NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Sziasztok!
Mi folyik te jó ég......
Lofa, Mat....távozik az Rice, T-jack érkezik. Megy a mozgás rendesen.
Az O lassan rendben is lesz, a fal így is rendben volt, Rice hatalmas upgrade, T-Jack meg legalább ismeri őt.
Viszont a D azért gyengül, azaz nagyon nem az igazi szerintem.....Oda még kellene nagyon a vérfrissítést. Az meg megy a csapatnak, Carrol amennyi mozgás van itt az nem emberi.Darth
Na ja! Két év alatt több mozgás volt, mint egy átlagos magyar minisztériumban. Ezért nem mer már az ember Seahawks mezt venni, mert lehet, hogy holnapra elavul. Ki gondolta volna pl., hogy Tatupu is útilaput kap? A Hasselbeck mezek már féláron vannak. Na majd néhány év múlva lecsitul a dolog, és remélem beérik a fiatalítás, meg a nagytakarítás.garrett27
Nem az a baj, hogy a csapat megújul. Ez az élet rendje... 😊
Nekem az fáj egy picit, hogy a SB döntős csapatból már senki sem maradt hírmondónak...

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most egyedül Thomas mezbe éri meg befektetni 😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Sziasztok!
Mi folyik te jó ég......
Lofa, Mat....távozik az Rice, T-jack érkezik. Megy a mozgás rendesen.
Az O lassan rendben is lesz, a fal így is rendben volt, Rice hatalmas upgrade, T-Jack meg legalább ismeri őt.
Viszont a D azért gyengül, azaz nagyon nem az igazi szerintem.....Oda még kellene nagyon a vérfrissítést. Az meg megy a csapatnak, Carrol amennyi mozgás van itt az nem emberi.Darth
Na ja! Két év alatt több mozgás volt, mint egy átlagos magyar minisztériumban. Ezért nem mer már az ember Seahawks mezt venni, mert lehet, hogy holnapra elavul. Ki gondolta volna pl., hogy Tatupu is útilaput kap? A Hasselbeck mezek már féláron vannak. Na majd néhány év múlva lecsitul a dolog, és remélem beérik a fiatalítás, meg a nagytakarítás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Sziasztok!
Mi folyik te jó ég......
Lofa, Mat....távozik az Rice, T-jack érkezik. Megy a mozgás rendesen.
Az O lassan rendben is lesz, a fal így is rendben volt, Rice hatalmas upgrade, T-Jack meg legalább ismeri őt.
Viszont a D azért gyengül, azaz nagyon nem az igazi szerintem.....Oda még kellene nagyon a vérfrissítést. Az meg megy a csapatnak, Carrol amennyi mozgás van itt az nem emberi.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
LOOOOOOOOOOOL 😀
L.O.V.E. by Justin Forsett (Official Music Video): http://www.youtube.com/watch?v=C1S8JpSnB7s
közreműködik: Cameron Morrah , Deon Butler, Roy Lewis

istenem mire maradt idejük a lockout alatt 😀braxa88
Esküszöm jó szám amúgy 😂
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
LOOOOOOOOOOOL 😀
L.O.V.E. by Justin Forsett (Official Music Video): http://www.youtube.com/watch?v=C1S8JpSnB7s
közreműködik: Cameron Morrah , Deon Butler, Roy Lewis

istenem mire maradt idejük a lockout alatt 😀braxa88
Na bakker, és még elvileg nálunk van egy Jonas. 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
LOOOOOOOOOOOL 😀
L.O.V.E. by Justin Forsett (Official Music Video): http://www.youtube.com/watch?v=C1S8JpSnB7s
közreműködik: Cameron Morrah , Deon Butler, Roy Lewis

istenem mire maradt idejük a lockout alatt 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha Osit megpróbáljuk idecsábítani az megmagyarázná, hogy Brockot miért nem igazoltuk még újra
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Örülnék neki ha beáldoznánk és akkor végre a D-t is fejlesztgetnék 😊habib
Hát PC villanthatna már valamit a defense-nél is.
Osi nagy erősítés lenne, nem vitás...

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Most esett le, hogy Milloy nem nagyon lesz mar nalunk. Kancellar ido.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Osi nem volna rossz, meg is lenne a Def új vezére. (Gondolom én.) Mert azért a formahanyatlása ellenére Lofa nagy űrt hagy maga után.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ESPN's John Clayton has reported that Umenyiora wants to go to Seattle.

ára állítolag 2.kör. azonnal!braxa88
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d8205a52c/Osi-soft-Shady-McCoy-thinks-so

Szerintem meg ne, és afc eastben konkrétan nincs klasszis passrusher. Jets lesz ebbőlHelmut Zimmer
Vagy Eagles :rolleyes:

Amúgy ide nagyon elférne Osi, de szerintem meg a Patsbe megy.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
ESPN's John Clayton has reported that Umenyiora wants to go to Seattle.

ára állítolag 2.kör. azonnal!braxa88
http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d8205a52c/Osi-soft-Shady-McCoy-thinks-so

Szerintem meg ne, és afc eastben konkrétan nincs klasszis passrusher. Jets lesz ebből
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Örülnék neki ha beáldoznánk és akkor végre a D-t is fejlesztgetnék 😊

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
ESPN's John Clayton has reported that Umenyiora wants to go to Seattle.

ára állítolag 2.kör. azonnal!braxa88
ja, ezt mar tegnap is irtak a twitteren, de azt hittem kacsa

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ESPN's John Clayton has reported that Umenyiora wants to go to Seattle.

ára állítolag 2.kör. azonnal!
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Mondom én, hogy lesz itt célpont bőven, csak T-Jack-nek el kellene végre találni azt a bizonyos elefántot 10 méterről (ez utóbbit idéztem).
Jennings nekem nem világos, mert ugyan tényleg sokat dobáltak rá. és nem hiába, de ennyi idő alatt már a vak is látja, hogy max backup lehet(ne).
Carlson meg az egyik titkos kedvencem. Főleg az tetszett, mikor a Saints ellen behívták a büféből, hogy most már neki is passzolnának. Bemutatták a labdának, aztán kapott 2 TD-t. Persze azért Miller jöhet! Jó lesz a két TE is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Köszi az infot!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Miller nagyon jó TE. Nagy kaliberű fegyver. Brutális o épül. T-jacken a világ szeme. Ha ezzel nem tud élni akkor nem Nfl qb.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
jennings nem lesz kezdő. Thurmond veszi át a helyét. Jenningsnek sztem Roy Lewisszal és Shermannel kell megküzdenie a Nickel CB szerepértbraxa88
Hat tuti, hogy nem. Kicsit elvegetal es aztan oszig kivagjak.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Zach Miller érkezik vizitre hozzánk. Na ez az amire nem számítottam. Carlsonnak is lefőtt? Ha alá is írna Miller nyílván akkor sem lenne cut Carlson, de azé érdekes.
Elit offense lenne ez egy épkézláb QBval 😀braxa88
Lehet, hogy csak a ket TE-es verziokhoz akarnak legalabb meg egy jo TE-et? Vagy, hogy, megint tobb szerepet szannak nekik es ezert akarnak melyseget? Mondjuk szep nagy fordulat lenne tavalyhoz kepest..endorphyn
ez azért több mint mélység mert Miller sokkal jobb Carlson. örüknék én neki, még egy opció a támadásokbanbraxa88
A melyseg lehet oda - vissza is, attol fuggoen ki milyen allapotban van. Mindenesetre nagyon gaz lenne, ha Carlsont megiscsak elkuldenek. Plane, hogy tavaly nagyjabol sz..tak a fejere.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jennings nem lesz kezdő. Thurmond veszi át a helyét. Jenningsnek sztem Roy Lewisszal és Shermannel kell megküzdenie a Nickel CB szerepért
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Kelly Jennings haverod aláírt egy évre.gsn
Na de, hogy O mikent tudta nalunk kibekkelni az utobbi eveket?! Mondjuk valszeg nem volt draga, de nala tuti van jobb is a piacon.endorphyn
Azt is vedd figyelembe, hogy a másik oldalon egy olya ligaelit sádáun korner állt, hogy mindenki felé dobált. 😂 😂 😂

Rolni,

Attól függ milyen rendszerben. Sajnos kapott ő már nagyokat, évekig nagyon kitett magáért. Jó játékos, nagy harcos. Teljesen ki tud iktatni lyukakat, de minél nagyobb a tér, annál elveszettebb...Helmut Zimmer
Te Helmut, tudod Te azt, hogy Jennings hany agyhugykoves ejszakat okozott nekem? Mer' az mar nem olyan vicces 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Zach Miller érkezik vizitre hozzánk. Na ez az amire nem számítottam. Carlsonnak is lefőtt? Ha alá is írna Miller nyílván akkor sem lenne cut Carlson, de azé érdekes.
Elit offense lenne ez egy épkézláb QBval 😀braxa88
Lehet, hogy csak a ket TE-es verziokhoz akarnak legalabb meg egy jo TE-et? Vagy, hogy, megint tobb szerepet szannak nekik es ezert akarnak melyseget? Mondjuk szep nagy fordulat lenne tavalyhoz kepest..endorphyn
ez azért több mint mélység mert Miller sokkal jobb Carlson. örüknék én neki, még egy opció a támadásokban
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Zach Miller érkezik vizitre hozzánk. Na ez az amire nem számítottam. Carlsonnak is lefőtt? Ha alá is írna Miller nyílván akkor sem lenne cut Carlson, de azé érdekes.
Elit offense lenne ez egy épkézláb QBval 😀braxa88
Lehet, hogy csak a ket TE-es verziokhoz akarnak legalabb meg egy jo TE-et? Vagy, hogy, megint tobb szerepet szannak nekik es ezert akarnak melyseget? Mondjuk szep nagy fordulat lenne tavalyhoz kepest..

-- TIME I'AM! --