NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Brandon Stokley, WR, Redskins - cut. Most akkor mi van? Valamit trükköznek.garrett27
Talán nem ment át a fizikai teszten, nem fiatal ő már!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Thomas mellett a másik kezdő S posztért Chancellor és LeGree harcol TCben és PreSeasonban.
“It’s a dream come true,” LeGree said. “It’s finally hit me now that I’m here in the facility with all these coaches and all of these pros. I feel like a pro now, and I’m not going to let this chance slip by. I’m going to make the most of it.”


garrett, Stokley sztem nem jön vissza
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Brandon Stokley, WR, Redskins - cut. Most akkor mi van? Valamit trükköznek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
a nagy FA közepette elkezdődött a TC is 😊

-Csárli nagyon lelkes, ő akar lenni a QB1
-rookiek: 9ből hatan vannak ott. Sherman, LeGree, Levingston és Malcolm Smith a No. 2 defense-zel edz, míg Maxwell and Durham a 3. csapatokkal.
-Carpenter, Moffitt és Wright aláírására várunk
- 1.OL: Okung-Gibson-Unger-Fanaika-Giacomini (jobb oldal vicces 😀 ) 2.OL: Will Robinson, Paul McQuistan, Lemuel Jeanpierre, Zach Hurd, Caz Piurowski ( ez még jobb)
-sérülésiből épülgetnek: Butler, Cole, Roy Lewis, Morrah. Bryant 100%os, és nagyobb mint valaha 😀
-Mike Williams állítolag állatkodik 😊
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
bebasszuk TE-nek
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
csodaWRünk Durham is aláírt 4évre. nemtom hogy fog rosterre kerülni, de 4.körösként illene neki
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Brax, akkor most mi van a mi Specerünkkel ?!Helmut Zimmer
semmi,, chester helyett spencert olvastam, így azt hittem redskin lett. igen, nagyon akarom h távozzon 😀
my bad 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Brax, akkor most mi van a mi Specerünkkel ?!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Nézd!

Ha majd visszanézünk 2-3 év múlva, és a Hox életveszélyes futócsapat lesz, amelynek szerves része lesz Carpenter munkája, akkor senkit sem fog érdekelni, hogy húzhattuk volna 1 körrel később. Legitim 1. körös húzás lesz (amúgy pedig nem biztos, hogy egy körrel később be tudtuk volna húzni). Ha nem, akkor meg vatta mindegy!

Én Cablet nem kedvelem, de bitang jó OL guru, szerintem jobban ért hozzá, mint mi! meglátott valamit a srácban (én annyit látok, hogy őserő, és elpusztíthatatlanul masszív, ami szerintem egyre nagyobb érték ezeknél a finomra hangolt sportgépeknél). Senki sem várta első körbe.

Sok sapkát ki lehetett volna osztani, pl 1/3 nál rögtön lehetett volna kezdeni...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezért is szoktam írni azt, hogy idény végére eldől csodált vagy meg nem értett zseni-e Pete és a stábja. Az osztások nagy része még Charles fiúból ered.

Én értelemszerűen nem bánnám ha bejönnének a dolgok, hisz jó pár meghatározó játékosom tolja nálatok. A draftnál pedig, lehet sziszegni pl Carpenteren, de tény a senior bowlon nem csinálta rosszul. Két három év és kiderül kinek volt igaza.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Az Indyből át.
Nem bántalak én titeket, a fél GM csapatom itt játszik, beleértve Ricet is.
De a Hox sapka Hox sapka, nem véletlenül került kibocsátásra.Delonso_
Jó!
Ez az ostoba társaság tavaly a PO-ban kiverte a regnáló bajnokot. (PONT). Igen a Qwesten, egy fura szabály miatt, de az aznapra kitalált támadó játék ellen a Saints védelme kapitulált.
Nálam jobbban senki nem utálja PC-t, de el kell ismernem, hogy nagy edző, még ha nem is értem őt, (ahogy nem érti a rajongók 99%-a)
Nincs nála nagyobb motivátor, az hogy Williamset feltámasztotta egy dolog, de Matt Hasst is a PO-ra, és ez a szar Karesz is megnyerte azt a meccset, amelyiket meg kellett!

Hóx sapka! Azt sem tudom a 3. kör után, hogy kiket draftoltunk, mert annyira leszartam, de fogalmam sincs, hogy hogyan fog a dolog működni. Mindenesetre a hóx sapka jó poén a draft környékén (sőt a Cars topicban ma is főleg tőlem 😀 ), de a szezon közeledtével egyre kevésbé poén. Tudod tavaly a raiders futójátékát sem sokan tudták megfogni, és végülis egy Jason C irányított, aki nem hiszem, hogy akármennyire is jobb játékos lenne, mint T-Jax.

üdv
H
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
hill el lesz küldve vagy mifene?a.kacsa
ufa
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hill el lesz küldve vagy mifene?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez a draft közvetítésben volt.
Béna húzásért járt.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Kurva égő vagyok tudom, de ennek a poénnak mi is a lényege, mert egyik topicban sem értem 😕Hanni
semmi
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 240 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kurva égő vagyok tudom, de ennek a poénnak mi is a lényege, mert egyik topicban sem értem 😕
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az Indyből át.
Nem bántalak én titeket, a fél GM csapatom itt játszik, beleértve Ricet is.
De a Hox sapka Hox sapka, nem véletlenül került kibocsátásra.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
FB hiány megoldva: Robinson marad
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
aláírt Byron Maxwell is 4 évre
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A defense körül tényleg nagy a csend. Ha megint kiesik pl. Bryant, vagy Tatupu, vagy ha nem tudjuk megtartani Mebane-t, akkor sz@rban leszünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Oké, nekem van egy olyan érzésem, hogy Youngot behúzzátok ma.
Nem hiszem el hogy Caroll ennyire ebben a QB duóban bízik.
Se Kolbra, se Ortonra nem mentetek rá.Delonso_
Adná az Isten.
WR ok
TE ok
OL ok
RB ok (most kiderül mit tud Lynch, h van előtte fal)
QB - ???Duff
D# nagyon nem okbraxa88
Hát igen csak az O-t néztem. De ha rendbe raknánk a D-t még akkor is itt maradna a retardált D-cordinator aki tavaly is olyan remek produkciót nyújtott, h csak vertem a fejemet a falba.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Oké, nekem van egy olyan érzésem, hogy Youngot behúzzátok ma.
Nem hiszem el hogy Caroll ennyire ebben a QB duóban bízik.
Se Kolbra, se Ortonra nem mentetek rá.Delonso_
Adná az Isten.
WR ok
TE ok
OL ok
RB ok (most kiderül mit tud Lynch, h van előtte fal)
QB - ???Duff
D# nagyon nem ok
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
Oké, nekem van egy olyan érzésem, hogy Youngot behúzzátok ma.
Nem hiszem el hogy Caroll ennyire ebben a QB duóban bízik.
Se Kolbra, se Ortonra nem mentetek rá.Delonso_
Adná az Isten.
WR ok
TE ok
OL ok
RB ok (most kiderül mit tud Lynch, h van előtte fal)
QB - ???
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Sidney Rice, Mike Williams, Ben Obomanu, Golden Tate, Deon Butler- ezek fasza célpontok, kár h a rosteren nincs QB aki eltalálja őketbraxa88
Az biztos, hogy T-Jax, meg Csárli a célpontok hiányára nem hivatkozhat. Ha beindul köztük egy igazi verseny (valljuk meg, őszintén, hogy eddig Csárlinak eszébe nem jutott, hogy esélye lenne Hassie-vel szemben), akkor lehet, hogy még a végén jól sül el a dolog.
Azért a VY projekt még mindig ott lóg a levegőben. A Titán fanok meg aggódnak Hassie miatt. Most már az ő dolguk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
Sidney Rice, Mike Williams, Ben Obomanu, Golden Tate, Deon Butler- ezek fasza célpontok, kár h a rosteren nincs QB aki eltalálja őketbraxa88
Jó kis elkapó sorunk van, remélem QB ügybe is lesz valami pozitivitás 😊