Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
ha neked csak ennyi problémád van akkor igazán irigyellek 😀a.kacsa
Bár így lenne! Nem a magánnyugdíj reálhozamból fogok kimenni az biztos. Majd összespórolom a rendes nyugdíjamból 2130-ra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ha neked csak ennyi problémád van akkor igazán irigyellek 😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Fun fact: The Seahawks will travel more miles during the '11 season (26,918) than 3 teams combined (IND, JAX and TEN with 26,558)Fucu
Sajnos messze vagyunk. Szívesen megnéznék egy meccset élőben, de ehhez át kell repülni a fél világot.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fun fact: The Seahawks will travel more miles during the '11 season (26,918) than 3 teams combined (IND, JAX and TEN with 26,558)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Én is úgy látom, hogy jól jön majd a bye week.
Most olvastam, hogy lehet elcseréljük az 1/25-ös pickünket. Amit tavaly is összevariáltak Carrollék, nem tartom lehetetlennek.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
alapszakasz menetrend (lesz Thirsday Night Football, MNF és Saturday Night Football fellépés is)

Week 1: Sunday, Sep. 11, at San Francisco, 4:15 PM
Week 2: Sunday, Sep. 18, at Pittsburgh, 1:00 PM
Week 3: Sunday, Sep. 25, Arizona, 4:15 PM
Week 4: Sunday, Oct. 2, Atlanta, 4:05 PM
Week 5: Sunday, Oct. 9, at NY Giants, 1:00 PM
Week 6: BYE
Week 7: Sunday, Oct. 23, at Cleveland, 1:00 PM
Week 8: Sunday, Oct. 30, Cincinnati, 4:15 PM
Week 9: Sunday, Nov. 6, at Dallas, 1:00 PM
Week 10: Sunday, Nov. 13, Baltimore, 4:05 PM
Week 11: Sunday, Nov. 20, at St. Louis, 4:05 PM
Week 12: Sunday, Nov. 27, Washington, 4:05 PM
Week 13: Thursday, Dec. 1, Philadelphia, 8:20 PM
Week 14: Monday, Dec. 12, St. Louis, 8:30 PM
Week 15: Sunday, Dec. 18, at Chicago, 1:00 PM
Week 16: Saturday, Dec. 24, San Francisco, 4:15 PM
Week 17: Sunday, Jan. 1, at Arizona, 4:15 PMFucu
Egyből az első 5 meccsben Giants, Falcons, Steelers... Nem lesz egyszerű kezdés...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
alapszakasz menetrend (lesz Thirsday Night Football, MNF és Saturday Night Football fellépés is)

Week 1: Sunday, Sep. 11, at San Francisco, 4:15 PM
Week 2: Sunday, Sep. 18, at Pittsburgh, 1:00 PM
Week 3: Sunday, Sep. 25, Arizona, 4:15 PM
Week 4: Sunday, Oct. 2, Atlanta, 4:05 PM
Week 5: Sunday, Oct. 9, at NY Giants, 1:00 PM
Week 6: BYE
Week 7: Sunday, Oct. 23, at Cleveland, 1:00 PM
Week 8: Sunday, Oct. 30, Cincinnati, 4:15 PM
Week 9: Sunday, Nov. 6, at Dallas, 1:00 PM
Week 10: Sunday, Nov. 13, Baltimore, 4:05 PM
Week 11: Sunday, Nov. 20, at St. Louis, 4:05 PM
Week 12: Sunday, Nov. 27, Washington, 4:05 PM
Week 13: Thursday, Dec. 1, Philadelphia, 8:20 PM
Week 14: Monday, Dec. 12, St. Louis, 8:30 PM
Week 15: Sunday, Dec. 18, at Chicago, 1:00 PM
Week 16: Saturday, Dec. 24, San Francisco, 4:15 PM
Week 17: Sunday, Jan. 1, at Arizona, 4:15 PM



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Lockernél inkább a védelem olvasását és a nyomás alatti döntéshozatalát hozzák fel mint "kizáró" ok. a pontatlanság már csak harmadik.
De annyira rossz spirált nem is dob. És rengeteg dolgozik a technikáján

Hétfői Schneider interjú zanzásítva:
http://blog.thenewstribune.com/seahawks/2011/04/18/schneider-whitehurst-will-compete-for-starting-qb-job/

in Charlie they trust 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Erről nekem a kosaras Charles Barkley jut eszembe, aki a csúcson járt éppen a Suns-al, de még az éles meccsek után is képes volt ottmaradni a teremben, és ledobni vagy 200 büntetőt, csak úgy, gyakorlásból. Pedig ő igazából nem szorult rá.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Hasselbeck nyilakozott és azt mondta (természetesen), hogy mindenképpen maradna Seattle-ben és hogy úgy érzi a csapat is vissza újra akarja szerződtetni. Nem mellesleg örlne ha Lockerral dolgozhana együtt, csudaszép dolgokat mondott Jake-ről. 😊Fucu
Lockerre gyakorlatilag már mindent mondtak. A fakezűtől az új csodagyerekig minden előkerült. Most ott tartok, hogy fogalmam sincs milyen játékos igazából és jó lenne-e nekünk. Mondjuk Hasselbeck valószínűleg jobban tudja. Bízzunk benne!
Egyébként örülnék, ha Hassie maradna, más opciónk nem nagyon van, 1/25-re kezdő szintű QB-t ritkán találni. Aaron Rogers, ha jól tudom ugyanezen a helyen kelt el, de ő is volt néhány évig tanítvány.garrett27
Nagyon jogos, amit mondasz!
Sajnos így draft előtt pár hónappal emberek hajlamosak elfelejteni bizonyos dolgokat... Bowers -ha egészséges- ugyanaz a srác, aki rettegésben tartotta a legtöbb QB-t tavaly. Akkor sem futotta gyorsabban a 40 yardot, amikor rommá szekkelte az ellenfelek irányítóit. (gémszpíd, és ennyi) . Fairley akkor sem rendelkezett kidolgozottabb izomzattal, amikor konkrétan akárkit dominált tavaly. Locker tavaly előtt sem dobott szabályosabb spirált. Nem is kellett, egyetemen nem biztos, hogy ezt kell végtelenségig reszelnie. Bőven meg tudja tanulni az NFL ben egy jó edzői kartól, és egy veterán QB-tól. De ettől még közel sem annyira fakezű, amennyire ezt néhányan nem győzik eléggé hangsúlyozni, és amit ne lehetne sok munkával ellensúlyozni.
Persze Mallett sokkal szebben dob, ez igaz de neki meg más téren vannak gondjai. Egy fiatal potenciális NFL FR irányítóra rengeteg tanulás vár.Tom Brady mégma is rendszeresen gyakorolja a technikát (Liszt mondta azt hiszem, hogy ha 1 napot nem gyakorol, azt megérzi ő, ha kettőt a zongora, ha hármat, a közönség)
Locker mentalitása pedig nem probléma, akar, és tud fejlődni.

Jake teljesen jó alapanyag arra, hogy megfelelő képzés mellet "franchise QB" legyen. Ugye nekem itt a gumicicám, ez pedig a megfelelő képzés, illetve, hogy Bevelltől és csapatától ezt megkapja-e. 1/25 nél, még jó lehet a felhozatal.
(Sajnálom, hogy Jeremyt kivágtuk -csak azért, mert mufurc volt időnként, és nyíltan vállalta, hogy nem hisz a zone blockingban- nagyon jó mentor 😕 )
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Hasselbeck nyilakozott és azt mondta (természetesen), hogy mindenképpen maradna Seattle-ben és hogy úgy érzi a csapat is vissza újra akarja szerződtetni. Nem mellesleg örlne ha Lockerral dolgozhana együtt, csudaszép dolgokat mondott Jake-ről. 😊Fucu
Lockerre gyakorlatilag már mindent mondtak. A fakezűtől az új csodagyerekig minden előkerült. Most ott tartok, hogy fogalmam sincs milyen játékos igazából és jó lenne-e nekünk. Mondjuk Hasselbeck valószínűleg jobban tudja. Bízzunk benne!
Egyébként örülnék, ha Hassie maradna, más opciónk nem nagyon van, 1/25-re kezdő szintű QB-t ritkán találni. Aaron Rogers, ha jól tudom ugyanezen a helyen kelt el, de ő is volt néhány évig tanítvány.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hasselbeck nyilakozott és azt mondta (természetesen), hogy mindenképpen maradna Seattle-ben és hogy úgy érzi a csapat is vissza újra akarja szerződtetni. Nem mellesleg örlne ha Lockerral dolgozhana együtt, csudaszép dolgokat mondott Jake-ről. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
jó a hír a GM urtól: Unger lesz a C, így Spencer mehet az UFLbe
rossz hír: állítólag már a csapat is alulértékeli Mebanet, ezért kapott csak 3.körös RFA tendert. lehet hagyják is elmenni. remélem nem ez nem igazbraxa88
Egyre közelebbinek érzek egy Marvin Austin draftot 😐Helmut Zimmer
2. körben én üdvözölném.
több mint 13 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Frisco 1/1 jövőre? Valamiről lemaradtam?
Amúgy Lockert már valamiért nem érzem jó megoldásnak. Ha meg lecsúszás van, akkor sok a kockázat, lásd tavaly Clausen. Hihetetlennek tűnt ami vele történt, de úgy érzem nem cáfolt rá a játékával a draft helyezésére. Egyre inkább hajlok Hassie megtartására, mert ha nem tudunk jót húzni, Hass meg elmegy, akkor Csárlival meg fogunk őrülni.garrett27
a lockoutos topikban volt szó arról hogy azokat a csapatokat érinti negatívan ez, akinél új az edzői stáb, illetve nincs kezdő/veterán QB, akivel neki lehet menni a szezonnak. Mi pont ebbe esünk, mivel egy esetleges rövid TC-vel sehol nem leszünk.

Hasselbecket meg kell tartani erre a szezonra, nem kérdés.petey
Ez minden csapatot negatívan érint, ahol új játékos kerül a kezdőbe, vagy az első csere sorba, az új edzői stábnak ez csak nagyobb megmérettetés...be kell látnod Frisco-ban a legnagyobb probléma az arany színű alsónadrág.
/ a frappáns válaszom kimoderálták a lockout-os topic-ból, ezt csak azért írom, hogy tudd válaszoltam 😀 /

Hassi-é minden elismerésem, de már nagyon megfakultak a tollai, tavalyra a lézerpasszokból kiflik lettek, attól tartok, ha lesz szezon, idén már luftot is fog dobni...

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
jó a hír a GM urtól: Unger lesz a C, így Spencer mehet az UFLbe
rossz hír: állítólag már a csapat is alulértékeli Mebanet, ezért kapott csak 3.körös RFA tendert. lehet hagyják is elmenni. remélem nem ez nem igazbraxa88
Egyre közelebbinek érzek egy Marvin Austin draftot 😐
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
preseason (ha lesz)
Week 1 Thursday, August 11 at San Diego 5 p.m.
Week 2 Saturday, August 20 Minnesota
Week 3 Friday, August 26 or Saturday, August 27 at Denver
Week 4 Friday, September 2 Oakland
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Meg is érdemli Unger, csak maradjon egészséges.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jó a hír a GM urtól: Unger lesz a C, így Spencer mehet az UFLbe
rossz hír: állítólag már a csapat is alulértékeli Mebanet, ezért kapott csak 3.körös RFA tendert. lehet hagyják is elmenni. remélem nem ez nem igaz
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ma van a szülinapunk? 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Frisco 1/1 jövőre? Valamiről lemaradtam?
Amúgy Lockert már valamiért nem érzem jó megoldásnak. Ha meg lecsúszás van, akkor sok a kockázat, lásd tavaly Clausen. Hihetetlennek tűnt ami vele történt, de úgy érzem nem cáfolt rá a játékával a draft helyezésére. Egyre inkább hajlok Hassie megtartására, mert ha nem tudunk jót húzni, Hass meg elmegy, akkor Csárlival meg fogunk őrülni.garrett27
a lockoutos topikban volt szó arról hogy azokat a csapatokat érinti negatívan ez, akinél új az edzői stáb, illetve nincs kezdő/veterán QB, akivel neki lehet menni a szezonnak. Mi pont ebbe esünk, mivel egy esetleges rövid TC-vel sehol nem leszünk.

Hasselbecket meg kell tartani erre a szezonra, nem kérdés.

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Frisco 1/1 jövőre? Valamiről lemaradtam?
Amúgy Lockert már valamiért nem érzem jó megoldásnak. Ha meg lecsúszás van, akkor sok a kockázat, lásd tavaly Clausen. Hihetetlennek tűnt ami vele történt, de úgy érzem nem cáfolt rá a játékával a draft helyezésére. Egyre inkább hajlok Hassie megtartására, mert ha nem tudunk jót húzni, Hass meg elmegy, akkor Csárlival meg fogunk őrülni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Szerintem betonbiztos a Frisco 1/1-e, szóval sima lehet jövőre a Luck húzásuk is... 😛
Helmut Zimmer
Ezt már csak a helyiek torkán kellene lenyomni egy ilyen idény után...catattack
zokogva sz*rnám le az 1/1-et Luckért 😛

több mint 13 éve
catattack 3 520
Szerintem betonbiztos a Frisco 1/1-e, szóval sima lehet jövőre a Luck húzásuk is... 😛
Helmut Zimmer
Ezt már csak a helyiek torkán kellene lenyomni egy ilyen idény után...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Szerintem betonbiztos a Frisco 1/1-e, szóval sima lehet jövőre a Luck húzásuk is... 😛

Bevell mellé nem húznék QB-t. A csávó, nagyon jó OC, de mentornak kb semmilyen. Nálunk is meg kell találni azt Favret, akinek már semmit sem kell tanítania. Ezt az embert pl Matt Hassnek is hívják.

De megvárhatjuk azt is hogy, hátha a Hippi, és Polian annyira megsértődnek Manningre, hogy nem állapodnak meg Vele. Na Őt már tényleg nem kellene megtanítani semmire 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
csak pont most néztem az ő és bradford egyetemi statjait, és egész hasonlóan fejlődtek 😊