NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
nem illik Carroll filozófiájába egy 5'10 magas corner, inkabb Thurmond, vagy akkor Carlos Rogers FA-ról, ha Thurmond még nem áll készenCSabi37
Ezért írtam, hogy nem fogjuk elhozni, még mogyiért sem.

PC DB filozófiája pedig nem nagyon jön be eddig. Thurmondnak konkrétan nincs térde, Rogers pedig sosem volt kiemelkedő játékos!Helmut Zimmer
Cro jó lett volna, kár érte, bár rookie szezonjából él évek óta, Revis mellett nem olyan nehéz jónak lenni. Az a baj, hogy nem csak Trufant mellé kéne CB, hanem lassan helyette is,ugyh belekéne húznunk ebbe a CB dologba.CSabi37
cromaertienak a 2.szezonja volt jó
és egy elit cb mellett igenis nehéz az élet, hiszen mindig rád dobálnak akkor 😛
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Majd jövőre 1/32őn húzunk CBt nyugi :cool:
több mint 13 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
???Helmut Zimmer
nem illik Carroll filozófiájába egy 5'10 magas corner, inkabb Thurmond, vagy akkor Carlos Rogers FA-ról, ha Thurmond még nem áll készenCSabi37
Ezért írtam, hogy nem fogjuk elhozni, még mogyiért sem.

PC DB filozófiája pedig nem nagyon jön be eddig. Thurmondnak konkrétan nincs térde, Rogers pedig sosem volt kiemelkedő játékos!Helmut Zimmer
Cro jó lett volna, kár érte, bár rookie szezonjából él évek óta, Revis mellett nem olyan nehéz jónak lenni. Az a baj, hogy nem csak Trufant mellé kéne CB, hanem lassan helyette is,ugyh belekéne húznunk ebbe a CB dologba.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Asante a példaképem. Nekem kell :cool:
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
5'10CSabi37
???Helmut Zimmer
nem illik Carroll filozófiájába egy 5'10 magas corner, inkabb Thurmond, vagy akkor Carlos Rogers FA-ról, ha Thurmond még nem áll készenCSabi37
Ezért írtam, hogy nem fogjuk elhozni, még mogyiért sem.

PC DB filozófiája pedig nem nagyon jön be eddig. Thurmondnak konkrétan nincs térde, Rogers pedig sosem volt kiemelkedő játékos!
több mint 13 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
Inkább Asantét hoznánk el Osi helyett! (de nem fogjuk) 😐

Miller meg kegyetlen jó lesz. Schneider mégiscsak tud valamit. akit kellett elhoztak gyorsan megvárták míg Asora meg mindenki másra ellőtték a puskaport, és el kezdtek bevásárolni. Az a Wilkerson deal sem volt rossz. rotációba meg tök jó.Helmut Zimmer
5'10CSabi37
???Helmut Zimmer
nem illik Carroll filozófiájába egy 5'10 magas corner, inkabb Thurmond, vagy akkor Carlos Rogers FA-ról, ha Thurmond még nem áll készen

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Inkább Asantét hoznánk el Osi helyett! (de nem fogjuk) 😐

Miller meg kegyetlen jó lesz. Schneider mégiscsak tud valamit. akit kellett elhoztak gyorsan megvárták míg Asora meg mindenki másra ellőtték a puskaport, és el kezdtek bevásárolni. Az a Wilkerson deal sem volt rossz. rotációba meg tök jó.Helmut Zimmer
5'10CSabi37
???
42, ez meg az Intjeinek a száma
4 ez meg a pro bowlok száma. és még csak 30
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jah én is azon gondolkozom hogy most már nagyon fasza O lesz, de D-nk még mindig a béka segge alatt van... és most hogy a fent maradt 21Mból elviszi egy igencsak jelentős részét Miller(akinek örülök ettől függetlenül) madár legyek ha még beférne Asante(akitől amúgy 3x körbeszaladnám a várost sikítozva, és instant mez és szuvenírvásárlásba kezdenék) még akkor is ha akár több embert adnánk érte. De lehet hogy csak mi látjuk rosszul és a "nem baj ha kapunk 4 gólt amíg rúgunk mellé 5-öt" taktikát alkalmazzuk majd 😀
több mint 13 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
Inkább Asantét hoznánk el Osi helyett! (de nem fogjuk) 😐

Miller meg kegyetlen jó lesz. Schneider mégiscsak tud valamit. akit kellett elhoztak gyorsan megvárták míg Asora meg mindenki másra ellőtték a puskaport, és el kezdtek bevásárolni. Az a Wilkerson deal sem volt rossz. rotációba meg tök jó.Helmut Zimmer
5'10

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Inkább Asantét hoznánk el Osi helyett! (de nem fogjuk) 😐

Miller meg kegyetlen jó lesz. Schneider mégiscsak tud valamit. Akit kellett elhoztak gyorsan, megvárták míg Asora meg mindenki másra ellőtték mások a puskaport, és elkezdtek bevásárolni. Az a Wilkerson deal sem volt rossz. rotációba meg tök jó.
több mint 13 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
na most akkor szóba jöhet carlson+pick for osi, egy 3. csak elég JC mellé,vagy 4

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Nagyon nagyon pöpec kezd lenni az OWyatt
Egyetértek. Jó kis csapat lett ez.

Zach Miller óriási fogás. Most sztem az Oaklanden kívül még pár csapat, aki TE igazolást akart vagy meg is lépett, most elgondolkozik, hogy miért épp nem nekik jutott eszükbe? Mert Millert a kutya nem hívta, hogy All in Davis úgyis túlfizeti. Itt elhívták, aláírt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
5 years, $34 million, including $17 million guaranteed. korrekt.


T-Jacken a világ szeme
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon nagyon pöpec kezd lenni az O, bár én Lynchet továbbra sem szívlelem

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Na most utállak ám titeket rendesen!!!

Illetve nem is annyira...aki ennyi idő alatt nem tudja a legjobb elkapóját leigazolni sajnos megérdemli...

De azért akkor is kapjátok be 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Üdv a klubban!


a játékos akit még JMR is eltalált. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Several league sources said the Baltimore Ravens, Denver Broncos, San Diego Chargers, St. Louis Rams and Seattle Seahawks have shown interest either to the Giants or Umenyiora's agent, Tony Agnone. However, the combination of the Giants' asking price (a first-round pick) and Umenyiora's demand for a new contract has dissuaded all from making a deal thus far."

első körös túlzás érte, másodikat talán megér. ha Tatuput nem cutoltuk volna, őt is bedobhatnánk a dealbe, így azért nem sokminden mást tudunk adni, mint pickeket, szóval lehet máshol fog kikötni.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na tessek, Rice megmondja, hogy O es TJax miert jott ide 😊

Sidney Rice Claims Darrell Bevell’s Playbook Is Why He Signed With Seattle.
Feels Tarvaris Jackson Didn’t Get A Fair Chance In Minnesota

http://sportsradiointerviews.com/2011/08/02/nfl-free-agency-wide-receiver-signings-seattle-seahawks-salary-cap-tavaris-jackson-pete-carroll/

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jimmy Wilkerson érkezett 1évre. Hát nemtom minek. Vele nem leszünk előrébb
1év. 1.5millió. :/braxa88
az azért nem sok értepetey
belegondolva ténleg nemrossz igazolás. Brock tavalyi szerepét veszi át.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Jimmy Wilkerson érkezett 1évre. Hát nemtom minek. Vele nem leszünk előrébb
1év. 1.5millió. :/braxa88
az azért nem sok érte

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Jimmy Wilkerson érkezett 1évre. Hát nemtom minek. Vele nem leszünk előrébb
1év. 1.5millió. :/braxa88
Nagyon jó kis backup DE, nálatok simán rosteresélyes szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jimmy Wilkerson érkezett 1évre. Hát nemtom minek. Vele nem leszünk előrébb
1év. 1.5millió. :/
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Nem az a baj, hogy a csapat megújul. Ez az élet rendje... 😊
Nekem az fáj egy picit, hogy a SB döntős csapatból már senki sem maradt hírmondónak...Sonics
Trufant és Hill maradtbraxa88
Kíváncsi voltam a dologra, megnéztem én is, hát tényleg nem vagyunk tele őskövületekkel. 2 hírmondó maradt 2005-ből.garrett27
Pit-ben egy kicsit több azért 😊
Szóval a két véglet meg is van...

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Na ja! Két év alatt több mozgás volt, mint egy átlagos magyar minisztériumban. Ezért nem mer már az ember Seahawks mezt venni, mert lehet, hogy holnapra elavul. Ki gondolta volna pl., hogy Tatupu is útilaput kap? A Hasselbeck mezek már féláron vannak. Na majd néhány év múlva lecsitul a dolog, és remélem beérik a fiatalítás, meg a nagytakarítás.garrett27
Nem az a baj, hogy a csapat megújul. Ez az élet rendje... 😊
Nekem az fáj egy picit, hogy a SB döntős csapatból már senki sem maradt hírmondónak...Sonics
Trufant és Hill maradtbraxa88
Kíváncsi voltam a dologra, megnéztem én is, hát tényleg nem vagyunk tele őskövületekkel. 2 hírmondó maradt 2005-ből.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Sziasztok!
Mi folyik te jó ég......
Lofa, Mat....távozik az Rice, T-jack érkezik. Megy a mozgás rendesen.
Az O lassan rendben is lesz, a fal így is rendben volt, Rice hatalmas upgrade, T-Jack meg legalább ismeri őt.
Viszont a D azért gyengül, azaz nagyon nem az igazi szerintem.....Oda még kellene nagyon a vérfrissítést. Az meg megy a csapatnak, Carrol amennyi mozgás van itt az nem emberi.Darth
Na ja! Két év alatt több mozgás volt, mint egy átlagos magyar minisztériumban. Ezért nem mer már az ember Seahawks mezt venni, mert lehet, hogy holnapra elavul. Ki gondolta volna pl., hogy Tatupu is útilaput kap? A Hasselbeck mezek már féláron vannak. Na majd néhány év múlva lecsitul a dolog, és remélem beérik a fiatalítás, meg a nagytakarítás.garrett27
Nem az a baj, hogy a csapat megújul. Ez az élet rendje... 😊
Nekem az fáj egy picit, hogy a SB döntős csapatból már senki sem maradt hírmondónak...Sonics
Trufant és Hill maradt