NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hassienak eltort a bal csukloja, ami nem jo, de legalabb nem a dobo keze.

Ezzel kapcsolatban a het poenja:

Matt Hasselbeck sent a text message to his wife, Sarah, explaining his latest calamity.
“I hurt my wrist,” the Seahawks quarterback told her, perhaps seeking some TLC.
“Good!!” she wrote back. “I thought it was your head.”

😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez el is sikkadt es talan nem is olyan fontos, de mindenesetre bedobom:
A lenyeg, hogy Reheem (A nemzet szinesze) Brockot letartoztattak egy nappal a Cards meccs elott, mert emberunk az ejszaka kozepen besszivva vezetett. Elengedtek es jatszott is, de tuti, hogy lesz meg kovetkezmenye.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81c23209/article/brock-arrested-for-dui-early-saturday-played-vs-cards

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕a.kacsa
Carlsont nem jatszatjak elkapokent, ennyi. Mondjuk tegnap volt egy csunya eldobasa de a fo problema, hogy a jelenlegi rendszerben a TE-ek inkabb csak blokkolgatnak es ritkan kapnak el.endorphyn
Igazad van, de azért volt egy TD labdája, amit meg kellett volna fognia.garrett27
Errol az elejtett labdarol beszeltem. Amugy meg nehez ugy ugy felallni, hogy az elso negyedben kapsz harom konnyeden kivitelezett TD-t.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Persze elsősorban nem a Giants-et, meg a Saints-et kell megvernünk (bár miért ne), hanem a divíziótársakat, így van még két fontos meccsünk a csoportban.
Én még nem mondtam le a csoportgyőzelemről!garrett27
A csoportgyőzelem meglehet még, bár a 2 másik vetélytárs jobb, mint a Cards.

Saints, Chiefs, Panthers a következő 3 ellenfél, ebből az utóbbi 2 otthon.

Ha az otthoni két meccsünket be tudnánk húzni...

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕a.kacsa
Carlsont nem jatszatjak elkapokent, ennyi. Mondjuk tegnap volt egy csunya eldobasa de a fo problema, hogy a jelenlegi rendszerben a TE-ek inkabb csak blokkolgatnak es ritkan kapnak el.endorphyn
Igazad van, de azért volt egy TD labdája, amit meg kellett volna fognia. Mondjuk Williams is elejtett egy tiszta passzt pár yardra a TD zónától, pedig a corner már a fasorban sem volt. Ennek ellenére ez a meccs nagy részben MW-é volt, tényleg hihetetlen dobásokat fogott meg, 250 kilóval a nyakában.
Nekem tetszett a meccs, a defense egész jól muzsikált, a Cards utolsó pontszerző drive-jától eltekintve, mert akkor sok közük nem volt hozzá.
A lényeg, hogy tényleg a helyén kell kezelni a győzelmet, de egy kicsit megmutattuk, hogy így is lehet. A Giants, meg a Raiders elleni tanácstalan lézengés után végre volt egy kis tűz a szemekben. Én csak ezt hiányoltam eddig is, túl hamar feladtuk a meccseket.
Persze elsősorban nem a Giants-et, meg a Saints-et kell megvernünk (bár miért ne), hanem a divíziótársakat, így van még két fontos meccsünk a csoportban.
Én még nem mondtam le a csoportgyőzelemről!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕a.kacsa
Carlsont nem jatszatjak elkapokent, ennyi. Mondjuk tegnap volt egy csunya eldobasa de a fo problema, hogy a jelenlegi rendszerben a TE-ek inkabb csak blokkolgatnak es ritkan kapnak el.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
MW tényleg iszoinyat jó. főleg azért mert hétről hétre konzekvensen játzsik. (a multhetet meg a raiders tnem veszem bele) és miatta a többi elkapó is nagyobb helyen dolgozhat. lásd butler és obo tegnap.
viszont ami nagyon nagy csalódás, az carlson antiaktivitása. kezdem rárakni az örökigéret jelzőt sajnos 😕
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
ZUPÁÁÁBÓÓÓWWL 😀Mad
Koszonjuk Mad! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
ZUPÁÁÁBÓÓÓWWL 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
én csak azt nem értem, hogy miért nem tudunk hasonló playhívásokat produkálni mindig. végre láttam h nem 10 yardos fost játszunk, hanem meg lett nyujtva. jó volt látni a meccset, és remélhetőleg ezen az úton megyóünk tovább.
3-1 a csoportban, minimum .500 vagyunk.faszaa.kacsa
Carroll a labdabirtoklast imadja. A biztos kontrolt felette. Elmondasa szerint nala minden a labdarol szol. A hosszu passzok nem ezek ugye, szoval itt most ez az attitud valtozott nemileg. Es tegnap este mukodott. Viszont ehhez kell egy akkora benga elkapo mint Williams, mert egy komolyabb corner a kisebb WR-ainkat siman lezuzogatja. Nem egyszer olyan coverben volt MW, hogy a frasz jott ram a passznal es megis elkapta. Hosszu kar es komoly fizikai jelelenlet. Na meg pontos passzok. Plusz Obo is megkapta a lehetoseget es eleg jol elt vele. Tegnap a Cards ellen ez eleg jol mukodott, de kerdes, hogy meg merik -e jatszani a Saint ellen..

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
én csak azt nem értem, hogy miért nem tudunk hasonló playhívásokat produkálni mindig. végre láttam h nem 10 yardos fost játszunk, hanem meg lett nyujtva. jó volt látni a meccset, és remélhetőleg ezen az úton megyóünk tovább.
3-1 a csoportban, minimum .500 vagyunk.fasza
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na ez szép volt fiúk!

Nem szabad túlértékelni a győzelmet - főleg, hogy csak az összefoglalót láttam -, de egy csoportellenféllel szemben főleg idegenben mindig jó érzés nyerni. 😊
Akik látták a meccset azoktól várnék egy részletesebb elemzést, amíg meg tudom nézni a meccset...Sonics
Megint nem ertekelte tul senki! Plane az nem, aki latta is.. 😛 Ja, es Madnek: SB 😀endorphyn
Teeeeeeeeeeeee, ne kekeckedj! 😊

Igyexem pótolni a "mulasztásomat"...Sonics
Hajra 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Na ez szép volt fiúk!

Nem szabad túlértékelni a győzelmet - főleg, hogy csak az összefoglalót láttam -, de egy csoportellenféllel szemben főleg idegenben mindig jó érzés nyerni. 😊
Akik látták a meccset azoktól várnék egy részletesebb elemzést, amíg meg tudom nézni a meccset...Sonics
Megint nem ertekelte tul senki! Plane az nem, aki latta is.. 😛 Ja, es Madnek: SB 😀endorphyn
Teeeeeeeeeeeee, ne kekeckedj! 😊

Igyexem pótolni a "mulasztásomat"...

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Na ez szép volt fiúk!

Nem szabad túlértékelni a győzelmet - főleg, hogy csak az összefoglalót láttam -, de egy csoportellenféllel szemben főleg idegenben mindig jó érzés nyerni. 😊
Akik látták a meccset azoktól várnék egy részletesebb elemzést, amíg meg tudom nézni a meccset...Sonics
Megint nem ertekelte tul senki! Plane az nem, aki latta is.. 😛 Ja, es Madnek: SB 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Na ez szép volt fiúk!

Nem szabad túlértékelni a győzelmet - főleg, hogy csak az összefoglalót láttam -, de egy csoportellenféllel szemben főleg idegenben mindig jó érzés nyerni. 😊
Akik látták a meccset azoktól várnék egy részletesebb elemzést, amíg meg tudom nézni a meccset...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Közben a meccs felkerült TYT-re.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Most helyenként egész jól játszottunk, a Cardinals pedig a meccs nagy részében úgy, ahogy az utóbbi időben mi szoktunk. Végre jó volt nézni a csapatot milyen harcos, Curry, Clemmons, Jennings, Obomanu, Williams különösen tetszett. Forsett olyanokat futott, amilyeneket régen nem, és Lynch-el is sok bajuk volt. A red zone offense viszont még mindig vérszegény, nem merünk bevállalni merészebb passzokat. Mondjuk a sok apró field goal most jól jött, bár Olindo kapufájánál nem voltam boldog. Ott még akármi lehetett volna.
Egyedül a sérülések aggasztanak, Hasselbeck, Williams, Lynch, de remélem összedrótozzák őket a Saints ellen.
Most örüljünk a győzelemnek, mert nagyon fontos volt!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Meg lesz itt a csoportgyőzelem 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
5-4 😊 Úgy gondolom sima meccs volt.
A D jól játszott Currynek sikerült egy sacket csinálni Clemsonak meg kettőt és Jennings is jó volt, szerzett egy IC-t.
Offense jól játszott Hassinak most ment a játék még törött csuklóval is 😊 Szépek voltak a hosszú passzzok. Williams ismét alkotott plusz Obamanu is jól játszott. Futás még elég gyengusz de azért sikerült két futott TD-t bevinni 😊

Jővőhéten Saints, na az már neccesebb lesz szerintem. Ha ilyen jól játszunk mint most akkor még jó is kisülhet belőle. 😊habib
tanuljuk meg hogy az INT 😊 az IC ami sínen közlekedik 😀

több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
5-4 😊 Úgy gondolom sima meccs volt.
A D jól játszott Currynek sikerült egy sacket csinálni Clemsonak meg kettőt és Jennings is jó volt, szerzett egy IC-t.
Offense jól játszott Hassinak most ment a játék még törött csuklóval is 😊 Szépek voltak a hosszú passzzok. Williams ismét alkotott plusz Obamanu is jól játszott. Futás még elég gyengusz de azért sikerült két futott TD-t bevinni 😊

Jővőhéten Saints, na az már neccesebb lesz szerintem. Ha ilyen jól játszunk mint most akkor még jó is kisülhet belőle. 😊

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
nincs

Én Hasselbeck-re leszek kíváncsi és arra hogy ha nagyon szar lesz akkor lecseréli-e CarrollFucu
Az a baj,hogy nincs kire.Ha lenne valaki a rosteren aki fiatal, és bizonyíthatna...de nincs senki.undisputedly
J.P. Losman úgyis visszatért, miért ne? 😀Fucu
Hát nem hittem ,hogy ilyet leírok majd egyszer, de talán ő is jobban muzsikálna Mattnél 😀
Amúgy elég nagy baj,hogy ilyen nevek merülnek fel 😀 Backup backupja , Losman 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nincs

Én Hasselbeck-re leszek kíváncsi és arra hogy ha nagyon szar lesz akkor lecseréli-e CarrollFucu
Az a baj,hogy nincs kire.Ha lenne valaki a rosteren aki fiatal, és bizonyíthatna...de nincs senki.undisputedly
J.P. Losman úgyis visszatért, miért ne? 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
nincs

Én Hasselbeck-re leszek kíváncsi és arra hogy ha nagyon szar lesz akkor lecseréli-e CarrollFucu
Az a baj,hogy nincs kire.Ha lenne valaki a rosteren aki fiatal, és bizonyíthatna...de nincs senki.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nincs

Én Hasselbeck-re leszek kíváncsi és arra hogy ha nagyon szar lesz akkor lecseréli-e Carroll



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
múlt héten nem tűnt annak, ami abban nyilvánult meg hogy nem adta el a labdát 😀 Egyébként még mindig pontatlan, szóval Thomas-nak kinézhet egy INT ha jó helyen ólálkodikFucu
Nem gondoltam volna,hogy Fitzpatrikban nagyobb lehetőséget látok majd mint DA-ban. Emlékszem régen amikor volt egy-két jó meccse a halovány brownsszal, mennyire élvezetes volt nézni.
Van rá esély egyáltalán,hogy Orton szintű fejlődésen menjen át?