NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes statisztika Smith-ről:
"Watching Troy Smith struggle deep in Green Bay territory last week pointed to one area where Alex Smith enjoys a significant advantage: the red zone. Alex Smith leads the NFL in red zone passer rating (125.0) among players with at least 10 attempts. He has eight touchdowns, no interceptions, no sacks and a 75.9 percent completion percentage on those throws. Troy Smith's red zone numbers: 2-of-7 for 20 yards, one touchdown and a 79.2 rating."

Ezt nem hittem volna 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nyugi Pít... 😊

Én esélyesebbnek ítélem meg a Frisco-t. Ha másért nem hát a hazai pálya miatt...
Westbrook pedig egy nagyon jó játékos.

Mi meg majd kiderül, hogy a Panthers elleni mérkőzés melyik félidei játékát jáccuk.Sonics
Én nyugodt vagyok 😊 ha kikapunk akkor vége, tudom hogy tutira új rezsim lesz jövőre, ha meg nyerünk akkor továbbra is versenyben vagyunk. Win-win 😊

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Nyugi Pít... 😊

Én esélyesebbnek ítélem meg a Frisco-t. Ha másért nem hát a hazai pálya miatt...
Westbrook pedig egy nagyon jó játékos.

Mi meg majd kiderül, hogy a Panthers elleni mérkőzés melyik félidei játékát jáccuk.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Viszont a futásaiktól legalább nem kell tartani, Gore sérült + visszatér Cole. Valamint Alex Smith fog irányítani és ha megszorongatjuk, amennyi önbizalma lehet most, nem fog sokat mutatni.Sebii
Ismersz egy bizonyos Brian Westbrook-ot? Oké, nem lesz olyan jó, mint múlt héten, de azért villanhat ő. Meg Alexet is kisegítheti elég gyakran.deny79
múlt héten sem villant túl nagyot 😛
B. Westbrook 9carry 31yard 0TD
de tény,jobb,ha fostok tőle 😛Newman
A gond ott van hogy W Brookot nem arra használják amit tud. Screen, shotgun-ból futás, hanem mint power back.
De gondolom a ti 30. passz D-tek ellen sokat lesz shotgunban Smith, és úgy viszont mehet a futás ha sikerül pár nagyobb playt osszehozni passzból.

De Sebi gondolatmenetét követve, ha nincs Williams és Obomanu akkor megfogjuk a futást és egész nap HBecket hajkurásszuk 😀

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Viszont a futásaiktól legalább nem kell tartani, Gore sérült + visszatér Cole. Valamint Alex Smith fog irányítani és ha megszorongatjuk, amennyi önbizalma lehet most, nem fog sokat mutatni.Sebii
szinte csak shotgunból fognak játszani, jöhetnek a westbrook screenek, amikből szopjuk a yardokat... futni nem nagyon fognak, de azt is shotgunból. spread...
félek a meccstől.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Szeretem Westbrookot, de sztem ő már nem tud egyedül elvinni egy futójátékot. Főleg, hogy végre nem ilyen Siavii félék lesznek a védőfalban.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ismersz egy bizonyos Brian Westbrook-ot? Oké, nem lesz olyan jó, mint múlt héten, de azért villanhat ő. Meg Alexet is kisegítheti elég gyakran.deny79
múlt héten sem villant túl nagyot 😛
B. Westbrook 9carry 31yard 0TD
de tény,jobb,ha fostok tőle 😛Newman
Jogos, két héttel ezelőttire gondoltam. Amikor 136 yardot futott össze 😀deny79
Parázni akkor se kell nekik.Sing a HC...ennyi sztem elég. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Viszont a futásaiktól legalább nem kell tartani, Gore sérült + visszatér Cole. Valamint Alex Smith fog irányítani és ha megszorongatjuk, amennyi önbizalma lehet most, nem fog sokat mutatni.Sebii
Ismersz egy bizonyos Brian Westbrook-ot? Oké, nem lesz olyan jó, mint múlt héten, de azért villanhat ő. Meg Alexet is kisegítheti elég gyakran.deny79
múlt héten sem villant túl nagyot 😛
B. Westbrook 9carry 31yard 0TD
de tény,jobb,ha fostok tőle 😛Newman
Jogos, két héttel ezelőttire gondoltam. Amikor 136 yardot futott össze 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Viszont a futásaiktól legalább nem kell tartani, Gore sérült + visszatér Cole. Valamint Alex Smith fog irányítani és ha megszorongatjuk, amennyi önbizalma lehet most, nem fog sokat mutatni.Sebii
Ismersz egy bizonyos Brian Westbrook-ot? Oké, nem lesz olyan jó, mint múlt héten, de azért villanhat ő. Meg Alexet is kisegítheti elég gyakran.deny79
múlt héten sem villant túl nagyot 😛
B. Westbrook 9carry 31yard 0TD
de tény,jobb,ha fostok tőle 😛

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Viszont a futásaiktól legalább nem kell tartani, Gore sérült + visszatér Cole. Valamint Alex Smith fog irányítani és ha megszorongatjuk, amennyi önbizalma lehet most, nem fog sokat mutatni.Sebii
Ismersz egy bizonyos Brian Westbrook-ot? Oké, nem lesz olyan jó, mint múlt héten, de azért villanhat ő. Meg Alexet is kisegítheti elég gyakran.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Viszont a futásaiktól legalább nem kell tartani, Gore sérült + visszatér Cole. Valamint Alex Smith fog irányítani és ha megszorongatjuk, amennyi önbizalma lehet most, nem fog sokat mutatni.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
obo és williams megint nem edzett. csak vasárnap dől el h játszhatnak e... nem sok esélyt látok jelen pillanatban... 😕
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
http://www.youtube.com/watch?v=gZcSEE7TuGU&feature=player_embedded#! :cool: :cool: :cool:Hanni
Élmény lehet élőben 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
http://www.youtube.com/watch?v=gZcSEE7TuGU&feature=player_embedded#! :cool: :cool: :cool:
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ha nyerunk Friscoban, akkor Hassie beallitja Dave Krieg (imadom a nevet, annyira harcias 😊 70 gyozelmes rekordjat. Ha megegyet, akkor O lesz a rekorder.endorphyn
mindenféleképpen kell az a 8-8 😊braxa88
Ugye? 😂

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Ha nyerunk Friscoban, akkor Hassie beallitja Dave Krieg (imadom a nevet, annyira harcias 😊 70 gyozelmes rekordjat. Ha megegyet, akkor O lesz a rekorder.endorphyn
mindenféleképpen kell az a 8-8 😊
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ha nyerunk Friscoban, akkor Hassie beallitja Dave Krieg (imadom a nevet, annyira harcias 😊 70 gyozelmes rekordjat. Ha megegyet, akkor O lesz a rekorder.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Braxa, ez a kép még Pítnek is tecceni fog... 😀
Csak az a kár, hogy nem vigyorog rajta...Sonics
😊

tény, jó DC volt..

több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Braxa, ez a kép még Pítnek is tecceni fog... 😀
Csak az a kár, hogy nem vigyorog rajta...

több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
...braxa88
😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
#Seahawks sign T Breno Giacomini off practice squad to active roster. Add WR Dominique Edison to PS.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Williams és Obo nem edzett.undisputedly
Hmm micsoda remények... 😐Hanni
ettől még játszhatnak a frisco ellen. amigy sztem Obo ott lesz. Williams nem biztos...

Cole edzett
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Williams és Obo nem edzett.undisputedly
Hmm micsoda remények... 😐
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Williams és Obo nem edzett.