NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Mangold a szezon előtt hosszabbított a Jets-el. (Hard Knocks előnyei 😊)

a meccshez úgy hogy még csak az első félidőt láttam: a tackle vajon mííííí?Fucu
Nem is tudtam. Ezen a listán pedig szerepel:
http://www.footballsfuture.com/2011/fa/ol.html
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
clemons-al az a baj, hogy néha meccsekre eltűnik. vagy mondjuk úgy, elit tackle ellen nem fickándozik annyira

mangold remélem szabad lesz, és a saint se hiszem h megdobja a nicks-t egy evans kaliberű szerződéssel, márpedig ő arra hajaz.a.kacsa
vagy elírtad vagy direkt nem figyelted amit írtam 😊

Mangold a szezon előtt hosszabbított a Jets-el. (Hard Knocks előnyei 😊)Fucu



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
clemons-al az a baj, hogy néha meccsekre eltűnik. vagy mondjuk úgy, elit tackle ellen nem fickándozik annyira

mangold remélem szabad lesz, és a saint se hiszem h megdobja a nicks-t egy evans kaliberű szerződéssel, márpedig ő arra hajaz.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mangold a szezon előtt hosszabbított a Jets-el. (Hard Knocks előnyei 😊)

a meccshez úgy hogy még csak az első félidőt láttam: a tackle vajon mííííí?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Ráhajthatnánk mondjuk Mankinsre vagy Mangoldra. Passrush még hagyján, Clemonsnak van 7,5 sackje és rengeteg siettetése.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
okung unger az egyetlen használható ember a falban. spencer locklear egyértelmű, én andrewsal egy fokkal jobban ki vagyok békülve, persze ő is szar kategóriát erősíti még.
trufit sajnálom mert tényleg iszonyat jó játékos volt a sérülésig azóta meg csak teng a pályán. remélem thurmond gyrosan fejlőúdik majd.
offseasonben viszont tényleg kell egy elit pass rusher v. G free agencyről. de minimum az egyik, mert nem lehet mindent drafton megoldani
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
seattleben már havazott:
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vereség, nagy, láttam az összefoglalót is, de valamiért várom már,hogy nézhessem 😉
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Még egy pozitívumot kihagytam. Nem volt Stacy false start. :o
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Az a baj, hogy, ha Sing Inkompetens Samurai helyett végre tényleg jön egy jó edző SF-be, akkor erősen látni fogjuk, hogy nekik tulajdonképpen tényleg van csapatuk!!!

A másik baj, hogy Ramsből konkrétan pont annyi minőségi játékos hiányzik, amennyit egy offseason alatt össze lehet rakni. Jó lesz az qa csapat.

-Nálunk nagon meg kéne találni VÉGRE Hutch utódját, KELL EGY KIBASZOTT DOMINÁNS Guard, akinek akkora az indítónyomatéka, mint egy 6 tengyelyes Diesel-mozdonynak. A Red Zone Def egyik halála az eszméletlen impotens belső 3-as főbűne!!!!!
-Vagy át kell állnunk Cov 2 playbookra (jó ez persze vicc), vagy vagy meg kell találnunk a következő Drafton az 1. számú Cornerünket (bár ez sem garancia semmire), és Trufant mehetne a helyére a 2. posztra,...amíg nem találunk oda is valakit.

Az engem nem zavar, hogy kikaptunk az Dome-ban a bajnoktól.
Hiányolom viszont a tisztelt edzői kar "nevelési munkáját" Ezen a téren egy picit többet vártam. OK Hass egyre jobb, és végre érti, mit kér Bates! Williams tényleg fantasztikus, bár azért a semmiből jövők csatájában érdemes kinézni Steve Johnsonra... 😊

Lépéshátrányban leszünk, ha a Niners tényleg behúzza Grudent, és ha a Ramsnek bejön a következő offseason

Halkan... a sasoknál puposkodik a liga egyik legjobb 4-3 szakembere DJ...én elhoznám!!!
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Nem ez volt az NFC West nagy hétvégéje Egy vállalható vereség mellett még jól is alakultak a dolgok.garrett27
Fel kéne függeszteni az egész NFCW-t a picsába egy évrepetey
hát lehet hogy az egész liga lesz felfüggesztve jövőre 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Várható vereség volt, nincs ezzel semmi gond. De. Nagyon aggaszt a védőink puhasága. Nem tudunk megcsinálni elsőre egy tacklet, lepattanunk, orra esünk. Tatupu csak kóvályog a pályán, a sérülések úgy látszik betettek neki, mert árnyéka önmagának. Trufant folyamatosan lemarad, rengeteg yardot nyelünk be róla.

De hogy 1-2 pozitívumot is említsek:
-Hasselbecknek a 2. meccse zsinórban ahol jól játszik, ráadásul sérülten. Nem értem miért nem így játszott eddig. Bevállalós és gyors, persze most is vannak pontatlanságok, de ne legyünk telhetetlenek.
-Mike Williams és Obomanu megint nagyon jók voltak, 2 év után újra lehet 1000 yardos elkapónk. 😉
-Special team még mindig király.

Szóval jó irányba haladunk, papírforma meccs volt és még így is meglehet a PO.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Jogosak a felvetések a PO-al kapcsolatban, de ne felejtsük el, hogy a Colts, vagy a Patriots sem tartott mindig ott, ahol most, voltak ők jelentéktelenebb csapatok is, mint ahogy negatív értelemben a Cowboys, vagy a Vikings (de mondhatnánk a Titans-t, a Texanst is) sem ott tart most, ahová taksálták a szezonrajt előtt. Szerintem néhány éven belül fordulni fog a trend, és beérnek azok a csapatok is, amelyek egy ideje már pofozógépnek számítanak, vagy legalábbis nem jegyzik őket túl magasan.
Egyébként ma sem tartom véletlennek, hogy ebből a csoportból 5 éven belül két SB résztvevő került ki, (Seattle, Arizona) igaz mindkettő bukta volt, de akkor is. Ha nem volt jogos a PO-ban való részvételük, akkor miért nem zúgtak ki az első adandó alkalommal? Szóval egy kicsit összetettebb a dolog, és ezért jónak tartom a jelenlegi rendszert, még ha matematikailag nem is mindig támadhatatlan. A PO a gyengébb csapatokból is ki tud hozni extra dolgokat.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Objektíven nézve igazad van. 😊

De én azt mondom, hogy minden csoportnak legyen ott egy képviselője a PO-ba.
Talán a 6-6 PO-s csapat helyett kellene 8-8...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Igazából kellene hozni egy szabályt,hogy csak pozitív mérleggel lehet PO-ba jutni. Igazságosabb lenne.undisputedly
10 év múlva meg lehet, hogy az nfc west lesz a legerősebb csoport. /most még hihetetlennek tűnik az igaz.../

Szerintem a PO szabály úgy jó, ahogy van...Sonics
Nyilván a ciklikusság miatt minden csoportnak kollektíve van Fent és Lent egyaránt. Azonban az,hogy egyes esetekben 11-5 -el sem kerül egy csapat PO-ba, elég nagy hibája a rendszernek.
Az egyetlen szegmens amin változtatnék,hogy csak pozitív mérlegű csapat kerüljön be.
Például idén 8-8-al bejut a Rams.Vagy esetleg valaki 7-9-el. Teljesen objektíven nézve nem mondanád azt,hogy egy pozitív mérlegű Tampa vagy NO inkább megérdemelné?undisputedly
Az is előfordulhat, hogy egy div-ben 3 kutyaütő csapat van, és így jön össze a 10-6 az elsőnek. 5-1-t csinál a div-ben és 5-5-t azon kívül (ez a Seahawks 2003-as mérlege).
A div-győztes automatikus részvétele arra jó, hogy bűnrossz csoportokban is legyen értelme a közdelemnek a szezon végéig.
Én csak azon változtatnék, hogy a PO-első körében ne játszhasson otthon a div-győztes, ha másik div-ból érkező, de ott nem div-győztes csapatnak jobb a mérlege.

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Igazából kellene hozni egy szabályt,hogy csak pozitív mérleggel lehet PO-ba jutni. Igazságosabb lenne.undisputedly
10 év múlva meg lehet, hogy az nfc west lesz a legerősebb csoport. /most még hihetetlennek tűnik az igaz.../

Szerintem a PO szabály úgy jó, ahogy van...Sonics
Nyilván a ciklikusság miatt minden csoportnak kollektíve van Fent és Lent egyaránt. Azonban az,hogy egyes esetekben 11-5 -el sem kerül egy csapat PO-ba, elég nagy hibája a rendszernek.
Az egyetlen szegmens amin változtatnék,hogy csak pozitív mérlegű csapat kerüljön be.
Például idén 8-8-al bejut a Rams.Vagy esetleg valaki 7-9-el. Teljesen objektíven nézve nem mondanád azt,hogy egy pozitív mérlegű Tampa vagy NO inkább megérdemelné?
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Igazából kellene hozni egy szabályt,hogy csak pozitív mérleggel lehet PO-ba jutni. Igazságosabb lenne.undisputedly
10 év múlva meg lehet, hogy az nfc west lesz a legerősebb csoport. /most még hihetetlennek tűnik az igaz.../

Szerintem a PO szabály úgy jó, ahogy van...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem ez volt az NFC West nagy hétvégéje Egy vállalható vereség mellett még jól is alakultak a dolgok.garrett27
Fel kéne függeszteni az egész NFCW-t a picsába egy évrepetey
😀
Igazából kellene hozni egy szabályt,hogy csak pozitív mérleggel lehet PO-ba jutni. Igazságosabb lenne.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Mi vagyunk a futottak még csoport, ahol 11 (ténylegesen 10) kör után 5-5-el lehet vezetni. Lesajnálnak bennünket, de nem baj, hátha okozunk még meglepetést.
A következő 2 hazai meccs nagyon kellene, aztán bármi lehet. Az Atlanta elleni meccsen kívül mindenhol látok esélyt, még Tampában és Friscóban is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
A következő két meccset kellene megnyernünk valahogy...

A tegnapin nem sokáig volt esélyünk. Védelem nulla, támadásban pedig futásban csődöt mondtunk.
Ez van... 😕

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem ez volt az NFC West nagy hétvégéje Egy vállalható vereség mellett még jól is alakultak a dolgok.garrett27
Fel kéne függeszteni az egész NFCW-t a picsába egy évrepetey
Minket nem 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nem ez volt az NFC West nagy hétvégéje Egy vállalható vereség mellett még jól is alakultak a dolgok.garrett27
Fel kéne függeszteni az egész NFCW-t a picsába egy évre

több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nem ez volt az NFC West nagy hétvégéje Egy vállalható vereség mellett még jól is alakultak a dolgok.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
lincset nem kéne erőltetni... sőt elkéne felejteni egy időrebraxa88
Nem kene bantani. Mindenkinek vannak rossz napjai.endorphyn
😉


Sok sikert a szezon hátralévő részére

több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
lincset nem kéne erőltetni... sőt elkéne felejteni egy időrebraxa88
Nem kene bantani. Mindenkinek vannak rossz napjai.

-- TIME I'AM! --