NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Zach Miller érkezik vizitre hozzánk. Na ez az amire nem számítottam. Carlsonnak is lefőtt? Ha alá is írna Miller nyílván akkor sem lenne cut Carlson, de azé érdekes.
Elit offense lenne ez egy épkézláb QBval 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hali!

Tatupu csak a szerződése miatt lett elküldve?
Mit lehetne várni tőle esetleg?
Azért kérdem mert viziten van nálunk...Rolni
Azert volt elkuldve, mert messze nem teljesitett olyan jol, mint az elso eveiben, viszont annyi penzt kert, mintha meg mindig AAA+ -os Pro Bowler volna. Na jo, ez tulzas, de a lenyeg, hogy sajnos nem talalkoztak az igenyek es a szolgaltatasok. Ettol fuggetlenul barhova megy, ha magara talal, meg mindig kivalo LB lehet. En szurkolok neki, nagy arc es szamomra orok Seahawk marad!endorphyn
Nyílván az is benne van, hogy mióta elmet Marshall( rolniék jól ismerik, és nincsenek negatív emlékeik) az egész védelmünk széthullott fejben és keresi önmagát. Trufant, Hill is elfelejtettek játszani.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hali!

Tatupu csak a szerződése miatt lett elküldve?
Mit lehetne várni tőle esetleg?
Azért kérdem mert viziten van nálunk...Rolni
Azert volt elkuldve, mert messze nem teljesitett olyan jol, mint az elso eveiben, viszont annyi penzt kert, mintha meg mindig AAA+ -os Pro Bowler volna. Na jo, ez tulzas, de a lenyeg, hogy sajnos nem talalkoztak az igenyek es a szolgaltatasok. Ettol fuggetlenul barhova megy, ha magara talal, meg mindig kivalo LB lehet. En szurkolok neki, nagy arc es szamomra orok Seahawk marad!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
jött Ryan Sims, DT.
nem hiszem rosteren marad...

nagyon ugy nézki h Carroll komolyan gondolja a Trufant, Thurmond, Thomas, Chancellor(LeGree) secondaryt, mert nemnagyon lérdeklődik csapat semmiféle DB iránt :/braxa88
Kelly Jennings haverod aláírt egy évre.gsn
Na de, hogy O mikent tudta nalunk kibekkelni az utobbi eveket?! Mondjuk valszeg nem volt draga, de nala tuti van jobb is a piacon.endorphyn
Azt is vedd figyelembe, hogy a másik oldalon egy olya ligaelit sádáun korner állt, hogy mindenki felé dobált. 😂 😂 😂

Rolni,

Attól függ milyen rendszerben. Sajnos kapott ő már nagyokat, évekig nagyon kitett magáért. Jó játékos, nagy harcos. Teljesen ki tud iktatni lyukakat, de minél nagyobb a tér, annál elveszettebb...
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
jött Ryan Sims, DT.
nem hiszem rosteren marad...

nagyon ugy nézki h Carroll komolyan gondolja a Trufant, Thurmond, Thomas, Chancellor(LeGree) secondaryt, mert nemnagyon lérdeklődik csapat semmiféle DB iránt :/braxa88
Kelly Jennings haverod aláírt egy évre.gsn
Na de, hogy O mikent tudta nalunk kibekkelni az utobbi eveket?! Mondjuk valszeg nem volt draga, de nala tuti van jobb is a piacon.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hali!

Tatupu csak a szerződése miatt lett elküldve?
Mit lehetne várni tőle esetleg?
Azért kérdem mert viziten van nálunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
The Seahawks have converted tight end Jameson Konz from tight end to defensive end. 😂

Konz entered the league without a position and a 46-inch vertical leap. Still, the position switch after a missed rookie season can't bode well for Konz's chances of making the final roster. He'll have to dominate on special teams.Newman
Ott pont marhara ki tudja hasznalni a 46 inches emelkedeset. 😀

Ez kb. :
- Mester, 11 masodpercen belul futom a 100 metert!
- Remek, mehetsz kajakozni!lotus86
😀 😀 :mad:

pítkeroll a legnagyobb király

De milyen nagyon szép a haja!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
The Seahawks have converted tight end Jameson Konz from tight end to defensive end. 😂

Konz entered the league without a position and a 46-inch vertical leap. Still, the position switch after a missed rookie season can't bode well for Konz's chances of making the final roster. He'll have to dominate on special teams.Newman
Ott pont marhara ki tudja hasznalni a 46 inches emelkedeset. 😀

Ez kb. :
- Mester, 11 masodpercen belul futom a 100 metert!
- Remek, mehetsz kajakozni!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The Seahawks have converted tight end Jameson Konz from tight end to defensive end. 😂

Konz entered the league without a position and a 46-inch vertical leap. Still, the position switch after a missed rookie season can't bode well for Konz's chances of making the final roster. He'll have to dominate on special teams.

Kiváncsi vagyok mennyivel mérlegelt TC előtt,mert ez így elsőre elég bátornak hangzik.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Corner fronton gyanúsan nagy a csend, lehet, hogy készül valami. Legalábbis remélem, mert ez így elég vékony. Thomasból meg sajnos csak egy van.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hű, elmegyek 10 napra és a feje tetejére áll a világ (hál' istennek 😀)
utánaolvastam, hogy miről is maradtam le, és mivel szófosásom van a sok információtól, ömlesztve leírom mit gondolok
1. kár, hogy Hasselbeck elment, de szerintem összességében szép emlékeket hagyott maga után, minden jót neki a Titansnál
2. T-Jax? eleinte én is azt hittem, hogy Carrollék megőrültek, de jobban belegondolva van benne logika, hogy őt hozták ide, és nem valaki jobbat (például Palmert szívesen láttam volna kékben, meg a Bengals is örült volna, hogy lepasszolhatják) szerintem ez a terv: Bevell új szisztémát akart behozni, meg az irányítóknak betanítani, de a lockout miatt úgy gondolták, hogy ez a pár hét túl kevés lenne ehhez, ezért engedték el Hassiet, illetve hoztak valakit, aki ismeri a rendszert, még ha rosszul/közepesen játszik is. ha T-Jax esetleg magára talál (á la Mike Williams), akkor örülünk neki, ha meg nem, akkor meg jó pickünk lesz a drafton, mindenesetre a szezon utánra lesz egy összeszokott, teljes offense, amibe csak be kell illeszteni egy jó irányítót T-Jax helyére. vagy röviden: ő a szükséges rossz, aki jól is elsülhet
3. Sidney Rice-nak nagyon örülök, baromi tehetséges, meg még fiatal is, biztos veszélyes lesz, meg a többieknek is több teret nyit majd (egyébként ezzel is próbálták a legtöbbet kihozni ebből a kényszerhelyzetből, hogy jobb célpontokkal kompenzálják a béna irányító problémáját)
4. Mebane-t sikerült újraigazolni, ez király
5. ami mellékesnek tűnik, de engem aggaszt, az hogy elengedtük Mare-t, és valami fiatal (rookie?) rúgót szereztünk helyette. Mare rutinos, jól és megbízhatóan tette a dolgát, igazán megtarthattuk volna
6. elküldtük Tatuput, ezt sajnálom, a védelemből hiányozni fog (ne legyen igazam). az Óriások között szívesen látnám, nekik úgyis gyengéjük a linebackerállomány
7. még aggasztó, amit mondtatok többen, hogy nem hajtottunk rá egyik jó cornerbackre sem, így nagyon átjáróháznak néz ki a secondarynk (megint csak: ne legyen igazam)

egyelőre asszem ennyi 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jött Ryan Sims, DT.
nem hiszem rosteren marad...

nagyon ugy nézki h Carroll komolyan gondolja a Trufant, Thurmond, Thomas, Chancellor(LeGree) secondaryt, mert nemnagyon lérdeklődik csapat semmiféle DB iránt :/braxa88
Kelly Jennings haverod aláírt egy évre.gsn
hát legalább jött vki, ez a secondary botrány rossz lesz...

a védelem futás ellen top5 lesz, passz ellen is csak ott hátulról top5.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
jött Ryan Sims, DT.
nem hiszem rosteren marad...

nagyon ugy nézki h Carroll komolyan gondolja a Trufant, Thurmond, Thomas, Chancellor(LeGree) secondaryt, mert nemnagyon lérdeklődik csapat semmiféle DB iránt :/braxa88
Sims csak töltelék...
Nem tudom, hogy mennyire komoly Thurmond. A térde nem tudom mennyire van rendben.
Jenningsben meg még mindig jiszünk, ezt nem hiszem el.
több mint 13 éve
gsn 3 548
jött Ryan Sims, DT.
nem hiszem rosteren marad...

nagyon ugy nézki h Carroll komolyan gondolja a Trufant, Thurmond, Thomas, Chancellor(LeGree) secondaryt, mert nemnagyon lérdeklődik csapat semmiféle DB iránt :/braxa88
Kelly Jennings haverod aláírt egy évre.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jött Ryan Sims, DT.
nem hiszem rosteren marad...

nagyon ugy nézki h Carroll komolyan gondolja a Trufant, Thurmond, Thomas, Chancellor(LeGree) secondaryt, mert nemnagyon lérdeklődik csapat semmiféle DB iránt :/
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Tatupu is? 😕
Lehet, hogy nem volt már olyan jó de nekem az "alapcsapathoz" tartozott... csakúgy mint Hassie...
Pete mester jól kitakarított...

Coutu nem volt rossz ha jól emlékszem.

Remélem, hogy igazatok lesz és még várható egy-két jó player érkezése.

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én alexander és strong miatt 😊
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Nee Lofa 😕 Emlékszem még, h ő, Hassie és Trufant miatt kedveltem meg a Hawksot 😕
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Óriási harcosunk volt. Megszakad a szívem, és tudom, hogy kurva hülyék vagyunk már megint!!! 😕 😕 😕

For those about to rock we salute You,
😕 😕 😕Helmut Zimmer
Ezt azért nem gondoltam volna! A csapat egyik arca (ha nem az egyetlen Hassie távozásával). Basszus ezek tényleg takarítanak!garrett27
a csapat uj arcai Mike Williams és Earl Thomas. (legalábbis nálam)braxa88
Van benne valami, főleg, ha Williams meg tudja ismételni a tavalyi szezonját. Ricsével együtt jó kis fegyverek lehetnek. Thomas pedig az utóbbi évek egyik legjobb szerzeménye, úgyhogy be is szereztem egy 29-es mezt.
Most viszont már én is úgy érzem, hogy Tatupu távozásával készül valami a háttérben. Erre szükség volt. A közönség még meg sem emésztette Hassie távozását, máris itt az újabb csavar. Most valahogy meg kell békíteni a 12th Man-t.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Hiába, Hawthorne jobb és olcsóbb is. Nem kérdés, hogy Tatupunak mennie kellett. 😛 Nyugi, csak DH-nek örül az arcom 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Lofáért nekem is megszakad a szivem, de valljuk be az utóbbi 1-2 szezonban már nem volt a régi (Hawth konkrétan jobb volt nála). Ebből a pénzből egy jó DE kéne és egy rutinos CB.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Óriási harcosunk volt. Megszakad a szívem, és tudom, hogy kurva hülyék vagyunk már megint!!! 😕 😕 😕

For those about to rock we salute You,
😕 😕 😕Helmut Zimmer
Ezt azért nem gondoltam volna! A csapat egyik arca (ha nem az egyetlen Hassie távozásával). Basszus ezek tényleg takarítanak!garrett27
a csapat uj arcai Mike Williams és Earl Thomas. (legalábbis nálam)
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az a jó h ezzel a tatupu releasel megint felszabadítottunk x millio dollár. tényleg ki a faszra fogjuk elkölteni?? 😊
remélem osi trade-ben benne leszünk, vagy cromartie ahogy braxa írta.

egyébként sztem hawthorne tudja pótolni tatuput, csak kérdéses, hogy hill mennyi ideig bírja majd sérülés/eltiltás nélkül...
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Óriási harcosunk volt. Megszakad a szívem, és tudom, hogy kurva hülyék vagyunk már megint!!! 😕 😕 😕

For those about to rock we salute You,
😕 😕 😕Helmut Zimmer
Ezt azért nem gondoltam volna! A csapat egyik arca (ha nem az egyetlen Hassie távozásával). Basszus ezek tényleg takarítanak!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
valószínűsíthető kezdő:

qb: jackson
rb: lynch
fb: robinson
wr: williams, rice
te: carlson
ol: okung, gallery, unger, moffitt, carpenter

de: clemons
dt: mebane, cole
de: bryant
olb: hill
mlb: hawthorne
olb: curry
cb: trufant, thurmond
ss: chancellor
fs: thomas

van jobb defense ennél a ligában talán