NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
no végre edzettek az ujonnan igazoltak:

jackson


rice


reed


+mike williams 😊


további TC képek: http://blog.thenewstribune.com/photo/2011/08/04/2011-seahawks-training-camp-aug-4/
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Brocknak énis örülök.
Sztem ő rosteren lesz, és Siaviit üti ki a tegnap írt 53bol
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Babsért kár, de Brocknak örülök. Idén még senkit sem küldtünk a Lionsba, mi történt?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Brock visszajött,egy évre írt alá.

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Szerintem kár hogy elment :/

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Babs követte Hassit a titánokhoz
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
😀 😀 😀 Hiányoztál!
😊
De nekünk nem Kell QB, mert a jelenlegi D-teket kb. a jegypénztárig fogjuk kitolni, a Cardsét még a buszra is feltesszük 😛
(csak viccelek,... de csak azért nem lesz így, mert a kezdő O line kb az első preseason alatt lesérül)Helmut Zimmer
ezen most nagyot röhögtem Helm 😀 az semmi mi viszont felrakunk 2 QB-t és nem fogjátok tudni ki merre fog Intet dobni.petey
Helmut Zimmer
A Cards már annyi lóvét elköltött erősítésre, hogy busszal jön hozzánk? 😂 Félúton észak felé meg ráveszik a pálmafás pólóra a bundát. 😀 😂

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
😀 😀 😀 Hiányoztál!
😊
De nekünk nem Kell QB, mert a jelenlegi D-teket kb. a jegypénztárig fogjuk kitolni, a Cardsét még a buszra is feltesszük 😛
(csak viccelek,... de csak azért nem lesz így, mert a kezdő O line kb az első preseason alatt lesérül)Helmut Zimmer
ezen most nagyot röhögtem Helm 😀 az semmi mi viszont felrakunk 2 QB-t és nem fogjátok tudni ki merre fog Intet dobni.petey
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
😊
De nekünk nem Kell QBHelmut Zimmer
Hagyjad mar, nekunk harom is van 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
😊
De nekünk nem Kell QB, mert a jelenlegi D-teket kb. a jegypénztárig fogjuk kitolni, a Cardsét még a buszra is feltesszük 😛
(csak viccelek,... de csak azért nem lesz így, mert a kezdő O line kb az első preseason alatt lesérül)Helmut Zimmer
ezen most nagyot röhögtem Helm 😀 az semmi mi viszont felrakunk 2 QB-t és nem fogjátok tudni ki merre fog Intet dobni.

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
😊
De nekünk nem Kell QB, mert a jelenlegi D-teket kb. a jegypénztárig fogjuk kitolni, a Cardsét még a buszra is feltesszük 😛
(csak viccelek,... de csak azért nem lesz így, mert a kezdő O line kb az első preseason alatt lesérül)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
😂

az tippem:
Rams: 8-8
Seahawks: 6-10
49ers: 6-10
Cardinals: 6-10braxa88
Hox topicban elmondhatnád, miért 😀Helmut Zimmer
Rams: 8-8 - egységes csapat, Bradford még tovább fejlődik, erős középcsapat.
Seahawks: 6-10 - jó az offense, de T-Jackban nem bízok. max majd pozotíva csalódok benne. A védelemet meg még Alex Smith is szét fogja dobálni...
49ers: 6-10 - sokat gyengültek a védelemben. Franklin kiválása nagyon fájó sztem. Offensebe kéne egy klasszis WR és ugye egy jó QB...
Cardinals: 6-10 - Kolb gyenge, a védelem is, de erősebbek mint tavaly Azért Kolb még igyis jobb mint Skleton vagy Hall vagy Anderson...braxa88
Leegyszerűsítve: 4-ből 3 csapatnak nincs QB-je. Hawks, Cards nincs passrush, nálunk DB-k, de annyit nem gyengült a D-nk, Franklin tényleg kellett volna, ennyi.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A kérdés nagyon jóóóóóóóó 😀

Én természetesen első helyet várok a csoportban. A tavalyi szereplés csak kisiklás volt. Most ha feljavulunk a csoport riválisokkal szemben, akkor nem lehet probléma.
Szerintem a 11-5 kissé túlzott, de a tavalyi 5-11 sem igazán volt reális.
A KETTŐ KÖZÖTT VAN AZ IGAZSÁG.

Mondjuk 10-6 😂Leon78
😂

az tippem:
Rams: 8-8
Seahawks: 6-10
49ers: 6-10
Cardinals: 6-10braxa88
Hox topicban elmondhatnád, miért 😀Helmut Zimmer
Rams: 8-8 - egységes csapat, Bradford még tovább fejlődik, erős középcsapat.
Seahawks: 6-10 - jó az offense, de T-Jackban nem bízok. max majd pozotíva csalódok benne. A védelemet meg még Alex Smith is szét fogja dobálni...
49ers: 6-10 - sokat gyengültek a védelemben. Franklin kiválása nagyon fájó sztem. Offensebe kéne egy klasszis WR és ugye egy jó QB...
Cardinals: 6-10 - Kolb gyenge, a védelem is, de erősebbek mint tavaly Azért Kolb még igyis jobb mint Skleton vagy Hall vagy Anderson...
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jonak tunik, cserebe itt a tavalyi tipped 😊

1.nek rögtön egy 53as tipp:
qb: hassi, whitehurst, losman
rb: forsett, washington, jones, ganther
fb: schmitt (ganther)
te: carlson, baker, mccoy
wr: housh, williams, branch, butler, tate, obomanu
ot: okung, locklear, willis, wrotto
og: hamilton, unger, gibson
c: spencer, vallos
de: clemons, bryant, davis, reed, wilson, balmer
dt: mebane, cole, vickerson, terrill
olb: curry, hawthorne, herringm hagler +hill
mlb: tatupu, mccoy
cb: trufant, jennings, wilson, thurmond
s: thomas, milloy, babs, chancellor
k: mare,
p: ryan
ls: gresham
Utoljára braxa88 szerkesztette (2010-08-23 00:03:58)endorphyn
joval erősebb az idei 😀
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
most már nem csak 46 fős lehet a roster? valami ilyesmit hallottam, mikor aláírták az új CBA-therpaderp
Meccsre lehet 46 főt nevezni. A roster maradt 53-as. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most már nem csak 46 fős lehet a roster? valami ilyesmit hallottam, mikor aláírták az új CBA-t
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jonak tunik, cserebe itt a tavalyi tipped 😊

1.nek rögtön egy 53as tipp:
qb: hassi, whitehurst, losman
rb: forsett, washington, jones, ganther
fb: schmitt (ganther)
te: carlson, baker, mccoy
wr: housh, williams, branch, butler, tate, obomanu
ot: okung, locklear, willis, wrotto
og: hamilton, unger, gibson
c: spencer, vallos
de: clemons, bryant, davis, reed, wilson, balmer
dt: mebane, cole, vickerson, terrill
olb: curry, hawthorne, herringm hagler +hill
mlb: tatupu, mccoy
cb: trufant, jennings, wilson, thurmond
s: thomas, milloy, babs, chancellor
k: mare,
p: ryan
ls: gresham
Utoljára braxa88 szerkesztette (2010-08-23 00:03:58)

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
na egykis játék. tipp az 53a fős rosterre:

QB: jackson, whitehurst, portis
RB: lynch, forsett, washington
FB: robinson
WR: williams, rice, obomanu, tate, butler, durham
TE: miller, carlson, morrah
OL: okung, gallery, unger, moffitt, carpenter, gibson, giacomini, polumbus, fanaika

DL: clemons, mebane, cole, bryant, branch, wilkerson, davis, siavii, balmer
LB: hawthorne, curry, hill, wright, mccoy, smith
CB: trufant, thurmond, lewis, jennings, sherman, browner
S: thomas, chancellor, legree, johnson

K: reed
P: ryna
LS: gresham

PS:, p.allen, z.hurd, l.levingston, r.lockette, b.maxwell, d.baldwin, l.jeanpierre, j.konz
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
kicker csata: Bynum cut. maradt Reed és Coutu. nem kérdés h Reed nyeri
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A blokkolasos dolog elegge direkt volt, nem fuggott attol, hogy Carlson alapvetoen jo elkapo. Az ketsegtelen, hogy volt egy idoszak, amikor parszor nem sikerult neki, de eleve nem is jatszottak ra. Meg beszeltunk is arrol, hogy Carrolek olyan playeket hivnak, ahol a TE max elblokkolgat. Tehat az en ertekelesemben ez eldugasa volt az embernek.endorphyn
ahogy carlsont játszatták tavaly számomra is érthetetlen volt, rossz o-linenál a tight endet rövid route-okra kell használni, hogy ha az irányító szarban van neki ledobhassa, nem blokkoltatni. (a bears ezt játszotta greg olsennel, és elég jól bejött nekik, és carlson szerintem van olyan jó mint olsen)

másik téma: itt egy videó a csapat 2004-es szezonjáról, akit érdekel nosztalgiázzon egy kicsit http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/2004-Championship-Junction/01105af4-b896-4ad6-8753-effa8f65f800herpaderp
A TE elkapast max opcios menekulesnek szantak a QB szamara.

Jo kis videok vannak ott.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A blokkolasos dolog elegge direkt volt, nem fuggott attol, hogy Carlson alapvetoen jo elkapo. Az ketsegtelen, hogy volt egy idoszak, amikor parszor nem sikerult neki, de eleve nem is jatszottak ra. Meg beszeltunk is arrol, hogy Carrolek olyan playeket hivnak, ahol a TE max elblokkolgat. Tehat az en ertekelesemben ez eldugasa volt az embernek.endorphyn
ahogy carlsont játszatták tavaly számomra is érthetetlen volt, rossz o-linenál a tight endet rövid route-okra kell használni, hogy ha az irányító szarban van neki ledobhassa, nem blokkoltatni. (a bears ezt játszotta greg olsennel, és elég jól bejött nekik, és carlson szerintem van olyan jó mint olsen)

másik téma: itt egy videó a csapat 2004-es szezonjáról, akit érdekel nosztalgiázzon egy kicsit http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/2004-Championship-Junction/01105af4-b896-4ad6-8753-effa8f65f800
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
A blokkolasos dolog elegge direkt volt, nem fuggott attol, hogy Carlson alapvetoen jo elkapo. Az ketsegtelen, hogy volt egy idoszak, amikor parszor nem sikerult neki, de eleve nem is jatszottak ra. Meg beszeltunk is arrol, hogy Carrolek olyan playeket hivnak, ahol a TE max elblokkolgat. Tehat az en ertekelesemben ez eldugasa volt az embernek.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Most olvastam, hogy Carroll tandemben akarja nyomatni Millert és Carlsont. Ez jó hír, nem szívesen adnám oda a srácot másoknak.garrett27
Na ha tenyleg igy van, akkor bejon az amit fentebb irtam es ettol en mar boldog vagyok. amugy nekem eleve erthetettlen volt Carlson tavalyi "eldugasa" es a mostani trade gyanuk. Ezt az embert meg kell tartani es jatszatni rendesen. meg egy Miller mellett is!endorphyn
nem volt ő eldugva sehova. A playek 99%ban a pályána volt, csak főleg blokkolóként. Ha passz ment felé azt meg nem mindig kapta el. Nem volt jó tavaly Carlson, érthető h érkezett Miller
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Most olvasom, hogy Hassiet nem csak szimplan elengedtek, de elotte leraktak ele egy 7 millio $ -os szerzodest egy evre, ami osszegileg azert nem rossz. Lehet, hogy csak latszolagos probalkozas volt, de legalabb megprobaltak. Mondjuk az ertheto Matt reszerol, hogy igy palyafutasa vege fele inkabb elfogadta a Tenessie 21 millas 3 eves ajanlatat..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Na most meg új rúgónk van. Kíváncsi vagyok, hogy Jeff Reed melyik lábát hozta el hozzánk. Remélem nem azt, amelyikkel a Steelersnél rugdosott az utolsó időszakában. Ilyen reményteljesen alakuló offense mellett bízom benne, hogy sok extra pontnál lesz rá szükség!garrett27
Heinz fielden híresen nehéz rugdosni. Őt fejben kell összerakni.