NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Na mi van mi van? Nem olvastad mit írtam egy órával előbb? 😛
De ha már Maiocco, akkor ezt írta a szerződés összegéről, meg nem erősítve:
$4M to $4.25M range.ulpianus
azt írtad állítólag 😀petey
És? Most ugyanott tartunk. Tök ugyanazt idézte egyébként is szó szerint. Ez nem hivatalos, nem jelentette be senki, csak Maiocco írta Twitteren és ennyi.ulpianus
Ha ő írta az 95% hivatalos 😊 hasogassunk kis szőrt még ulpi 😉

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Matt Maiocco
49ers sign CB Carlos Rogers to a one-year deal. 😊Pandamaci
Na mi van mi van? Nem olvastad mit írtam egy órával előbb? 😛
De ha már Maiocco, akkor ezt írta a szerződés összegéről, meg nem erősítve:
$4M to $4.25M range.ulpianus
azt írtad állítólag 😀petey
És? Most ugyanott tartunk. Tök ugyanazt idézte egyébként is szó szerint. Ez nem hivatalos, nem jelentette be senki, csak Maiocco írta Twitteren és ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Matt Maiocco
49ers sign CB Carlos Rogers to a one-year deal. 😊Pandamaci
Na mi van mi van? Nem olvastad mit írtam egy órával előbb? 😛
De ha már Maiocco, akkor ezt írta a szerződés összegéről, meg nem erősítve:
$4M to $4.25M range.ulpianus
azt írtad állítólag 😀

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Matt Maiocco
49ers sign CB Carlos Rogers to a one-year deal. 😊Pandamaci
Na mi van mi van? Nem olvastad mit írtam egy órával előbb? 😛
De ha már Maiocco, akkor ezt írta a szerződés összegéről, meg nem erősítve:
$4M to $4.25M range.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
The San Francisco 49ers announced they have signed CB Phillip Davis to a three-year deal.

+ egy rövid interjú Jim Harbaugh-al.

http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/41763/harbaugh-49ers-fans-threw-qb-under-bus
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Hollywood!

Végül is ezekkel a kezdőkkel nem jutottatok el a PO-ig. TKO-t én nagyon sajnálom, ahogy Franklint is. De Nate Dogg nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Lawson sosem lett annyira domináns játékos, amennyire szerettétek volna. Egész meccsekre el tudott veszni, ráadásul megvan a megfelelő pótlása.
Én azt gondolom, hogy az új vezető edzőtök egy nagyon felkészült srác, akinek van koncepciója és pontosan tudja, mit akar tenni.
Én már sokszor észrevettem, hogy egyes csapatok impressziók hagyományok, szép emlékek alapján építkeznek. A Billsnél sokáig ezt éreztem. Kerestük mi Jim Kelly utódját, és persze nem találtuk, meg, de valószínűleg azért, mert a foci annyit fejlődött, hogy ma már nem Jim Kellyre lenne szükségünk.

Nálatok sem láttam azt az embert, aki azt mondta volna, imádjuk Walsh örökségét, és ápoljuk, tiszteljük, de arra van az előre.(pont, ahogy a Steelers teszi ). Illetve azt látom, hogy Walsh öröksége nem a korszerű innovatív gondolkodás, és szervezet maradt, hanem annak bizonyos kivetülései.

Azt érzem, hogy amikor pl. Alexet választottátok, akkor egy egykor nagyon sikeres, de mára letűnt rendszer emlékének a romjaira kezdtétek felépíteni őt. (Én ugye Alexet szeretem, tehát ez most éppen nem az ő bántása, csak a példa kedvéért hoztam.)
Aztán jött az útkeresés, a kapkodás, ami mindig olyan dolgok megváltoztatására korlátozódott, amelyek a szervezetet nem változtatták meg igazán (lásd támadó védekező rendszerek vibrálása).
Nem volt egy ember, aki azt mondta, hogy arra van az előre, vagy ha volt, akkor elvesztettétek. Norvot senki sem vette észre.

Kellenek az AJ Kovácsok, vagy Ted Thompsonok, akik felvállalják a nehéz döntéseket.
Én azt gondolom, hogy Harbaugh az az ember, aki azt mondja,” arra van az előre”, és szerintem jelenleg ez a legfontosabb tulajdonsága. Az ő impressziója egy korszerű csapatról szólt, és ennek megfelelően el is kezdte szétverni a házat. Kb. ugyanazt csinálja, mint nálunk PC.
Ennek néha áldozatul esik egy- két olyan játékos, vagy egyéb alkatrész, akit nem kellene kidobni, de összességében az eredmény nem marad el, és 2-3 év múlva sok minden értelmet nyer, nektek pedig táptalajt ad a bandwagonozásra.

Szóval bízni kell Harbban. Tudja, mit csinál, mi meg nem látjuk át. Jó lesz ez. Szerintem év végére, ha esetleg 6-10 es szezonotok is lesz, akkor is optimistábbak lesztek, mint a múltban, amikor inkább a draft, illetve FA alatt beszerzett játékosokból áradó tesztoszteron tréfált meg benneteket (na jó leginkább Pítet😊 ).
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Hát ez az offseason botrány!

Jött: Madieu Williams (és talán Carlos Rogers)

Ment: Aubrayo Franklin, Eric Heitmann, David Baas, Nate Clements, Takeo Spikes, Manny Lawson

Te jó ég, mennyi kezdő ment el! NT és C posztos gyengültünk csúnyán úgy néz ki. Takeo pótlása Bowman által majd kiderül milyen lesz. Manny helyét várhatóan Aldon veszi át. Jobb lesz? Kiderül, de valószínűleg igen. Clements pótlása kérdőjeles nálam... lehet jobb lesz a helyette jövő, lehet nem.

Összegezve, nem érzem azt, hogy: "de jókat igazoltunk, széttépjük az ellenfeleket". A Rams, Cards és a 'Hawks is erősödött rendesen.

A többi csapatnál is voltak távozók persze, de ők legalább igazoltak is:
Cards: Todd Heap, Kevin Kolb, Stewart Bradley, Richard Marshall
Rams: Mike Sims-Walker, Quintin Mikell, Jerious
Hawks: Robert Gallery, Sidney Rice, Zach MillerHollywood
Jól van azért nem kell eret pattintani. Elment 4 kezdő, akiért tényleg kár az Franklin. 1 hete megy az FA piac, van még idő.
Az hogy mindenki igazol orrba-szájba egy dolog, mi is megpróbáltuk régen, látjuk mennyire jött be. Az hogy a riválisok és a többi csapat kivel erősítettek és hogy ezzel egyből jók is lesznek-e? nem tudni, FA nevek nem jelentenek egyből automatikus győzelmeket. Tartom a Rams egy stabil maggal húzott olyan embereket akik kellenek nekik, és Sammy rutinosabb lesz 1 évvel.
Hawks: nincs védelem, TJack
Cards: új OC,DC Kolb, védelem szintén nem acélos.
Mi ebből aztán abszolút nem lógunk ki.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Matt Maiocco
49ers sign CB Carlos Rogers to a one-year deal. 😊
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Franklin NO-ban. nagyon gyenge ez a frisco off season :/braxa88
királyok vagyunk. ilyen jó terveket nem láttam a Titanic óta.petey
Hát ez az offseason botrány!

Jött: Madieu Williams (és talán Carlos Rogers)

Ment: Aubrayo Franklin, Eric Heitmann, David Baas, Nate Clements, Takeo Spikes, Manny Lawson

Te jó ég, mennyi kezdő ment el! NT és C posztos gyengültünk csúnyán úgy néz ki. Takeo pótlása Bowman által majd kiderül milyen lesz. Manny helyét várhatóan Aldon veszi át. Jobb lesz? Kiderül, de valószínűleg igen. Clements pótlása kérdőjeles nálam... lehet jobb lesz a helyette jövő, lehet nem.

Összegezve, nem érzem azt, hogy: "de jókat igazoltunk, széttépjük az ellenfeleket". A Rams, Cards és a 'Hawks is erősödött rendesen.

A többi csapatnál is voltak távozók persze, de ők legalább igazoltak is:
Cards: Todd Heap, Kevin Kolb, Stewart Bradley, Richard Marshall
Rams: Mike Sims-Walker, Quintin Mikell, Jerious Norwood
Hawks: Robert Gallery, Sidney Rice, Zach Miller
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Állítólag:
49ers sign CB Carlos Rogers to a one-year deal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Franklin NO-ban. nagyon gyenge ez a frisco off season :/braxa88
királyok vagyunk. ilyen jó terveket nem láttam a Titanic óta.petey
Pít,


képzeld közben húztunk TE-et is, hogy is hívják, hogy is hívják?!?
Tudom már Zach Miller!!! 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Franklin NO-ban. nagyon gyenge ez a frisco off season :/braxa88
királyok vagyunk. ilyen jó terveket nem láttam a Titanic óta.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Franklin NO-ban. nagyon gyenge ez a frisco off season :/
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
http://www.examiner.com/san-francisco-49ers-in-san-francisco/49ers-re-sign-veteran-nt-aubrayo-franklin

According to Chris Biderman, free agent nose tackle Aubrayo Franklin has agreed to return to the 49ers. Franklin came into the Bay Area to meet with the team on Monday after testing the free agency market this off-season. Terms of the contract are not known at this point.petey
Ez még mindig nem tünik hivatalosnak.Pandamaci
nem. majd ha Barrows és Maiocco lehozza akkor igen 😊
Franknek örülünk 😊

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
gore visszatért az edzésekre, és ígéretet kapott a vezetőségtől, hogy mihamarabb új szerződést kap


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.examiner.com/san-francisco-49ers-in-san-francisco/49ers-re-sign-veteran-nt-aubrayo-franklin

According to Chris Biderman, free agent nose tackle Aubrayo Franklin has agreed to return to the 49ers. Franklin came into the Bay Area to meet with the team on Monday after testing the free agency market this off-season. Terms of the contract are not known at this point.petey
Ez még mindig nem tünik hivatalosnak.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
http://www.examiner.com/san-francisco-49ers-in-san-francisco/49ers-re-sign-veteran-nt-aubrayo-franklin

According to Chris Biderman, free agent nose tackle Aubrayo Franklin has agreed to return to the 49ers. Franklin came into the Bay Area to meet with the team on Monday after testing the free agency market this off-season. Terms of the contract are not known at this point.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Szerintem bajnokságot nem egy ember nyer (még ha irányító akkor sem), hanem a csapat, edzői stáb, szervezeti kulti included! Persze fontos az irányító nagyon, de nem csak ezen múlik. Persze vannak ilyen csapatok, csak ált az első éles meccsen véreznek ki... hívjuk őket edzésmenőknek. 😊Helmut Zimmer
stimmt, de azért egy jó QB segít a dolgon

A Cards ???? 😀 😀 😀
Kolbászra gondolsz? Majd meglátjuk!
Voltaképpen könnyű helyzetben vagyunk nekünk csak megvédenünk kell a címünket a másik 3 csapatnak viszont meg kell azt szerezni 😉
Jó újra látni 😊Helmut Zimmer
yep, Kolbi is, de úgy ánblokk elnyomták azt aki sokat is keres/nem teljesít. Todd Heap, bár a Cards TE játéka nem valami rettegett 😊 amire kíváncsi leszek ott is és nálatok is hogy ki lesz a frencsájz QB jövőre(?)
ps: detto 😊

több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
... Ennyi. Tedd a pici szívedre a kezed hombre, TJax > Hasselbeck? 😊 ...petey
Valójában (nálunk) mindegy mitől remeg egy irányító keze.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
😀 Na már hiányzott !!! 😊

amúgy meg elsők leszünk, ennyi 😛Helmut Zimmer
Hát mondjuk abból a Hawksból már csak egy normális irányító hiányzik, amúgy elég pöpecek lettekWyatt
Ennyi. Tedd a pici szívedre a kezed hombre, TJax > Hasselbeck? 😊 Végülis ja, elsők lesztek, tessék 😀
A Cards meglepő módon normális igazolásokat csinál, báár szezon alatt derül ki, mondhatunk bármit.

Panda, én nem hallottam semmit. Ha van infod pls linket is adj hozzá.petey
Szerintem bajnokságot nem egy ember nyer (még ha irányító akkor sem), hanem a csapat, edzői stáb, szervezeti kulti included! Persze fontos az irányító nagyon, de nem csak ezen múlik. Persze vannak ilyen csapatok, csak ált az első éles meccsen véreznek ki... hívjuk őket edzésmenőknek. 😊

A Cards ???? 😀 😀 😀
Kolbászra gondolsz? Majd meglátjuk!
Voltaképpen könnyű helyzetben vagyunk nekünk csak megvédenünk kell a címünket a másik 3 csapatnak viszont meg kell azt szerezni 😉

Jó újra látni 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont a támadófal eléggé jó, elkapók megint, te is és futó se rossz, szal O részről elég erősek lehetnének egy elit tehetségű irányítóval 😊

több mint 13 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Re, végre.. 😊 😊

Most már úgy néz ki lesz időm is, kedvem is ismét a focihoz 😉
Na meg pít és Helmut is hiányzott már 😛

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Fogalmam sincs, TC alatt kiderül.

aztec, ja egy 8-8 is megteszi sztem 😉

Hawks mitől lenne második? TJaxtől? Inkább Arizona...petey
😀 Na már hiányzott !!! 😊

amúgy meg elsők leszünk, ennyi 😛Helmut Zimmer
Hát mondjuk abból a Hawksból már csak egy normális irányító hiányzik, amúgy elég pöpecek lettekWyatt
Azért a Seahawks secondary nem túl jó h finom legyek 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha jól tudom az OC lett a vezetőedző Stanfordban, szóval én inkább attól féltem őt, hogy az offense fele lediplomázott, és sajna ebben a támadófal is benne van.én arra leszek kíváncsi, hogy mit fog csinálni fal nélkül 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Petey, ennyit sikerült elöbányászni ami egy nemhivatalos info.
http://www.sportsbybiderman.com/2011/08/49ers-re-sign-nt-franklin.htmlPandamaci
köszi 😊

meglátjuk mi lesz a hivatalos. én annyit tudok hogy tárgyaltak de nincs megegyezés.