NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Goodwin jó húzás, tapasztalt játékos. Edwardstól annyira nem tartok, tartsanak tőle az ellenfelek 😀
több mint 13 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Malcolm Floyd-dal is tárgyalnak. Ha már lehet választani akkor inkább Edwards.

braxa, hát nem mindenki dobálózhat akkora nevekkel mint Tjack 😛 😀

Aldon Smith #99 leszpetey
Sidney Rice, Zach Miller vagy Robert Gallery nem mond semmit? érdekes...
Amugy meg T-Jack semmivel sem rosszabb QB, mint a jóöreg Alex Smithbraxa88
de semmivel sem jobb.....

az a biztos, hogy rátok meg ránk is bőven ráfér az erősítés.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Goodwin yep. Nomen est omen. Ő már megérezte a siker ízét. Végig a center poszt volt a parám, ez végre valami. Speciat teambe jött Blake Costanzo.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Malcom Floyd se rossz ám, egy jó QB-vel szépen repeszt 😊
Magas is, sebességével sincs baja, lehet dobálni neki a deepeketWyatt
Drop nélkül lehozta az előző szezont. Jobb mint Edwards.szaba
Pláne, csak azt nem tudtam biztosra mondani, hogy mennyire dropos

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Malcolm Floyd-dal is tárgyalnak. Ha már lehet választani akkor inkább Edwards.

braxa, hát nem mindenki dobálózhat akkora nevekkel mint Tjack 😛 😀

Aldon Smith #99 leszpetey
Nem tudom, hogy okos-e leszerzödtetni Edwards-ot, mivel elég balhés srác. A Cleveland-i balhé most meg a hétföi Detroi-i verekedés.

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/03/braylon-edwards-still-could-be-facing-trouble-after-fight-in-michigan/
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Malcom Floyd se rossz ám, egy jó QB-vel szépen repeszt 😊
Magas is, sebességével sincs baja, lehet dobálni neki a deepeketWyatt
Drop nélkül lehozta az előző szezont. Jobb mint Edwards.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
49ers reached agreement with center Jonathan Goodwin on a 3-year, $10.9 million deal, including $4 million guaranteed.shawnka
Na ez azért nem kis húzás. Ez a legjobb igazolásotok messze, sztem.szaba
Azért Carlos Rogers se rossz szerintem.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Malcom Floyd se rossz ám, egy jó QB-vel szépen repeszt 😊
Magas is, sebességével sincs baja, lehet dobálni neki a deepeket

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Malcolm Floyd-dal is tárgyalnak. Ha már lehet választani akkor inkább Edwards.

braxa, hát nem mindenki dobálózhat akkora nevekkel mint Tjack 😛 😀

Aldon Smith #99 leszpetey
Sidney Rice, Zach Miller vagy Robert Gallery nem mond semmit? érdekes...
Amugy meg T-Jack semmivel sem rosszabb QB, mint a jóöreg Alex Smith
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Malcolm Floyd-dal is tárgyalnak. Ha már lehet választani akkor inkább Edwards.

braxa, hát nem mindenki dobálózhat akkora nevekkel mint Tjack 😛 😀

Aldon Smith #99 lesz

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
49ers reached agreement with center Jonathan Goodwin on a 3-year, $10.9 million deal, including $4 million guaranteed.shawnka
Na ez azért nem kis húzás. Ez a legjobb igazolásotok messze, sztem.szaba
volt másik? 😛
amugy ténleg jó igazolás
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
49ers reached agreement with center Jonathan Goodwin on a 3-year, $10.9 million deal, including $4 million guaranteed.shawnka
Na ez azért nem kis húzás. Ez a legjobb igazolásotok messze, sztem.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
49ers reached agreement with center Jonathan Goodwin on a 3-year, $10.9 million deal, including $4 million guaranteed.
több mint 13 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szerintem bajnokságot nem egy ember nyer (még ha irányító akkor sem), hanem a csapat, edzői stáb, szervezeti kulti included! Persze fontos az irányító nagyon, de nem csak ezen múlik. Persze vannak ilyen csapatok, csak ált az első éles meccsen véreznek ki... hívjuk őket edzésmenőknek. 😊

Ott a pont, egyetértek!

Én személy szerint TKO-t nagyon sajnálom, ne tudom, hogy ezt tényleg rendesen átgondoltuk-e, Clements-et annyira nem bánom.

Összességében annyira nem katasztrófa az FA, de tényleg várjuk ki a végét.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter
Jets free agent WR Braylon Edwards is scheduled to meet tonight with the San Francisco 49ers. Could be a prime spot for a 1-yr deal.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Matt Maiocco
LB Blake Costanzo, now visiting 49ers, was one of Brad Seely's top special-teams guys w/ Browns last yr. Seely is now 49ers ST coordinator.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na Rogers jött, most már tuti.

SI cikk: "New era begins for 49ers, but will San Francisco get any better?"
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/ann_killion/08/01/49ers/index.html?sct=nfl_wr_a3

Lehet Harbaugh azért nem akarta felkavarni az állóvizet, mert látni akarja a jelenlegi játékosok mit tudnak kihozni magukból az ő edzői irányítása alatt (és nem csak a videofelvételek alapján akar kivágni egy-két embert). Aztán TC-ben és a szezonban teszteli őket, meglátja ki-mit fejlődött/esett vissza és jövőre tisztogat. Azért gondolom ezt, mert nem tudok semmi más értelmes magyarázatot adni arra ami itt eddig (nem) zajlott.Hollywood
Azért van egy elmélet ami pár napja terjeng külömböző fórumokon (ami egyébként Colin Cowherd agyából pattant ki) , miszerint a 9ers elcseszi a szezont Andrew Luck-ér.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Lehet Harbaugh azért nem akarta felkavarni az állóvizet, mert látni akarja a jelenlegi játékosok mit tudnak kihozni magukból az ő edzői irányítása alatt (és nem csak a videofelvételek alapján akar kivágni egy-két embert). Aztán TC-ben és a szezonban teszteli őket, meglátja ki-mit fejlődött/esett vissza és jövőre tisztogat. Azért gondolom ezt, mert nem tudok semmi más értelmes magyarázatot adni arra ami itt eddig (nem) zajlott.Hollywood
Vagy simán gyúr a következő draftra, hogy 1/1-ként keblére ölelhesse tanítványát és a fülébe súghassa: Luck én vagyok az apád!
Egyébként igazad van, szerintem is botrányos eddig. Annyira éreztem egyébként ezt a center poszt ürülést! De legalább ehhez igazítjuk a secondaryt, WR-t stb. De várjuk ki mi lesz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Na Rogers jött, most már tuti.

SI cikk: "New era begins for 49ers, but will San Francisco get any better?"
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/ann_killion/08/01/49ers/index.html?sct=nfl_wr_a3

Lehet Harbaugh azért nem akarta felkavarni az állóvizet, mert látni akarja a jelenlegi játékosok mit tudnak kihozni magukból az ő edzői irányítása alatt (és nem csak a videofelvételek alapján akar kivágni egy-két embert). Aztán TC-ben és a szezonban teszteli őket, meglátja ki-mit fejlődött/esett vissza és jövőre tisztogat. Azért gondolom ezt, mert nem tudok semmi más értelmes magyarázatot adni arra ami itt eddig (nem) zajlott.Hollywood
ennyit tudunk, nem látunk be a falak mögé. ahogy Harbs mondta, neki játékosok kellenek, akik tesznek a sikerért valamit.
Walsh is egy csomó UDFA-t, utolsó körös pickekből épített. meglátjuk az eddigi backupok is elő tudnak-e lépni.

az új playbook. :o http://yfrog.com/z/h2wgputj

több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Na Rogers jött, most már tuti.

SI cikk: "New era begins for 49ers, but will San Francisco get any better?"
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/ann_killion/08/01/49ers/index.html?sct=nfl_wr_a3

Lehet Harbaugh azért nem akarta felkavarni az állóvizet, mert látni akarja a jelenlegi játékosok mit tudnak kihozni magukból az ő edzői irányítása alatt (és nem csak a videofelvételek alapján akar kivágni egy-két embert). Aztán TC-ben és a szezonban teszteli őket, meglátja ki-mit fejlődött/esett vissza és jövőre tisztogat. Azért gondolom ezt, mert nem tudok semmi más értelmes magyarázatot adni arra ami itt eddig (nem) zajlott.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Ugorjunk. Mert különben Denynek is szóvá kéne tennem valamit. 😀
De lényeg, hogy meg van erősítve az már akkor tény.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Na figyi piti!

Én beírtam amit ő szó szerint. Erre TE hasogatod a szőrt, hogy amit én írtam az nem ugyanaz. Mert odaírtam egy olyan hírre ami nem hivatalos, és csak egy ember írta twitteren, hogy állítólag.
Aztán meg hozzáfűzöd te is, hogy a hír nem biztos, csak 95%os.
😂 😂

Azt már ne is nézzük, hogy sztem korrektebb,hogy odaírtam a nem tuti hírhez, hogy állítólagos. Mert még valaki 100%ra veszi, ami nem az. De szted a 95% az 100%, ezt elfogadom neked jó, akkor mindenkinek jó kell legyen. Én odaírtam. Ha zavar zavar, de ezen kötözködni gyerekes sztem.ulpianus
dehogy kötözködöm. inkább legyen benn 2x mint egyszer sem. Maiocco és Barrows a 2 leghitelesebb beat writer, ha náluk hír akkor az nagy valószínűséggel úgy lesz. Ugorjunk. 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azóta már máshol is írják, sőt Matt Maiocco szerint 4 és 4.25 millió dollár között fog kapni.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
azt írtad állítólag 😀petey
És? Most ugyanott tartunk. Tök ugyanazt idézte egyébként is szó szerint. Ez nem hivatalos, nem jelentette be senki, csak Maiocco írta Twitteren és ennyi.ulpianus
Ha ő írta az 95% hivatalos 😊 hasogassunk kis szőrt még ulpi 😉petey
Na figyi piti!

Én beírtam amit ő szó szerint. Erre TE hasogatod a szőrt, hogy amit én írtam az nem ugyanaz. Mert odaírtam egy olyan hírre ami nem hivatalos, és csak egy ember írta twitteren, hogy állítólag.
Aztán meg hozzáfűzöd te is, hogy a hír nem biztos, csak 95%os.
😂 😂

Azt már ne is nézzük, hogy sztem korrektebb,hogy odaírtam a nem tuti hírhez, hogy állítólagos. Mert még valaki 100%ra veszi, ami nem az. De szted a 95% az 100%, ezt elfogadom neked jó, akkor mindenkinek jó kell legyen. Én odaírtam. Ha zavar zavar, de ezen kötözködni gyerekes sztem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Matt Maiocco
49ers sign CB Carlos Rogers to a one-year deal. 😊Pandamaci
Na mi van mi van? Nem olvastad mit írtam egy órával előbb? 😛
De ha már Maiocco, akkor ezt írta a szerződés összegéről, meg nem erősítve:
$4M to $4.25M range.ulpianus
De olvastam, csak a hir forrása miatt irtam.