin és jön Steve Keller felügyelő és bevarrja szépen. 1 évre nem nagy rizikó csak ne rontsa a csapategységet. Remélem nem lesz eltiltva, hogy ne tudjon pályára lépni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Edwards aláírt egy évre 3.5 millió dollárért
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Mi volt a gond Mays-szel?aztec
Az, hogy szar.szaba
passz, vmi nem tetszik neki. mondjuk a coverage nem az erőssége az fix

Whitner? Mi történt a FO-al? De csak azért csináljuk hogy TJack és Kolb örüljön. :cool:

Amúgy Goldsonnál mindenképp upgrade, szóval ja.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Best of bills how to lose a game... A csávónak konkrétan a cover 2 nem sikerült megértenie. Sima futáspusztító. Arra tök jö, hogy ráakaszkodjon az akkorra már 10-15 yardot előre haladó TE re ,és az whitnerrel a hátán fusson be Td re. Ennyi, csodálatos draft húzás volt, természetesen 1. kör. Jauronnak nem sikerült db-t faragnia belőle...Helmut Zimmer
Ennyire azért nem mélyedtem el a dologban 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Best of bills how to lose a game... A csávónak konkrétan a cover 2 nem sikerült megértenie. Sima futáspusztító, bár Byrd abban is jobb. Elvész a térben, elváltja a több Db-t. Arra tök jö, hogy ráakaszkodjon az akkorra már 10-15 yardot előre haladó TE re ,és az whitnerrel a hátán fusson be Td re. Ennyi, csodálatos draft húzás volt, természetesen 1. kör. Jauronnak nem sikerült db-t faragnia belőle... Pedig jól indult. 2008 ban valami elszakadt benne. 😕
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
!!! Igen igen, eladtuk! Nem hiszem el, tényleg elment! Hallod innentől vatta midegy, hogy T Zsákk e a Qb, vagy Brady... Lehete akármelyikünk is ! 😀Helmut Zimmer
Merthogy?szaba
Mert coverageben igencsak szar Whitner. futás ellen fasza, biztos tacklegyár, de passzal szopatható 😊braxa88
Jó hát erre azt tudom mondani, hogy úgy kell használni, ahogy lehet. Ennyi.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Adam Schefter
Former Bills S Donte Whitner did NOT go to Cincinnati. He agreed to a 3-year, $11.75 million deal with $4 million gtd with the 49ERS.Pandamaci
!!! Igen igen, eladtuk! Nem hiszem el, tényleg elment! Hallod innentől vatta midegy, hogy T Zsákk e a Qb, vagy Brady... Lehete akármelyikünk is ! 😀Helmut Zimmer
Merthogy?szaba
Mert coverageben igencsak szar Whitner. futás ellen fasza, biztos tacklegyár, de passzal szopatható 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Adam Schefter
Former Bills S Donte Whitner did NOT go to Cincinnati. He agreed to a 3-year, $11.75 million deal with $4 million gtd with the 49ERS.Pandamaci
!!! Igen igen, eladtuk! Nem hiszem el, tényleg elment! Hallod innentől vatta midegy, hogy T Zsákk e a Qb, vagy Brady... Lehete akármelyikünk is ! 😀Helmut Zimmer
Merthogy?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Adam Schefter
Former Bills S Donte Whitner did NOT go to Cincinnati. He agreed to a 3-year, $11.75 million deal with $4 million gtd with the 49ERS.Pandamaci
!!! Igen igen, eladtuk! Nem hiszem el, tényleg elment! Hallod innentől vatta midegy, hogy T Zsákk e a Qb, vagy Brady... Lehete akármelyikünk is ! 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Mi volt a gond Mays-szel?aztec
Az, hogy szar.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter
Former Bills S Donte Whitner did NOT go to Cincinnati. He agreed to a 3-year, $11.75 million deal with $4 million gtd with the 49ERS.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mi volt a gond Mays-szel?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Adam Schefter reported this afternoon that the 49ers sent out an e-mail to every team in the league to try to trade Mays
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/04/49ers-e-mail-every-team-trying-to-trade-taylor-mays/

hmmmm...

mattbarrows re: Schefter's Tweet. Now we know what Mike Singletary and Trent Baalke were arguing over in the 2nd RD on draft day last year.

Baalke nem akarta.petey
Ez a baj az edzőváltásokkal... koncepcióváltás, játékosok kiszórása...stb. Nincs folytonosság, változás van. Érthető, csak ugye az elpazarolt pick-ek...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Adam Schefter reported this afternoon that the 49ers sent out an e-mail to every team in the league to try to trade Mays
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/04/49ers-e-mail-every-team-trying-to-trade-taylor-mays/

hmmmm...

mattbarrows re: Schefter's Tweet. Now we know what Mike Singletary and Trent Baalke were arguing over in the 2nd RD on draft day last year.

Baalke nem akarta.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter
49ers sent out a mass email this afternoon to teams around the league to try and trade safety Taylor Mays
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Ahol Pít téved szerintem az az, hogy mi nem one year wondert építünk, és a fejlődésünk következő lépcsőfokán megfelelő megoldás T Jack.Végülis évek óta nincs Fr. QB-nk.
Szerintem a tavalyi csapatnál jobbak leszünk.Helmut Zimmer
Sajnos TJack alulmaradt majdnem minden TC-ben több backup QB ellen. Még Gus Frerotte is lenyomta Helmut :/
Ettől függetlenül most a régi OC-je lesz megint, és levegőváltozás jó lesz neki. Addig szájtépés, 4-5 meccs és kiderül.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Brax, Pít!

Szerintem nem lehet összehasonlítani. Alex nem azért fuccsolt be, mert béna balek, hanem mert kb. Norvot leszámítva egy értelmes csávó nem foglalkozott vele. Talán ezt belátva kapja meg mindig a bizalmat újra.
T-Jack nem kapta meg azt a bizalmat, amit Alex, mivel Chilli one year wondert épített, most vagy soha üzemmódban behívta Favret. Persze miért hívta be, azért mert belátta, hogy a QB kivételével minden adott, a bajnoki címhez. /Emlékezzünk, hogy a Vikingsnek a Chilli-féle FA építése úgy kezdődött, hogy a Hox korszakos Guardját elhúzta. (kb az ő elvesztésével indult Strong, Alexander tengely a lefolyó irányába)/
T-Jackkel valószínűleg nem jutottak volna NFC döntőig. Mi sem fogunk. Szőrnnyűséges protectiont kap majd, és szinte biztos vagyok abban, hogy brutális lesz a futújátékunk, de abban is biztos vagyok, hogy TJack nagyon sok dobást nem tud megcsinálni. Meg kell találnia a Hoxnak a Fr QB-t. Ahol Pít téved szerintem az az, hogy mi nem one year wondert építünk, és a fejlődésünk következő lépcsőfokán megfelelő megoldás T Jack.Végülis évek óta nincs Fr. QB-nk.
Szerintem a tavalyi csapatnál jobbak leszünk.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Malcolm Floyd-dal is tárgyalnak. Ha már lehet választani akkor inkább Edwards.

braxa, hát nem mindenki dobálózhat akkora nevekkel mint Tjack 😛 😀

Aldon Smith #99 leszpetey
Sidney Rice, Zach Miller vagy Robert Gallery nem mond semmit? érdekes...
Amugy meg T-Jack semmivel sem rosszabb QB, mint a jóöreg Alex Smithbraxa88
az irónia braxa, az irónia 😊 Ha Tarvaris barátotok ugyanúgy játszik mint tette azt a Vikingeknél, lehet itt Rice, vagy Miller is. Tudom Alex sem jobb, de ha befuccsol TJax mint Csárli, Hassie ki lesz?

Diver, Hollywood, a kezdeti pánik után remélem nyugi van 😀 Clements csak run supportban volt jó, sajnos többször leégették m2m-ben. Helyette Rogers nem visszaesés, szintén Baas helyett egy ProBowl C upgrade. Jönnek WR-ek is vizitre. Így már tetszik a "terv". Nem hatalmas nevek, de szolid kezdők.

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Köszi Helmut az esszét, jó volt olvasni 😊

Igaz, hogy most még nem lehet megítélni mi lesz a FA igazolásokból, a draft-ból, de csak arra tudunk támaszkodni amit most látunk.

Pár pozíciót kiemelnék ahol változást látok.

QB: jött Colin (bízok a srácban nagyon!)
C: Eric Heitmann/David Baas --> Jonathan Goodwin (sztem itt kb. szinten tartás lesz, nem erősödés, bár Goodwin jó)
NT: Aubrayo Franklin --> Senki
OLB: Manny Lawson --> Aldon Smith (remélhetőleg Aldon jobb lesz)
ILB: Takeo Spikes --> Bowman pótolja (talán nem lesz visszalépés itt sem)
S: Dashon Goldson --> Madieu Williams (kis visszalépésnek érzem, ha Goldson megy)
CB: Nate Clements --> Carlos Rogers (ez sem egyértelmű upgrade)

Az én olvasatomban a felsorolt 7 poszton a NT-n egyértelműen gyengültünk, az OLB remélhetőleg erősödött (a QB majd kiderül), a többi 5 poszton pedig kb. szinten tartást látok. Legalábbis ezt tudom mondani így szezon előtt, éles próba előtt...

Arra céloztam, hogy más csapatok legalább erősödtek (még ha csak papíron is egyelőre). Persze a puding próbája az evés, de azért pl. a Testvéri Szeretet Városában kicsit csorgóbb nyállal nézhető az a puding 😊

Persze lehet a nagynak gondolt igazolások befuccsolnak néhol, de legalább van mire lelkesedni. Harbaugh-ban én is maximálisan hiszek. Időt kell neki adni, ennyi.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Friscoi szurkolói fórumon szemezgetve, hogy látják eddig a dolgokat:

Talán a csalódottság a a leggyakoribb:

"I have been a fan all my life but this offseason has been nothing short of depressing. It was exciting to see harbaugh get hired but not in a million years did i think alex smith would be back, let alone the starter. The draft was disappointing and free agency has been even worse. The only changes made was the release of some of our defense, which was a pretty good defense, along with letting franklyn get away. All of these players have been replaced on the roster by rookies or someone i’ve never heard of. Even now there are still holes to fill. Harbaugh better make magic happen. Was gonna buy tickets to 3 games but holding off. Tired of paying to watch them lose.

Egy kicsit pozitívabb (legpozitivabb amit olvastam):

"This is and will be a transition year. Hopefully we’ll get some of the young guys from last year and this year’s draft to step up and continue building. It doesnt make sense to throw a pile of money at a player who is getting close to 30 yrs old like most of the big name FA that was in the market. I’m excited to see a few players who hopefully will start for us: Reggie Williams, Taylor Mays, Navaro Bowman, Ahmad Brooks, Aldon Smith. Goodwin will be solid for us so will Snyder. WR position worries me the most, there are only 2 options, Floyed and Edwards. Both I think will be serviceable but Alex Smith is not known for his deep ball."


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P