Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
januárban indult a blog és most sikerült eltalálni ide? szépmunka 😀
a fűzővel kifelé bloggerei meg nagyon értenek hozzá 😂
(majd tippelek)braxa88
A blog ebben a hónapban indult el igazán, szerkesztőket is fogadunk örömmel. 😊 Ide már korábban is sikerült eltalálni, de ez eddig egy külön közösségként üzemelt. A FK bloggerek pedig teszik a dolgukat, és a Seahawks blog az egyetlen NFL csapatblog a Népsporton, ezért fel is karolják. Ideje már a 12. ember hazai bázisát is összehozni, új embereket toborozni. A tippeket pedig várjuk. 😉 Köszi!

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
sziasztok, készül egy bejegyzés a Seahawks blogra, tippekkel. A fűzővel kifelé bloggerei mellett mindenkit bevonunk, akit lehet. A tippekből meg kijön a mérleg is, plusz azt is meg tippeljük, hogy ki megy tovább a csoportból. Akinek van kedve tippelni, küldje el a tipposzlopát a bela@krankovics.hu címre.

Bár biztos tudjátok, de íme a menetrend:

Szeptember 11. (vasárnap) - San Francisco 49ers - idegenben
Szeptember 18. (vasárnap) - Pittsburgh Steelers - idegenben
Szeptember 25. (vasárnap) - Arizona Cardinals - otthon
Október 2. (vasárnap) - Atlanta Falcons - otthon
Október 9. (vasárnap) - New York Giants - idegenben
Bye week
Október 23. (vasárnap) - Cleveland Browns - idegenben
Október 30. (vasárnap) - Cincinnati Bengals - otthon
November 6. (vasárnap) - Dallas Cowboys - idegenben
November 13. (vasárnap) - Baltimore Ravens - otthon
November 20. (vasárnap) - St. Louis Rams - idegenben
November 27. (vasárnap) - Washington Redskins - otthon
December 1. (csütörtök) - Philadelphia Eagles - otthon
December 12. (hétfő) - St. Louis Rams - otthon
December 18.(vasárnap) - Chicago Bears - idegenben
December 24. (szombat) - San Francisco 49ers - otthon
Január 1. (vasárnap) - Arizona Cardinals - idegenbenkrankovics
januárban indult a blog és most sikerült eltalálni ide? szépmunka 😀
a fűzővel kifelé bloggerei meg nagyon értenek hozzá 😂
(majd tippelek)
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
sziasztok, készül egy bejegyzés a Seahawks blogra, tippekkel. A fűzővel kifelé bloggerei mellett mindenkit bevonunk, akit lehet. A tippekből meg kijön a mérleg is, plusz azt is meg tippeljük, hogy ki megy tovább a csoportból. Akinek van kedve tippelni, küldje el a tipposzlopát a bela@krankovics.hu címre.

Bár biztos tudjátok, de íme a menetrend:

Szeptember 11. (vasárnap) - San Francisco 49ers - idegenben
Szeptember 18. (vasárnap) - Pittsburgh Steelers - idegenben
Szeptember 25. (vasárnap) - Arizona Cardinals - otthon
Október 2. (vasárnap) - Atlanta Falcons - otthon
Október 9. (vasárnap) - New York Giants - idegenben
Bye week
Október 23. (vasárnap) - Cleveland Browns - idegenben
Október 30. (vasárnap) - Cincinnati Bengals - otthon
November 6. (vasárnap) - Dallas Cowboys - idegenben
November 13. (vasárnap) - Baltimore Ravens - otthon
November 20. (vasárnap) - St. Louis Rams - idegenben
November 27. (vasárnap) - Washington Redskins - otthon
December 1. (csütörtök) - Philadelphia Eagles - otthon
December 12. (hétfő) - St. Louis Rams - otthon
December 18.(vasárnap) - Chicago Bears - idegenben
December 24. (szombat) - San Francisco 49ers - otthon
Január 1. (vasárnap) - Arizona Cardinals - idegenben

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ha okungbármilyen csoda folytán sérült marad hosszabb távon, akkor sztetek carpentert átrakják LT-nek? mert azért mégis jobb megoldás lenne mint colombusa.kacsa
én nem hiszembraxa88
én sem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ha okungbármilyen csoda folytán sérült marad hosszabb távon, akkor sztetek carpentert átrakják LT-nek? mert azért mégis jobb megoldás lenne mint colombusa.kacsa
én nem hiszem
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
ha okungbármilyen csoda folytán sérült marad hosszabb távon, akkor sztetek carpentert átrakják LT-nek? mert azért mégis jobb megoldás lenne mint colombusa.kacsa
Lehet, de egyenlore Carpenter se volt az az oriasi teljesitmeny.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha okungbármilyen csoda folytán sérült marad hosszabb távon, akkor sztetek carpentert átrakják LT-nek? mert azért mégis jobb megoldás lenne mint colombus
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jó lesz ez, a új O-line jól blokkol a futóknak, hát még ha összeszoknak. Lynch, Washington, Forsett és Clayton között meg lehet variálni a futó play-eket. Rice és M. Williams meg elkap majd néhány TD-t bármelyik irányítótól.
A passz elleni védelem necces...krankovics
1.Okung nincs, Polombus meg nem aza szint. Moffitt és Carpenter is messzevan még a kezdő szinttől
2.Clayton nem lesz rosteren
több mint 13 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Jó lesz ez, a új O-line jól blokkol a futóknak, hát még ha összeszoknak. Lynch, Washington, Forsett és Clayton között meg lehet variálni a futó play-eket. Rice és M. Williams meg elkap majd néhány TD-t bármelyik irányítótól.
A passz elleni védelem necces...

http://seahawks.hu
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Felkerult TYT -re a meccs! Plusz 2010-es Seahawks evkonyv

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
A 4. negyedet már nem sikerült megnéznem, de addig a Clayton gyerekkel nem nagyon sikerült megbékélnem... Bár gondolom ugyis a Lynch, Wash, Forsett trioval vágunk neki az első hétnek.

Jennings még mindig fos, egy jó CB nagyon kéne. Ok, h Browner nem volt rossz, de azért szívesebben néznék egy elitebb CB-t Trufant mellett. Futás ellen meg jók vagyunk, de félek, h megint 30th, 32th-k lesz a pass defenseünk...

TJ nem kapott sok időt, az az egy negyed alapján nem sokat bizonyított, de adjunk még neki időt. Jesus jól tolta, de én őt vmiért nemszeretem, néha jó, néha meg olyan fakezű^^ Portisből meg ugye nem sokat láttam.

Az O-line elég gyér volt, de ha egyénekre bontjuk, nem áll szar nevekből, csak össze fog az állni vaze. Köv meccsen meg jó lenne már látni a kezdő WR-eket, de szerintem Tate nagyon jó volt tegnap.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀endorphyn
De jó, hogy nem true manowar fanok vagyunk... 😀Helmut Zimmer
Igen, mert akkor azonnal el kellett volna hagynunk a termet, mert ez esetben posernek szamitunk! 😀
(OFF: Helmut nem tudom mond -e neked valamit, meg lehet, hogy nem is birtad, de meghalt Jani Lane. Orias kedvencem volt az ipse.)

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀endorphyn
De jó, hogy nem true manowar fanok vagyunk... 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kozben felkerult mar a Dallas meccs is, csak a mienk nem. Az eredmenyt se neztem meg meg. Siessenek mar, holnap utazom el es nincs kedvem egy hetet varni!!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀endorphyn
Nyertél. 😀Hanni
Tudom 😂

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀endorphyn
Nyertél. 😀
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az igazi true szurkolo minden korulmenyek kozott kint van a meccsen es nem a kenyelmes karosszekben uldogelve nezi. Ha mar itt tartunk.. 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Fent kellett volna maradni mint az igazi true szurkolók 😛

(viccelek, nehogy magára vegye valaki 😊 )
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Valahova felkerült már a hajnali meccs? 😊Mad
jaja, mar varom. TYT-n meg nincs sajna.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na csak figyeljétek ezt a Portis gyereket! Úgy kapkodja a lábát, mint a hétszentség. A TD szép dobás volt, futásból, szinte keresztbe. Szurkolok neki.
Okung meg még mindig porcelán!garrett27
ez a portis nem a rézbőrűek volt futójának valami rokona? mert akkor nem csoda ha jól tud futni 😊herpaderp
Es persze Portis Lajos nemzetkozi sakknagymester rokona is.. 😛

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Valahova felkerült már a hajnali meccs? 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Na csak figyeljétek ezt a Portis gyereket! Úgy kapkodja a lábát, mint a hétszentség. A TD szép dobás volt, futásból, szinte keresztbe. Szurkolok neki.
Okung meg még mindig porcelán!garrett27
ez a portis nem a rézbőrűek volt futójának valami rokona? mert akkor nem csoda ha jól tud futni 😊herpaderp
unokatesója
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na csak figyeljétek ezt a Portis gyereket! Úgy kapkodja a lábát, mint a hétszentség. A TD szép dobás volt, futásból, szinte keresztbe. Szurkolok neki.
Okung meg még mindig porcelán!garrett27
ez a portis nem a rézbőrűek volt futójának valami rokona? mert akkor nem csoda ha jól tud futni 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
+ a fél kezdő nem játszott.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Amúgy amit én láttam, abban sok jó nincs nálatok... De mégis, Leon Washington ügyes volt néha.szaba
messze van még a rajt, még csak 2hete dolgoznak együtt Cable-lel, Tarvarisszal 1hete...braxa88
Persze, látszott a lockout hatása. Ez főleg az ilyen helyzetekben jön ki, mikor teljesen új rendszerbe kerül egy FA - vagy rookie.