Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
akkor egyértelműen Moffitt menne és még mindig maradna Carpenter 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Gurode-ot 6 csapat kereste meg dallasi kivágása óta. Ide jön elsőre.Höri
jó lenne. egyik csodarookie igy mehetne padozni
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gurode-ot 6 csapat kereste meg dallasi kivágása óta. Ide jön elsőre.

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A válasz, Bevell. Minnesotában is annyira eröltette Jacksont, hogy az hihetetlen, amikor nyilvánvaló, hogy neki ez a rendszer nem fekszik (bár sztem más se 😛). Alig hozott le jó meccset a Vikingsban, 1-2-től eltekintve.
Na mind1, szezon közben úgyis kiderül, ha azt hozza, mint az előszezonban, nem hiszem, hogy sokáig a kezdőben marad.Newman
Igen, ez a nyilvanvalo ok. Anno mielott idejott TJax es megszelloztettek, hogy csatlakozna a csapathoz, akkor emberunket megkerdeztek rola es annyit mondott ra, hogy ismeri a rendszert, szoval neki fekudne (meg szep, csak vigyek mar el onnan..). De csak van meg valami a hatterben. Fene tudja, lehet, hogy valami titkos osszeeskuves elmeletet varok. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Visszaterve a meccsre es a QB kerdesre, nem teljesen ertem, hogy mit is akarnak tulajdonkeppen Tarvarissal es Whitehurstel. Egyertelmu, hogy TJaxet nyomjak, terhelik, kvazi osszetorik. Viszont emberunk jelenleg nagyreszt keptelen hosszu passzokat rendesen kivitelezni. Mindig kicsit hosszabb vagy valami nem stimmel. Menekulni tud, de hat az onmagaban edeskeves. Meg az ubergaz, nem letezo QB vedelem ellenere sem. Charlie viszont legutobb nem volt rossz, es arra a rovid idore, amit bent volt most se volt annyira szar, hogy ne lehessen vele is szamolni. Elso blikkre eldontottek, hogy marad 2. Arrol nem is beszelve, hogy Portisrol milyen jo hirek jottek es most gyakorlatilag lejegeltek. Szoval joval tobb idot adnek Charlienak mert nem tunt annyira remenytelennek, mint amennyire gondoltam volna. Most legalabb annyit, ha nem tobbet latok benne, mint TJ-ben. O is el tud lepni a vedok elol. Magabiztos es eleg magas jatekos, jo karral, hogy kepes legyen a sok idetlen futas helyett kozepesnel nagyobb passzoknal is teljesiteni. Mas kerdes, hogy ezek nala sem jonnek be egyertelmuen. Viszont nagyon akar. Ezen a meccsen is latszott, hogy majd megorult, hogy engedjek be vegre a homokozoba. Szoval imho tessek vegre neki is rendes idot adni. Mar csak a tavaly ev vegi teljesitmenye miatt is megerdemelne. Aztan ugyis kiderul, hogy ki a kevesbe rossz a ket be nem valtott igeretbol.endorphyn
A válasz, Bevell. Minnesotában is annyira eröltette Jacksont, hogy az hihetetlen, amikor nyilvánvaló, hogy neki ez a rendszer nem fekszik (bár sztem más se 😛). Alig hozott le jó meccset a Vikingsban, 1-2-től eltekintve.
Na mind1, szezon közben úgyis kiderül, ha azt hozza, mint az előszezonban, nem hiszem, hogy sokáig a kezdőben marad.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Más csapatok a PS-ben sosem látott-hallott irányítókat tesztelgetnek, mi meg összetöretjük a kvázi első számú QB-t, anélkül, hogy kipróbálnánk komolyabban is a többieket. Én a Raiders ellen pályára se tenném T-Jack-et, kezdenék Portissal, aztán jöjjön Csárli! Az O falat meg ütném, mint a lovat! Testi fenyítés+fizetéscsökkentés ígérete.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Visszaterve a meccsre es a QB kerdesre, nem teljesen ertem, hogy mit is akarnak tulajdonkeppen Tarvarissal es Whitehurstel. Egyertelmu, hogy TJaxet nyomjak, terhelik, kvazi osszetorik. Viszont emberunk jelenleg nagyreszt keptelen hosszu passzokat rendesen kivitelezni. Mindig kicsit hosszabb vagy valami nem stimmel. Menekulni tud, de hat az onmagaban edeskeves. Meg az ubergaz, nem letezo QB vedelem ellenere sem. Charlie viszont legutobb nem volt rossz, es arra a rovid idore, amit bent volt most se volt annyira szar, hogy ne lehessen vele is szamolni. Elso blikkre eldontottek, hogy marad 2. Arrol nem is beszelve, hogy Portisrol milyen jo hirek jottek es most gyakorlatilag lejegeltek. Szoval joval tobb idot adnek Charlienak mert nem tunt annyira remenytelennek, mint amennyire gondoltam volna. Most legalabb annyit, ha nem tobbet latok benne, mint TJ-ben. O is el tud lepni a vedok elol. Magabiztos es eleg magas jatekos, jo karral, hogy kepes legyen a sok idetlen futas helyett kozepesnel nagyobb passzoknal is teljesiteni. Mas kerdes, hogy ezek nala sem jonnek be egyertelmuen. Viszont nagyon akar. Ezen a meccsen is latszott, hogy majd megorult, hogy engedjek be vegre a homokozoba. Szoval imho tessek vegre neki is rendes idot adni. Mar csak a tavaly ev vegi teljesitmenye miatt is megerdemelne. Aztan ugyis kiderul, hogy ki a kevesbe rossz a ket be nem valtott igeretbol.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
igazad van itt sokkal több értelme volt 😛braxa88
Harom kibukott agyu beirasert rinyalsz, aminek kb. a fele nem aktualis esemeny, hanem velemeny adott csapatreszrol-jatekosrol? Na mindegy, torlom inkabb, hogy ne aludjatok rosszul.endorphyn
Jajjmá, meg ne sértőggyék kend, magam csak ironizáltam, de ha átmetél volna tutti a dobogós helyed az aranykpések topicba! 😂Helmut Zimmer
Ironia? Ok, Te meg talan, aztan meg a roviditett bandwagon. Mindenesetre nem gondoltam volna, hogy harom, a meccsel kapcsolatos rovid megjegyzes fele ilyen "vihart" kavar egy Seahawks topicban. Sajnalom, ha zavart okoztam volna! Legkozelebb lejegyzetelem a mondanivalom aktual reszet egy fecnire es utana felolvasom a mokusoknak a teraszrol. Mert egy kvazi halott topicba masfel nappal az esemeny utan ugye minek? Mar ha megengedsz Te is egy kis ironiat. 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
cut: WR Chris Carter, CB Jesse Hoffman, DT Teryl White, OG Zach Hurd, LB Neal Howey, and WR Brandon Smith
megleszünk nélkülük is talán
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Oda mar minek bazz!? 😊endorphyn
igazad van itt sokkal több értelme volt 😛braxa88
Harom kibukott agyu beirasert rinyalsz, aminek kb. a fele nem aktualis esemeny, hanem velemeny adott csapatreszrol-jatekosrol? Na mindegy, torlom inkabb, hogy ne aludjatok rosszul.endorphyn
nyugalom ember
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Oda mar minek bazz!? 😊endorphyn
igazad van itt sokkal több értelme volt 😛braxa88
Harom kibukott agyu beirasert rinyalsz, aminek kb. a fele nem aktualis esemeny, hanem velemeny adott csapatreszrol-jatekosrol? Na mindegy, torlom inkabb, hogy ne aludjatok rosszul.endorphyn
Jajjmá, meg ne sértőggyék kend, magam csak ironizáltam, de ha átmetél volna tutti a dobogós helyed az aranykpések topicba! 😂
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Vajon Jennings mikor emészti meg, hogy ex első körösként gyakorlatilag odaadtuk egy zsák krumpliért? Bár ha belegondolok, ilyen árfolyam esés mellett az utolsó pillanatban adtuk el, mert jövőre már valószínűleg mi fizettünk volna a másik csapatnak, csak vigye. (Tiszta Torghelle Sanyi!)garrett27
Van itt egy fél sack meg egy FF idén. A zsák oké, de a krumpli a Forced Fumble? 😀
http://www.nfl.com/player/clintonmcdonald/89758/gamelogs

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Lécci menj be az eredménykövetőbe, és ott kommenteld a meccset 😀 😀Helmut Zimmer
Oda mar minek bazz!? 😊endorphyn
igazad van itt sokkal több értelme volt 😛braxa88
Harom kibukott agyu beirasert rinyalsz, aminek kb. a fele nem aktualis esemeny, hanem velemeny adott csapatreszrol-jatekosrol? Na mindegy, torlom inkabb, hogy ne aludjatok rosszul.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mar 17-3. Zero passrush, passz elleni vedekezes. A futasokat meg csak leszedik valamennyre. Az offense kritikan aluli, nem nfl szint.. TJax tobb idot tolt a hatan mint egy furdosk..va. Legszivesebben inkabb nem szenvednek tovabb es megneznem az eredmenyt. Szanalom.endorphyn
Lécci menj be az eredménykövetőbe, és ott kommenteld a meccset 😀 😀Helmut Zimmer
Oda mar minek bazz!? 😊endorphyn
igazad van itt sokkal több értelme volt 😛
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Vajon Jennings mikor emészti meg, hogy ex első körösként gyakorlatilag odaadtuk egy zsák krumpliért? Bár ha belegondolok, ilyen árfolyam esés mellett az utolsó pillanatban adtuk el, mert jövőre már valószínűleg mi fizettünk volna a másik csapatnak, csak vigye. (Tiszta Torghelle Sanyi!)garrett27
1éves szerződést kapott, szal jövőre már tuti ment volna
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Vajon Jennings mikor emészti meg, hogy ex első körösként gyakorlatilag odaadtuk egy zsák krumpliért? Bár ha belegondolok, ilyen árfolyam esés mellett az utolsó pillanatban adtuk el, mert jövőre már valószínűleg mi fizettünk volna a másik csapatnak, csak vigye. (Tiszta Torghelle Sanyi!)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
endo bazd 😀 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Mi láttuk a meccset 😂 😂 😂
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
most olvasom a hawks oldalon, hogy kiraktuk jenningst, végre
bengals meg mit gondolt?herpaderp
Hogy backupnak jó lesz,viszonylag nagy kezdő tapasztalattal.
Gondolom most dolgoznak majd a fizikumán. Zimmer megpróbálja megtanítani ember ellen játszani ( labda ellen nem tudja)
ennyi lesz, projektnek elfér.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Mar 17-3. Zero passrush, passz elleni vedekezes. A futasokat meg csak leszedik valamennyre. Az offense kritikan aluli, nem nfl szint.. TJax tobb idot tolt a hatan mint egy furdosk..va. Legszivesebben inkabb nem szenvednek tovabb es megneznem az eredmenyt. Szanalom.endorphyn
Lécci menj be az eredménykövetőbe, és ott kommenteld a meccset 😀 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most olvasom a hawks oldalon, hogy kiraktuk jenningst, végre
bengals meg mit gondolt?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hálleluja
azért jenningsnek volt draftértéke 😀 Clinton McDonald 😂
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
braxa örömtüzeket fog gyújtani 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
meglepő
akkor eléggé megbíznak a két újoncban mert hiába volt Jennings szar volt kezdő tapasztalata



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bontsatok egy pezsgőt

#Seahawks trade CB Kelly Jennings to the #Bengals, per @Bengals. Acquired DT Clinton McDonald in return