NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Hiba volt elengedni Losmant 😂 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Chris White backup G/C is ment, nem mintha bárkit érdekelne, de azért leírom 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Giacomini a kezdő LT...
Azaz a QB és az LT is első kezdő meccsére készül az NFLben, szép lesz

Ruvell Martin cut
Mike Williams egészséges, kezdő lesz


10 sack fölött lesz a Giants?braxa88
Sehol sem találom, hogy Ruvell Martin cut lenne, az utolsó bejegyzés nála a re-signed.garrett27
mivel Zac Robinsont felhoztátok az 53-as keretbe a PS-ből kellett neki hely Ruvell Martin került lapátra
As expected, the Seahawks signed QB Zac Robinson off the practice squad, and released WR Ruvell Martin to make room on the 53-man roster.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Giacomini a kezdő LT...
Azaz a QB és az LT is első kezdő meccsére készül az NFLben, szép lesz

Ruvell Martin cut
Mike Williams egészséges, kezdő lesz


10 sack fölött lesz a Giants?braxa88
Sehol sem találom, hogy Ruvell Martin cut lenne, az utolsó bejegyzés nála a re-signed.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Giacomini a kezdő LT...
Azaz a QB és az LT is első kezdő meccsére készül az NFLben, szép lesz

Ruvell Martin cut
Mike Williams egészséges, kezdő lesz


10 sack fölött lesz a Giants?
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ha valóban el kezdünk őrült módra passzolni Fewell védelme ellen, akkor meg is érdemeljük, hogy rommá törjék az irányítónkat. ... Az a baj, hogy rettenetesen nem fizikális a belső hármas, egyébként Lynchel nagyon klasszul tudnánk haladni... klasszik fordulattal, meg tudnánk alapozni a passzjátékot ....Helmut Zimmer
majd jövőre 1-1 rookie OG és C-rel + Ungerrel reméhetőleg jobb OL lesz
Spencerrel én már nem tökölnék...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ha valóban el kezdünk őrült módra passzolni Fewell védelme ellen, akkor meg is érdemeljük, hogy rommá törjék az irányítónkat. ... Az a baj, hogy rettenetesen nem fizikális a belső hármas, egyébként Lynchel nagyon klasszul tudnánk haladni... klasszik fordulattal, meg tudnánk alapozni a passzjátékot ....
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
remélem a HoFer Qk mondtak valami okosat Charlienak:
braxa88
persze azt hogy sok sikert 😊

Garett: Okung-ot nem egy évre draftoltátok, nem tudom miért kell kiakadni hogy sérült, az ilyesmi rohadtul benne van a játékbanFucu
Igazad van, de azt is tudjuk, hogy vannak sérülékenyebb és kevésbé érzékeny emberek, akik jobban bírják a gyűrődést. Azt a managementnek kellett volna feltérképeznie a draft előtt, hogy kinél mire lehet számítani. Tudom, hogy nagyon is benne van a játékban a sérülés, de úgy nem lehet komolyan építeni valakire, ha ha 1-2 meccs után 3-4 kihagyás következik. Ne érts félre, jó igazolásnak tartom Okungot, nagyon bízom benne, de a szezon halad, sajnos nélküle, és egy ilyen Raiders meccs után különösen tudnak a kulcsemberek hiányozni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
remélem a HoFer Qk mondtak valami okosat Charlienak:
braxa88
persze azt hogy sok sikert 😊

Garett: Okung-ot nem egy évre draftoltátok, nem tudom miért kell kiakadni hogy sérült, az ilyesmi rohadtul benne van a játékban



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
remélem a HoFer QBk mondtak valami okosat Charlienak:
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Leginkább Okung idegesít, porcelán faszit draftoltunk? Amúgy a várható Offense faltól nem kaptam röhögőgörcsöt, most aztán Csárli tényleg futhat az életéért. Jobb ha suttyomban betesz egy pisztolyt is a gatyába és felszólítás nélkül lövi az első felé rohanó fehér mezest. Hogy ebből mi lesz!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
tate is csatlakozott hassiehez és nem fog játszani...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amugy en nem aggodom a Giants miatt, Eli dob a 11 IC -je melle meg 5-ot es megnyertuk a meccset 😀endorphyn
Én is így voltam a 2007-es Bowl előtt 😀
Viccet félretéve én sem tartok tőlük. Nagy rá az esély,hogy földbe döngölik a csapatot, de az nem a világ vége.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
jelenleg Pitts-Gibson-Spencer-Andrews-Locklear a kezdő ötös. braxa88
azért ez az Oline elolvasva is nevető görcsöt kelt bennem 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Babs > Ventrella 😊
http://blog.seahawks.com/2010/11/04/babs-the%C2%A0reporter/
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Out
QB Matt Hasselbeck (concussion)

Did not practice
WR Mike Williams (knee)
WR Golden Tate (ankle)
RB Michael Robinson (hamstring)
OT Russell Okung (ankle)
OT Tyler Polumbus (knee)
DT Colin Cole (ankle)

Limited in practice
DT Brandon Mebane (calf)

Full participation
C Chris Spencer (neck)
S Jordan Babineaux (illness)

jó hir h Mebane már edzett, de az nem h Tate, Williams, Okung és Robinson nem. Cole 100 h nem játszik.
jelenleg Pitts-Gibson-Spencer-Andrews-Locklear a kezdő ötös. nem irigylem Whitehurstöt és Lynchet
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Amugy en nem aggodom a Giants miatt, Eli dob a 11 IC -je melle meg 5-ot es megnyertuk a meccset 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na, ma kuldtek, mar ilyen is van:

http://www.facebook.com/pages/Budapest/Seattle-Seahawks-Hungary/104334826303566

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Féltjük Mattet a Giants D-től? 😊 Ugyan. Olyan nincs,hogy szelektálnak ki melyik csapat ellen mehet fel játszani. Ez a munkájuk.AMúgy tényleg erős a giants passrusha, de közel sem annyira ,hogy mindenki rettegjen a QB testi épsége miatt.undisputedly
Lehet, hogy Romo pl. nem értene egyet Veled... 😊Sonics
Persze,hiszen ő úgy gondolja,hogy felfut a Carolina,Denver,Buffalo kaliberű csapatok ellen, a rangadókra pedig beszáll a backup? 😊
MAttnél még az a faktor sem játszik,mint Romonál. Nem rá épül a csapat, és könnyen helyettesíthető.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 534 — Lucas Scott
Féltjük Mattet a Giants D-től? 😊 Ugyan. Olyan nincs,hogy szelektálnak ki melyik csapat ellen mehet fel játszani. Ez a munkájuk.AMúgy tényleg erős a giants passrusha, de közel sem annyira ,hogy mindenki rettegjen a QB testi épsége miatt.undisputedly
Lehet, hogy Romo pl. nem értene egyet Veled... 😊Sonics
meg cutler, meg az ő backupja... sztem 3 qb-t nevezzetek be, sosem lehet tudni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Az elso cikk:
http://www.seahawks.com/news/articles/article-1/A-first-for-Whitehurst/c85786e2-ece4-4071-bb2b-8dee1734c9ab

Es a bejelentes videoja:
http://blog.seahawks.com/2010/11/04/hasselbeck-out-for-giants-game/

Itt mar Charles is beszel, tisztara mint Clare Farnsworth:
http://www.seahawks.com/videos-photos/videos/Seahawks-Daily---Whitehurst-In/36ba6cdf-d0e5-470e-b495-70097eb1a2cf

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Féltjük Mattet a Giants D-től? 😊 Ugyan. Olyan nincs,hogy szelektálnak ki melyik csapat ellen mehet fel játszani. Ez a munkájuk.AMúgy tényleg erős a giants passrusha, de közel sem annyira ,hogy mindenki rettegjen a QB testi épsége miatt.undisputedly
Lehet, hogy Romo pl. nem értene egyet Veled... 😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Féltjük Mattet a Giants D-től? 😊 Ugyan. Olyan nincs,hogy szelektálnak ki melyik csapat ellen mehet fel játszani. Ez a munkájuk.AMúgy tényleg erős a giants passrusha, de közel sem annyira ,hogy mindenki rettegjen a QB testi épsége miatt.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az nfl.com-os preview végén ott az igazság:
after the match we will know who is a contender and who is a pretender in the wild open nfc
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
elég furcsán hangzik ha az ember örül a csapata kezdő QB-jének sérülésének, de msot ez a helyzet. Itt a nagy lehetőség és szvsz nem fog szégyent vallani, elvégre nincs túl magasan a léc.
Ha bukjuk a kövi 3 meccset akkor kezdjen Charlie, mert Hasselbeck ideje lejárt végérvényesen.Sebii
Van ebben valami.