NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Original Hassie fanoknak: http://touch.lockerz.com/s/127799408

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
De legyőzött egy kisteherautót 😀Helmut Zimmer
Ajj ne már mért lőtted le a poént tök izgultam 😀Hanni
Mondtam, hogy nem egyetemi oktató, de óriási arc a maga egyszerűségében!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De legyőzött egy kisteherautót 😀Helmut Zimmer
Ajj ne már mért lőtted le a poént tök izgultam 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nick Árpit a Seahawksba!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
De legyőzött egy kisteherautót 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
még Lynch: http://www.youtube.com/watch?v=q1t1pd46st8&feature=related
0:37től 😂braxa88
Ez egy kretén. 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
még Lynch: http://www.youtube.com/watch?v=q1t1pd46st8&feature=related
0:37től 😂
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
én csak annyit mondok, hogy carlsonban van potenciál, de a faszom tele van azzal h 3 éve azt mondjuk minden szezon előtt h most pro bowles lesz, aztán lófaszt nem csinál. rálehet fogni a falra, hassire, vagy édesanyámra de így volt 😊

ezért örülnék ha elcserélnénk egy kezdő DE-re vagy CB-re 😊a.kacsa
`

Reszemrol szinte elso eveben megkaphatta volna a ProBowl-t. Na jo talan nem, de ujonckent nem lett volna teljesen lehetettlen a szubjektiv teljesitmeny ertekelesem alapjan. 😊 Tavaly volt egy gyengebb idoszaka elkapasok szintjen, de ettol meg mindig jokat ment emberunk es nem hinnem, hogy elfelejtett volna jatszani. Rohadt nagy konnyelmuseg volna kiszorni. Szoval maradjon es jojjenek a 2 TE-es magic spellek!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Shermann hogy mozog eddig?briareos
semmi extra. nem nagyon emelik ki a tudosításokban. PS meccseken majd láthatjuk mit tud
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Shermann hogy mozog eddig?

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Helm! Ennyire nem bízol Tarvaris barátunkban? Vagy egyszerűen nála képességbeli problémák vannak?
Nem láttam túl sokszor játszani de még mindig több lehetőséget látok benne, mint Karcsiban.
Bár mondjuk én csak szurkoló vagyok és nem szakértő... 😀Sonics
Ennyire, bár ne lenne igazam!
Tapasztaltabb, mint Karesz, de Karesz technikai repertoárja szélesebb. T Jacket ez nem zavarja abban, hogy bevállaljon olyat, amit nem tud, Karesz meg még attól is retteg meccsen, amit amúgy álmából felkeltve is kéne tudnia...

Konkrétan a Bills 3-4. számú QB-ja (Levi Brown, vagy Brad Smith) nagyságrendekkel szebb spirált dob. Levi Brown amúgy is nagy kedvencem 11 a 11 ellen is jól játszik, remélem megéri az 53-at, vagy ha nem, akkor mi lszedjük fel.Helmut Zimmer
Helm, TJax a checkdown király. A Vikingeknél pedig nem kis nevek mögül dobált(már amikor játszott)petey
Az igazi checkdown király Trent Edwards-Captain Checkdown, de ne szépítsük T Jax igazi kihivó a számára.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Szerintem sem kapunk épkézláb játékost. Szerintem azért Osi már recseg egy kicsit.
Nem tudom, én akkor is jobban örülnénk, ha jövőre a 2. körünket arra használnánk, hogy passrushert húzzunk! (1-ben úgyis QB-t fogunk 😊 )Helmut Zimmer
Helm! Ennyire nem bízol Tarvaris barátunkban? Vagy egyszerűen nála képességbeli problémák vannak?
Nem láttam túl sokszor játszani de még mindig több lehetőséget látok benne, mint Karcsiban.
Bár mondjuk én csak szurkoló vagyok és nem szakértő... 😀Sonics
Ennyire, bár ne lenne igazam!
Tapasztaltabb, mint Karesz, de Karesz technikai repertoárja szélesebb. T Jacket ez nem zavarja abban, hogy bevállaljon olyat, amit nem tud, Karesz meg még attól is retteg meccsen, amit amúgy álmából felkeltve is kéne tudnia...

Konkrétan a Bills 3-4. számú QB-ja (Levi Brown, vagy Brad Smith) nagyságrendekkel szebb spirált dob. Levi Brown amúgy is nagy kedvencem 11 a 11 ellen is jól játszik, remélem megéri az 53-at, vagy ha nem, akkor mi lszedjük fel.Helmut Zimmer
Helm, TJax a checkdown király. A Vikingeknél pedig nem kis nevek mögül dobált(már amikor játszott)

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Szerintem sem kapunk épkézláb játékost. Szerintem azért Osi már recseg egy kicsit.
Nem tudom, én akkor is jobban örülnénk, ha jövőre a 2. körünket arra használnánk, hogy passrushert húzzunk! (1-ben úgyis QB-t fogunk 😊 )Helmut Zimmer
Helm! Ennyire nem bízol Tarvaris barátunkban? Vagy egyszerűen nála képességbeli problémák vannak?
Nem láttam túl sokszor játszani de még mindig több lehetőséget látok benne, mint Karcsiban.
Bár mondjuk én csak szurkoló vagyok és nem szakértő... 😀Sonics
Ennyire, bár ne lenne igazam!
Tapasztaltabb, mint Karesz, de Karesz technikai repertoárja szélesebb. T Jacket ez nem zavarja abban, hogy bevállaljon olyat, amit nem tud, Karesz meg még attól is retteg meccsen, amit amúgy álmából felkeltve is kéne tudnia...

Konkrétan a Bills 3-4. számú QB-ja (Levi Brown, vagy Brad Smith) nagyságrendekkel szebb spirált dob. Levi Brown amúgy is nagy kedvencem 11 a 11 ellen is jól játszik, remélem megéri az 53-at, vagy ha nem, akkor mi lszedjük fel.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Egy cikk Brandon Brownerről:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8280/ujabb_eselySonics
hatalmas sztár volt a CFLben. nagyon kiváncsi vagyok rá. csütörtökön kiderül mit tud, nagyon várom
sztem rosteren lesz.braxa88
Legalább már léptek corner fronton. Ez az év amúgy még nagyobb vakrepülés lesz, mint a tavalyi. Sok a változás, sok a fiatal, ebből bármi kijöhet. Azért az a bizonyos elit passrusher csak kellene még. Clemmons és Brock sem okozott csalódást, de valahogy nem adtak enni a gatyának az ellenfél irányítói a nevük hallatán.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Egy cikk Brandon Brownerről:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8280/ujabb_eselySonics
hatalmas sztár volt a CFLben. nagyon kiváncsi vagyok rá. csütörtökön kiderül mit tud, nagyon várom
sztem rosteren lesz.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Egy cikk Brandon Brownerről:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8280/ujabb_esely

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én se egy az egyben gondolom a cseréket, de carlson+pick éppen alapnak mondható 😊
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Szerintem sem kapunk épkézláb játékost. Szerintem azért Osi már recseg egy kicsit.
Nem tudom, én akkor is jobban örülnénk, ha jövőre a 2. körünket arra használnánk, hogy passrushert húzzunk! (1-ben úgyis QB-t fogunk 😊 )Helmut Zimmer
Helm! Ennyire nem bízol Tarvaris barátunkban? Vagy egyszerűen nála képességbeli problémák vannak?
Nem láttam túl sokszor játszani de még mindig több lehetőséget látok benne, mint Karcsiban.
Bár mondjuk én csak szurkoló vagyok és nem szakértő... 😀

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
én csak annyit mondok, hogy carlsonban van potenciál, de a faszom tele van azzal h 3 éve azt mondjuk minden szezon előtt h most pro bowles lesz, aztán lófaszt nem csinál. rálehet fogni a falra, hassire, vagy édesanyámra de így volt 😊

ezért örülnék ha elcserélnénk egy kezdő DE-re vagy CB-re 😊a.kacsa
Ja, csak nem kapunk érte ilyet.garrett27
Szerintem sem kapunk épkézláb játékost. Szerintem azért Osi már recseg egy kicsit.
Nem tudom, én akkor is jobban örülnénk, ha jövőre a 2. körünket arra használnánk, hogy passrushert húzzunk! (1-ben úgyis QB-t fogunk 😊 )
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
én csak annyit mondok, hogy carlsonban van potenciál, de a faszom tele van azzal h 3 éve azt mondjuk minden szezon előtt h most pro bowles lesz, aztán lófaszt nem csinál. rálehet fogni a falra, hassire, vagy édesanyámra de így volt 😊

ezért örülnék ha elcserélnénk egy kezdő DE-re vagy CB-re 😊a.kacsa
Ja, csak nem kapunk érte ilyet.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én csak annyit mondok, hogy carlsonban van potenciál, de a faszom tele van azzal h 3 éve azt mondjuk minden szezon előtt h most pro bowles lesz, aztán lófaszt nem csinál. rálehet fogni a falra, hassire, vagy édesanyámra de így volt 😊

ezért örülnék ha elcserélnénk egy kezdő DE-re vagy CB-re 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
azért nem használták többet Carlsont mert szarul játszott. sok dropra emlékszem

Tate: a legnagyobb esélye sztem slot WRként van. De oda érkezett Baldwin akit, agyondicsérnek a campben...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Itt merül fel a kérdés, miért nem használták tavaly komolyan Carlsont? A PO-t leszámítva Hassie finoman szólva sem volt csúcsformában, ezért esetleg a TE játék lehetett volna megoldás a számára, mégsem éltek vele. Lehet, hogy tényleg nem stimmel valami a sráccal, vagy csak Carrollék szisztémájába nem tudják beilleszteni.
Tate-ről meg csak annyit, hogy ebben a szezonban el fog dőlni, hogy lesz-e belőle NFL játékos. Ha nem, lapát. Nálunk ez mostanában könnyen megy, most meg már elfogytak a szent tehenek is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
ebben akkor nem fogunk megeggyezni... ha Asantet mondanád, akkor elfogadnám Osival csak feltételrsen tudom...
Tateből nem tudom, hogy lesz e valaha nfl játékos ő most még nem legitim 3. számű 😕
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sztem carlson mögött ha tate játszik mint harmadik elkapó, sokkal jobban járunk, mintha akár clemons vagy trufant játékszínvonalát nézzük.
máshogy fogalmazva. sokkal nagyobb upgrade lenne osi, mint amekkora veszteség carlson. sztem 😊