Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
a jól ismert indok ami csak a te értékrendszeredben létezik. lufi, ja. ekkora bohócságotpetey
És akkor mivel magyarázod a J.S. hiányábában mutatott játékot? 😀
Olyannyira csak az én értékrendszeremben létezik,hogy anno az nfl.com főoldalon foglalkozott a témával 😊undisputedly
JS hiányában duplázták. utána megsérült a válla amit megműtöttek az offseasonban. de ha egy ilyen lufi lenne nálatok már rég "elit" státuszt kapott volna, a tények ne zavarjanak.
lényeg hogy szar.petey
Azt nem mondtam,hogy szar. At igen,hogy lufi. Annyira nagy a hype, pedig csaka zért érvényesült "ennyire",mert JS ott volt.
Meglepetés...mást is kettőznek a ligában 😊

Jajajajaja, nálunk elit lenne, ezért igazoltok a PS csapatunkból? 😀
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
a jól ismert indok ami csak a te értékrendszeredben létezik. lufi, ja. ekkora bohócságotpetey
És akkor mivel magyarázod a J.S. hiányábában mutatott játékot? 😀
Olyannyira csak az én értékrendszeremben létezik,hogy anno az nfl.com főoldalon foglalkozott a témával 😊undisputedly
JS hiányában duplázták. utána megsérült a válla amit megműtöttek az offseasonban. de ha egy ilyen lufi lenne nálatok már rég "elit" státuszt kapott volna, a tények ne zavarjanak.
lényeg hogy szar.

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
a jól ismert indok ami csak a te értékrendszeredben létezik. lufi, ja. ekkora bohócságotpetey
És akkor mivel magyarázod a J.S. hiányábában mutatott játékot? 😀
Olyannyira csak az én értékrendszeremben létezik,hogy anno az nfl.com főoldalon foglalkozott a témával 😊
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
JJ.Watt nem fog megint olyan szezont produkálni mint tavaly és még sorolhatnám...undisputedly
Pont ezek a feltételezések, amik miatt ennyit mozoghatnak a tippek, mi is feltételezhetjük, hogy Wilson nem fog olyan szezont produkálni, mint tavaly, de Wilson helyére behelyettesíthető Lynch-től Wagneren át Earl Thomasig bárki.somoskovig
Azért ne keverjük a kettőt.
JJ teljesítménye egészen fantasztikus volt. VonMilleren kívül senki meg sem közelítette azt a produktumot,ami majdnem sack rekordokat döntögetett.
RW nagyon jó szezont futott, de pl se a dobott,se a futott yard/td kombóban nem lett szerintem top 3 sem.
Lynchről ugyanezt elmondhatjuk. Nem lett emberfeletti teljesítménye,"csak" egy top 5 futott yard.
Nem járt semmilyen több éves,esetleg évtizedes rekord megdöntésének a közelében.
E.T. számok tükrében ngyon peches volt. Az év során lgalább 3 INT volt ami kiperdült a kezéből. Nála a jelenlét a fontos,hogy "őrködik" hátul, egy olyan fakto az egyenletben amit a Qb-k nem igen szeretnek 😊
Amúgy ez a Watt szar példa volt. Ha jobban beleinformálom magam, biztos vagyok,hogy találok a Texanson más lyukakat,mint ahogy minden csapaton,rajtunk is.undisputedly
Atkins, Wilkerson csókoltat, mondjuk tán még Aldon is 😊
4. köröst PS-re rakni kb egyenlő a cuttalWyatt
Milleren kívül egyedül Aldon járt közel a rekordhoz, de egyrészt ő 9er, másrészt meg a jól ismert indok,mely szerint a nagytesó nélkül lufi a srác. PErsze most majd mindjárt jön petey és bizonyítja,hogy nem,mert de 😊undisputedly
a jól ismert indok ami csak a te értékrendszeredben létezik. lufi, ja. ekkora bohócságot

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
JJ.Watt nem fog megint olyan szezont produkálni mint tavaly és még sorolhatnám...undisputedly
Pont ezek a feltételezések, amik miatt ennyit mozoghatnak a tippek, mi is feltételezhetjük, hogy Wilson nem fog olyan szezont produkálni, mint tavaly, de Wilson helyére behelyettesíthető Lynch-től Wagneren át Earl Thomasig bárki.somoskovig
Azért ne keverjük a kettőt.
JJ teljesítménye egészen fantasztikus volt. VonMilleren kívül senki meg sem közelítette azt a produktumot,ami majdnem sack rekordokat döntögetett.
RW nagyon jó szezont futott, de pl se a dobott,se a futott yard/td kombóban nem lett szerintem top 3 sem.
Lynchről ugyanezt elmondhatjuk. Nem lett emberfeletti teljesítménye,"csak" egy top 5 futott yard.
Nem járt semmilyen több éves,esetleg évtizedes rekord megdöntésének a közelében.
E.T. számok tükrében ngyon peches volt. Az év során lgalább 3 INT volt ami kiperdült a kezéből. Nála a jelenlét a fontos,hogy "őrködik" hátul, egy olyan fakto az egyenletben amit a Qb-k nem igen szeretnek 😊
Amúgy ez a Watt szar példa volt. Ha jobban beleinformálom magam, biztos vagyok,hogy találok a Texanson más lyukakat,mint ahogy minden csapaton,rajtunk is.undisputedly
Atkins, Wilkerson csókoltat, mondjuk tán még Aldon is 😊
4. köröst PS-re rakni kb egyenlő a cuttalWyatt
Milleren kívül egyedül Aldon járt közel a rekordhoz, de egyrészt ő 9er, másrészt meg a jól ismert indok,mely szerint a nagytesó nélkül lufi a srác. PErsze most majd mindjárt jön petey és bizonyítja,hogy nem,mert de 😊

Amúgy a PS kérdés érdekes. Nagyon telített roster voltunk, igazán nagy need nélkül. Mire jött a draft,már jött Avril,Bennett,Harvin...
WR poszton pedig Rice-Tate-Baldwin hármas nagyon jó,mégha utóbbit tavaly a sérülése nagyon hátráltatta is, plusz most S.Wiliams szorította ki Harpert, aki a preseasonban elkapott 3TD-t,és mindegyik meccsen kb volt egy nagy elkapása.
Szerintem tervünk volt még a sráccal, egyszerűen pechünkre eszmélt a vezetőség az öbölben,és benyúlták.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
JJ.Watt nem fog megint olyan szezont produkálni mint tavaly és még sorolhatnám...undisputedly
Pont ezek a feltételezések, amik miatt ennyit mozoghatnak a tippek, mi is feltételezhetjük, hogy Wilson nem fog olyan szezont produkálni, mint tavaly, de Wilson helyére behelyettesíthető Lynch-től Wagneren át Earl Thomasig bárki.somoskovig
Azért ne keverjük a kettőt.
JJ teljesítménye egészen fantasztikus volt. VonMilleren kívül senki meg sem közelítette azt a produktumot,ami majdnem sack rekordokat döntögetett.
RW nagyon jó szezont futott, de pl se a dobott,se a futott yard/td kombóban nem lett szerintem top 3 sem.
Lynchről ugyanezt elmondhatjuk. Nem lett emberfeletti teljesítménye,"csak" egy top 5 futott yard.
Nem járt semmilyen több éves,esetleg évtizedes rekord megdöntésének a közelében.
E.T. számok tükrében ngyon peches volt. Az év során lgalább 3 INT volt ami kiperdült a kezéből. Nála a jelenlét a fontos,hogy "őrködik" hátul, egy olyan fakto az egyenletben amit a Qb-k nem igen szeretnek 😊
Amúgy ez a Watt szar példa volt. Ha jobban beleinformálom magam, biztos vagyok,hogy találok a Texanson más lyukakat,mint ahogy minden csapaton,rajtunk is.undisputedly
Atkins, Wilkerson csókoltat, mondjuk tán még Aldon is 😊
4. köröst PS-re rakni kb egyenlő a cuttal

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
#Seahawks Practice Squad: Michael Brooks, Cooper Helfet, Ty Powell, Ryan Seymour, DeShawn Shead, Sealver Siliga, Jared Smith & Bryan WaltersMedvepapa
1 WR van a PS-ben. Ezek tényleg bíznak Harvin visszatérésében. Szerintem az döntött Walters javára, hogy nem újonc. Hogy Harpert azonnal lenyúlták az Aranyásók, nincs mit tenni, le kell nyelni a békát.
Mondjuk annak örülök, hogy Siliga legalább befért, mert azért Moffitt nem volt olyan rossz, hogy így elpocsékoljuk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
#Seahawks Practice Squad: Michael Brooks, Cooper Helfet, Ty Powell, Ryan Seymour, DeShawn Shead, Sealver Siliga, Jared Smith & Bryan Walters

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
PS-ből való igazolásra nincs valami matchelési lehetőségünk?undisputedly
Nincs. Két dolog foghatja vissza az ilyen szerződtetést. A saját csapat már eleve magasabb összeggel szerződteti a játékost PS-ba és az új csapatnak legalább három hétig az 53-as keretben kell tartania az így megszerzett játékost. Ha valaki nagyon kell, akkor le fogják "nyúlni".
Szar érzés, főleg, ha csoport rivális teszi, de ez van.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
a hír amitől hányok:
49ers signed WR Chris Harper off the Seahawks' practice squad.braxa88
hát ezt a kockázatot vállalták PC-ék...Medvepapa
PS-ből való igazolásra nincs valami matchelési lehetőségünk?
Amúgy azon csodálkoztam, a Jax miért nem húzta be...
49ers meg... rohadjanak meg 😀 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
a hír amitől hányok:
49ers signed WR Chris Harper off the Seahawks' practice squad.braxa88
hát ezt a kockázatot vállalták PC-ék...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
a hír amitől hányok:
49ers signed WR Chris Harper off the Seahawks' practice squad.
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Offseasonban mindenki vaktölténnyel lő, ...Helmut Zimmer
PR = Personal Request

(kicsit izgulok, hogy mennyi pontot kapok az indoklásra...)

több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 224 — én ezt meguntam
Én meg úgy gondolom, hogy ez egy fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét, intelligensen.
A matematika szabályai szerint bárkinek lehet rossz szezonja. De miért lenne?
Mindegy is, hogy a tavalyi DL-ből ki nincs, mert TOVÁBBRA SEM RAGASZKODUNK ORTODOX MÓDON A POZÍCIÓS JÁTÉKOKHOZ! Aki nézte a preseason meccseket, az láthatta, hogy változtak a package-k.
Amúgy egy jó melós csapatnál, aminél egy "3 and out" nem pusztán fontos, hanem folyamatos létkérdés, vagy a futás képességének folyamatos fenntartása folyamatos létkérdés, mert az O one trick pony, biztos használható ez az OL ilyen, DL olyan szemlélet, de tapasztalatom szerint kevésbé működik egy olyan csapatnál, ami tele van playmakerrel. Bigbennek évek óta halottnak kéne lennie, kb. Rodgersnek is!!! De nem, nem halottak, gyűrűjük van.
Mondom persze úgy, hogy az OL nekem továbbra is fájdalmam, Undival akkor ketten vagyunk Sweezy ügyében.

Szóval én úgy gondolom kezeljük a dolgokat a helyén, bowl.hu szerkesztői értékelnek elemeznek saját képességeik és módszereik szerint. Szerintem mindannyian tudjuk, mely szerkesztő véleménye mennyit ér, esszerint kell értékelni. Offseasonban mindenki vaktölténnyel lő, egy hét múlva okosabbak leszünk!

üdv.H
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
JJ.Watt nem fog megint olyan szezont produkálni mint tavaly és még sorolhatnám...undisputedly
Pont ezek a feltételezések, amik miatt ennyit mozoghatnak a tippek, mi is feltételezhetjük, hogy Wilson nem fog olyan szezont produkálni, mint tavaly, de Wilson helyére behelyettesíthető Lynch-től Wagneren át Earl Thomasig bárki.somoskovig
Azért ne keverjük a kettőt.
JJ teljesítménye egészen fantasztikus volt. VonMilleren kívül senki meg sem közelítette azt a produktumot,ami majdnem sack rekordokat döntögetett.
RW nagyon jó szezont futott, de pl se a dobott,se a futott yard/td kombóban nem lett szerintem top 3 sem.
Lynchről ugyanezt elmondhatjuk. Nem lett emberfeletti teljesítménye,"csak" egy top 5 futott yard.
Nem járt semmilyen több éves,esetleg évtizedes rekord megdöntésének a közelében.
E.T. számok tükrében ngyon peches volt. Az év során lgalább 3 INT volt ami kiperdült a kezéből. Nála a jelenlét a fontos,hogy "őrködik" hátul, egy olyan fakto az egyenletben amit a Qb-k nem igen szeretnek 😊
Amúgy ez a Watt szar példa volt. Ha jobban beleinformálom magam, biztos vagyok,hogy találok a Texanson más lyukakat,mint ahogy minden csapaton,rajtunk is.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
JJ.Watt nem fog megint olyan szezont produkálni mint tavaly és még sorolhatnám...undisputedly
Pont ezek a feltételezések, amik miatt ennyit mozoghatnak a tippek, mi is feltételezhetjük, hogy Wilson nem fog olyan szezont produkálni, mint tavaly, de Wilson helyére behelyettesíthető Lynch-től Wagneren át Earl Thomasig bárki.

több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
4.helyre tették a csapatot, de mind1. érthető a 12.hely is. szar a 2 fal.

más:
Guy már a Jaxben, nem lesz tehát a PSben
felkészül Howard és Powellbraxa88
Összességében 4. lett nem 5., igaz,de a szerkesztői külön rangsorolásban 12.
Szerintem meg eléggé nem érthető 😊
Nincs olyan csapat,ahol minden egység fasza lenne,szóval ez a falas dolog nem állja meg a helyét.undisputedly
Miért ne állná meg a helyét? Mondj egy egészséges kezdő DL-embert Bryanten kívül?
McQuistan és Sweezy mennyire biztos kezdők? Breno idén is hozza a büntetéseket és a buta hibákat? Két király ember van az OL-ben.

Ők úgy gondolják (gabo meg is indokolta miért 12. nála) Te pedig nem.Fucu
segítek, bár nem hinném, h undinak szüksége lenne rá.
A DL-ről csak annyit, hogy sok a sérült, de majd visszajövögetnek, plusz a tavaly sem volt valami jó a fal, de idén jobb lesz. Ha ebből indulunk ki és hogy a secondary és LB sor csak javult összeszokottságban és mélységben, akkor a D jobb lesz, mint tavaly. Tehát itt javultunk, legalább is papíron.
A OL pedig ugyancsak sokkal összeszokottabb lett. Két Pro Bowler, a két legfontosabb poszton, a mélyésg itt is javult. Plusz az O-ban Kearse javult, feltűnt egy Williams. RW javult. RB core javult. Ők sem lesznek gyengébbek. De ha így nem tetszik, akkor gabót kérd meg, h soroljon fel 11 ennél jobb OL falat, ha tényleg ez az indoka... ha gondolod lebonthatjuk minden emberkére. Vagy azt a 11 csapatot amit a Hawks elé sorolt azt is lebonthatjuk.
Elég lesz indoklásnak?
Nem értem, hogy mi a baj azzal, ha nem értünk egyet azzal, ha valaki PR-ben mást vél. Egészségére. Sztem nem sokan értenek velük egyet, mint az ki is derült. Mi sem. Na és akkor?
Muszáj volt egy ilyen ordas "TE PEDIG NEM INDOKOLTAD MEG" csúfságot beírni. Mert ha nem indokolná meg, akkor nem is gondolhat mást. Ezt az axiómát még nem ismerem.SeaSzilaHawk
Jól össze lett foglalva, ehhez még annyit tennék hozzá,hogy Schofield,McDaniel,Bennett egészséges még a falba, ez majd felállástól függően fog változni 😊 Plusz itt van Mayowa is,aki biztosan fog snapet nézni első héten.
Tavalyi falhoz képest Clem,Irvin az aki nem lesz készen a week1-ra, helyette itt van a fent említett kettős,de mivel IRvin idén LB, ezért maradjunk annyiban,hogy week1-ra Clem lesz az egyedüli,aki nem játszik. Szóval hagyjuk ezt a "ki egészséges a falból" mantrát. A rosterben lévő potenciálhoz képest gyenge lesz a fal első hétre, tavalyhoz kéepst meg nem.

Találtál 3 embert az O falból. Képes vagy egy ilyen érvet felhozni,hogy Bruno megint hozza-e a zászlókat? 😀 Szezon második felében már kezelték a problémáját. Megértem,hogy rengeteg csapatot kell figyelned, és a Cardinalson túl nehéz más csapatot rendesen megérteni,de azért na... nehogy már 1 éves hsz-ekből szedd az infódat 😊
Sweezy-vel egyedül én nem vagyok kb megelégedve a fórumon,mert szerintem még mindig szarul kommunikál. Stáb és a többi fórumozó szerint pedig nem. Nem is tettünk rá kísérletet,hogy upgradeljük a pozíciót. Inkább hiszek akkor Cable-nek... 😊

Tavalyhoz képest egyedül egy Clem nincs,de már az Atlanta ellen is így múlt egy hangyafasznyin,hogy továbbmenjünk,idegenben. Azon Atlanta ellen, aki gabokockáéknál 1. 😀
Most erre mit mondjak 😀

PErsze szabad vélemény,meg miegymás, nem is mondtam,hogy top5 lennénk, de kérlek, sorolj már fel 11 csapatot a ligából,akiket elénk teszel. Köszi 😉
Ja,persze kihagytam,hogy náluk pl a Giants és a Texans is sokkalta előrébb van mint mi. Tovább nem is igen néztem 😀 Amíg Eli irányít, veszélyesek az Óriások,tavaly nem volt PO, idénre lerokkant több posztjuk is, a saját fanjaik is szkeptikusak,de 5.-nem azt hiszem be kell tenni őket 😀
És a Texans? 😀 Hopkins agyrázkódás, megint marad a semmi passzjáték egy középszer Qb-val.
JJ.Watt nem fog megint olyan szezont produkálni mint tavaly és még sorolhatnám...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
szeressük a PR-eket, soha senkinek nem jó semmi 😀

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
4.helyre tették a csapatot, de mind1. érthető a 12.hely is. szar a 2 fal.

más:
Guy már a Jaxben, nem lesz tehát a PSben
felkészül Howard és Powellbraxa88
Összességében 4. lett nem 5., igaz,de a szerkesztői külön rangsorolásban 12.
Szerintem meg eléggé nem érthető 😊
Nincs olyan csapat,ahol minden egység fasza lenne,szóval ez a falas dolog nem állja meg a helyét.undisputedly
Miért ne állná meg a helyét? Mondj egy egészséges kezdő DL-embert Bryanten kívül?
McQuistan és Sweezy mennyire biztos kezdők? Breno idén is hozza a büntetéseket és a buta hibákat? Két király ember van az OL-ben.

Ők úgy gondolják (gabo meg is indokolta miért 12. nála) Te pedig nem.Fucu
segítek, bár nem hinném, h undinak szüksége lenne rá.
A DL-ről csak annyit, hogy sok a sérült, de majd visszajövögetnek, plusz a tavaly sem volt valami jó a fal, de idén jobb lesz. Ha ebből indulunk ki és hogy a secondary és LB sor csak javult összeszokottságban és mélységben, akkor a D jobb lesz, mint tavaly. Tehát itt javultunk, legalább is papíron.
A OL pedig ugyancsak sokkal összeszokottabb lett. Két Pro Bowler, a két legfontosabb poszton, a mélyésg itt is javult. Plusz az O-ban Kearse javult, feltűnt egy Williams. RW javult. RB core javult. Ők sem lesznek gyengébbek. De ha így nem tetszik, akkor gabót kérd meg, h soroljon fel 11 ennél jobb OL falat, ha tényleg ez az indoka... ha gondolod lebonthatjuk minden emberkére. Vagy azt a 11 csapatot amit a Hawks elé sorolt azt is lebonthatjuk.
Elég lesz indoklásnak?
Nem értem, hogy mi a baj azzal, ha nem értünk egyet azzal, ha valaki PR-ben mást vél. Egészségére. Sztem nem sokan értenek velük egyet, mint az ki is derült. Mi sem. Na és akkor?
Muszáj volt egy ilyen ordas "TE PEDIG NEM INDOKOLTAD MEG" csúfságot beírni. Mert ha nem indokolná meg, akkor nem is gondolhat mást. Ezt az axiómát még nem ismerem.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Robinsont kicsit sajnálom, faltörő kosnak tökéletes volt. Más meglepetés nekem nem volt. Talán a McGrath - Willson döntés lehetett volna fordítva is, de meglátjuk.
Szerintetek ki lesz az év meglepetés embere? Nálam Mayowa és Lotulelei a tipp.garrett27
nagyon remélem h Lotulelei nemnagyon lesz pályán, mert ha játszik az azt jelenti h Wagner és Wright sérült. És ők azért elég pótolhatatlanok.
Mayowa nekem annyira nem jön be, nem tűnt dominánsnak a backup arcok ellen, így a kezdők ellen még annyira sem lesz az

sztem a meglepetés az Thurmond lesz. 4-5 picket várok tőle, és abban reménykedem h elit nickelback lesz
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Robinsont kicsit sajnálom, faltörő kosnak tökéletes volt. Más meglepetés nekem nem volt. Talán a McGrath - Willson döntés lehetett volna fordítva is, de meglátjuk.
Szerintetek ki lesz az év meglepetés embere? Nálam Mayowa és Lotulelei a tipp.garrett27
Ha Lotulelei kap lehetőséget élni fog vele, nekem is nagyon szimpatikus volt. A haja és a mozgása Polamalura emlékeztet. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Robinsont kicsit sajnálom, faltörő kosnak tökéletes volt. Más meglepetés nekem nem volt. Talán a McGrath - Willson döntés lehetett volna fordítva is, de meglátjuk.
Szerintetek ki lesz az év meglepetés embere? Nálam Mayowa és Lotulelei a tipp.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Harpert viszont nem vitték el. PSben van
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
4.helyre tették a csapatot, de mind1. érthető a 12.hely is. szar a 2 fal.

más:
Guy már a Jaxben, nem lesz tehát a PSben
felkészül Howard és Powellbraxa88
Összességében 4. lett nem 5., igaz,de a szerkesztői külön rangsorolásban 12.
Szerintem meg eléggé nem érthető 😊
Nincs olyan csapat,ahol minden egység fasza lenne,szóval ez a falas dolog nem állja meg a helyét.undisputedly
Miért ne állná meg a helyét? Mondj egy egészséges kezdő DL-embert Bryanten kívül?
McQuistan és Sweezy mennyire biztos kezdők? Breno idén is hozza a büntetéseket és a buta hibákat? Két király ember van az OL-ben.

Ők úgy gondolják (gabo meg is indokolta miért 12. nála) Te pedig nem.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
4.helyre tették a csapatot, de mind1. érthető a 12.hely is. szar a 2 fal.

más:
Guy már a Jaxben, nem lesz tehát a PSben
felkészül Howard és Powellbraxa88
Összességében 4. lett nem 5., igaz,de a szerkesztői külön rangsorolásban 12.
Szerintem meg eléggé nem érthető 😊
Nincs olyan csapat,ahol minden egység fasza lenne,szóval ez a falas dolog nem állja meg a helyét.

Howardért kár,de sejthető volt,hogy felveszi valaki.