NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
az enyém 😀

szerintem nem lesz 100 yard felett a futás, hetek óta haldoklik, nem fognak azzal szenvedni Carrollék. Főleg ha Mike Williams és Obamanu is játékra alkalmas a futás helyett meg megy majd Stokleynak a rövid passz.
Sima libának tűnik de az ilyenek szoktak lenni a legszenvedősebbek és múlt héten is csak Kasa-on múlott a vereségük 😊Fucu
Akkor jöhet egy Hassie 400+ 😀 😂
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Üdv Hanni, mi már ismerjük egymást gsf-ről.

Mai meccset egyértelműen hozni kell. Szeretem a Panthers, de remélem nagyon simán nyerünk, ami lökést adhat a csapatnak a továbbiakra.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
az enyém 😀

szerintem nem lesz 100 yard felett a futás, hetek óta haldoklik, nem fognak azzal szenvedni Carrollék. Főleg ha Mike Williams és Obamanu is játékra alkalmas a futás helyett meg megy majd Stokleynak a rövid passz.
Sima libának tűnik de az ilyenek szoktak lenni a legszenvedősebbek és múlt héten is csak Kasa-on múlott a vereségük 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Üdv mindenki csatlakoznék én is a kis közösséghez, annyira nem vagyok nagy szakértő de már négy éve nagyon lelkesen szurkolok a csapatnak 😀Hanni
Nem tudom kinek tiszte először üdvözölni , de én most megteszem 😊
Üdv a klubban 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Üdv mindenki csatlakoznék én is a kis közösséghez, annyira nem vagyok nagy szakértő de már négy éve nagyon lelkesen szurkolok a csapatnak 😀
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
30$-t tettem fel a csapatra. Ha ezt nem hozzuk, Fire Carroll -ra módosíttatom a rangomat 😀
Amióta követem az NFL-t, (Pats-Panthers Bowl), azóta tényleg szimpatikus frencsájz benyomását keltik.
Azonban ilyen QB gondokkal, WR sérülésekkel, fiatal és lesérült védelemmel otthon ki kell őket végezni. Természetesen átvitt értelemben.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 109
Remélem, a futójáték összehoz a megszokott 50-60 yardnál többet egy ilyen meccsen(legmerészebb álmaim közt van a 100 yard), h végre ott is lássak vmi fejlődést. Hassie biztos sok yardot összedobál. Nem akarom lebecsülni a Pantherst, mert szimpatikus csapat, de ez az év nagyon nem jött nekik össze.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ezt a panthert ugy kell megverni, hogy közük ne legyen a meccshez.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Remélem mutat egy cseppnyi fejlődést a szakmai stáb. Ezt a Pantherst konzisztens játékkal kell két vállra fektetnünk.
Go Hawks.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Williams szinte biztos h játszhat holnap 😊
Carlson viszont kérdéses. nincs probléma ha nem játszik, amit idén csinál azt bármelyik FA TE lehozza...
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Sziasztok! Mindenek előtt köszi mindent 😊

Én csak annyit szeretnék mondani, hogy:

Áttérhetünk 3-4 re, már ha találunk olyan szakembert, aki ebben támogat bennünket. Felesleges azon agyalni, hogy ki legyen NT, OLB, amíg nincs meg hogy pontosan milyen rendszert, és ami még ennél is fontosabb (szerintem) melyik szakemberrel.
Például Wade Phillips speciel szabad, ő ugye pont azt a rendszert preferálja, amit még a papája "hekkelt" meg. Egy átállás sosem könnyű. De ha például tényleg behúznánk DJ-t, akkor a 4-3 Cover 2 átállás szintén nagyon nehéz lenne, főleg ezzel a társasággal. A rendszer sokat segítene a csapaton, de attól még Trufantnak vége, és nincs igazi klasszikus 4-3 DE játékosunk.

QB kérdés (szerintem): Ismét csak ismételni tudom magam. Szerintem mentorálason, rendszeren, türelmen múlik.. A rendszer fontosságáról annyit, hogy pl. Rivers még a kabalafigurának is tud TD passzt adni, de látjuk ezt minden MŰKÖDŐ csapatnál, működő rendszernél. Persze számos nyitott kérdés van, amellyel most én itt nem foglalkoznék. Bates nyílván meglátott valamit Kareszben. Na, ha ez így van, akkor tessék vele foglalkozni, éjjel nappal, tessék rajta dolgozni. És ha nem megy, akkor a vezetőedzőnek le kell vonnia a következtetéseket.

Szerintem Hass nem szar. Erősen szürke lett, de nem szar. Valójában futójáték, értékelhető TE teljesítmény nélkül próbál futtatni egy olyan rendszert, amelynek két komponense a futó, és a TE játék. Nem véletlenül kellett megoldani a futó kérdését, az persze másik téma, hogy Lynch lehet akármilyen jó futó, a fal munkája (annak minden komponensével) nem igazán támogatja. Hass meg a pályán nem fog teljes reformot végrehajtani, ez nem ő. Van olyan rendszer, ahol máshol vannak a hangsúlyok, csak mi nem ezt erőltetjük.
Az egész O, és persze benne Hass nem elég jók, hogy ellensúlyozni tudják a katasztrofális teljesítményt a laszti másik oldalán.
Ez nem jelenti azt, hogy nem kell megoldanunk Hass utódlását sürgősen.
Na én így látom.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bármelyik névvel barátkozhattok szerintem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Akkor kezdjünk el barátkozni Jake Locker gondolatával? Már több helyen olvastam, hogy helyi gyerek és szívesen játszana itt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Bocs, hogy ide is belinkelem de Höri blogján van egy qb draft elemzés.

Olvasgassátok, hátha okosabbak lesztek, leszünk tőle... 😊
Köszi Höri az elemzést...

http://nflscout.blogter.hu/450540/qb_draft_-_megoldokeplet

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Vince Young jó irányító, csak egy pöcs. Carroll jól bánik a balhés játékosokkal, sztem helyre tudná tenni Youngot és akkor jó időre meg van oldva a QB poszt és lehet a kismillió egyéb needel foglalkozni.Sebii
Remélem nem hozzuk ide. Nem csak a jelleme miatt -amúgy Carroll-nak van még bőven mivel foglalkoznia (pl 4&1 szituációk ...)nem kell a nyakába még egy balhés irányító is -, de a sérülékenysége miatt sem. Egy meccsen kezd, majd két meccs pihi...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Vince Young jó irányító, csak egy pöcs. Carroll jól bánik a balhés játékosokkal, sztem helyre tudná tenni Youngot és akkor jó időre meg van oldva a QB poszt és lehet a kismillió egyéb needel foglalkozni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Helmut: viszont Vince Young most már simán jöhet a csapathoz. Illetve a korábbi nem örülnék hozzáállásom is megváltozott...
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Espn Stock watchban csak a Falling részben képviseltetjük magunkat:

Pete Carroll, Seahawks coach. The team has rebuilt its roster before without losing consecutive home games by a combined 52 points (41-7 to the New York Giants and 42-24 to Kansas City). Only Carolina has lost consecutive home games by more points this season (65). Carroll's philosophy to "always compete" seemed to take a hit when the team knelt on the ball to run out the clock during its 18-point surrender to Kansas City. Before this season, the team had allowed 40-plus points at home only once during the regular season since Qwest Field opened in 2002.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Ezért kérdezem, h Clemons véleményetek szerint mire lenne képes.
Colet nehéz megmondani. Eltudom képzelni, h jó NT lenne, de azért nem vennék rá mérget.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Clemons játszhatna 3-4 OLB-t sztem. Méretei alkalmasak hozzá, szerintetek mennyire állná meg ott a helyét?
Valamint Cole lehet NT. Méretei megvannak és azért ő eléggé vadállat futás ellen.Sebii
1. És Clemons tudna embert fogni passzvédekezésnél?
2. Cole tudna-e jó futás elleni játékot bemutatni ha folyamatosan dupláznák?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Clemons játszhatna 3-4 OLB-t sztem. Méretei alkalmasak hozzá, szerintetek mennyire állná meg ott a helyét?
Valamint Cole lehet NT. Méretei megvannak és azért ő eléggé vadállat futás ellen.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mondjuk már idén is játszottunk sokszor 3-4et, kb úgy mint tavaly a cards. na mindegy. sokat mond majd h bradley marad e vagy sem. de remélem az utóbbi lesz
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
3-4 ne megy elvetélt ötlet sztem.

Mebane és Bryant jók lehetnek DE-be, egy NT kell.
LB sorban szélre Curry, középen Lofa és Hawh és másik oldalra kell egy elit pass rusher OLB. Én látok fantáziát a dologban.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
clausen trade lesz stem ha az új edzők nem vele gondolkodnak. kolb ne jöjjön, az még károlynál is jobban kiborítana. helm-nek meg, teljesen igaza van mindennek. hetek óta belenézek a bills meccsekbe, mert iszonyatosan drukkolok nekik. fitz meg már a cincys időszakban ism egmutatta mi rejlik benne, de hát ott volt palmer (haha)
locklear meg lehet h olyan lesz mint a tavalyi tebow jax házasság, mindenki tényként kezelte azt mi lett belőle 😊
agresszív offseason kell az biztos.

ja és sztem lesz egy bradley release, és hoznak egy 3-4es embert. nagyon afelé építkezik a védelem sztem. egy jó pass rusher, és akkor sztem curry-vel lenne is némi pass rush, márha tud konzekvensen játsazni
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Köszi szépen Helmut a kimerítő elemzést! Mindig öröm olvasni Téged...
Reméljük, hogy azért nálunk is elindult valami és talán előbb is lesz eredménye mint a Bills-nél. Meglátjuk majd...
Kíváncsi lennék Pete goach fejében mik járnak mostanában. Ő hogyan képzeli el a jövőt.

Kolb-ra szerintem nincs sok esélyünk...
Hawthorne hosszabbításának pedig örülök.