NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Most olvastam, hogy Carroll tandemben akarja nyomatni Millert és Carlsont. Ez jó hír, nem szívesen adnám oda a srácot másoknak.garrett27
Na ha tenyleg igy van, akkor bejon az amit fentebb irtam es ettol en mar boldog vagyok. amugy nekem eleve erthetettlen volt Carlson tavalyi "eldugasa" es a mostani trade gyanuk. Ezt az embert meg kell tartani es jatszatni rendesen. meg egy Miller mellett is!endorphyn
Így van! Carlsont nem szabad elpazarolni. A Saints elleni meccs megmutatta PC-nak, hogy igenis lehet számítani rá.
Millerrel ketten nagyon jók lehetnek...

Reed nem lesz rossz szerintem...

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Na most meg új rúgónk van. Kíváncsi vagyok, hogy Jeff Reed melyik lábát hozta el hozzánk. Remélem nem azt, amelyikkel a Steelersnél rugdosott az utolsó időszakában. Ilyen reményteljesen alakuló offense mellett bízom benne, hogy sok extra pontnál lesz rá szükség!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Naaaaaaaaaah, Zach Miller! 😊 Nem rossz... ilyen hírekre érdemes felkelni...

Kíváncsi leszek mi lesz Carlson-nal.
/ Endo! Van még Seahawks-os siged remélem.... 😊 /
Sonics
Ja, ilyen altalanosak, de Carlson nagy kedvencem, szoval sokaig szeretnem meg Seahawks mezben latni. Na meg most nincs kedvem uj siget gyartani. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Most olvastam, hogy Carroll tandemben akarja nyomatni Millert és Carlsont. Ez jó hír, nem szívesen adnám oda a srácot másoknak.garrett27
Na ha tenyleg igy van, akkor bejon az amit fentebb irtam es ettol en mar boldog vagyok. amugy nekem eleve erthetettlen volt Carlson tavalyi "eldugasa" es a mostani trade gyanuk. Ezt az embert meg kell tartani es jatszatni rendesen. meg egy Miller mellett is!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Cserébe egy zseni hívja a playeket 😊empty taxi
Akkor minek nevezzem Tomlint, aki rendszeresen sértően elveri ezt a lázadó géniuszt? Rex másik égitestről jött. 😊Helmut Zimmer
Nem meccselésre hanem playhívásra reflektáltam 😛empty taxi
😂 😛
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ezt adom, de azért olyan veszett nagy pass rusher-állat nem nagyon van a Jetsben, és mégse olyan gyengék 😊Wyatt
Cserébe egy zseni hívja a playeket 😊empty taxi
Akkor minek nevezzem Tomlint, aki rendszeresen sértően elveri ezt a lázadó géniuszt? Rex másik égitestről jött. 😊Helmut Zimmer
Nem meccselésre hanem playhívásra reflektáltam 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
pass rush > CB coverage. Ha nincs aki siettesse a QB-t tele lehet a secondaryd all pro DB-kkelpetey
Ezt adom, de azért olyan veszett nagy pass rusher-állat nem nagyon van a Jetsben, és mégse olyan gyengék 😊Wyatt
Cserébe egy zseni hívja a playeket 😊empty taxi
Akkor minek nevezzem Tomlint, aki rendszeresen sértően elveri ezt a lázadó géniuszt? Rex másik égitestről jött. 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
legyen reed, márcsak a haja miatt is 😊
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Bynum, Coutu és már Jeff Reed is a rosterre hajt. Tippek ki nyer?
sztem Reed
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
persze, de én szigorúan a secondaryről beszéltem, 2008-ban 31-edikek voltak passz elleni védelemben, egy év múlva már 11-edikek, idén elsők, és ez nem csak a pass rush érdeme, hanem azé is, hogy benőtt a játékosok feje lágyaherpaderp
pass rush > CB coverage. Ha nincs aki siettesse a QB-t tele lehet a secondaryd all pro DB-kkelpetey
Ezt adom, de azért olyan veszett nagy pass rusher-állat nem nagyon van a Jetsben, és mégse olyan gyengék 😊Wyatt
Cserébe egy zseni hívja a playeket 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak SD-ban volt akkoriban a liga egyik legjobb pass rusha amit itt azért annyira nem látok.empty taxi
persze, de én szigorúan a secondaryről beszéltem, 2008-ban 31-edikek voltak passz elleni védelemben, egy év múlva már 11-edikek, idén elsők, és ez nem csak a pass rush érdeme, hanem azé is, hogy benőtt a játékosok feje lágyaherpaderp
pass rush > CB coverage. Ha nincs aki siettesse a QB-t tele lehet a secondaryd all pro DB-kkelpetey
Ezt adom, de azért olyan veszett nagy pass rusher-állat nem nagyon van a Jetsben, és mégse olyan gyengék 😊

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
ha nem sikerül egy jó cb-t szereznünk, akkor kb olyan helyzetben leszünk, mint a chargers secondaryje olyan 2007-2008 körül: egy elfogadható veterán (itt trufant ott jammer), és egy csomó első-másodéves DB, akik közül néhányan csak jók lesznek pár év múlva (akkoriban volt újonc cromartie, weddle, cason, most nekünk tucatjával vannak fiatalok: thurmond, cox, chancellor, maxwell, legree) valaki csak belejön, reméljük inkább előbb mint utóbb.

a Miller-Carlson párosból szerintem rossz nem sülhet ki, nem csak a passzjátékunkon fog segíteni, de Miller is jól tud futáshoz blokkolni, már most várom, ahogy az új O-lineunk + Miller, Carlson + Robinson blokkol Lynchnek 😊herpaderp
Csak SD-ban volt akkoriban a liga egyik legjobb pass rusha amit itt azért annyira nem látok.empty taxi
persze, de én szigorúan a secondaryről beszéltem, 2008-ban 31-edikek voltak passz elleni védelemben, egy év múlva már 11-edikek, idén elsők, és ez nem csak a pass rush érdeme, hanem azé is, hogy benőtt a játékosok feje lágyaherpaderp
pass rush > CB coverage. Ha nincs aki siettesse a QB-t tele lehet a secondaryd all pro DB-kkel

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Empty!
Tök Igazad van, mi sem látjuk.
Mondjuk azt sem láttuk, hogy Brock 10,5 sacket szerez, szóval semmin nem lepődünk meg
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Jammer >>>>> Trufant.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Tatupu és a Miller sztori szerintem szorosan összefügg. Ez tipikusan az egyik szemem sír, a másik nevet esete. Kellett a hely a sapka alatt, így be kellett áldozni valakit. Most már jöhet a def, mert nem létezik, hogy ennyire körön kívül lenne Carrolléknál. Ha az offense ezek után sem működik, akkor úgyis elzavarják a komplett managementet, mert lassan (kis túlzással) ott tartunk, hogy T-Jack felb@ssza a labdát vakon a levegőbe és úgyis egy jó célpontunk kezébe hull. Na de ki fog védekezni? Főleg corner fronton. Truf kifutó széria, Jennings barátunk szerintem örömében már kétszer körbepisálta a stadiont, hogy egyáltalán maradhatott, utánuk meg senki. Legalábbis annyira komoly, hogy egyáltalán tanakodásra késztetné az ellen QB-ját, hogy felé dobjam-ne dobjam. Szóval kellene még valaki.

Most olvastam, hogy Carroll tandemben akarja nyomatni Millert és Carlsont. Ez jó hír, nem szívesen adnám oda a srácot másoknak.garrett27
ha nem sikerül egy jó cb-t szereznünk, akkor kb olyan helyzetben leszünk, mint a chargers secondaryje olyan 2007-2008 körül: egy elfogadható veterán (itt trufant ott jammer), és egy csomó első-másodéves DB, akik közül néhányan csak jók lesznek pár év múlva (akkoriban volt újonc cromartie, weddle, cason, most nekünk tucatjával vannak fiatalok: thurmond, cox, chancellor, maxwell, legree) valaki csak belejön, reméljük inkább előbb mint utóbb.

a Miller-Carlson párosból szerintem rossz nem sülhet ki, nem csak a passzjátékunkon fog segíteni, de Miller is jól tud futáshoz blokkolni, már most várom, ahogy az új O-lineunk + Miller, Carlson + Robinson blokkol Lynchnek 😊herpaderp
Csak SD-ban volt akkoriban a liga egyik legjobb pass rusha amit itt azért annyira nem látok.empty taxi
persze, de én szigorúan a secondaryről beszéltem, 2008-ban 31-edikek voltak passz elleni védelemben, egy év múlva már 11-edikek, idén elsők, és ez nem csak a pass rush érdeme, hanem azé is, hogy benőtt a játékosok feje lágya
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
A Tatupu és a Miller sztori szerintem szorosan összefügg. Ez tipikusan az egyik szemem sír, a másik nevet esete. Kellett a hely a sapka alatt, így be kellett áldozni valakit. Most már jöhet a def, mert nem létezik, hogy ennyire körön kívül lenne Carrolléknál. Ha az offense ezek után sem működik, akkor úgyis elzavarják a komplett managementet, mert lassan (kis túlzással) ott tartunk, hogy T-Jack felb@ssza a labdát vakon a levegőbe és úgyis egy jó célpontunk kezébe hull. Na de ki fog védekezni? Főleg corner fronton. Truf kifutó széria, Jennings barátunk szerintem örömében már kétszer körbepisálta a stadiont, hogy egyáltalán maradhatott, utánuk meg senki. Legalábbis annyira komoly, hogy egyáltalán tanakodásra késztetné az ellen QB-ját, hogy felé dobjam-ne dobjam. Szóval kellene még valaki.

Most olvastam, hogy Carroll tandemben akarja nyomatni Millert és Carlsont. Ez jó hír, nem szívesen adnám oda a srácot másoknak.garrett27
ha nem sikerül egy jó cb-t szereznünk, akkor kb olyan helyzetben leszünk, mint a chargers secondaryje olyan 2007-2008 körül: egy elfogadható veterán (itt trufant ott jammer), és egy csomó első-másodéves DB, akik közül néhányan csak jók lesznek pár év múlva (akkoriban volt újonc cromartie, weddle, cason, most nekünk tucatjával vannak fiatalok: thurmond, cox, chancellor, maxwell, legree) valaki csak belejön, reméljük inkább előbb mint utóbb.

a Miller-Carlson párosból szerintem rossz nem sülhet ki, nem csak a passzjátékunkon fog segíteni, de Miller is jól tud futáshoz blokkolni, már most várom, ahogy az új O-lineunk + Miller, Carlson + Robinson blokkol Lynchnek 😊herpaderp
Csak SD-ban volt akkoriban a liga egyik legjobb pass rusha amit itt azért annyira nem látok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Tatupu és a Miller sztori szerintem szorosan összefügg. Ez tipikusan az egyik szemem sír, a másik nevet esete. Kellett a hely a sapka alatt, így be kellett áldozni valakit. Most már jöhet a def, mert nem létezik, hogy ennyire körön kívül lenne Carrolléknál. Ha az offense ezek után sem működik, akkor úgyis elzavarják a komplett managementet, mert lassan (kis túlzással) ott tartunk, hogy T-Jack felb@ssza a labdát vakon a levegőbe és úgyis egy jó célpontunk kezébe hull. Na de ki fog védekezni? Főleg corner fronton. Truf kifutó széria, Jennings barátunk szerintem örömében már kétszer körbepisálta a stadiont, hogy egyáltalán maradhatott, utánuk meg senki. Legalábbis annyira komoly, hogy egyáltalán tanakodásra késztetné az ellen QB-ját, hogy felé dobjam-ne dobjam. Szóval kellene még valaki.

Most olvastam, hogy Carroll tandemben akarja nyomatni Millert és Carlsont. Ez jó hír, nem szívesen adnám oda a srácot másoknak.garrett27
ha nem sikerül egy jó cb-t szereznünk, akkor kb olyan helyzetben leszünk, mint a chargers secondaryje olyan 2007-2008 körül: egy elfogadható veterán (itt trufant ott jammer), és egy csomó első-másodéves DB, akik közül néhányan csak jók lesznek pár év múlva (akkoriban volt újonc cromartie, weddle, cason, most nekünk tucatjával vannak fiatalok: thurmond, cox, chancellor, maxwell, legree) valaki csak belejön, reméljük inkább előbb mint utóbb.

a Miller-Carlson párosból szerintem rossz nem sülhet ki, nem csak a passzjátékunkon fog segíteni, de Miller is jól tud futáshoz blokkolni, már most várom, ahogy az új O-lineunk + Miller, Carlson + Robinson blokkol Lynchnek 😊
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A Tatupu és a Miller sztori szerintem szorosan összefügg. Ez tipikusan az egyik szemem sír, a másik nevet esete. Kellett a hely a sapka alatt, így be kellett áldozni valakit. Most már jöhet a def, mert nem létezik, hogy ennyire körön kívül lenne Carrolléknál. Ha az offense ezek után sem működik, akkor úgyis elzavarják a komplett managementet, mert lassan (kis túlzással) ott tartunk, hogy T-Jack felb@ssza a labdát vakon a levegőbe és úgyis egy jó célpontunk kezébe hull. Na de ki fog védekezni? Főleg corner fronton. Truf kifutó széria, Jennings barátunk szerintem örömében már kétszer körbepisálta a stadiont, hogy egyáltalán maradhatott, utánuk meg senki. Legalábbis annyira komoly, hogy egyáltalán tanakodásra késztetné az ellen QB-ját, hogy felé dobjam-ne dobjam. Szóval kellene még valaki.

Most olvastam, hogy Carroll tandemben akarja nyomatni Millert és Carlsont. Ez jó hír, nem szívesen adnám oda a srácot másoknak.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát a végére nagyon belejöttetek, azt hiszem át kell gondolnom a béna FO kijelentésem, nagyon jól működtök az FA-n. Micsoda célpontok lesznek.

De azért Lofat, sajnálom.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Naaaaaaaaaah, Zach Miller! 😊 Nem rossz... ilyen hírekre érdemes felkelni...

Kíváncsi leszek mi lesz Carlson-nal.
/ Endo! Van még Seahawks-os siged remélem.... 😊 /

Még a védelembe kellene egy vezér...

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
2 dolog csak, mire alapoztátok, hogy Asante cserélve lesz, illetve ennyire biztos a le vagy fel trade, hogy jövőre 1/32-re húzhattok? 😀
több mint 13 éve
CSabi37 21 — Seahawks fan
carlsonnal igy mi lesz ? idei evre meg elmegy aztan szevasz gyanithatolag v van kilatasban vmi trade ?
mi baja vele carrollnak ?Fake
hát ha kapunk érte valami értelmeset, akkor elcserélhetnénk, inkább mint hogy jovore ingyen menjen el.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
carlsonnal igy mi lesz ? idei evre meg elmegy aztan szevasz gyanithatolag v van kilatasban vmi trade ?
mi baja vele carrollnak ?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
carlsonnal igy mi lesz ? idei evre meg elmegy aztan szevasz gyanithatolag v van kilatasban vmi trade ?
mi baja vele carrollnak ?
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így van, pont akartam is írni, hogy pont Revis (meg Aso) mellett a legnehezebb