NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó lesz az a PO 8-8-al. A magas draft pick különben is csak arra való, hogy le-tradeljen az ember 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Seattle Seahawks have placed rookie defensive end Clifton Geathers on waivers, a league source said on Tuesday night.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
amíg esély reális esély van addig menni kell a rájátszásért, ez kötelesség!!!!!!Legalábbis én elvárom....Mad
Így van. Minden meccset meg kell próbálni megnyerni. Aztán majd kiderül, hogy mennyi sikerül... 😊

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
amíg esély reális esély van addig menni kell a rájátszásért, ez kötelesség!!!!!!Legalábbis én elvárom....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Beszélünk itt a QB needről, az O fal réseiről, ez OK, de mi a helyzet CB fronton?garrett27
Ilyenkor egy kicsit mindig elszomoodom, mert rájövök, hogy a feleslegesen írok fél oldalakat, de lehet, hogy 6-8 sort is 😕
😀Helmut Zimmer
😕garrett27
Annyi, hogy nem tartalak true metal bradör end szisztörnek! És persze a pozőrök hagyják el a termet 😊
Semmi bajom Veled, sőt.... Amúgy is tettem ilyen jelet 😀

Amúgy is lassan ideje, hogy Sebii elkezdjen egy 3-4 átállásról beszélni, amihez kell a jó draft pozi, és ezért jobb is lemaradni a rájátszásról. 😛
Nem is értem, hogy a Pats hogy épített csapatot úgy, hogy folyamatosan rájátszásban vannak 😉 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Szvsz nem járnánk jól a PO-val bármilyen furcsa is ezt kimondani. Mert úgyis elvernek minket mint szódás a lovát minden emberi számítás szerint. Akkor meg inkább egy jó draftpozíció és jövőre mindent bele. De nyilván nem fogják feladni.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
jó hirek:
Cole és Carlson visszatérhet a frisco ellen.
na: Seahawks coach Pete Carroll is optimistic Mike Williams (ankle) will be ready to play in Week 14.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Esett szó a CB needről az előző oldalakon több ember billentyűzetéből is , gondolom erre utalt Helmut.
Nem kell belelátni semmit, ha te kifejted xy-ról a véleményedet,majd valaki pár hsz-el később megkérdezi, mi a helyzet xy-al, te is hasonlóan reagálsz.
Ahelyett,hogy ilyen apróságokon fennakadtok, inkább beszéljünk arról,hogy lehozták a nagyobb sajtó orgánumok a lehetőségét egy esetleges 7-9-es csoport győztesnek...Elég nagy szégyen ez a WEstre nézve.undisputedly
A divízióra nézve nem hízelgő, de a Seahawks fanok gondolom nem szomorkodnának ha 7-9-cel vagy 8-8-cal megnyernék a csoportot és mennének a rájátszásba. Ráadásul mint csop. győztes otthon fogadhatnák a jobb mérleggel rendelkező ellenfelet, ami azért növelné az esélyeiket a továbbjutásra.BleedingGreen
mint már leírtam nálunk is, a kérdés az hogy mi lenne a jobb. PO és a Saints első körben otthon(ami ugye nem kétséges hogy elég durva lenne), és 20. helytől draft pick, vagy nincs PO és egy jobb helyről húzás. Részemről inkább mennék PO-ba egy pozitív mérleggel és jó játékkal, mintsem becsusszanni küszöb alatt hogy aztán elverjenek mint egy kutyát.petey
Azért valakinek kell nyerni a csoportot, ezt nem lehet elkerülni. 😀
Az a baj, hogy egyik csapatnak sincs jó offense amivel ellensúlyozni lehetne a még rosszabb védelmeket vagy fordítva (ha már normálisan kiegyensúlyozott csapat nincs). Talán a Rams-nek lehetne esélye, mert ott van egy használható D, de az O ott is akadozik (ráadásul újonc Qb-vel, ami a rájátszásban jobban kijönne). Azért én nem írnám le teljesen az innen továbbjutót, de majd meglátjuk. Egy esetleges jó játék viszont sok önbizalmat és jó tapasztalatot adhatna az épülőfélben lévő csapatnak, amiből jövőre profitálhatnának


több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
és az a vicces ha épphogy nem jutunk be akkor 10 körül draftolunk ha meg bejutunk akkor 21 😀
éles a különbség 😛
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Most megint le vagyok b.... mert nem lapoztam vissza? Komolyan mondom nem értem mi bajod velem! Hagyjuk! Csak kérdeztem, de már vissza is vontam. 😕garrett27
Esett szó a CB needről az előző oldalakon több ember billentyűzetéből is , gondolom erre utalt Helmut.
Nem kell belelátni semmit, ha te kifejted xy-ról a véleményedet,majd valaki pár hsz-el később megkérdezi, mi a helyzet xy-al, te is hasonlóan reagálsz.
Ahelyett,hogy ilyen apróságokon fennakadtok, inkább beszéljünk arról,hogy lehozták a nagyobb sajtó orgánumok a lehetőségét egy esetleges 7-9-es csoport győztesnek...Elég nagy szégyen ez a WEstre nézve.undisputedly
A divízióra nézve nem hízelgő, de a Seahawks fanok gondolom nem szomorkodnának ha 7-9-cel vagy 8-8-cal megnyernék a csoportot és mennének a rájátszásba. Ráadásul mint csop. győztes otthon fogadhatnák a jobb mérleggel rendelkező ellenfelet, ami azért növelné az esélyeiket a továbbjutásra.BleedingGreen
mint már leírtam nálunk is, a kérdés az hogy mi lenne a jobb. PO és a Saints első körben otthon(ami ugye nem kétséges hogy elég durva lenne), és 20. helytől draft pick, vagy nincs PO és egy jobb helyről húzás. Részemről inkább mennék PO-ba egy pozitív mérleggel és jó játékkal, mintsem becsusszanni küszöb alatt hogy aztán elverjenek mint egy kutyát.

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Ilyenkor egy kicsit mindig elszomoodom, mert rájövök, hogy a feleslegesen írok fél oldalakat, de lehet, hogy 6-8 sort is 😕
😀Helmut Zimmer
Most megint le vagyok b.... mert nem lapoztam vissza? Komolyan mondom nem értem mi bajod velem! Hagyjuk! Csak kérdeztem, de már vissza is vontam. 😕garrett27
Esett szó a CB needről az előző oldalakon több ember billentyűzetéből is , gondolom erre utalt Helmut.
Nem kell belelátni semmit, ha te kifejted xy-ról a véleményedet,majd valaki pár hsz-el később megkérdezi, mi a helyzet xy-al, te is hasonlóan reagálsz.
Ahelyett,hogy ilyen apróságokon fennakadtok, inkább beszéljünk arról,hogy lehozták a nagyobb sajtó orgánumok a lehetőségét egy esetleges 7-9-es csoport győztesnek...Elég nagy szégyen ez a WEstre nézve.undisputedly
A divízióra nézve nem hízelgő, de a Seahawks fanok gondolom nem szomorkodnának ha 7-9-cel vagy 8-8-cal megnyernék a csoportot és mennének a rájátszásba. Ráadásul mint csop. győztes otthon fogadhatnák a jobb mérleggel rendelkező ellenfelet, ami azért növelné az esélyeiket a továbbjutásra.


több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Beszélünk itt a QB needről, az O fal réseiről, ez OK, de mi a helyzet CB fronton?garrett27
Ilyenkor egy kicsit mindig elszomoodom, mert rájövök, hogy a feleslegesen írok fél oldalakat, de lehet, hogy 6-8 sort is 😕
😀Helmut Zimmer
Most megint le vagyok b.... mert nem lapoztam vissza? Komolyan mondom nem értem mi bajod velem! Hagyjuk! Csak kérdeztem, de már vissza is vontam. 😕garrett27
Esett szó a CB needről az előző oldalakon több ember billentyűzetéből is , gondolom erre utalt Helmut.
Nem kell belelátni semmit, ha te kifejted xy-ról a véleményedet,majd valaki pár hsz-el később megkérdezi, mi a helyzet xy-al, te is hasonlóan reagálsz.
Ahelyett,hogy ilyen apróságokon fennakadtok, inkább beszéljünk arról,hogy lehozták a nagyobb sajtó orgánumok a lehetőségét egy esetleges 7-9-es csoport győztesnek...Elég nagy szégyen ez a WEstre nézve.
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Beszélünk itt a QB needről, az O fal réseiről, ez OK, de mi a helyzet CB fronton?garrett27
Ilyenkor egy kicsit mindig elszomoodom, mert rájövök, hogy a feleslegesen írok fél oldalakat, de lehet, hogy 6-8 sort is 😕
😀Helmut Zimmer
😕

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Beszélünk itt a QB needről, az O fal réseiről, ez OK, de mi a helyzet CB fronton?garrett27
Ilyenkor egy kicsit mindig elszomoodom, mert rájövök, hogy a feleslegesen írok fél oldalakat, de lehet, hogy 6-8 sort is 😕
😀
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Beszélünk itt a QB needről, az O fal réseiről, ez OK, de mi a helyzet CB fronton? Truf szerintem már nem fog felpörögni.
Elsőre nem valami biztató a draft pick helyzetünk, Carrolléknak sokat kell majd üzletelni a háttérben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Héé mondtam nem én vagyok Mad, most garázdálkodik a soccer topicban 😀Hanni
garááázdááááldoodoooom ???? 😀

@KJuraszik
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
williams több hetet kényszerül kihagyni 😕braxa88
Nem jó hír.Annak fényében,hogy mit twittelt, reméltem,hogy vállalja a játékot.
A 49ers kötelező meccs pedig, valamit ki kell találni,hogy pótoljuk.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
williams több hetet kényszerül kihagyni 😕
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Héé mondtam nem én vagyok Mad, most garázdálkodik a soccer topicban 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Valóban trade volt sry.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
És Simsért? Kezdő a Lionsban.Sebii
ő nem trade volt? azért nem írtam
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
És Simsért? Kezdő a Lionsban.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sztem reddignért kaphatunk vmit
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Én is a 7-9 re szavazók pártján állok! Mike nélkül max egy győzelem!
A 7-9 azért jó, mert megfontolt draftpolitikával jól sűlhet el. Én az O-t tenném rendbe. Az a baj, hogy nem tudom, helyi srác mennyire fog bevállni. Engem sajnos nem győzött meg.
De ha meg akarjuk építeni a következő évek D-jét, akkor DC csere! DJ vagy Wade. Mind a ketten fantasztikus szakemberek, szakmájuk mesterei. Vétek lenne őket benthagyni. Nagyon jó kis játékosok lesznek a piacon. Mondjuk persze nem hiszem, hogy Eric Weddlet el tudnánk csábítani, de Florence, George Wilson combo azonnal jöhetne a DB sorba. Johnathan Joseph, aki megint más kaliber egyáltalán nem biztos, hogy a Bengalsban akarja folytatni. És akkor ez még csak a DB sor. Szóval, én úgy érzem, hogy most lenne anyag az újjá építéshez. Bradley számomra csalódás, nem ezt a sémát vártam tőle. Volt ideje, semmit sem mutatott!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
De nem ment ki teljesen 4. körünk mert ott kaptunk a Patstől is Branchért nem? Az azért még nem olyan szörnyű hely.Hanni
Jól emléxel. 😊 Branch-ért egy 4. kör jött a Pats-től.
Egyébként ne felejtsétek el, hogy Matt Hass nem olyan régen - kb. 5 éve - még egy top5-ös QB volt. Csak ugye a fal volt más előtte...
Meg aztán valószínűleg a használható irányítókat már arra el fogják kapkodni, amire mi sorra kerülünk. (ha nem lesz trade)

Úgyhogy nem biztos, hogy QB-t fogunk húzni az elejéről...

Az a hármas holtverseny, amit Pít vizonált szép lenne. 😊Sonics
Érdekes kérdés. Attól függ mi a prioritás a stábnál. A 4-3ról nem valószínű,hogy átállunk 3-4re,ilyen ínséges időben.
Viszont egy elit DE mindenképpen kell. Sőt, akár két elit falembert is hozhatunk azon az alapon,hogy erősebb/jobb passrush növeli a CB hatékonyságot is.
Aztán jön még a szabadügynök faktor. Ha találunk valakit, az megint átírhatja a tervet. Az O# terén az a baj,hogy vannak jó elkapóink, elég nagy a "töltény", de a "puskacső" sokkal kisebb átmérőjű. Elit Qb-t viszont nem tudunk hozni, ergo a WR potenciál sem lesz teljesen kihasználva. Tehát futás alapú játékot kell hozni. Oda pedig kell falember. Ördögi kör.