NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Véletlenül sem mondanék ilyet, bár tavaly Hassie is szar volt, de láttuk már, hogy egy közepes irányító sem tudott elrontani egy jó csapatot 😊
Ha meg mégis, akkor jövőre megy oda Luck, azt meg nem akarjátok, mert onnantól nagyobb szívás 😀Wyatt
szerintem erősen harcban leszünk egy top5-ben jövőre 😊 De ha megnézed az NFCW QB-kat nem kétséges hogy Bradford a csúcs itt. Plusz valahogy nincsenek elit falak sem. Egy biztos, a sok hercehurca után ismét visszatért a kedv egy kis focira :cool:petey
Azért kiváncsi leszek Luck-ra, hogy az idén mit fog produkálni Harbaugh nélkül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Petey, ennyit sikerült elöbányászni ami egy nemhivatalos info.
http://www.sportsbybiderman.com/2011/08/49ers-re-sign-nt-franklin.html
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Véletlenül sem mondanék ilyet, bár tavaly Hassie is szar volt, de láttuk már, hogy egy közepes irányító sem tudott elrontani egy jó csapatot 😊
Ha meg mégis, akkor jövőre megy oda Luck, azt meg nem akarjátok, mert onnantól nagyobb szívás 😀Wyatt
szerintem erősen harcban leszünk egy top5-ben jövőre 😊 De ha megnézed az NFCW QB-kat nem kétséges hogy Bradford a csúcs itt. Plusz valahogy nincsenek elit falak sem. Egy biztos, a sok hercehurca után ismét visszatért a kedv egy kis focira :cool:

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Véletlenül sem mondanék ilyet, bár tavaly Hassie is szar volt, de láttuk már, hogy egy közepes irányító sem tudott elrontani egy jó csapatot 😊
Ha meg mégis, akkor jövőre megy oda Luck, azt meg nem akarjátok, mert onnantól nagyobb szívás 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Fogalmam sincs, TC alatt kiderül.

aztec, ja egy 8-8 is megteszi sztem 😉

Hawks mitől lenne második? TJaxtől? Inkább Arizona...petey
😀 Na már hiányzott !!! 😊

amúgy meg elsők leszünk, ennyi 😛Helmut Zimmer
Hát mondjuk abból a Hawksból már csak egy normális irányító hiányzik, amúgy elég pöpecek lettekWyatt
Ennyi. Tedd a pici szívedre a kezed hombre, TJax > Hasselbeck? 😊 Végülis ja, elsők lesztek, tessék 😀
A Cards meglepő módon normális igazolásokat csinál, báár szezon alatt derül ki, mondhatunk bármit.

Panda, én nem hallottam semmit. Ha van infod pls linket is adj hozzá.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brooks-al mi a pálya, kezdő lehet, vagy marad szituációs rusher?szaba
Fogalmam sincs, TC alatt kiderül.

aztec, ja egy 8-8 is megteszi sztem 😉

Hawks mitől lenne második? TJaxtől? Inkább Arizona...petey
😀 Na már hiányzott !!! 😊

amúgy meg elsők leszünk, ennyi 😛Helmut Zimmer
Hát mondjuk abból a Hawksból már csak egy normális irányító hiányzik, amúgy elég pöpecek lettek

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Brooks-al mi a pálya, kezdő lehet, vagy marad szituációs rusher?szaba
Fogalmam sincs, TC alatt kiderül.

aztec, ja egy 8-8 is megteszi sztem 😉

Hawks mitől lenne második? TJaxtől? Inkább Arizona...petey
😀 Na már hiányzott !!! 😊

amúgy meg elsők leszünk, ennyi 😛Helmut Zimmer
Igen? Mióta is vagy te Rams szurkoló? :cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora by nfl
49ers officially activated RB Frank Gore from the "Did Not Report" list on Monday
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Brooks-al mi a pálya, kezdő lehet, vagy marad szituációs rusher?szaba
Fogalmam sincs, TC alatt kiderül.

aztec, ja egy 8-8 is megteszi sztem 😉

Hawks mitől lenne második? TJaxtől? Inkább Arizona...petey
😀 Na már hiányzott !!! 😊

amúgy meg elsők leszünk, ennyi 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki mit tud, A Frank-al mi a helyzet ? Elvileg a tegnap Friscoban tárgyalt. A tegnap esti nemhivatalos források szerint megegyeztek, de azota semmi hir.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Brooks-al mi a pálya, kezdő lehet, vagy marad szituációs rusher?szaba
Fogalmam sincs, TC alatt kiderül.

aztec, ja egy 8-8 is megteszi sztem 😉

Hawks mitől lenne második? TJaxtől? Inkább Arizona...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Brooks-al mi a pálya, kezdő lehet, vagy marad szituációs rusher?
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Valóban, a WR corp nem túl veretes, DE..VD és Walker WR sebességű TE, ha, -és ez egy nagy HA - Crabs felépül és kihúzza a fejét a hátsójából akkor Morgannal együtt van keresnivalónk, Ginn meg egy influenzát nem tud elkapni rendesen nemhogy labdát 😀 Kyle Williams és Ronald Johnson is mélyvíz lesz, ott van Jurovich akit én izgalmas prospectnek látok, de várok még egy FA WR-t. A szartól messze vagyunk szaba 😀

Madieu Williams pedig inkább depth, mivel Goldson az egojával és igényeivel nem hinném hogy sok helyre kellene. Meglátjuk.
Visszatérve a távozókra, TKO-t és Baas-t sajnálom. TKO mondjuk már nem fiatal, itt van McKillop és Bowman. Baas jó volt mint C és G, vele gyengült az amúgy sem erős fal. Ennyi. ManLaw, Clements, LaBoy mind nélkülözhetőek. Akers kellett Joe Nedney helyett, de ő sem fiatal sajnos, de hiányozni fog a karaktere és humora 😕 Összességében egyetlen húdenagyonfontos játékost sem vesztettünk. Igaz nem is igazoltunk még olyat.

Ezzel a csonka szezonnal és új edzői stábbal nem is lehetnek vérmes reményeink idénre. 3-4. hely. Ami vígasztal hogy a riválisoknál sincs nagy igazolás nevek terén 😛 Tippem hogy a Rams nyeri a divíziót.petey
Jah, Rams belehúzott, de a Seattle-t se írnám le.Ha tippelnem kéne, akkor nálam is Rams első hely, és 49ers-Seahawks harc a második helyért.Talán idén már pozitív mérleg kell a csoportgyőzelemhez. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Valóban, a WR corp nem túl veretes, DE..VD és Walker WR sebességű TE, ha, -és ez egy nagy HA - Crabs felépül és kihúzza a fejét a hátsójából akkor Morgannal együtt van keresnivalónk, Ginn meg egy influenzát nem tud elkapni rendesen nemhogy labdát 😀 Kyle Williams és Ronald Johnson is mélyvíz lesz, ott van Jurovich akit én izgalmas prospectnek látok, de várok még egy FA WR-t. A szartól messze vagyunk szaba 😀

Madieu Williams pedig inkább depth, mivel Goldson az egojával és igényeivel nem hinném hogy sok helyre kellene. Meglátjuk.
Visszatérve a távozókra, TKO-t és Baas-t sajnálom. TKO mondjuk már nem fiatal, itt van McKillop és Bowman. Baas jó volt mint C és G, vele gyengült az amúgy sem erős fal. Ennyi. ManLaw, Clements, LaBoy mind nélkülözhetőek. Akers kellett Joe Nedney helyett, de ő sem fiatal sajnos, de hiányozni fog a karaktere és humora 😕 Összességében egyetlen húdenagyonfontos játékost sem vesztettünk. Igaz nem is igazoltunk még olyat.

Ezzel a csonka szezonnal és új edzői stábbal nem is lehetnek vérmes reményeink idénre. 3-4. hely. Ami vígasztal hogy a riválisoknál sincs nagy igazolás nevek terén 😛 Tippem hogy a Rams nyeri a divíziót.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Goldson azért elég érdekesen nyilatkozik miután a 9ers aláirt Madieu Williams-el.

To answer sum of the ?'S I'm not sure wht tht move by the 9ers was for, I guess to scare me....well it didn't work. Try again. Dashon Goldson
thehawk38
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Aztes, Briareos... abszolúte igaz.

Manny Lawson 1 évre ment a Bengals-ba. Várható volt ugye. Most már tuti, hogy Aldon meg mehet a mély vízbe egyből.

A WR gárda tényleg nem a legerősebb és ugye ha Crabs vagy Morgan a szezonban megsérül, akkor a passzjáték meghalna, mert ugye egyikük + Vernon azért nem tud csodát tenni. Nem tudom a rookie-k mennyire lesznek jók, de én rájuk nem számítok nagyon. Nem tudom a vezetőség tervez-e bárkit is hozni még.

Van még pár a piacon, de vagy leszálló ágban vannak vagy balhésak: Floyd, Edwards, Mason, Randle El... T.O. 😊
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
ahhoz képest, hogy 1/9es volt a drafton egy jó visszahordó lett belőle, elkapóként 4 év alatt 6 TD, nem túl veretes.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 537 — StuG Life
Szerintetek a WR gárdánk nem sovány kicsit?

Michael Crabtree
Josh Morgan
Ted Ginn Jr.
Dominique Zeigler
Kyle Williams (R)
Ronald Johnson (R)

Crabs OK, Morgan OK nagyjából. Ted Ginn még nem bizonyított sztem semmit. Zeigler nagy kérdőjel. Van még két rookie + a töltelék.

Annyira nem érzem biztosnak ezt...Hollywood
dehogynem, Ginn bizonyította, hogy egy rakás szar

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megvan a második ACL szakadás is a 9ers TC-ben. Nate Byham után Dontavia Bogan.gsn
Ráadásul Holcomb (újonc CB) is egész évre kiesett (achilles)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Megvan a második ACL szakadás is a 9ers TC-ben. Nate Byham után Dontavia Bogan.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Matt Maiocco
The 49ers agree to terms free-agent safety Madieu Williams, source says.Pandamaci
Két lehetőség van:
1. Goldson megy
2. Depth növelés

Remélem utóbbi...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Matt Maiocco
The 49ers agree to terms free-agent safety Madieu Williams, source says.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ráadásul Crabtree sérüléssel bajlódik,nem a legszebb a helyzet.Newman
Ja... láttam a képet a kis csizmájával :S
Szaba... vmi ilyesmire céloztam, igen.Hollywood
Zeigler is sérült.
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Ráadásul Crabtree sérüléssel bajlódik,nem a legszebb a helyzet.Newman
Ja... láttam a képet a kis csizmájával :S
Szaba... vmi ilyesmire céloztam, igen.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ráadásul Crabtree sérüléssel bajlódik,nem a legszebb a helyzet.