Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sok ez az ár Osiért



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
én örülnék Osinak ilyen árért.

Szombaton az első félidőt véginyomja Tarvaris. Reméljük a legjobb 3 WR is játszani fog.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Továbbra is érdeklődünk Osiért! Ára 2. Kör, ajánlatunk 3. Kör,valamint Carlson.
No comment 😐
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
3 meccsre jó lesz még mielőtt megsérül 😀
mondjuk én csipáztam a packben isa.kacsa
3 meccs után meg majd oktatja a fiatalokat. 😀

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
mondjuk ha earl előre jön cb.nek és hátul a chancellor bigby páros lenne... kisebb mészáros alakulat 😀a.kacsa
Kíváncsi lennék, hogy Thomas milyen lenne cb-nek. Mondjuk ha Jennings a pályán volt, akkor gyakorlatilag eddig is kénytelen volt átmenni cornernek. Szegény Jennings Rivers is rögtön ráhajította az első komolyabb passzát. Meg is ette, ahogy szokta.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mondjuk ha earl előre jön cb.nek és hátul a chancellor bigby páros lenne... kisebb mészáros alakulat 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
maradjon csak Chancellor a kezdő
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
3 meccsre jó lesz még mielőtt megsérül 😀
mondjuk én csipáztam a packben is
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jött Bigby, volt sajtfejű safety
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
okung tegnap edzegetett kicsit
annak is kimondottan örülük h Thurmond sérülés miatt kihagyja a campet.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
poénnak írtad de nem az, addig télleg nem szed össze komolyabbatbraxa88
Sajnos úgy tűnik, hogy az elsőkörös választásaink az utóbbi időkben nem voltak túl szerencsések... 😕

És ahogy olvasom BigBig Carp sem az igazi még...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Helmut, most megnéztem, hogy Fergienek milyen a felépítése, hát mit ne mondjak, nem emberi 😀 Milyen hosszú karjai vannak annak a fickónak :mad:
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Seattlepinen van egyanatómia prof, aki szerint lusta! 😀
Én csak annyit értek hozzá, amennyit a suliban anatómiából, szóval nem értek hozzá. Annyit azonban tudok, hogy kevés olyan felépítésű Olineman van, mint ő. Nem pufi, nem uzsidoboz. Kiemelkedően hosszú laza végtagok, laza izületek, hosszú, erős izmok = Russel Okung, D'Brickshaw Ferguson.
A különbség, hogy Ferguson folyamatosan nyújt és edz, ő ugyanis sokkal inkább karatéka, mint football játékos. Na a mi russelünk judozott, ultra tehetséges volt, csak nyom nélkül hagyta abba. Közel sincsenek az izmai, és az izületei olyan állapotban a tc elején, hogy bírja az nfl terhelését. Neki semmi sem tehetett volna rosszabbat neki, mint a lockout. Marha amatőr dolog. Nem tudom megfigyeltétek-e, hogy mióta Nix átvette a Billst, és átalakítatta a kondicionális edzésprogramot a Bills sokkal kevésbé kórház.Helmut Zimmer
Ha mindezt az ő orvosi stábjuk is tudja (feltételezem, hogy a csapat mellett nem röghöz kötött, kelet felé ácsingózó rezidens palánták ténykednek), akkor miért nem nyomtak a kezébe egy speciális edzésprogramot, hogy hasznosabban is eltöltse a lockoutot? Ez így csak szerencsétlenkedés, megspékelve a két lámpalázas újonc falemberrel. Mindenhol azt írták, hogy a támadó fal nagyjából összeállt, csak a def hiányos, erre az első meccsen meglegeltetik T-Jack-et, akinek eddig sem volt könnyű Hassie öröksége, most meg aztán végképp nem az. Na mindegy, várjuk meg a PS további meccseit.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Seattlepinen van egyanatómia prof, aki szerint lusta! 😀
Én csak annyit értek hozzá, amennyit a suliban anatómiából, szóval nem értek hozzá. Annyit azonban tudok, hogy kevés olyan felépítésű Olineman van, mint ő. Nem pufi, nem uzsidoboz. Kiemelkedően hosszú laza végtagok, laza izületek, hosszú, erős izmok = Russel Okung, D'Brickshaw Ferguson.
A különbség, hogy Ferguson folyamatosan nyújt és edz, ő ugyanis sokkal inkább karatéka, mint football játékos. Na a mi russelünk judozott, ultra tehetséges volt, csak nyom nélkül hagyta abba. Közel sincsenek az izmai, és az izületei olyan állapotban a tc elején, hogy bírja az nfl terhelését. Neki semmi sem tehetett volna rosszabbat neki, mint a lockout. Marha amatőr dolog. Nem tudom megfigyeltétek-e, hogy mióta Nix átvette a Billst, és átalakítatta a kondicionális edzésprogramot a Bills sokkal kevésbé kórház.
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Okung elvileg Szept.11én tér vissza, az első tétmeccsen.Duff
Legalább addig nem sérül meg... 😀Sonics
poénnak írtad de nem az, addig télleg nem szed össze komolyabbatbraxa88
Lassan ott járunk sajnos, hogy edzésen is lesérülhet. 😊

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Okung elvileg Szept.11én tér vissza, az első tétmeccsen.Duff
Legalább addig nem sérül meg... 😀Sonics
poénnak írtad de nem az, addig télleg nem szed össze komolyabbatbraxa88
Érdekelne, hogy miért is lett belőle injury prone az nfl-ben.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Okung elvileg Szept.11én tér vissza, az első tétmeccsen.Duff
Legalább addig nem sérül meg... 😀Sonics
poénnak írtad de nem az, addig télleg nem szed össze komolyabbat
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Okung elvileg Szept.11én tér vissza, az első tétmeccsen.Duff
Legalább addig nem sérül meg... 😀

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Okung elvileg Szept.11én tér vissza, az első tétmeccsen.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Eddig biztos voltam abban, hogy az első éles meccsen jó lesz az Oline, de most nagyon elbizonytalanodtam, főleg Carpenteren... Muffittt szerencsétlenkedése nem zúzott halálra, de Carpenteré igen.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Visszatérve az OL-re, még nem igatán tudom megmonani, hogy az én tenorx barátom mit látott meg Carpenterben?
Ritka fogalmatlan volt a pályán... 😕Helmut Zimmer
Ennél jóval jobb kérdés, hogy Carrollék mit láttak meg benne... 😊

Seahawks sapka ugyebár 😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Visszatérve az OL-re, még nem igatán tudom megmonani, hogy az én tenorx barátom mit látott meg Carpenterben?
Ritka fogalmatlan volt a pályán... 😕
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Jó munkát, kívánok, Nektek!
Brax menj szerkeszteni, írd ki magadból. 😊Helmut Zimmer
Köszi!

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
januárban indult a blog és most sikerült eltalálni ide? szépmunka 😀
a fűzővel kifelé bloggerei meg nagyon értenek hozzá 😂
(majd tippelek)braxa88
A blog ebben a hónapban indult el igazán, szerkesztőket is fogadunk örömmel. 😊 Ide már korábban is sikerült eltalálni, de ez eddig egy külön közösségként üzemelt. A FK bloggerek pedig teszik a dolgukat, és a Seahawks blog az egyetlen NFL csapatblog a Népsporton, ezért fel is karolják. Ideje már a 12. ember hazai bázisát is összehozni, új embereket toborozni. A tippeket pedig várjuk. 😉 Köszi!krankovics
Jó munkát, kívánok, Nektek!

Brax menj szerkeszteni, írd ki magadból. 😊
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
januárban indult a blog és most sikerült eltalálni ide? szépmunka 😀
a fűzővel kifelé bloggerei meg nagyon értenek hozzá 😂
(majd tippelek)braxa88
A blog ebben a hónapban indult el igazán, szerkesztőket is fogadunk örömmel. 😊 Ide már korábban is sikerült eltalálni, de ez eddig egy külön közösségként üzemelt. A FK bloggerek pedig teszik a dolgukat, és a Seahawks blog az egyetlen NFL csapatblog a Népsporton, ezért fel is karolják. Ideje már a 12. ember hazai bázisát is összehozni, új embereket toborozni. A tippeket pedig várjuk. 😉 Köszi!krankovics
Jó munkát, kívánok, Nektek!

Brax menj szerkeszteni, írd ki magadból. 😊