NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
elherdálni osiért??? éppen sztem az megérné, meg asante is.a.kacsa
A 2 TE tandem szinte utópisztikus variációs lehetőséget jelent, a játékhívás területén főleg két olyan elkapóval, akik simán bekúsznak ándörniszbe 😊
A megoldás külön előnye, hogy róka, illetve tapasztalatlan irányítóknak kiemelkedő biztonságot ad.
Egy ilyen 4-est borzalmas lesz levédekezni, főleg azért, mert bár tudjuk, hogy Carlson nem blokkol jól, mégis sokkal több lesz az opciós játék. Ehhez hozzájön, hogy Rice és Williams simán szétszedik vertikálisan a pályát, és a vicc hogy Miller is.

Tavaly nagyon gyorsan átadtuk a labdát az ellenfeleknek, akiket a bicebóca védelem nem nagyon tudott letakarítani!
Így vagy úgy de csökkentenünk kell a puntolások számát. Ezenkívül sokkal rövidebb támadóidőt kell hagynunk.
Szóval azért mindig sokkal jobb úgy játszani, hogy mi kontrolláljuk a lasztit és az órát.

Persze Osival nagyot nyerünénk, de tavaly sem volt annyira gyenge a rush, mint gondoltuk. A DB sor tragikusabb!
Asante, hát az már egy másik történet.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
elherdálni osiért??? éppen sztem az megérné, meg asante is.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Ez így tényleg elég súlyosnak hangzik, látszik, hogy nem atomtudós, de amíg jól fut, addig valószínűleg nem a havi csekkek befizetése lesz élete fő gondja, mint jónéhány több diplomás hazánkfiának. Neki (és nekünk) ez meg így elég. Én mindenesetre bírom, a Saints elleni futása meg örökre beírta magát az emlékkönyvembe.garrett27
😊

Más:
Nem fogyott ki Schneider trükktára...
Állítólag nem gyakorlunk több TE es felállásokat, Carlson, pedig nem akar no.2 lenni!
Helmut Zimmer
ezt honnan?braxa88
Pár napja volt hír, hogy Carlson és Miller tandenben fognak játszani. (talán a seattlepi-n jelent meg)

Erre az egyik kedvenc insiderünk a Seahawks.neten megjegyezte, hogy ennek egyenlőre semmi jele, folyamatosan 3 weceiver+1 TE, illetve 4 receiveres felállások mennek.
Ebből kitőrt egy komolyabb vita, hiszen Miller nem is nagyon állhatott fel a pályára tandemben Carlsonnal, viszont az is igaz, hogy klasszik 2 TE felállást mai napig nem láttunk...néhány nappal az első ps meccs előtt. Az is igaz, hogy Carlsonnal kapcsolatban a légkör feszült

Magam részéről nagyon szeretném, ha maradna, nem kéne őt elherdánlni, pláne nem Osiért
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
És ami nagyon jó, hogy Gallery a legidősebb a maga 31 évével. A def viszont tényleg nagyon lyukasnak tűnik.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azt nem tudjuk, de Forsettet is "egy olyan fegyver ami eddig nem volt a kezünkben" ként emlegetik.
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Lynchet nagyon dícsérik, azt mondta Carroll jobb mint valaha. Ha Tarvaris összeszedi magát fasza kis offense lesz ez.Sebii
Az offense oké, de mi lesz a defensel az itt a kérdés...

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Lynchet nagyon dícsérik, azt mondta Carroll jobb mint valaha. Ha Tarvaris összeszedi magát fasza kis offense lesz ez.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
jaja, eleg csapatfuggetlen akar lenni.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Michael Robinson RB YouTube showja. Hogy mik nincsenek..

http://www.realrobreport.com/
The Real Robinson Report is a sports show by athletes for the fans. Mike Robinson takes you behind the scenes, in the locker room on the field, and in the homes of today's all-stars. See the Pros in a way you have never seen them before. Stay tune for updates.endorphyn
ezt nyomta nálunk is. én szerettem 😊

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Michael Robinson RB YouTube showja. Hogy mik nincsenek..

http://www.realrobreport.com/
The Real Robinson Report is a sports show by athletes for the fans. Mike Robinson takes you behind the scenes, in the locker room on the field, and in the homes of today's all-stars. See the Pros in a way you have never seen them before. Stay tune for updates.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kelly Jennings uzleti tanacsa: Spend less than you make! Remelem azert mast is tanult a fiancial management oran az egyetemen. 😛
Bing Player Profile - Kelly Jennings
http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/Bing-Player-Profile---Kelly-Jennings/76817499-1954-418c-84a5-6f7ef22ddb9e

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Valójában súlyosan diszlexiás, közép iskoláig szinte semmit sem tanult. Csak atlétikai ösztöndíjjal ment tovább. Az egyetemen kezdték öszekapni. Visszaemlékezések szerint a negatív problémamegoldó képessége nem rossz.
A viselkedési zavarainak nagyrésze annak köszönhető, hogy a mamája majomszeretettel nevelte, apaképe sohasem volt........Helmut Zimmer
Ez így tényleg elég súlyosnak hangzik, látszik, hogy nem atomtudós, de amíg jól fut, addig valószínűleg nem a havi csekkek befizetése lesz élete fő gondja, mint jónéhány több diplomás hazánkfiának. Neki (és nekünk) ez meg így elég. Én mindenesetre bírom, a Saints elleni futása meg örökre beírta magát az emlékkönyvembe.garrett27
😊

Más:
Nem fogyott ki Schneider trükktára...
Állítólag nem gyakorlunk több TE es felállásokat, Carlson, pedig nem akar no.2 lenni!
Helmut Zimmer
ezt honnan?
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Valójában súlyosan diszlexiás, közép iskoláig szinte semmit sem tanult. Csak atlétikai ösztöndíjjal ment tovább. Az egyetemen kezdték öszekapni. Visszaemlékezések szerint a negatív problémamegoldó képessége nem rossz.
A viselkedési zavarainak nagyrésze annak köszönhető, hogy a mamája majomszeretettel nevelte, apaképe sohasem volt........Helmut Zimmer
Ez így tényleg elég súlyosnak hangzik, látszik, hogy nem atomtudós, de amíg jól fut, addig valószínűleg nem a havi csekkek befizetése lesz élete fő gondja, mint jónéhány több diplomás hazánkfiának. Neki (és nekünk) ez meg így elég. Én mindenesetre bírom, a Saints elleni futása meg örökre beírta magát az emlékkönyvembe.garrett27
😊

Más:
Nem fogyott ki Schneider trükktára...
Állítólag nem gyakorlunk több TE es felállásokat, Carlson, pedig nem akar no.2 lenni!

Akártkit vág ki a Bills a TC végén, el kéne hozni, ha Levi Brown lesz, akkor pláne. A csávó legnagyobb problémája a mobilitása, de döbbenetesen dob... nálunk lenne fala
Gailey nagyon komoly munkát végez a QB-kal.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Valójában súlyosan diszlexiás, közép iskoláig szinte semmit sem tanult. Csak atlétikai ösztöndíjjal ment tovább. Az egyetemen kezdték öszekapni. Visszaemlékezések szerint a negatív problémamegoldó képessége nem rossz.
A viselkedési zavarainak nagyrésze annak köszönhető, hogy a mamája majomszeretettel nevelte, apaképe sohasem volt........Helmut Zimmer
Ez így tényleg elég súlyosnak hangzik, látszik, hogy nem atomtudós, de amíg jól fut, addig valószínűleg nem a havi csekkek befizetése lesz élete fő gondja, mint jónéhány több diplomás hazánkfiának. Neki (és nekünk) ez meg így elég. Én mindenesetre bírom, a Saints elleni futása meg örökre beírta magát az emlékkönyvembe.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Valójában súlyosan diszlexiás, közép iskoláig szinte semmit sem tanult. Csak atlétikai ösztöndíjjal ment tovább. Az egyetemen kezdték öszekapni. Visszaemlékezések szerint a negatív problémamegoldó képessége nem rossz.
A viselkedési zavarainak nagyrésze annak köszönhető, hogy a mamája majomszeretettel nevelte, apaképe sohasem volt........
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Lynch hülyébb mint valaha!
állítólag ez lesz idén a szemei alatt 😀 😂
braxa88
Az egyik NFL elemzésnél élőben kapcsolták Lynch-et. Aljas módon egy komplett könyvespolcot raktak mögé, tele könyvvel. Szerintem olvasni sem tud a fickó.Igaz, nem is ezért szeretjük. 😂

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Training Camp - Day 8 Extra "Tovaris" Jax, Miller, Rice, valamint az elengedhetettlen Tony Ventrellaval:
http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/Bing-Training-Camp---Day-8-Extra/a564d816-0c84-4e7b-a72e-4dc726255ac9

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
gsn 3 548
Inkább írna a blogjába valamit, mióta a Billstől elment, nem írt semmit, pedig egy élmény volt. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor CBA átírás lehetett, mert tavaly még Tebow nem írkálhatott rá semmit 😛

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Lynch hülyébb mint valaha!
állítólag ez lesz idén a szemei alatt 😀 😂
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
nem veletlenul jott vissza, erzik Carrolek, hogy ez igy meg messze nem kerek.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Az a durva, hogy tavaly volt passrushunk, és ebben elévülhetetlen érdemei voltak. 10,5 sack nem rossz tőle. Szerintem Maybin cut lesz a bills tc végén, remélem pc nem lát meg benne semmit!
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
tavaly nem nyomta rosszul. Eltekintve a buta buntiket a szineszkedes miatt.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Brock visszajött,egy évre írt alá.Newman
A ballerina visszater? Nem rossz. Vegre nem csak a hip-hop lemezkiadojaval fog foglalkozni lelkesen.endorphyn
33 éves, mondjuk Jason Taylor 37
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Brock visszajött,egy évre írt alá.Newman
A ballerina visszater? Nem rossz. Vegre nem csak a hip-hop lemezkiadojaval fog foglalkozni lelkesen.

-- TIME I'AM! --