Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Pláne kezdő OL kezdő QB-vel nem engedhető meg az hogy a szezon előtt megy a passzer IR-re.
petey
+1, bár anno a Lions és Jeff Garcia így járt...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Nekem annyira furcsa,hogy miként lesz egy PO csapatból egy nyár alatt 1/1 várományos!?
Nem túlzás ez egy kicsit?Bazzani
a 7-9 mutató eléggé csalóka, szerintem tavaly is miénk volt az egyik leggyengébb csapat, sokkal bénábban játszottunk, mint mondjuk a 6-10-es texans vagy a 4-12-es bengals, akik sorozatban vesztettek szoros meccseket, nekünk meg az összes vereségünk KO volt, és összesen 2 értékelhető győzelmet szereztünk (chargers, bears ellen)herpaderp
De ebben a csoportban megint símán össze lehet szedni 3-4 győzelmet.
Nagyon messze vagytok Ti az 1/1től.Bazzani
Persze, hogy messze, de papíron így állunk:
QB - csere
O cord - csere
D# arca - el
kevés közös edzés...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
@helmut: ja, igazad volt, valamit elnéztem. amúgy kajak oregonban laksz? mázlista, nem kell éjszakáznod a meccsek miatt 😊
@petey az o-line javulásában én se vagyok olyan biztos (ilyen ütemű "fejlődés" alapján azt mondom a bye week utánra talán jó lesz), de például az, hogy többször használunk 2 tight endet, ahogy annyiszor hangoztatták, elég reálisnak látszik. az ilyen rövid "dink-dunk" passzokkal, meg screenekkel lehet a legjobban kiküszöbölni a fal bénázását, és 3 méterre talán még t-jax is eltalál pontosan. ilyeneknek viszont eddig nyomát se láttuk, pedig nem hinném, hogy kifelejtették volna a playbookból.

arról, hogy carroll mit miért csinál, csak vaktában lövöldöztem, szerintem rajta kívül csak schneider tudja mi a **** van
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Trufant fizetése is csökkent, nem csak Curry-é.

idén 5.9 millió helyett csak 3-at kap majd. http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/28/marcus-trufant-takes-a-steep-pay-cut/

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Meglássátok, Csárli keze van a dologban. Előbb összetöreti T-Jack-et, aztán beáll nagy nyugisan, beint, és mehet a tuti figura. Most persze mindenki abban bízik, hogy tényleg altatunk és nem lehetünk ilyen szarok. Ezzel én is így vagyok, keresem a biztató jeleket, de ebből a PS-ból semmit sem tudok kiokoskodni. A Frisco ellen szerintem már képben leszünk. Azt azért nem gondoltam volna, hogy ilyen tudatosnak látszó O fal építgetés mellett nem a QB kérdésen mennek el a meccsek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
petey, helmut: eddig nem tört össze, 4. meccsen meg a backupok játszanak, nem?
nem arról van szó, hogy nekem tetszik, amit látok, egyáltalán nem. csak nem tudom elképzelni, hogy ennyire ne tudnák, mit csinálnak, ez annyira nulla, hogy már gyanús.herpaderp
Szerintem Pít képletesen értette, és az egész nem arról szólt hogy összetörik, hanem hogy fából vaskarika ez így erősen! EnnyiHelmut Zimmer
tudod mit, fogadjunk: ha 2 hét múlva a niners darabokra szed minket, veszek neked egy sört, ha viszont varázsütésre feltámadunk, te veszel nekem. (a hol és mikor kérdéseket majd elrendezzük akkor pm-ben)

deal? 😊herpaderp
nézd, a preseason arra tökéletesen jó hogy úgymond felhozza a szezonra stabil, kezdő játékosokat apránkénti meccsidővel, lehet gyakorolni playeket, variációkat anélkül hogy számítana mennyi TD/INT-et dob a QB, stb. Illetve hogy lássa a stáb az udfa, backup játékosokat, akiknek nincs nagyon sansza rosterra kerülni, viszont PS-be igen, és tudnak vele foglalkozni hogy beépítsék később. Legtöbb persze kuka, de vannak üdítő kivételek.
DE! Én nem hiszem nagyon hogyha egy OL pl. preseason meccsen ennyi zacsit enged, akkor az hipp-hopp feljavul. Pláne kezdő OL kezdő QB-vel nem engedhető meg az hogy a szezon előtt megy a passzer IR-re. Szóval ott azért látszani kell valaminek, még ha a WR, TE játék nem is megy, legalább 4 mp legyen meg, vagy egy kiba nagy 4 sávos út az RB-knek.

Amúgy nem kell fosni, amilyen a mi meccsünk volt tegnap, ott is már mindenki megy a Golden Gate-re ugrani...

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
és elküldöd a sört Oregonba...? 😊 (sokban lesz az 😊 )

Olvasd el lszi újra a 3180-as HSZ végét, és rájössz, hogy nem velem kell fogadnod... 😊
Van egy olyan érzésem, hogy nem érted, hogy Pít és én miről beszélünk. Nem a célban kételkedünk, hanem az odavezető út ésszerűségében, azt hiszem így korrekt!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
petey, helmut: eddig nem tört össze, 4. meccsen meg a backupok játszanak, nem?
nem arról van szó, hogy nekem tetszik, amit látok, egyáltalán nem. csak nem tudom elképzelni, hogy ennyire ne tudnák, mit csinálnak, ez annyira nulla, hogy már gyanús.herpaderp
Szerintem Pít képletesen értette, és az egész nem arról szólt hogy összetörik, hanem hogy fából vaskarika ez így erősen! EnnyiHelmut Zimmer
tudod mit, fogadjunk: ha 2 hét múlva a niners darabokra szed minket, veszek neked egy sört, ha viszont varázsütésre feltámadunk, te veszel nekem. (a hol és mikor kérdéseket majd elrendezzük akkor pm-ben)

deal? 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
petey, helmut: eddig nem tört össze, 4. meccsen meg a backupok játszanak, nem?
nem arról van szó, hogy nekem tetszik, amit látok, egyáltalán nem. csak nem tudom elképzelni, hogy ennyire ne tudnák, mit csinálnak, ez annyira nulla, hogy már gyanús.herpaderp
Szerintem Pít képletesen értette, és az egész nem arról szólt hogy összetörik, hanem hogy fából vaskarika ez így erősen! Ennyi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
petey, helmut: eddig nem tört össze, 4. meccsen meg a backupok játszanak, nem?
nem arról van szó, hogy nekem tetszik, amit látok, egyáltalán nem. csak nem tudom elképzelni, hogy ennyire ne tudnák, mit csinálnak, ez annyira nulla, hogy már gyanús.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
szerintetek van arra esély h Okung felépülésével carpenter menne a padra és Polumbus kezdjen?braxa88
Ha nagy a gáz, akkor van! De nem lenne jó, hosszú távon, szerintem! Be kell dobni a mélyvízbe, egyszer kezdenie kell!
Így lesznek bustok az első körösök, hamar elvesztik a bizalmat, pad, aztán valahogy sose kerülnek vissza! Amúgy Polumbus sem jó!
Ha már nem dől be a vak oldal (most bedől), akkor már nyer TJ egy kis időt, és Carpenter felnőhet a feladathoz!Helmut Zimmer
igen ő sem jó, de hát szért carpenternél 1000x jobb.
az baj h annyira homály ez az ember h nem nagyon látom hogy lesz belőle vmi. de 3 preseason meccs után azért még bízzunk benne!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
szerintetek van arra esély h Okung felépülésével carpenter menne a padra és Polumbus kezdjen?braxa88
Ha nagy a gáz, akkor van! De nem lenne jó, hosszú távon, szerintem! Be kell dobni a mélyvízbe, egyszer kezdenie kell!
Így lesznek bustok az első körösök, hamar elvesztik a bizalmat, pad, aztán valahogy sose kerülnek vissza! Amúgy Polumbus sem jó!
Ha már nem dől be a vak oldal (most bedől), akkor már nyer TJ egy kis időt, és Carpenter felnőhet a feladathoz!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
szerintetek van arra esély h Okung felépülésével carpenter menne a padra és Polumbus kezdjen?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Altatunk. :cool:Hanni
szerintem is erről lehet csak szó, mondjuk stratégiából ötöst adok carrollnak : 0 game plan, pocsék playhívások -> az ellenfelek csak ezt tudják videón elemezni, a rendes játékunkat meg nem, míg a többi csapat többé-kevésbé kimutatja a foga fehérjét. mi rajongók meg elküldjük az anyjába, aztán majd a regular season alatt áldjuk a nevét hogy mekkora zseni volt.

legalábbis ez a terve, ha jól sejtem, csak aztán be is jöjjönherpaderp
hát ha az a terve hogy az első meccs előtt rommá törik Tarvarist, elismerésem. Ravasz egy terv 😊petey
+1
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 656 — Csodabogár
Mondjuk az értelmet nem értem....Helmut Zimmer
Altatunk. :cool:Hanni
szerintem is erről lehet csak szó, mondjuk stratégiából ötöst adok carrollnak : 0 game plan, pocsék playhívások -> az ellenfelek csak ezt tudják videón elemezni, a rendes játékunkat meg nem, míg a többi csapat többé-kevésbé kimutatja a foga fehérjét. mi rajongók meg elküldjük az anyjába, aztán majd a regular season alatt áldjuk a nevét hogy mekkora zseni volt.

legalábbis ez a terve, ha jól sejtem, csak aztán be is jöjjönherpaderp
hát ha az a terve hogy az első meccs előtt rommá törik Tarvarist, elismerésem. Ravasz egy terv 😊

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Azért szerintem nagy a tanácstalanság, nem így gondolták ők ezt! Schneiderne is, és Carrollnak is megaciki!
A press conf tragikomikus lett, Win forever zavarban volt talán életében első alkalommal.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk az értelmet nem értem....Helmut Zimmer
Altatunk. :cool:Hanni
szerintem is erről lehet csak szó, mondjuk stratégiából ötöst adok carrollnak : 0 game plan, pocsék playhívások -> az ellenfelek csak ezt tudják videón elemezni, a rendes játékunkat meg nem, míg a többi csapat többé-kevésbé kimutatja a foga fehérjét. mi rajongók meg elküldjük az anyjába, aztán majd a regular season alatt áldjuk a nevét hogy mekkora zseni volt.

legalábbis ez a terve, ha jól sejtem, csak aztán be is jöjjön
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondjuk az értelmet nem értem....Helmut Zimmer
Altatunk. :cool:
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Brax !

Karesz kispénz kisfoci iskolát nyomta, oké nem vagyok kezdő elfogadom elmanagelgetem a meccs rám eső részét, aztán pedig mindenki tehet egy szívességet.

Nem 1/1 ez, drámaian más lesza kép,
-amint összeáll a kezdő fal.
-amint befejezzük a titrálást, és átállunk all guns blazingre-nem lehet nem látni, hagy tesztelünk az egész preseason alatt.
Nem hogy két tight endes játék nincs, semmilyen TE játék nincs- pedig edzésen rengeteg van. Komolyan az az érzésem, mintha TJax nek direkt rohadt nehézzé tennénk az életét. Kb ólomövvel vizipólózik. Nagyon kevés típusú játékot hívunk... Futni nem futunk az ellen a Broncos ellen, aminek nincs klasszis belső D lineman játékosa.

Én nem hiszék az összeesküvés elméletekben, de szerintem 1. Hétenmegint teljesen mást fogunk látni mi is és az ellenfél is, mint, amit a preseasonban...
Mondjuk az értelmet nem értem....
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Tate nagyon rossz, de annyira, h sztem sem lesz meg neki az 53as roster. az udfa Baldwin klasszisokkal jobb nála. Obomanu meg másik bolygó. és akkor ottvan még Williams, Rice és Durham
Zach Miller is csak blokkololásra lesz használva. szuper
Lockleart és Willist visszasírom
Curryt meg ki kell vágni, de legalábbis a kezdőből száműzni. Smith jobb, bár mongyuk ki nem...
nekem thurmond sem tetszett az első félidőben

2.félidőt nem láttam. az milyen volt? Charlie milyen volt?
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
miután nem láttam a meccset, sajnálattal hallom, h ennyire elkeserítő a helyzet... mondjuk ha jól emlékszem, tavalyi szezon előtt se volt túlságosan bíztató a csapat, aztán mégis lett belőle vmi.
egyébként az 1/1et én túlzásnak érzem, de top6 simán lehet belőle, de playoff is.
legalább várjuk meg míg október lesz 😊a.kacsa
Feltéve, hogy ilyen O fal mellett T-Jack-et addig nem töltik be hurkának! Mondtam én, hogy menekülős éve lesz, vagy jön Zsákosfrodó, meccsenként 5X!
Na most kéne nagytakarítani és leaprítani a balf@szokat az első meccsig!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
miután nem láttam a meccset, sajnálattal hallom, h ennyire elkeserítő a helyzet... mondjuk ha jól emlékszem, tavalyi szezon előtt se volt túlságosan bíztató a csapat, aztán mégis lett belőle vmi.
egyébként az 1/1et én túlzásnak érzem, de top6 simán lehet belőle, de playoff is.
legalább várjuk meg míg október lesz 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem annyira furcsa,hogy miként lesz egy PO csapatból egy nyár alatt 1/1 várományos!?
Nem túlzás ez egy kicsit?Bazzani
a 7-9 mutató eléggé csalóka, szerintem tavaly is miénk volt az egyik leggyengébb csapat, sokkal bénábban játszottunk, mint mondjuk a 6-10-es texans vagy a 4-12-es bengals, akik sorozatban vesztettek szoros meccseket, nekünk meg az összes vereségünk KO volt, és összesen 2 értékelhető győzelmet szereztünk (chargers, bears ellen)herpaderp
De ebben a csoportban megint símán össze lehet szedni 3-4 győzelmet.
Nagyon messze vagytok Ti az 1/1től.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem annyira furcsa,hogy miként lesz egy PO csapatból egy nyár alatt 1/1 várományos!?
Nem túlzás ez egy kicsit?Bazzani
a 7-9 mutató eléggé csalóka, szerintem tavaly is miénk volt az egyik leggyengébb csapat, sokkal bénábban játszottunk, mint mondjuk a 6-10-es texans vagy a 4-12-es bengals, akik sorozatban vesztettek szoros meccseket, nekünk meg az összes vereségünk KO volt, és összesen 2 értékelhető győzelmet szereztünk (chargers, bears ellen)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem annyira furcsa,hogy miként lesz egy PO csapatból egy nyár alatt 1/1 várományos!?
Nem túlzás ez egy kicsit?